Dota2 VS League Of Legends

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
سلام دوستان...هدف من از ایجاد این تاپیک برسی و مقایسه کامل dota2 و lol هستش
هر بازی طرفدارهای خودشو داره و کسی که تازه میخواد بازی کنه واقعا تو انتخاب بین اینها گیر میکنه...لطفا هر کسی دلایل کاملش رو از انتخابش بگه

2046705-610657_20130718_007.jpg
maxresdefault.jpg

آخرین ویرایش:

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
خوب مسلماً کسایی که وارکرافت رو بازی کردن حتماً با مپ دوتا آشنا هستن و میدونن که جذابیت این مپ از کل وارکافت هم بیشتر بوده ! بازی Dota2 از روی همون مپ ساخته شده و بقول شرکت Valve همیشه در حال پیشرفته و هر روز تغییرات، هیرو ها و چیز های جدید اضافه میشه. خوب گرافیک بازی هم برای یک بازی F2P عالی هستش و از نظر گیم پلی خیلی روون و راحت تر شده و کاملا از تو خود بازی میشه Hotkey هارو تنظیم کرد. ولی توی وارکرفت نیاز به Warkey بود ! دلیل های مختلفی هستش که من اینو بازی میکنم، یکیش اینه که از قدیم که میرفتیم گیم نت با بچه ها این دوتا رو پلی میدادیم تا حال و هوای کانتر عوض شه و از اون به بعد دیگه تصمیم دیگه ای برای تغییر یا جایگزینی این بازی نداشتم. بازی خیلی عالی هستش هرکی تجربه کنه و اهل بازی های Real Time Action باشه میتونه ارتباط برقرار کنه !

موفق باشید.

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
من اول دوتا1 باز بودم .......یه روز رفتیم گیم نت lol داشت واقعا خوشم اومد ولی فقط یه مشکل داشت ....... فانتزی بود گرافیکش .... بعد از گذشت حدود 1 سال با dota 2 آشنا شدم . واقعا انگار اصلا یه لذت دیگه داشت برام.......یه جورایی اصلا پیش من انگار شخصیت های dota 2 واقعا کامل هستن از نظر همه چیز ..... اما lol چی؟؟؟؟یکی از بدی های lol هم همون سیستم خرید هیروهه ....... ولی بازم یه جورایی بعد از مقایسه ی یک پلیر حرفه ایی در این سبک ...... واقعا اون شخص به دنبال dota 2 میاد و من فکر میکنم که کمتر کسی lol رو به dota 2 ترجیح بده ......(نطر شخصی )
نتیجه گیری معنوی : dota بهتره lol
اخرشم میگه آدمای خوبی باشین

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
خود من به شخصه lol رو ترجیح میدم...دلیل اصلیم هم هیرو های بی نظیر lol هستش...واقعا از بازی با این هیرو ها لذت میبرم.هیروهای dota 2 نمیدونم چرا با اکثرش نمیتونم ارتباط برقرار کنم...

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
خود من به شخصه lol رو ترجیح میدم...دلیل اصلیم هم هیرو های بی نظیر lol هستش...واقعا از بازی با این هیرو ها لذت میبرم.هیروهای dota 2 نمیدونم چرا با اکثرش نمیتونم ارتباط برقرار کنم...

دوست عزیز من برعکس ..... تمام تلاش خودمو کردم با هیرو های lol ارتباط برقرار کنم نشد....... یه طوری انگار اصلا کامل نیستن.....و واقعا ناراحت نشن فن های lol ...........واقعا از نطر من بعد از بازی dota 2 فکر میکنم lol یک اشغال به تمام معناست ... ناراحت نشبد ولی نظر شخصیه ...... یه طور ایی هم خیلی شلوغه

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
دوست عزیز من برعکس ..... تمام تلاش خودمو کردم با هیرو های lol ارتباط برقرار کنم نشد....... یه طوری انگار اصلا کامل نیستن.....و واقعا ناراحت نشن فن های lol ...........واقعا از نطر من بعد از بازی dota 2 فکر میکنم lol یک اشغال به تمام معناست ... ناراحت نشبد ولی نظر شخصیه ...... یه طور ایی هم خیلی شلوغه

عزیز آشغال یعنی چی؟!این بازی الان 27 میلیون کاربر آنلاین روزانه داره پس آشغال نیست

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
بر اساس حدس و گمان، تعداد پلیرای لول بیشتر از دوتا۲ هست، ولی اگه پلیرای دوتا۱ رو اضافه کنیم لول میره توو لوله.
اشکالی که تا الان متوجه شدم pay to win بودن لول هست.

مقایسه دو ابر قدرت کاری بس خطرناک است :d

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
عزیز آشغال یعنی چی؟!این بازی الان 27 میلیون کاربر آنلاین روزانه داره پس آشغال نیست

اقا بازم من از پلیر های lol عرض خواهی میکنم بخاطر حرفی که زدم ............ شما ببخش ....
ولی بازم نمیتونم ارتباط باهاش برقرار کنم سخته اصلا نمیشه ..... هیچکس نمیتونه جای orgi رو برای من بگیره با اون صدای خشگله دوتا کلش .... اوووف

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
گستردگی و دامنه کاری درlolخیلی کمتر ازdotaهست
ولی lolهم میتونه بازیه سرگرم کننده ای برای خیلی از گیمرها باشه

- - -ویرایش - - -

من اول دوتا1 باز بودم .......یه روز رفتیم گیم نت lol داشت واقعا خوشم اومد ولی فقط یه مشکل داشت ....... فانتزی بود گرافیکش .... بعد از گذشت حدود 1 سال با dota 2 آشنا شدم . واقعا انگار اصلا یه لذت دیگه داشت برام.......یه جورایی اصلا پیش من انگار شخصیت های dota 2 واقعا کامل هستن از نظر همه چیز ..... اما lol چی؟؟؟؟یکی از بدی های lol هم همون سیستم خرید هیروهه ....... ولی بازم یه جورایی بعد از مقایسه ی یک پلیر حرفه ایی در این سبک ...... واقعا اون شخص به دنبال dota 2 میاد و من فکر میکنم که کمتر کسی lol رو به dota 2 ترجیح بده ......(نطر شخصی )
نتیجه گیری معنوی : dota بهتره lol
اخرشم میگه آدمای خوبی باشین

واقعا گرافیکش غیر قابل تحمله lol! :( من هم به همین ترتیب با dota2 آشنا شدم
حلا هم خیلی جالب شده مپ برفیه :)

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
بر اساس حدس و گمان، تعداد پلیرای لول بیشتر از دوتا۲ هست، ولی اگه پلیرای دوتا۱ رو اضافه کنیم لول میره توو لوله.
اشکالی که تا الان متوجه شدم pay to win بودن لول هست.

مقایسه دو ابر قدرت کاری بس خطرناک است :d
گوگل حدس و گمان نیست!!!

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
گوگل حدس و گمان نیست!!!

دوست عزیز من خودم به شخصه اگه این lol از p2w و این گرافیک در بیاد هجوم میارم طرفش......ولی بازم کنارش دوتا2 بازی میکنم ...........من 2 تاشونو دوست دارم ولی نظر شخصیه من اینه که دوتا 2 به مراتب ازlol بهتره
1.گرافیک
2.هیرو ها
3.F2P واقعی
4.گیم پلی ی بسیار جذاب .... بسیار جذاب

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
دوست عزیز من خودم به شخصه اگه این lol از p2w و این گرافیک در بیاد هجوم میارم طرفش......ولی بازم کنارش دوتا2 بازی میکنم ...........من 2 تاشونو دوست دارم ولی نظر شخصیه من اینه که دوتا 2 به مراتب ازlol بهتره
1.گرافیک
2.هیرو ها
3.F2P واقعی
4.گیم پلی ی بسیار جذاب .... بسیار جذاب

خود منم عاشق گرافیک dota2 هستم و گیمپلیش هم دوست دارم بیشتر از lol ولی بازم میگم تنها دلیلم هم اینه که هیرو های lol رو بیشتر دوست دارم که اونم سلیقه ایه

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
مقایسه اصلیش توی این چند خط هست:
-dota در واقع یکم سخت تر و برای پلیر های پرو هست چون اگه بمیرین مجازاتش خیلی سنگینه(گلد و اکسپی که از دست میدید + دشمن گلد+فارم+زمان برای پوش)گیرش میاد که میتونه استفاده کنه
-lol یک بازی P2W به تمام معناس... اما dota ftp کامل هست.
-

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
مقایسه اصلیش توی این چند خط هست:
-dota در واقع یکم سخت تر و برای پلیر های پرو هست چون اگه بمیرین مجازاتش خیلی سنگینه(گلد و اکسپی که از دست میدید + دشمن گلد+فارم+زمان برای پوش)گیرش میاد که میتونه استفاده کنه
-lol یک بازی P2W به تمام معناس... اما dota ftp کامل هست.
-

خیلی ببخشید اما پشت بعضی نقد ها یه جور تنگ نظری و حرص خوردن هست
من خودم ز سال 83 تا 85 Dday بازی می کردم از 85 تا 90 دوتا ورژن یک از 90 تا الان هم LoL
نمی دونم چرا نتونستم به هیچ وجه بعد از بازی کردن Lol دیگه دوتا بازی کنم ..نه اینکه بازی بدی باشه نه اصلا اما سلیقم رو عوض کرد
نکات مثبت LoL در مقابل دوتا :
-نبود deny (چون با latancy آشغال ایران واقعا نمیشه زد)
-گرافیک باحال و یه جور ترول توی ذات بازی نهفته است
-قابلیت چند کاربره هیرو ها یعنی اکثر هیرو ها 2 قابلیت دارند ولی در دوتا نه (احتمالا سر این ایراد خیلی ها شاکی میشن ولی واقعیته)
-یوزر فرندلی بودن shop
-شبیه نبودن قیافه هیرو ها به هم
نکات مثبت دوتا
-جو تیره و تار
-ترکیب جادو های چند هیرو با هم در مبارزات تیمی
-امکان برنده شدن تیمی که از نظر کیل پایین تر است (این امکان در lol نیست مگر اینکه یک نفر بسیار چاق شده باشد)
در کل اگه از خونه به اینترنت وصل میشی و تنهایی پیشنهاد من LOL است dota چون تیمی هست بیشتر تو گیم نت و با چند تا دوست آنلاین حال میده
ولی در کل اینا رو بیخیال hearthstone به جفتشون میارزه:">
-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر