Double Fine بازی‌های THQ را می‌خواهد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
220px-Tim_Schafer_2011.jpg
93dyh3etfq0bfvysii8.jpg

Tim Schafer رئیس استدیو Double Fine خواهان دست‌یابی به IP‌های THQ شد. Distressed Debt Investing در توییتر خود گفت: Double Fine هم همراه با Warner Brothers, Ubisoft و EA خواهان عناوین به مزایده گذاشته شده THQ شد.

Double Fine سابقا با THQ همکاری داشته و کمپانی THQ این استدیو را تحت فشار گذاشته بود تا Stacking و Costume quest برای بیشتر پلتفرم‌ها منتشر کند این 2 بازی برای XBLA, PSN و PC منتشر شده اند. حال Double Fine علاقه دارد عناوین و حقوق بازی‌های THQ را در دست باشد. گفته می‌شود این استدیو بیشتر خواهان بازی‌های Saint’s Row, Red Faction در مزایده 22 ژانویه است. با این وجود چون این استدیو به بازی‌های کوچک و platform-puzzle علاقه دارد شاید سری de Blob و Darksiders هم در لیست خرید احتمالی این استدیو باشد. برعکس بیشتر خریدارن Double Fine استدیویی کوچک است و در سانفرانسیسکو واقع شده است.
THQ در ماه دسامبر به طور کامل ورشکست شد و حکم داده شد که این کمپانی باید عناوین خود را برای فروش به مزایده بگذارد. تمام دارهایی‌های از جمله استدیو‌ها کارکنان و عناوین در این مزاید به فروش گذاشته شده‌اند. با این حال THQ اعلام کرده است توسعه عناوین در دست ساخت طبق برنامه پیش می روند و متوقف نخواهند شد.

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
بنیا.د ملی بازیهای رایانه ای:ما خواهان عناوین THQ هستیم!
----------------------------------------------------------------
همه افتادن دنبال IP های THQ...یوبیسافت,تیم شفر,وارنر...

Black Flag

کاربر سایت
Jan 1, 2013
96
نام
Penguine
من تو خریدارای مزایده فقط به Warner Bros و تا حدودی به Ubisoft اطمینان دارم که عناوین THQ اون طور که باید ساخته بشن ادامه پیدا کنن.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به به

من زیاد با Tim Schafer حال نمیکنم اما اگه ip ها رو این بابا به جیب بزنه بسی خوشحال خواهم شد>:d

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تو سر این تیم شیفر چیزای خوبی میگذره ... معمولا عناوین متفاوتی رو عرضه میکنه ... البته استودیوش خیلی کوچیکه . باید دید میتونه با غول هایی مثل یوبی و وارنر رقابت کنه یا نه!؟!؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خیلی وقته خبری از این بزرگ مرد نیست:( تیم شفره و سایکوناتس ـش... از بهترین بازی های عمرم هست.
فکر نمی کردم انقدر وَضش خوب باشه بخواد ip بخره، بابا دمت گرم!:D

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
اوه اوه چه جلافتا!!!!
df هم کلفت شده?!!لقمه گنده تر از دهنش برمیداره تا دیروز پول نداشتن برا هزینه های ساخت بازی دس بدامن kickstar میشدن حالا میخان امتیاز sr بخرن?!!!البته اگه بخرن بازی آینده خیلی خوبی می تونه داشته باشه استدیو خلاق و خاصیه!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خیلی وقته خبری از این بزرگ مرد نیست:( تیم شفره و سایکوناتس ـش... از بهترین بازی های عمرم هست.
فکر نمی کردم انقدر وَضش خوب باشه بخواد ip بخره، بابا دمت گرم!:D
این بازی های دانلودی و اون چند تا بازی کینکتی که ساخته مثل اینکه حسابی واسش سود داشته :D امیدوارم هر چی زودتر یه پروژه بزرگ رو شروع کنه، حیف که Brutal Legend اونجوری شد :( :D

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
بنیا.د ملی بازیهای رایانه ای:ما خواهان عناوین THQ هستیم!
----------------------------------------------------------------
همه افتادن دنبال IP های THQ...یوبیسافت,تیم شفر,وارنر...

اگه یکی دو تا از بالاییا بی خیال نسل هفتادم بعد خودشون بشن و به این فکر کنن که ممکنه طرف خودش کار کنه و نیازی به پول نفت ما نداشته باشه،عناوین THQ که چه عرض کنم کل شرکت رو بااستدیوهاش می تونن بخرن

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حیف که Brutal Legend اونجوری شد :( :biggrin1:
چجوری شد؟!:D منظورت اینه که بی ادامه مونده یا بد در اومد؟ یا نفروخت؟:(
خیلی عجیبه قضیه، همه میگن بازیاش شاهکارن و متفاوتن و فلان، اون وقت کسی بازیش نمی کنه و آخر سر Gamespot لقب "بهترین بازی سال که کسی آن را بازی نکرد." رو تقدیم بازی می کنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر