Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امروز بعد مدت ها دوباره بازی کردم.
چجوری میشه Inventory رو max کرد؟؟ خیلی لامصب نیاز میشه...
الان 90 هست ولی از اون طرف خوندم که تا 120 میشه رفت. توی قسمت inquisition perk هم که دیدم بجز اونهایی که انتخاب کرده بودم چیزی مبنی بر اضافه کردن inventory Capacity ندیدم...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز بعد مدت ها دوباره بازی کردم.
چجوری میشه Inventory رو max کرد؟؟ خیلی لامصب نیاز میشه...
الان 90 هست ولی از اون طرف خوندم که تا 120 میشه رفت. توی قسمت inquisition perk هم که دیدم بجز اونهایی که انتخاب کرده بودم چیزی مبنی بر اضافه کردن inventory Capacity ندیدم...
توی Perk ها بود
زیره مجموعه Connection Perks هست
اسمش یادم نیست ولی یه چیزه تو مایه های Tailoring نوشته روش D:

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
دوستان یه جای بازی گیر کردم اسم ماموریتش اینه Bergrits Clawsخرس سومی نمیاد یعنی یه بار کشتمش خونش هم تموم شد ولی نمرد یعنی مثل باگ شد با اینکه خونش تموم شده بود یه جا وایساده بود تکون هم نمیخورد الان دارم بازی میکنم اصلا دیگه خرس نمیاد 2تاش برام ثبت شده ولی سومی نمیاد
[h=1][/h]

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
دوستانی که توی این بازی حرفه این لطف کنن یه عکس از abilities شخصیت های بازی بگیرین که ما که یه مقدار ضعیف تریم استفاده کنیم.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام دوستان من تازه بازی میکنم، الان لول5 هستم و چند تا سوال دارم،
1. این power ها که بعد ساید کوئست ها میده چیه، و به چه درد میخوره، الان مال من ۷ هست،
2. من اول دارم فقط ساید کوئست ها رو میرم، و کوئست های اصلی و داستانی رو گذاشتم برا بعد، به نظرتون مشکلی که نداره؟
3. دوستان اگه راهنمایی خواصی یا کار کاصی باید بکنم تو بازی توضیح بدین، در کل من که تازه کارم یه توضیحی بدین؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام دوستان من تازه بازی میکنم، الان لول5 هستم و چند تا سوال دارم،
1. این power ها که بعد ساید کوئست ها میده چیه، و به چه درد میخوره، الان مال من ۷ هست،
2. من اول دارم فقط ساید کوئست ها رو میرم، و کوئست های اصلی و داستانی رو گذاشتم برا بعد، به نظرتون مشکلی که نداره؟
3. دوستان اگه راهنمایی خواصی یا کار کاصی باید بکنم تو بازی توضیح بدین، در کل من که تازه کارم یه توضیحی بدین؟

کلا power ها برای رفتن به mission های داستانی و بعضی از side mission های بزرگ مثل دسترسی به یک منطقه بسته یا ... نیاز هست. موقع ماموریت های داستانی میبینی که مینویسه مثلا 10 تا power لازم داره.
ترجیحا "فقط" ساید کوئست نرو. چون بسته به لولت ماموریت های اصلی زیادی اسون میشن. در ماموریت های اصلی میبینی که مینویسه ترجیحا لولت بین مثلا 5 تا 8 باشه! تو اگه با لول 4 بری کار برات خیلی خیلی سخت هست ولی بر عکس اگه مثلا با لول 9 بری بازی برات خیلی اسون میشه. کلا سعی کن بسته به لول مرحله side بری...
سوال دیگت خیلی مبهم بود. :D

- - -ویرایش - - -

بعد یک موضوع دیگه اینکه اسباش چرا کندن کلا نمیدون ؟

این قضیه رو یادم نیست. sprint نداشت ؟ لول ×+× یادم رفته :(

با L3 یاR3 میدویید...البته اگر به مانع برخورد کنید دوباره سرعت کم میشد (سرعت پاسخ گوییم :D)

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
کلا power ها برای رفتن به mission های داستانی و بعضی از side mission های بزرگ مثل دسترسی به یک منطقه بسته یا ... نیاز هست. موقع ماموریت های داستانی میبینی که مینویسه مثلا 10 تا power لازم داره.
ترجیحا "فقط" ساید کوئست نرو. چون بسته به لولت ماموریت های اصلی زیادی اسون میشن. در ماموریت های اصلی میبینی که مینویسه ترجیحا لولت بین مثلا 5 تا 8 باشه! تو اگه با لول 4 بری کار برات خیلی خیلی سخت هست ولی بر عکس اگه مثلا با لول 9 بری بازی برات خیلی اسون میشه. کلا سعی کن بسته به لول مرحله side بری...

)

مرسی از جوابت
سوال اخرم اینه که
شما که حرفه ای هستین راهنماییم کنین که
برا بهتر لول اپی شدن باید چطور بازی کنم
یا بازی اگه ترفند هایی داره بهم بگین
کلا یه راهنمایی برا بهتر بازی کردن میخوام

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
مرسی از جوابت
سوال اخرم اینه که
شما که حرفه ای هستین راهنماییم کنین که
برا بهتر لول اپی شدن باید چطور بازی کنم
یا بازی اگه ترفند هایی داره بهم بگین
کلا یه راهنمایی برا بهتر بازی کردن میخوام

ترفند خاصی نمیددونم چجوری بگم ولی برای اینکه سریعتر لول اپ شی، (که بعد لول های ۱۳-۱۴ خیلی دیر levelup میشی) بهترین کار بستن fade rift هاست. باز کردن مناطق جدید هم خیلی خوبه!
اگر ترفند میخای کاراکترت بگو چه کلاسی داری بت کمک کنیم

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
ترفند خاصی نمیددونم چجوری بگم ولی برای اینکه سریعتر لول اپ شی، (که بعد لول های ۱۳-۱۴ خیلی دیر levelup میشی) بهترین کار بستن fade rift هاست. باز کردن مناطق جدید هم خیلی خوبه!
اگر ترفند میخای کاراکترت بگو چه کلاسی داری بت کمک کنیم
کاراکترم warrior با شمشیر و سپر هست،
راستی کدوم کلاس برا بازی خوبه،
من تو تمام بازیای rpg کلاس واریور یا سرباز رو ورمیدارم، تا حالا کلاس جادوگر یا کماندار رو یا شکارچی رو تو هیچ بازی انتخاب نکردم، از اسکایرم و دیابلو و دراگون ایج و ابلیویون و کینگدوم امولار و تایتان کوئست و.....

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا

- - -ویرایش - - -
با L3 یاR3 میدویید...البته اگر به مانع برخورد کنید دوباره سرعت کم میشد (سرعت پاسخ گوییم :D)
ممنون ولی مدتی میشه فهمیدم و بازی رو هم تازه فروختم:d

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
کاراکترم warrior با شمشیر و سپر هست،
راستی کدوم کلاس برا بازی خوبه،
من تو تمام بازیای rpg کلاس واریور یا سرباز رو ورمیدارم، تا حالا کلاس جادوگر یا کماندار رو یا شکارچی رو تو هیچ بازی انتخاب نکردم، از اسکایرم و دیابلو و دراگون ایج و ابلیویون و کینگدوم امولار و تایتان کوئست و.....

انتخاب کلاس خیلی سلیقه ایه... من rouge خوشم میاد. خیلیا میج دوست دارن. خیلیا worrior...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عاقا چطور باید انلاین بزنم باید چیز خاصی دانلود کنم به جز اپدیت؟؟؟
فقط اپدیت و اینکه پلاس داشته باشی
گزینه مولتی تو منو هست
توجه داشته باش بخشه تک نفره بازی فقط و فقط تک نفره هست

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
فقط اپدیت و اینکه پلاس داشته باشی
گزینه مولتی تو منو هست
توجه داشته باش بخشه تک نفره بازی فقط و فقط تک نفره هست