Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
کجا ؟
بازی رو اپدیت کردی ؟

اولیاش رو برای همه specialization ها رو توی Val Royeax میفروشن ! Writings on rift magic
ایتم Venatori tomes توی اینجا ظاهرا پیدا میشه : (Ghilan'nain's Grove, Halin'sulahn, Desolate Bank ) توی Exalted Plains
10 تام ring valvet که دشمنها drop میکنن توی plains

چرا بخره وقتی می تونه تو اتاق solas مجانی پیداش کنه؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
چرا بخره وقتی می تونه تو اتاق solas مجانی پیداش کنه؟

دمت گرم اخه هرجا رفتم نداشت :D

- - -ویرایش - - -

کجا ؟
بازی رو اپدیت کردی ؟

اولیاش رو برای همه specialization ها رو توی Val Royeax میفروشن ! Writings on rift magic
ایتم Venatori tomes توی اینجا ظاهرا پیدا میشه : (Ghilan'nain's Grove, Halin'sulahn, Desolate Bank ) توی Exalted Plains

میگم این منطقه هایی که گفتی همش توexalted plain sight?هست؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام دوستان من زیاد اهل بازی های RPG نیستم فقط میخواستم بدونم این بازی سیستم مبارزاتش چه طوری هست چون برای من این مورد خیلی اهمیت داره

Stannis

کاربر سایت
Aug 7, 2014
21
نام
سینا
برا منم اول اینطوری شد یه بار وایسادم اپدیتو زدم بعد دیگه پیش نیومد برام

کجا ؟
بازی رو اپدیت کردی ؟

نه آپدیت نکردم! چقدره حجمش؟ بعد فقط با خود دستگاه باید آپدیت کرد یا میشه مثلا با pc آپدیت کنم بریزم رو دستگاه؟
چند بار تو fade فریز شده یکی دوبار هم تو hinterlands

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
نه آپدیت نکردم! چقدره حجمش؟ بعد فقط با خود دستگاه باید آپدیت کرد یا میشه مثلا با pc آپدیت کنم بریزم رو دستگاه؟

فرقی نداره هرطور میخوای آپدیت کن ولی با کنسول راحت تره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دقیقا یادم نیست !
فک کنم اپدیت اخری 600 مگ بود یا کمتر

سلام دوستان من زیاد اهل بازی های RPG نیستم فقط میخواستم بدونم این بازی سیستم مبارزاتش چه طوری هست چون برای من این مورد خیلی اهمیت داره
شما 4 نفر رو کنترل میکنی
سیستم نبر tactical هست
یه دکمه هست که دوربین رو بالا میبره و زمان وایمیسه و میتونی به اعضای تیمت دستورات هم بدی که چه کاری توی میدان نبرد انجام بدن (البته همیشه لازم نیست ولی سره نبردهای سخت یا Boss fight ها لازم میشه ) .
کلا یه چندتا video ازش ببینی دستت میاد ! ولی نبردها همه tactical هست. باید اعضای تیمت هم درست برداری که بالانس باشه ..
بخشه بزرگی از بازی هم به انتخاب دیالوگها و داستان مربوط میشه
بخشه دیگر هم به crafting و level up و side quest ها .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خوب منم امروز گرفتم بازيرو و ميخواستم تا اخر بازى كنم و Goty خودم رو انتخاب كنم بين DAI و Alien I كه بعد از نيم ساعت بازى كردن عاشقش شدم و Goty 2014 بنده DAI ميباشد :d :x

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خوب منم امروز گرفتم بازيرو و ميخواستم تا اخر بازى كنم و Goty خودم رو انتخاب كنم بين DAI و Alien I كه بعد از نيم ساعت بازى كردن عاشقش شدم و Goty 2014 بنده DAI ميباشد :d :x
باشه، چه کارت کنیم الان؟ :d
خوب مثل اینکه توضیحات یکی از DLC های بازی لو رفته.
با ور رفتن فایل های آپدیت داخل بازی مثل اینکه مشخص شده که داستان DLC به اینکه واقعا Flemeth/Mythal چه کار می خواسته بکنه و برای Morrigan چه قدرتی به جا گزاشته و با اینکه می دونسته توسط Dread Wolf ممکنه کشته بشه ولی در عین حال می خواسته که قدرتشو به Dread Wolf بده می پردازه. Flemeth هیچ وقت نمی خواسته که بدن Morrigan را Posses کنه بلکه می خواسته که مقداری از نیروی خدایی خودشو به اون بده که Morrigan اشتباه فکر می کنه که می خواسته Posses بکنه. جالب این هست که صحبتهای نامعلوم زمانی که Morrigan/Inquisitor از چاه در معبد Mythal آب می خورند را به عقب برگردوندند و نتیجه این شده:
Go to him Dirthamen, Mythal speaks the calling, halt, blind. speaks from the blood. he is bound to the same. Travel far. Dont speak. She speak the truth. She is fallen lost. She saw the lost. The calling, The calling.
خوب همونطور که می دونید Dirthamen خدای اسرار elf هاست و جالب اینکه یک سری صحبتهایی هست راجع به اینکه old gods ها کلید های eluvian ها برای زندان های خداهای elf ها هستند.

آخرین ویرایش:

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
باشه، چه کارت کنیم الان؟ :d
خوب مثل اینکه توضیحات یکی از DLC های بازی لو رفته.
با ور رفتن فایل های آپدیت داخل بازی مثل اینکه مشخص شده که داستان DLC به اینکه واقعا Flemeth/Mythal چه کار می خواسته بکنه و برای Morrigan چه قدرتی به جا گزاشته و با اینکه می دونسته توسط Dread Wolf ممکنه کشته بشه ولی در عین حال می خواسته که قدرتشو به Dread Wolf بده می پردازه. Flemeth هیچ وقت نمی خواسته که بدن Morrigan را Posses کنه بلکه می خواسته که مقداری از نیروی خدایی خودشو به اون بده که Morrigan اشتباه فکر می کنه که می خواسته Posses بکنه. جالب این هست که صحبتهای نامعلوم زمانی که Morrigan/Inquisitor از چاه در معبد Mythal آب می خورند را به عقب برگردوندند و نتیجه این شده:
Go to him Dirthamen, Mythal speaks the calling, halt, blind. speaks from the blood. he is bound to the same. Travel far. Dont speak. She speak the truth. She is fallen lost. She saw the lost. The calling, The calling.
خوب همونطور که می دونید Dirthamen خدای اسرار elf هاست و جالب اینکه یک سری صحبتهایی هست راجع به اینکه old gods ها کلید های eluvian ها برای زندان های خداهای elf ها هستند.
داستان Flemeth رو که می خواسته نیروی خداییش رو به Morrigan بده در فروم بایوور خوندم ولی جایی حرفی از Dirthamen نبود میشه لینک این خبر رو هم بزارید؟ با این حال اگر این اطلاعاتی که دادین درست باشه، و Flemeth هم Mythal باشه ( که هست )، شرط 90% می بندم که Sandal پسر Bodahn هم یکی دیگه از خدایان الف هاست.

دوستان این آیتم Venatori tomesرو نمیشه از جاهای دیگه پیدا کرد؟ هرچی میگردم پیدا نمی کنم :-(
فقط توی این مکان هاست ( Ghilan'nain's Grove, Halin'sulahn, and the Desolate Bank ) که در Exalted Plain واقع شده، فکر نکنم جای دیگه ای پیدا بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر