dota allstar بازها بریزن اینجا

سلام بر همهء دوستان.

این تاپیک ویژهء گفتگوی تخصصی در مورد Map مهم و مسابقاتی Dota Allstar در بازی استراتژیک Warcraft III ایجاد شده. با وجود قدیمی بودن این بازی و همچنین وجود تاپیکهایی دیگر در مورد خود Warcraft III، به دلیل مسابقاتی بودن این مپ لازم دیدم که این بحث رو آغاز کنم؛ تا کسانی که این بازی و مخصوصاً این مپ به خصوص رو به طور حرفه ای بازی می کنند بیان اینجا و بتونن از نظرات همدیگه استفاده کنند و به ذکر استراتژی ها و تاکتیکهای جدید در مورد این نقشهء جذاب بپردازند

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
تو اون سایت آشغال من پست گذاشتم که تا دو هفته بعدش کسی جواب نداد منم بی خیال oxo شودم اومدم اینجا. در ضمن فکر نمی کنی یکم زیادی شما ادعا می کنی اگه بازیت خوبه یا با گیمر های خفن می پری دیگه نباید اینقدر به خودت فشار بیاری که همه بفهمن که عزیز دل اخه میترسم........

شما بیخیال شو جان من ! اگه اینجوری پیش بره هر دو تونی از site میندازن بیرونا !

دعوا رو بیخی به بحث ادامه بدید ! اگه هم از دست Ientenx ناراحتی میتونی ignor کنیش تا دیگه تو site نبینیش ! ولی بچه باحالیه نمیدونم چرا بعضی وقتا اینجوری میشه !

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
دوستان سلام . باشه آقا ما بی خیال این حرفا میشیم.
میشه یکم راجبه لول 6 night stalker و کاربردش توضیح بدین
سلام fanzon عزیز.

level 6 این night stalker هوا رو شب میکنه. این hero توی شب خیلی قوی میشه . اگه level 3 ش رو تا ته گرفته باشی سرعت راه رفتنش میره بالای 400 وسرعت atack دادنش دو برابر میشه . البته فقط تو شب. اگه هم شب باشه این level رو بزنی شب طولانیتر میشه. در اصل هر وقت که بزنی زمان رو نگه میداره.

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
آراز جان میشه چند تا item سکرت بگی یا چیزایی که اکثرا نمی دونند
چشم بفرمایید :

یه چیزی هست به نام chiz یا همون پنیر که وقتی roshan رو بکشی رو زمین میفته. وقتی بخوریش 2900 تا از خونت رو پر میکنه.

یه item هم از مخلوط 5 item درست میشه soul buster توشون بود با broad words و planeswalker coak که تو patch جدید ورداشتنش.

یه bug هم میگم این hero جدید وقتی level ش که leap نام داره رو بزنی و بیفتی تو آبهایی که در گوشه پایین map هست تا آخر بازی ضد ضربه یا همون invunable میشه !!!!

چند تا هم بود که دقیق یادم نیست ولی میپرسم بهتون میگم.

The 69 eyes

کاربر سایت
Oct 4, 2006
103
بابا بیخیال

نوشته شده توسط [DOG];100553:
منم مردم تا شما دوتا ایتم سکرت بگید:mad:
لا اقل کاملش کن

بابا بیخیال خوب دوقع امتحاناتمه وقت نمیکنم یه سر برم gamenet. به جا تشکرته. تو ام شدی مثل اون یارو که.

fanzon

کاربر سایت
Oct 28, 2006
10
دوستان سلام . اینجا چرا این شکلی شده ( چقدر سوت و کوره )
بیایید دست به دسته هم دهیم به مهر تاپیک خویش ( dota )را کنیم اباد
چه پیام تیمیسی دادم

fanzon

کاربر سایت
Oct 28, 2006
10
سلام. شما می دونی هیروی ضد razor چیه این رازور بد جوری برام شاخ شده ایتم های خوبی از جمله sang&yasha هم می بنده که خیلی خوف میشه

CoNT.MJ

کاربر سایت
Jun 22, 2006
34
نام
علی
سلام دوستان
من دو تا بازی میکنم تو گیم هم جزو کلنم(تعریف نبود میخوام بگم یه چیزی حالیمه)
من اولا dday بازی میکردم ولی از وقتی dota رو دیدم عاشقش شدم و dday رو گذاستم کنار
هیرو به نظر من فقط تیم 1 morpling و تیم 2 banehallow اخر هیروان
همگی خسته نباشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر