Dragon Age : Inquisition | PC [پست اول خوانده شود]

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
همچنین طبق شایعات بازی برای کنسولهای نسل بعدی نیز آماده می شود.
داستان بازی به طور کامل مشخص نیست پیرامون چه موضوعی اتفاق می افتد اما با توجه به نام بازی داستان به احتمال بسیار زیاد ادامه در گیریهای Mageها و Chantry است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Minimum System Requirements
CPU: AMD quad core CPU @ 2.5 GHz, Intel quad core CPU @ 2.0 GHz
RAM: 4 GB
VGA: 512 MB VRAM, AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT
DX: 10
HDD: 26 GB

Recommended System Requirements
CPU:AMD six core CPU @ 3.2 GHz, Intel quad core CPU @ 3.0 GHz
RAM: 8 GB
VGA:3 GB VRAM, AMD Radeon HD 7870 or R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660
DX:11
HDD:26 GB

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
دوستان من الان این قضیه که چند پست پاک شده رو دیدم و برای بار چندم خدمتتون توضیح میدم(بارها در این مورد توضیح داده شده).
وقتی پستی پاک میشه به دنبال اون تمامی پستهایی که جواب به اون پست هستن هم پاک میشن. نمیشه فقط یک پست پاک بشه و جوابهایی که به اون داده شده باقی بمونه.
دست کسی هم که پاک کرده درد نکنه. امیدوارم عزیزان توهماتشون و سر جنگ داشتن با دنیا رو ببرن جای دیگه (کلی وبلاگ و فروم هست میتونن برن با همفکرانشون و اساتیدی مثل فلانی پور و فلان زاده و بقیه دانشمندان توطعه های دشمنان رو نقش بر اب کنن. اینجا جای این توهمات نیست لطفا اجازه بدین گیمرها به گیمشون برسن.

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
دوستان من الان این قضیه که چند پست پاک شده رو دیدم و برای بار چندم خدمتتون توضیح میدم(بارها در این مورد توضیح داده شده).
وقتی پستی پاک میشه به دنبال اون تمامی پستهایی که جواب به اون پست هستن هم پاک میشن. نمیشه فقط یک پست پاک بشه و جوابهایی که به اون داده شده باقی بمونه.
دست کسی هم که پاک کرده درد نکنه. امیدوارم عزیزان توهماتشون و سر جنگ داشتن با دنیا رو ببرن جای دیگه (کلی وبلاگ و فروم هست میتونن برن با همفکرانشون و اساتیدی مثل فلانی پور و فلان زاده و بقیه دانشمندان توطعه های دشمنان رو نقش بر اب کنن. اینجا جای این توهمات نیست لطفا اجازه بدین گیمرها به گیمشون برسن.
مرحبا بر مدیر عزیز و فهمیده سایت. حالا متوجّه هستم. اگر باعث برداشت بد شدم بسیار متاسفم. راستش دلیل تندی من در پاسخ به آن پست مربوط به خاطره بد من از این افراد می شود.متاسفانه قبل از عضو شدن در سایت Bazicenter بنده در سایت Gamersland حدود 4 سال فعّالیّت می کردم که به دلیل پست های همین آقایون متوهم سایت رو بستند، و تا الان هم سایت Gamersland نتونسته سر و پا بشه.زمانی سایت Gamersland بهترین رابط کاربری رو از لحاظ طراحی داشت ولی متاسفانه بعد از بسته شدن سایت،اعضا دیگر موفّق نشدند سایت را مانند قبل برپا کنند. الان هم که سن ما بیشتر شده کمتر وقت برای فعّالیت داریم در سایت های مربوط به بازی های رایانه ای داریم. ترسیدم که دوباره همان بلایی که سر سایت Gamersland آمد سر Bazicenter هم بیاید. باز هم با عرض معذرت خدمت مدیر انجمن. با تشکر از شما.

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
سلام دوستان چنتا سوال دارم جواباشون احتمالا طولانی باشه ولی ممنون میشم جواب بدین
داستان کلی بازی چیه (از نسخه اول)
این نماد فراماسونی (چشم درخشان) اولین باره تو این فرانچایز استفاده میشه یا تو نسخه های قبلی هم بوده
کسایی که این نماد رو دارن میج هستند یا تمپلار یا هیچکدوم؟
کدوم گروه تو بازی مثبته میج یا تمپلار
ممنون میشم یه توضیحه هم در مورد نژادهای قابل انتخاب و تفاوت هاشون بگین

