dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
امیر واضح گفت یه lvl 6 میزنه طرف as از دست میده یلی هم مال نیست
من که چیزی از این نوشته متوجه نشدم خداییش .میشه توضیح بدی ؟
یه پیشنهاد : بیاین مپ بالا رو دانلود کنیم ببینیم کی میتونه 5 تا اینسین رو جمع کنه .

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
من که چیزی از این نوشته متوجه نشدم خداییش .میشه توضیح بدی ؟
یه پیشنهاد : بیاین مپ بالا رو دانلود کنیم ببینیم کی میتونه 5 تا اینسین رو جمع کن

خودت تست کن می فهمی
میشه زد اما باید یه طرف رو بگیری و بری جلو و towers هارو بزنی

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
ببخشید من یک سوالی همیشه داشتم میخوام ببینم کسی میدونه؟ دیدید زیر لول 3 sandking نوشته orb effect و همچنین برای بعضی از item ها زیرشون نوشته orb effect do not stack این چیه ؟ و همچنین من وقتی sandking رو میکشم و میخوام boots of travel بخرم مینویسه moovment speed does not stack with boots of speed boots of travel .... اما بازم سرعتم زیاد میشه جریان چیه؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
نوشته شده توسط [DOG];196849:
اون باگه و نمیشه تو بازی ورش داشت

من به راحتی حتی 4 تا رو هم زدم map plus بهتره ولی برای حرفهای شدن فقط هوش انسانی!

من فكر كردم همه تازه كارن نه بابا همتون حرفه اي هستين منم تك به 5 مي برم ولي بيشتر مواقع از يك طرف مگا ميشم وتا بيام اون طرفو جمع كنم از يه طرف ديگه مگا ميشم ولي خودايي مپ باحاليه اگه جلوتون bane وايسه مي فه ميد ديناي يعني چي

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
devil_ani_walk.gif

!اینم ریپلای!
دانلود

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
خوب کریتیکال چیکار میکنه ? دمیج رو چند برابر میکنه اگر درست فهمیده باشم با خرید این آیتم از هر 5 تا اتک یکیش 2.2 باربر دمیج میده درسته؟

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
با 5 تا اتک نه . 20 % شانس برای هر اتک . ممکنه 5 فش اتک کریتیکال بده و ممکنه اصلا کاری نکنه .
مزخرف ترین اینسین هایی که دیدم به عمرم .
ورژن 1.20e
download

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر