dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
:cheesygri:laughing::cheesygri:laughing::cheesygri:laughing:
من زیاد باش بازی نکردم ولی به نظرم باس پاچوبیتو کامل کنی و ونگاردتم ببندی تو اول بازی اگه تونستی یه یاشا یا 2 تا آیتم 500 تایی ترکیبی اگیلیتی ببندی که علی میشه . (همون که عکس کله ریزر جانه)

ممنون داداش حالا یه چیزی پرسیدیم ولی دیگه ترکیب اگیلیتی که تابلو

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
همون چرخ گوشت ها رو میگی دیگه ؟ اونا damage شون سنگه و پدر بیلدینگ ها و دیفنس ها رو در میارنن متاسفانه . به نظرم بهد از جریا پر نشدن هلث تاور ها اینا دومین چیز مسخره ورژن های 6.37 به بالان .

amir

کاربر سایت
Mar 15, 2006
57
نام
Amir
:-"
همون چرخ گوشت ها رو میگی دیگه ؟ اونا damage شون سنگه و پدر بیلدینگ ها و دیفنس ها رو در میارنن متاسفانه . به نظرم بهد از جریا پر نشدن هلث تاور ها اینا دومین چیز مسخره ورژن های 6.37 به بالان .
نه بابا هیرو Isane رو میگم

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
طبیعتا slayer & lion پدر آهو خانم رو در میارن ولی اگه بلد باشی با viper و ranger هم داغون میشه . فقط جون هر کی دوست داری باترفلای و بشر رو فراموش نکن که در غیر این صورت کاری از پیش نمیبری .

ببخشید این رو می گم از لهن گفتارت معلوم که زیاد وارد نیستی ...
برای مثال Enchantrees یک هیرو AntiAgility هست ... بعد تو با وایپر می خوای بندازیش ؟:confused:

یک سری هم به ما بزنید شاید مطالب مفیدی داشته باشم در اختیارتون بزارم ( فقط روی My Page ) کلیک کنید .:biggrin1:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
ببخشید این رو می گم از لهن گفتارت معلوم که زیاد وارد نیستی ...
برای مثال Enchantrees یک هیرو AntiAgility هست ... بعد تو با وایپر می خوای بندازیش ؟:confused:

یک سری هم به ما بزنید شاید مطالب مفیدی داشته باشم در اختیارتون بزارم ( فقط روی My Page ) کلیک کنید .:biggrin1:

البته من خودم هم موندم تو لحن گفتارم ولی مثل اینکه مهمترین اصول این بازی رو فراموش کردی .
1- خلاقیت
2- سرعت عمل
در ضمن این Enchantrees رو خیلی ها ازش غول ساختن که به نظرم با viper راحت تر از همه میخوره ولی دوست دارم بدونم منظورت از اینکه AntiAgility ه رو بدونم .
و در ضمن Enchantrees بدون mana چیز خاصی نیست کافیه اون آیتم که مانا میسوزوند (قربون حافضه برم . اسمش یادم نیست) رو ببندی .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
تو مپ 6.44 يه هيرو است كه استرنجه ولي رنجش 350 هست به نظر شما نامردي نيست واسش يه Healt 30 تايي بياري كي مي خواد اونو بزنه

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
تو مپ 6.44 يه هيرو است كه استرنجه ولي رنجش 350 هست به نظر شما نامردي نيست واسش يه Healt 30 تايي بياري كي مي خواد اونو بزنه

اون باگه و نمیشه تو بازی ورش داشت
تونست 1 به 2 insane رو ببره دوتا بازه

من به راحتی حتی 4 تا رو هم زدم map plus بهتره ولی برای حرفهای شدن فقط هوش انسانی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر