Multi Platform Dragon Age: The Veilguard

dragon-age-featured-image-16x9.jpg.adapt.crop191x100.1200w.jpg
--------------------------------------------
سازنده: Bioware
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: نامشخص
پلتفرم: PC, PS5, XSX|S
--------------------
تاپیک جامع دنیای دراگون ایج: Dragon Age Universe [ پست اول خوانده شود.]
اطلاعات
  • به روز رسانی میشود.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:
به به بالاخره این بازیم صاحب تاپیک شد. خیلیه ها یه روزی دراگون ایج گوتی شد ولی الان.....
یه گیم پلی هم از بازی لیک شده بود قبلا که بازی هک اند اسلش شده یه جورایی سعی کردن شبیه گاد او وار شه
با تو جه به رفتن ۹۹ درصد تیم نویسنده اینکه تهش چی دربیاد اصلا قابل پیشبینی نیست

@'USG Ishimura'
لطف کنید لینک این تایپک رو به پست اول اضافه کنید، فکر نکنم دیگه کامل‌تر از این تاپیک واسه Dragon Age به زبان فارسی وجود داشته باشه. البته فقط شماره اول و دوم رو شامل میشه و متاسفانه بعد شماره سوم دیگه حال و حوصله‌ای واسه آپدیت تاپیک نمونده بود ولی بازم به خیلی‌ها که می‌خوان این سری رو تازه شروع کنن کمک می‌کنه!
Dragon Age Universe [ پست اول خوانده شود.]

تیزر نوید یه دنیای خفن و میده ٬ ولی چرا انقدر عرضه بازی طول کشیده؟ :-?
طبق معمول اواسط بازی احتمالا ریبوت شده ، اهداف تغییر کرده و عناصر سینگل پلیر قوی تر شدن.
در مورد سیاست EA حالت دیگه ای نمیشه متصور شد.
بایوور بعد ME3 هرچی ساخته به همین بلا دچار شدن.

• Like
Reactions: Destro
طبق معمول اواسط بازی احتمالا ریبوت شده ، اهداف تغییر کرده و عناصر سینگل پلیر قوی تر شدن.
در مورد سیاست EA حالت دیگه ای نمیشه متصور شد.
بایوور بعد ME3 هرچی ساخته به همین بلا دچار شدن.
در مورد این بازی اتفاقا شدیدا شایعاتش بود که قرار بود آنلاین محور باشه و سرشون به سنگ خورده و برگشتن به سینگل پلیر...

حیف اینا واقعا... بیشتر از EA من حس میکنم مقصر خودشونند با انتخاب های افتضاح!
کلا این استودیو و راکستدی از اوج یهو سقوط کردن به خاطر همین آنلاین و این مزخرفات:|

چه تریلر عجیبی داشت. حس اوورواچ میداد تا DA :D
فردا فکر کنم نمایش گیمپلی هست باید صبر کرد اون رو دید. این تریلر معمولی بود ولی صرفا میتونه یه تریلر با کارگردانی بد باشه ولی خب گیمپلی که درست نشون بدن فردا مشخص میشه با چی واقعا طرفیم.

بیشتر شبیه تریلر بازی های موبایل بود! یعنی بعد از لانچ افتضاح Me Andromeda و Anthem بازهم کاملا ناامید نبودم ، ولی خوب تریلر جدید به شدت بد بود.
ارت استایل بازی رو مدام بعد اوریجینز تغییر دادن تا بیشتر مورد استقبال اکثریت گیمرها قرار بگیره ولی این میزان تغییر دیگه واقعا غیر قابل قبوله اصلا شباهتی به دراگون ایج نداره!( حالا شاید فقط مختص تریلر باشه و تو خود بازی متفاوت تر). ولی خوب دیدن این مقدار تغییر بعد از اون اتمسفر و فضای دارک اوریجینز ناامید کننده ست.

بازهم تا تریلر گیمپلی صبر میکنم بلکه حداقل یه چیز قابل دفاع ارایه بدن!

عجب تریلر ناجوری بود
قبل تریلر براش ذوق داشتم ولی الان دیدم رسما فکر نکنم چیزی ازش درآد...
یاد origins به خیر چه شاهکاری بود؛ حتی نسخه 2ش که میکوبیدنش و میکوبیدیمش هم باز حال و هوای خوبی داشت
inquisition قابل تحمل بود اینم که انگار سقوط با کله کرده دیگه!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or