اینجا کامل توضیح داده

H.E.7

کاربر سایت
May 12, 2014
20
1- داستان کلی بازی رو که در اینجا نمی توان گنجاند برای فهمیدن به مقاله Grey Warden عزیز در صفحه اصلی رجوع کنید
2- بستگی به باور های شما درباره نظریه های توطئه دارد، ولی در بازی اینگونه به مخاطب عرضه می شود که این نماد در بازی در حقیقت نماد خورشید ( نماد مذهب سرزمین Thedas ) مخلوط با نماد Seekers of Truth هست که در حقیقت معنایی این چنینی دارد که همیشه این افراد مراقب اعمال جادوگران و جلوگیری از استفاده آن ها از جادو های سیاه می باشد و در هر دو نسخه اوّل و دوّم هم دیده شده است
3- اگر بخواهیم Templar های فعلی را در نظر بگیریم، هیچکدام ولی در گذشته از این علامتی به عنوان Old Inquisition یاد می شد که خود ادغامی از فرقه Templar ها با Seekers of Truth بود. فعلاً این نماد اصلی New Inquisition بعد از انحطاط فرقه Seekers of Truth تلقّی می شود.
4- مطرح کردن چنین سوالی خیلی سطحی است و جوابی کاملاً روشن برای آن نمی توان ارائه داد. همانند آن را می توانید در سری X-Men مشاهده کنید. Mage ها برای آزادی خودشان می جنگند در حالی که Templar ها آن ها را خطری برای بقیه مردم عادی تلقّی می کنند. بستگی به بینش شما دارد.
5- نژاد های قابل بازی را باید در مقاله مفصل و کامل Grey Warden مطالعه کنید.

اینجا کامل توضیح داده

ممنون از توضیحات شما
خب اگه اینجوری باشه که فک نکنم ربطی به اون مسائل داشته باشه ولی به هرحال بهتره با آگاهی کامل سمت یه بازی رفت
در مورد اون سوال که فرمودین سطحیه...بله حق با شماست بنده از داستان بازی و پیچیدگی اون اطلاعی نداشتم و تصورم این بود که مثه اکثر بازیهای امروزی شاهد نبرد کلیشه ای خیر و شر هستیم
موفق باشید

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
دوستان يه راهنمايي مي خواستم ، اول اينكه قدرت Barrier به چي مربوطه؟ بر حسب weapon damage هست يا چيز ديگه؟ آخه خودش چيزي ننوشته.
و اينكه تاثير Attributes مثل Magic روي اسپل ها دقيقا چقدره.

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
دوستان يه راهنمايي مي خواستم ، اول اينكه قدرت Barrier به چي مربوطه؟ بر حسب weapon damage هست يا چيز ديگه؟ آخه خودش چيزي ننوشته.
و اينكه تاثير Attributes مثل Magic روي اسپل ها دقيقا چقدره.
1-Barrier ها خطی به مانند خط سلامتی به کاراکتر اضافه می کنند که در صورت آسیب دیدن شما توسط دشمنان، ابتدا خط Barrier آسیب می بیند و بعد از آن سلامتی یا همان Health کاراکتر شما. اگر منظور شما از Weapon Damage، قدرت سلاح دشمنان باشد بله ولی Weapon Damage خودی تاثیری در نوار Barrier ندارد. نوار Barrier خود جزو قدرت های Spirit طبقه بندی می شود.
2- Attribute مربوط به Magic قدرت حمله Mage ها را به مقدار 0.5 درصد از بالا 10 تا ( به ازای هر پوینت )، افزایش می دهد و همچنین میزان مقاومت Barrier را نسبت به Damage دریافتی از دشمنان به اندازه 1 درصد از 10 تا به بالا، افزایش می دهد.

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
1-Barrier ها خطی به مانند خط سلامتی به کاراکتر اضافه می کنند که در صورت آسیب دیدن شما توسط دشمنان، ابتدا خط Barrier آسیب می بیند و بعد از آن سلامتی یا همان Health کاراکتر شما. اگر منظور شما از Weapon Damage، قدرت سلاح دشمنان باشد بله ولی Weapon Damage خودی تاثیری در نوار Barrier ندارد. نوار Barrier خود جزو قدرت های Spirit طبقه بندی می شود.
2- Attribute مربوط به Magic قدرت حمله Mage ها را به مقدار 0.5 درصد از بالا 10 تا ( به ازای هر پوینت )، افزایش می دهد و همچنین میزان مقاومت Barrier را نسبت به Damage دریافتی از دشمنان به اندازه 1 درصد از 10 تا به بالا، افزایش می دهد.
مرسي دوست عزيز ، در مورد Barrier منظورم قدرت يا همون ميزان Barrier بود ، كه خواستم بدونم مثل بقيه اسپل ها بر حسب Weapon damage افزايش پيدا مي كنه يا فاكتور ديگه اي داره. چون مثل بقيه ننوشته چند درصد از Weapon damage هستش.
در مورد Magic يعني مثلا اگر 25 باشه، اسپل ها 7.5 درصد بيشتر damage ميدن؟

nima_f

کاربر سایت
Oct 8, 2014
7
من بازی dragon age نصب کردم آپدیت و کرک 3 رو هم ریختم آخرین درایو گرافیک رو هم ریختم ولی وقتی میرم تو باز ی خیلی لگ داره ( رو حالت low ) حتی تو منوی بازی هم لگ داره سیستم لازم برای اجرای بازی رو دارم وقتی لگ نداره تا 30 35 فریم میده ولی تا لگ داره یه لحظه فریم 1 میشه بعد دو ثانیه همین جوری می مونه بعد دوباره 30 میشه و فار کرای رو هم حالت مدیوم بدون لگ رو 30 فریم بازی کردم باید چیکار کنم؟ سیستم من همcpu : AMD Phenom™ II X2 560 Processor, 3300 Mhz
ram 4
graphic : amd radeon HD 6670

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
مرسي دوست عزيز ، در مورد Barrier منظورم قدرت يا همون ميزان Barrier بود ، كه خواستم بدونم مثل بقيه اسپل ها بر حسب Weapon damage افزايش پيدا مي كنه يا فاكتور ديگه اي داره. چون مثل بقيه ننوشته چند درصد از Weapon damage هستش.
در مورد Magic يعني مثلا اگر 25 باشه، اسپل ها 7.5 درصد بيشتر damage ميدن؟
1- راستش NimSa عزیز فکر کنم در مورد دوّم اشتباه منظور من رو برداشت کردید. منظور من این بود که میزان Damage که Mage شما به Barrier دشمنان وارد می کند افزایش پیدا می کند که خود میزان آسیب وارده توسط Weapon Damage مقایسه می شود. و در مورد حساب کردن آسیب یعنی اگر Magic شما 30 باشد به مقدار 20 درصد بر Damage شما افزوده می شود
2- و نیمای دوّم nimaf سوالات خودتون رو در بخش مشکلات مطرح کنید.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان روش خاصی هست که یه Battle Mage رو به آخرین حد رسوند و اونو تبدیل به یک Glass Cannon کرد ؟ یعنی DPS خفن بده والا من اوایل بازی ام ناامید شدم از Mageم :(

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
دوستان روش خاصی هست که یه Battle Mage رو به آخرین حد رسوند و اونو تبدیل به یک Glass Cannon کرد ؟ یعنی DPS خفن بده والا من اوایل بازی ام ناامید شدم از Mageم :(
Ability های زیر رو به ترتیب انتخاب کن ولی مواظب باش که حتما یک Mage که Barrier ساز باشه رو ( ترجیحاً Vivienne ) توی گروهت داشته باش چون بدون دفاع سریعاً کشته می شی : ( منبع سایت Eurogamer )
Chain LightningBarrier
Energy Barrage
Stormbringer
Lightning Bolt
Flashfire
Arcing Surge
Exploding Bolt
Energy Bombardment
Flashpoint
Blistering Pain
Conductive Current
Pyromancer
Elegant Defense
Winter's Grasp
Peaceful Aura
Dispel
Rejuvenating Barrier
Revival
Winter's Chill

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
من بازی dragon age نصب کردم آپدیت و کرک 3 رو هم ریختم آخرین درایو گرافیک رو هم ریختم ولی وقتی میرم تو باز ی خیلی لگ داره ( رو حالت low ) حتی تو منوی بازی هم لگ داره سیستم لازم برای اجرای بازی رو دارم وقتی لگ نداره تا 30 35 فریم میده ولی تا لگ داره یه لحظه فریم 1 میشه بعد دو ثانیه همین جوری می مونه بعد دوباره 30 میشه و فار کرای رو هم حالت مدیوم بدون لگ رو 30 فریم بازی کردم باید چیکار کنم؟ سیستم من همcpu : AMD Phenom™ II X2 560 Processor, 3300 Mhz
ram 4
graphic : amd radeon HD 6670

مشکل از CPU شماست کلا CPU دوهسته درست کارنمیکنه

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
میج باحال ترین کلاس این بازیه...اوایل بیشتر باید نقش ساپورت کننده رو داشته باشی ولی یکم که قویتر شدی و specialization خودت رو فعال کردی رسما به یه تانک نامیرا تبدیل میشی.
پیشنهاد میکنم knight enchanter رو برای اسپشالایز انتخاب کن که یه شمشیر از جنس fade بهت میده که حسابی قدرتمندت میکنه و آپگرید های خوبی داره[FONT=arial, sans-serif].[/FONT]

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام
من رسما تو این سبک (rpg) بی سواد بی سوادم...
اما میخوام اگه بتونم اینو بازی کنم...
این بازی جایی رو نداره که بشه چیزایی رو که جمع میکنی اونجا نگه داری کنی؟مثلا صندوقچه ای .....
اگه داره بی زحمت بگین کجاست..

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
سلام
من رسما تو این سبک (rpg) بی سواد بی سوادم...
اما میخوام اگه بتونم اینو بازی کنم...
این بازی جایی رو نداره که بشه چیزایی رو که جمع میکنی اونجا نگه داری کنی؟مثلا صندوقچه ای .....
اگه داره بی زحمت بگین کجاست..
متاسفانه نه، تنها راهی که می تونی آیتم ها رو نگهداری کنی اینه که در بخش Inquisition Perk ها Inventory space رو آپگرید کنی. البتّه بعضی از طرفدار ها به این موضوع اشاره کرده بودند که در بخش Q&A آقای برایان جانسون ایجوری پاسخشون رو داده بود :
« ما متوجّه ایم که این خواسته طرفدارانمون است. مطمئن نیستیم که اتفاق بیفته ولی مطمئناً این خواسته شما دیده شده است ». شاید توی DLC معرفی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر