DotA 2 [پست اول خوانده شود]

2y6rofla3rjywpigletl.png

cs9kkjyxonbjsgoy88hj.gif

Category: PC
Language: English
Genre: MOBA
Publisher: Valve Corporation
Designer: IceFrog

بازی Dota2 توسط Valve در سال 2010 برگرفته از یکی از مپ های معروف Warcraft 3 یعنی (Defense of the Ancients(DOTA ساخته شد و به نوعی ادامه همون مپ در یک بازی کامل هست .سبک بازی در ژانر Action RTS قرار میگیره که بعد ها خودش زیر ژانری جداگونه MOBA رو پدید آورد.بازی به طور رسمی در سال 2013 از حالت بتا خارج و برای پلت فرم های Windows/Linux/Mac OS عرضه شد.

اطلاعات پایه: این روزها در سبک MOBA بازیهای زیادی از جمله League of Legends -Heroes of Newerth - Heroes of the Storm میشه پیدا کرد که تقریبا الگو های مشترکی دارند.شما در یک مپ به همراه 9 نفر دیگه در قالب دو تیم Radiant and Dire بصورت 5v5 قرار میگیرید.هر دو سمت Radiant و Dire دارای یک Ancients هستند که با نابودی اون تیم مقابل برنده بازی خواهد بود.
مپ بازی به سه لاین اصلی تقسیم شده و در هر کدوم از آنها 3 Tower از هر تیم وظیفه محافظت از اون رو در مقابل تیم دشمن به عهده داره.

seeshu2mm2rgc7iy08lw.png

Ancients دو تیم (Radiant در سمت راست --- Dire در سمت چپ)
2pw7aqqig1s8mtrble2q.png

Tower دو تیم (Radiant سمت چپ ---Dire سمت راست )

هر بازیکن کنترل یکی از هیرو های بازی (هم اکنون 110 هیرو رو شامل میشه) بر عهده میگیره که هر کدوم دارای استراتژی و اسکیل های منحصر به فرده خودشه.با کشتن Creep های بازی و دیگر هیرو ها شما XP دریافت میکنید و LVLUP میشید و میتونید از اسکیل های خودتون استفاده کنید.(Max لول در بازی 25 هست)همچنین شما با Gold میتونید برای هیروی خود از Shop های بازی آیتم خریده و اونو قویترش کنید.(غیر از کشتن کریپ و هیروهای دشمن هر ثانیه یک گلد هم به شما داده میشه).

e0lf5cgix05anwnbbsox.png

Map بازی

Fountain:محل respawn شدن هیروها و Shop اصلی(دارا بودن تمامی آیتم های اصلی).همچنین تو محدودش HP وMana هیروها رو با سرعت زیاد پر میکنه.
Tower:توضیح در بالا!
Side Shop: محل خرید آیتم که در لاین های بالا و پایین هست(آیتم های محدودتری نسبت به Fountain داره)
Secret Shop:یک سری آیتم که در shop اصلی نیست
Ancient:توضیح در بالا!
Barracks:سربازخانه ها که در کنار تاور های آخر و سوم هر لاین قرار داره که Creep های بازی رو تولید میکنه.در ابتدای بازی و در ثانیه 30 اولین Wave و بعد از اون در ابتدای هر دقیقه یک wave رو روانه لاین ها میکنه.با نابود کردن سربازخانه های تیم مقابل کریپ های خودی قوی تر میشن.همچنین هرچی از بازی بیشتر بگذره و طولانی تر بشه تعداد اونها در هر wave هم افزایش پیدا میکنه.
Roshan:محل قرار گرفتن Roshan!
Rune Spot:محل قرار گرفتن Rune ها که در 2 سمت رودخانه هست.rune ها یک سری قابلیت ویژه رو برای مدت محدودی به هیرو ها میدن و در ابتدای بازی و هر 2 دقیقه یکبار پدیدار میشن.6 نوع rune داریم:

• 16px-Rune_icon_Bounty.png
    Bounty:
    با گرفتنش بهتون Gold و Xp میده.در ابتدای بازی هر دو rune از این نوع هستند و از دقیقه 2 به بعد همیشه یکی از rune هم Bounty هست.
  • 16px-Rune_icon_Double_Damage.png
    Double Damage:
    با گرفتنش DMG هیروتون رو 100% افزایش میده.
  • 16px-Rune_icon_Haste.png
    Haste:
    با گرفتنش هیرو شما به نهایت سرعت خود بازی میرسه و به هیچوجه slow نمیشه در این مدت.
  • 16px-Rune_icon_Regeneration.png
    Regeneration:
    با گرفتن این Rune هیرو شما HP و Mana تا وقتی که ضربه نخوره پر میشه.
  • 16px-Rune_icon_Invisibility.png
    Invisibility:
    با گرفتنش هیرو شما بعد از 1 ثانیه نامرئی میشه.
  • 16px-Rune_icon_Illusion.png
    Illusion:
    با گرفتنش 2تا ایلوژن از هیرو شما بوجود میاد.

Hero:
هم اکنون 110 هیرو از 112 هیروی DOTA در بازی وجود داره که در سه گروه Strength - Agility - Intelligence قرار میگیرند.

d8z48prv5ysy71rc3s2w.png
l730rlv6c80j5hudkq25.png
f1elh9cnzgqec6hgz5bf.png
STRENGTH
rg7m0d3pxc4muywwt5vm.png
sven_sb.png
tiny_sb.png
kunkka_sb.png
beastmaster_sb.png
dragon_knight_sb.png
rattletrap_sb.png
omniknight_sb.png
huskar_sb.png
alchemist_sb.png
brewmaster_sb.png
treant_sb.png
wisp_sb.png
centaur_sb.png
shredder_sb.png
bristleback_sb.png
tusk_sb.png
elder_titan_sb.png
legion_commander_sb.png
earth_spirit_sb.png
phoenix_sb.png
axe_sb.png
pudge_sb.png
sand_king_sb.png
slardar_sb.png
tidehunter_sb.png
skeleton_king_sb.png
life_stealer_sb.png
night_stalker_sb.png
doom_bringer_sb.png
spirit_breaker_sb.png
lycan_sb.png
chaos_knight_sb.png
undying_sb.png
magnataur_sb.png
abaddon_sb.png
AGILITY
5lk71o82c8x0ahzn2z3y.png
antimage_sb.png
drow_ranger_sb.png
juggernaut_sb.png
mirana_sb.png
morphling_sb.png
phantom_lancer_sb.png
vengefulspirit_sb.png
riki_sb.png
sniper_sb.png
templar_assassin_sb.png
luna_sb.png
bounty_hunter_sb.png
ursa_sb.png
gyrocopter_sb.png
lone_druid_sb.png
naga_siren_sb.png
troll_warlord_sb.png
ember_spirit_sb.png
bloodseeker_sb.png
nevermore_sb.png
razor_sb.png
venomancer_sb.png
faceless_void_sb.png
phantom_assassin_sb.png
viper_sb.png
clinkz_sb.png
broodmother_sb.png
weaver_sb.png
spectre_sb.png
meepo_sb.png
nyx_assassin_sb.png
slark_sb.png
medusa_sb.png
terrorblade_sb.png
INTELLIGENCE
9k3hlxpvbu8z35sa3yue.png
crystal_maiden_sb.png
puck_sb.png
storm_spirit_sb.png
windrunner_sb.png
zuus_sb.png
lina_sb.png
shadow_shaman_sb.png
tinker_sb.png
furion_sb.png
enchantress_sb.png
jakiro_sb.png
chen_sb.png
silencer_sb.png
ogre_magi_sb.png
rubick_sb.png
disruptor_sb.png
keeper_of_the_light_sb.png
skywrath_mage_sb.png
oracle_sb.png
techies_sb.png
bane_sb.png
lich_sb.png
lion_sb.png
witch_doctor_sb.png
enigma_sb.png
necrolyte_sb.png
warlock_sb.png
queenofpain_sb.png
death_prophet_sb.png
pugna_sb.png
dazzle_sb.png
leshrac_sb.png
dark_seer_sb.png
batrider_sb.png
ancient_apparition_sb.png
invoker_sb.png
obsidian_destroyer_sb.png
shadow_demon_sb.png
visage_sb.png
winter_wyvern_sb.png

نکات:
  1. با افزایش هر یک عدد Strength هیرو شما 19 HP دریافت میکند و 0.03 HP regen(یعنی با افزایش 33 عدد هیرو شما در هر ثانیه 1 عدد HP پر میکنه).همچنین هیروهای Strength خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.
  2. با افزایش هر یک عدد Agility هیرو شما 1 عدد Attack speed دریافت میکنه و 0.14 Armor (یعنی با افزایش 7 عدد به هیرو شما 1 Armor اضافه میشه).همچنین هیروهای Agility خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.
  3. با افزایش هر یک عدد Intelligence هیرو شما 13 Mana دریافت میکنه و 0.04 Mana regen(یعنی با افزایش 25 عدد هیرو شما در هر ثانیه 1 عدد ماناش پر میشه).همچنین هیروهای Intelligence خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.

همینطور که در جدول بالا میبینید هر هیرو دارای یک ویژگی اصلی(Attribute) هست اما میزان رشد هر یک از این ویژگی ها در هیرو مختلف متفاوت هست به عنوان مثال در هیروی Anti mage به اضای هر level که میگیرید Agility شما 2.8 عدد اضافه میشه اما برای هیروی Drow Ranger این مقدار 1.9 هست.
*جدول بالا در حال آپدیت هست و به زودی تمام هیروها با توضیح و ترجمه اسکیل ها آپدیت خواهند شد به عنوان مثال اگه روی هیروی Earthshaker کلیک کنید میتونید مشخصات و توضیح اسکیل هاشو ببینید.

در حال آپدیت....

آخرین ویرایش:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
پس این booster ها که همه گیم ها رو میبرن چی؟!!! اونا نووب تو تیمشون نیست؟!!!!/:)
یکم فکر کنی متوجه میشی همون جایی که داری میگی همه 1000 یا 2000 هستند تو یه سطح هستند همونایی که تو تیمت هست روبروتم هستند.
اگر بازیت خوب بشه راحت میشه سولو جمع کرد گیم رو .

why so sad? be ursa!!!!!! :D F**KING BOOSTER BIA**CH:D

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
با داشتن درجه استادی هنوز حتی یک ایتم ایمورتال ندارم.در شان استاد نیست ایتم بخرد ،یا با بقیه وارد معامله شود والو باید برای شخص استاد ایتم مخصوص بزند
خدا شفات بده انشاالله
شاید تو این ماه یه فرجی بشه

ghost.shadow

کاربر سایت
Oct 24, 2012
299
پس این booster ها که همه گیم ها رو میبرن چی؟!!! اونا نووب تو تیمشون نیست؟!!!!/:)
یکم فکر کنی متوجه میشی همون جایی که داری میگی همه 1000 یا 2000 هستند تو یه سطح هستند همونایی که تو تیمت هست روبروتم هستند.
اگر بازیت خوب بشه راحت میشه سولو جمع کرد گیم رو .[/
نمورديمو نظرات فوق كارشنتسانيه داداشمونو شنيديم،با سولو جمع كن،بيخيال

Sent from my iPhone using Tapatalk

!! اول به داشته هات نگاه کن بعد جواب پست ها بقیه رو بده !!

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
میفرمایید که همه ابلهن تو 2k، قبول، همه فید میدن و بازی رو خراب می کنن، قبول. از این بازیکنا تو تیم مقابل 5تا هست تو تیم شما 4 تا (چون طبیعتاً شما 6K هستین). پس احتمالش بیشتره بازی ها رو ببرید.
من یکسال پیش Calibrate کردم رو 3.3 و دیگه خیلی سولو بازی نکردم. چند وقتیه به صورت جدی شروع کردم رنکد بازی کردن (MMR رنکد من از MMR آنرنکد نزدیک 1000 تا پایینتره)، ولی نزدیک به 70-80% بازی ها رو راحت میبرم و اون تعدادی که میبازم هم قبول دارم که خودم اشتباه کردم. یه سری بازی ها هم هستن که واقعاً نمیشه برد ولی تعدادشون خیلی کمه.
الان طبیعتاً فکر می کنید من میخوام بگم بازیم خیلی خوبه شما بازیتون بده، یا چیزایی از این قبیل، ولی حقیقتاً هدف این نیست.
قدم اول واسه پیشرفتتون اینه که قبول کنید بازیتون بده و سعی کنید پیشرفت کنید، به جای اینکه هی به دیگران گیر بدید یا بیاید اینجا بگید هر بازی که میبازم یکی فید میده یا خراب میکنه.
اینارو نوشتم ولی خوب میدونم که شما 2k های دوست داشتنی همه بازیتون از من بهتره و اصلا نیازی به هیج حرف یا پیشنهادی ندارید.

جل الخالق !!! خدایا خودت ظهور کن
MMR رنکد و آنرنکد ؟؟؟؟؟؟ مگه داریم ؟ مگه میشه ؟

ghost.shadow

کاربر سایت
Oct 24, 2012
299

بابا یه خورده تحقیق کنین بعد اینطوری پست بزارین این لینک

Matchmaking Rating - Dota 2 Wiki

یه قسمتی هم بزارم از این لینک اطلاع پیدا کنین

: Five MMR values are tracked independently

(Solo rating (Normal games
(Party rating (Normal games
(Solo rating (Ranked games
(Party rating (Ranked games
(Team rating (Ranked games​

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بد نیست قبل از اظهار فضل های اینجوری یکم اطلاعاتتون رو بالا ببرید.
بله، رنکد و آنرنکد دو تا MMR جدا دارن که واسه آنرنکد رو به شما نشون نمیده. تو آنرنکد هم مثل رنکد هر بازی که ببرین یه مقدار میره بالا MMRتون و با حریف های بهتری مچ میشین یا برعکس.
برای ثابت شدن حرفم هم میتونید به لینکی که 2 تا پست بالاتر دادن رجوع کنید یا اگه حال نمی کنید مطالعه کنید، دوتاباف من رو ببینید و به Bracket بازی های سولو رنکد و آنرنکد دقت کنید.
Where is the beautiful turklord? - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
بابا یه خورده تحقیق کنین بعد اینطوری پست بزارین این لینک

Matchmaking Rating - Dota 2 Wiki

یه قسمتی هم بزارم از این لینک اطلاع پیدا کنین

: Five MMR values are tracked independently

(Solo rating (Normal games
(Party rating (Normal games
(Solo rating (Ranked games
(Party rating (Ranked games
(Team rating (Ranked games​
MMR نرمال برای پلیر قابل رویت نیست، فقط میشه از dotabuff رنج کلیش رو ببینین. (Low skill, normal skill, high skill و الی آخر)
پ.ن: خطاب به دوست عزیزمون. شما که داری تو رنج 3k یه تنه کری میکنی قطعا MMR واقعیت بیشتر از این حرفاست. این حرفای خودت بدی و رو بازی خودت تمرکز کن و فلان واسه پلیری نیست که تو رنج اسکیل واقعیش مجبوره با پلیر های درب و داغون بازی کنه. دقیقا تیپ این Global Elite های CSGO که میرن اکانت اسمورف MGE میگیرن 40 bomb میزنن بعد میگن نگاه کن یه تنه کری کردن چقدر آسونه :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
MMR نرمال برای پلیر قابل رویت نیست، فقط میشه از dotabuff رنج کلیش رو ببینین. (Low skill, normal skill, high skill و الی آخر)
پ.ن: خطاب به دوست عزیزمون. شما که داری تو رنج 3k یه تنه کری میکنی قطعا MMR واقعیت بیشتر از این حرفاست. این حرفای خودت بدی و رو بازی خودت تمرکز کن و فلان واسه پلیری نیست که تو رنج اسکیل واقعیش مجبوره با پلیر های درب و داغون بازی کنه. دقیقا تیپ این Global Elite های CSGO که میرن اکانت اسمورف MGE میگیرن 40 bomb میزنن بعد میگن نگاه کن یه تنه کری کردن چقدر آسونه :D

Low skill , normal skill , high skill , very high skill aka scrubs :D

BAND.OF.GAMERS

کاربر سایت
Sep 6, 2012
105
نام
رضا
با توجه به این جریاناتی که پیش اومد میخوام یه توضیح کلی در مورد مسایل مربوط به mmr در حد اطلاعاتم بدم

اول در مورد بالا بردن mmr از 2k مثلا به 4k کاملا امکان پذیره و کاره سختی نیست کسایی که نمیتونن از رینج 2k خارج بشن باید دقت کنن ...

باید نحوه ی بردن توی 2k mmr رو بدونین مثلا من کسایی رو میبینم که دارن سعی میکنن توی بازی ها انعطاف پذیر باشن و هیرو های مختلف پیک بدن این کار کاملا اشتباهه شما باید پیک هایی انجام بدین که بیشترین شانس وین رو داشته باشین تا در کمترین زمان بتونین از 2k mmr خارج بشین و شک نکنین بهترین هیرو برای این رینج ریکی و بلاد سیکر و کلینکز هست البته ریکی به تنهایی کار رو راه میندازه

نکته خیلی مهم مهم مهم : ببینید کسانی که در 2k mmr هستن به نظر من بهتره اکانت جدید بسازن چون به احتمال خیلی زیاد پارتی رنکشون هم پایین هست و بالا بردن هر دوی اینها خیلی خیلی وقت پیشتری نسبت به رسوندن اکانت جدید به لول 13 میگیره شاید بعضی ها بگن خب بعد از اینکه اکانت جدید بسازه و رنک 4k بگیره بعد بازیاشو میبازه و دوباره 2k میشه این هم هست ولی اگه کسی واقعا فکر میکنه سطحش بالاتره باید اکانت جدید بسازه ببینید اگه کسی هم پارتی mmr و هم solo رنکش 2k باشه باید 164 بازی رو پشت سر هم ببره تا هر دو رو به 4k برسونه همچین چیزی غیر ممکنه ولی شما میتونین دقیقا با 164 بازی به لول 13 برسین و اکانت 4k بگیرین

نکته در مورد اکانت جدید :

شاید با سرچ کردن توی نت ببینین که افراد میگن zeus پیک کنین و ks کنین اکانت 7k بگیرین ولی این کاملا اشتباهه و این zeus abuse دتا دیگه فیکس شده و بالا 4900 mmr به کسی نمیده پس اینکارو نکنین . مقدار رنک بعد از لول 13 به 2 چیز بستگی داره hero damage و kda و اصلا ربطی به وین ریت و بردن بازی ها نداره اگه دقت کنین میبینین چه پرو ترین بازیکن ها و چه نوب ترین ها همه وین ریتی نزدیک به 53 دارن هیرو دمیج یعنی شما باید دمیج زیادی به حریف وارد کنی هر بازی حداقل 15k دمیج کافیه تا رنک 4k بگیرین و البته kda بالا که یعنی زیاد کیل و اسیست بگیرین و کمتر بمیرین البته ارزش hero damage بیشتر از kda هست توی dotabuff از قسمت trends میتونین kda رو ببینین kda 4 کافیه ( خودم تست کردم و کاملا درسته )

در مورد mmr unranked که بهش میگن hidden mmr این mmr معمولا بعد از مدتی دیگه ثابت میشه و با برد و باخت تغیری نمیکنه
وقتی اکانت جدیدی ساخته میشه سیستم مج مکینگ دتا افراد رو بر اساس مقدار دمیچ و kda دسته بندی میکنه مثلا با بردن جند بازی اول با hero damage بالا و kda بالا به دسته very high skill میرین

نکته اخر که مهمترین نکته هست : بازی کردن توی رنک بالاتر از 4k بدون voice chat غیر ممکنه من دیگه رنک نمیرم البته چند روز دیگه head phone جدید میگریم که حد اقل بتونم چند کلمه مثل yes یا no رو توی بازی بگم اخرین بازی که رفتم رنک 4680 بود که کل تیم صحبت میکردن به جز من و باعث باخت تیم هم شدم مثلا هم تیمی ها به من میگفتن اماده هستی بریم فلان هیرو رو بکشیم من مجبور میشدم بنویسم که اخر سر هم به همین دلیل باختیم سعی کنین خجالت نکشین و از کلمات انگلیسی استفاده کنین yes no go back همین چیزا کافیه :XD

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
شاید نرسم بیام dota بازی کنم، اما مطمئنن هنوزم حواسم به تاپیک هست، یه خورده آرام تر باهم صحبت کنید. قطع دسترسی که کار سختی نیست :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
برای اون دسته از دوستانی که فکر میکنن مشکل ممکنه از روش بازی من باشه یا من اگر خیلی خوب بازی کنم میبریم .

jugger بودم , فول ایتم . 4 تا ساپورت داشتیم . ( همینجا از این بگذرم که ساپورت پیک کردن ) با اینکه زیاد بالانس نبودیم ولی راحت داشتم میرفتیم ، تاور ها رو حتی انداخته بودیم . gank کردن منو کشتن ، بعد داشتن تاور دوم لاین وسط رو میزدن تیم الکی ( واقعا الکی ) رفتن جلو . این بره جلو اون یکی بره کمک و اینا همشون مردن . تا من زنده بشم تاور دوم و سوم رو انداختن . buyback کردم که زمان بخرم زدن کشتن . میگم منم فول ایتم بودم داشتیم میزدیم به خاطر همین یه راست اومدن سراغ تاور و زدن ... الکی الکی باختم .

درصدی که تیم مشکل داشته بیشتر از این بوده که من اشتباه بکنم . ( از یه سری ادمایی هم که واقعا مشکل دارن بگذریم )

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
دیگه اینجوریام نیست که تکی بزنی، هر چقدر هم خوب باشی نمیشه تکی زد باید تیمت حداقل یه چیزی حالیش باشه دیگه اینکه بحث نداره یه چیز مشخصیه :|
اگه تکی زدی قطعا اون طرف بار اولشه داره بازی میکنه دوتا2 :|

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
دیگه اینجوریام نیست که تکی بزنی، هر چقدر هم خوب باشی نمیشه تکی زد باید تیمت حداقل یه چیزی حالیش باشه دیگه اینکه بحث نداره یه چیز مشخصیه :|
اگه تکی زدی قطعا اون طرف بار اولشه داره بازی میکنه دوتا2 :|

چرا قبول نمیکنید اگه سطح بازیتون نسبت به بقیع ی پلیرایی که بازی میکنید بالاتر باشه، می تونید تکی ببرید ؟
این عکس رو به بار دیگه گذاشته بودم دوباره میزارم .تقریبا واسه 10 ماه پیش ـه. هر وقت تونستید بازیهاتون رو با وین ریت بالای 70 درصد ببرید یعنی سطحتون از اون رنج ـی که هستید بالاتره.به عنوان مثال الان بازی ها 3K واقعا جوک ـه

تنها چیزی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم اینه که روی حداکثر 4-5 تا هیرو تمرکز کنید، بازیهای پلیرای حرفه ای از اون هیرو رو ببینید، چند تا تورنومنت هم ببینید که پلیرای حرفه ای شاید با اون هیرو بازی کنند، خودتون هم بعد چند تا بازی pub انجام بدید اگه دیدید با هیرو خیلی راحت بازی میکنید شروع کنید به بازی رنک. الان هم بیشتر هیروهایی که توی این پچ وین ریت بالایی دارند Storm,Leshrak,Huskar,WK,SF , Bloodcyka هستند
تنها نکته ای که باید توجه کنید اینه که اگه دیدی بازی ها براتون سخته و تیم مقابل یا یه نفر از اونها داره اسنوبال میکنه و شما چند تا بازی پشت سر هم همین وضعیت رو دارید، اینه که رنج واقعی شما همونه. سعی کنید بیشتر تمرین کنید و با قبول اینکه توی همون سطح هستید، سعی کنید سطح بازیتون رو ببرید بالا.
برای مثال leaderboard جهانی الان که تقریبا رسیدن به 8K ، یعنی اینا از اول 8K بودن ؟! این پلیرا بازیهای بالای 5K رو solo carry میکنند، اینجا که دیگه مکث 3K باشه. وقتی نمینوتید بازی ها 2K رو carry کنید دیگه اینکه بیاین بگید همه ی بازیها تقصیر بقیه ی پلیراست ، به نظر من نوعی سطح بالا قرار دادن خود و پوششی بر اشتباهات خودتون ـه. Self-critical باشید یخورده :)

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو

!! اول به داشته هات نگاه کن بعد جواب پست ها بقیه رو بده !!
اولا عزیزم من از خدا 30 سال عمر گرفتم 8 سالشو دارم دوتا بازی میکنم و اینم بدون که اگر میخواستم بشینم زندگیمو بزارم پای این بازی از تو و امثال تو خیلی بهتر بودم منتهی چون وقتم واسم ارزش داره و اینم صرفا یه سرگرمیه بیشتر از این بهش نگاه نمیکنم عزیزم...در ضمن ایشالا مدرسه ها باز میشه شما هم دس از سر این تاپیک بر میداری،اینو دیگه هر دوتا پلیری میدونه که این بازی تیمیه حالا شما میای اینجا واسه خودت فکت ول میدی منم میام میگم اینجوری نیست که بشه بازیو سولو جمع کرد...بازم میگم بابا سولووو:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر