DOOM

Developer : id Software
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : First-person shooter, survival horror
Release Date : May 13, 2016

بالاخره پس از سالها انتظار از DOOM جدید رونمایی شد.
در حاشیه کنفرانس Bethesda در E3 این بازی با نمایش فوق العاده از گیم پلی رونمایی شد.
در این نسخه شاهد بازگشت دشمنان قدیمی و کلاسیک مثل Hellknights, Cyberdemons, Revenants, Mancubii و غیره هستیم.
سلاح های نسخه اورجینال بازی Shotgun and Super Shotgun. The Plasma Rifle, Chainsaw, Heavy Assault Rifle, and rocket launcher تایید و در طول نمایش گیم پلی بازی مورد استفاده قرار گرفتند.
همچنین بخش مالتی پلیر بازی نیز با عنوان Deathmatch تایید شد.
بخش جدید سری DOOM با عنوان SnapMap نیز رونمایی شد.در این بخش با قراردادن امکانات زیاد توانایی ساخت مپ و بازی کردن در آن برای بازیکن فراهم می شود.

نسخه عادی قیمت 60 دلار

نسخه Collector قیمت 120 دلار

نمایش های منتشر شده از بازی:

5w2l_1.png

Direct Link

flfv_2.png

Direct Link

crf_4884848.png

Direct Link

17961599361561610946.jpg

DOOM – Campaign Trailer | 720

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
امروز بازیو تموم کردم

شوتر بازی خیلی دلچسبه، تنوع اسلحه ها خیلی خوبه، مثل عناوین قدیمی همه اسلحه هارو میتونی همزمان حمل کنی که خب خیلی خوبه به نظرم :D

موسیقی متن بازی ، موزیک های هوی متال به جو بازی خیلی کمک میکنه

مشکلش به نظرم روایت داستانِ که جالب نیست

در کل خوبه حتما امتحانش کنید:-bd

باز یه تروفی باگ شد برام [-(

• Like
Reactions: Red Ѵ

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent
امروز بازی رو با Ultra violence تموم کردم ، یعنی شاهکار !

این بازی و ولفنشتاین بهترین شوتر های اول شخصی بوده که این نسل زدم بدون هیچ شکی !

گیم پلی از این بهتر نمیشد برای دوم درآورد ، دیوانه وار !! ، اسلحه ها یکی از یکی بهتر ، سیستم آپگرید معرکه ! لول دیزان عالی ، گرافیک فوق العاده با وجود 60 فریم ، داستان اگه دیتا لاگ ها رو دنبال کنی به نظر من خیلی خوبه !

اسنپ مپ کذایی هم آخر نشد یوزرنیم ثبت کنیم ، نمیدونم از نت ماست ، فیل-ترینگه ، از سرورهاست چیه !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا من با 2تا تروفی مشکل پیدا کردم کسی میتونه کمک کنه؟

- Challenge Mode برای یکی از اسلحه ها باز نمیشه، یعنی هرچی میزنم حساب نمیکنه، External Payload برای اسلحه Rocket Launcher که باید 3تا را بکشی با یک تیر، کار خاصی باید انجام بدم؟ :-??

- تروفی Historian ثبت نشد برام، من طبق گاید همه چیز رو برداشتم ولی آخرین مرحله توی لیست Codex دیدم که یه هیولا ندیدم یه دونه هم محیط :| الان باید چیکار کنم به نظرتون؟ من مطمعنم که همه چیزو برداشتم چون کلا طبق گاید رفتم جلو ولی ثبت نشده
الان باید از اول شروع کنم برداشتن؟~X(

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    303.7 KB · مشاهده: 59

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
آقا من با 2تا تروفی مشکل پیدا کردم کسی میتونه کمک کنه؟

- Challenge Mode برای یکی از اسلحه ها باز نمیشه، یعنی هرچی میزنم حساب نمیکنه، External Payload برای اسلحه Rocket Launcher که باید 3تا را بکشی با یک تیر، کار خاصی باید انجام بدم؟ :-??

- تروفی Historian ثبت نشد برام، من طبق گاید همه چیز رو برداشتم ولی آخرین مرحله توی لیست Codex دیدم که یه هیولا ندیدم یه دونه هم محیط :| الان باید چیکار کنم به نظرتون؟ من مطمعنم که همه چیزو برداشتم چون کلا طبق گاید رفتم جلو ولی ثبت نشده
الان باید از اول شروع کنم برداشتن؟~X(
متاسفانه چنتا از تروفی های بازی گلیچ دارن و بعد از انجام کارهای مربوط بهشون تروفی رو نمیده!
توی آپدیت جدید یه سری از مشکلات رو برطرف کردن. اگه هنوز بازیو آپدیت نکردی حتما آپدیت کن.
ولی اگه آپدیت کردی و هنوزم مشکل داری فعلا راه حلی درست حسابی ای در کار نیست یا باید از اول بری یا اینکه صبر کنی واسه آپدیت بعدی یا اینکه کلا بیخیال تروفی های این بازی بشی! :D:|

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
متاسفانه چنتا از تروفی های بازی گلیچ دارن و بعد از انجام کارهای مربوط بهشون تروفی رو نمیده!
توی آپدیت جدید یه سری از مشکلات رو برطرف کردن. اگه هنوز بازیو آپدیت نکردی حتما آپدیت کن.
ولی اگه آپدیت کردی و هنوزم مشکل داری فعلا راه حلی درست حسابی ای در کار نیست یا باید از اول بری یا اینکه صبر کنی واسه آپدیت بعدی یا اینکه کلا بیخیال تروفی های این بازی بشی! :D:|

همین الان امتحان کردم واسه اون چلنچ اسلحه 1 دونه رفت بالا :D فقط کافیه با یک تیر 3 نفرو بکشم دیگه؟ باید بهشون بخوره یا بخوره به دیوار بعد بکشه؟ کار خاصی باید بکنم؟

ویرایش : حل شد انگار مشکل این چلنچ :D

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
IMG_20160707_190028.jpg

تنهاجای بازی بود که ذوق داشتم اسکرین بگیرم بازی طوریه ک هر وعده ک میخوای بازی کنی بیشتر از 2 ساعت نمیکشه. من خودم ادمی ام ک دستگارو روشن کنم زیر 4 ساعت خاموش نمیکنم . بهرحال مورده خاصی نی فقط خواستم تجربه شخصیمو بگم تو این مورد .

• Like
Reactions: Lord Odin

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Bethesda با استفاده از پرینتر های سه بعدی،اسلحه BFG بازی DOOM را در اندازه واقعی آن ساخته است! این اسلحه به یکی از طرفداران بازی داده شد.

photo_2016-07-09_21-02-09.jpg

• Like
Reactions: FUTURE and uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
Bethesda با استفاده از پرینتر های سه بعدی،اسلحه BFG بازی DOOM را در اندازه واقعی آن ساخته است! این اسلحه به یکی از طرفداران بازی داده شد.

View attachment 62071
عجب چیزیه!!!
آقا ما هم طرفدار بازی هستیم، به ماه میدن :D
جدا عجب شانسی داریم بخدا، یه گوشه پرت توی این دنیا افتادیم و فقط باید بشینیم و بیینیم و حسرت بخوریم :D.

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent
همین الان امتحان کردم واسه اون چلنچ اسلحه 1 دونه رفت بالا :D فقط کافیه با یک تیر 3 نفرو بکشم دیگه؟ باید بهشون بخوره یا بخوره به دیوار بعد بکشه؟ کار خاصی باید بکنم؟

ویرایش : حل شد انگار مشکل این چلنچ :D

تروفی ShareWare رو چیکار کردی ؟ :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هیچی دیگه در حسرتش میمونیم مگه اینکه یه رفیق پیدا کنیم اونور آب بتونه برامون بگیره :D
یه نفر پیدا کنید که دیسک داشته باشه و نخواد بفروشه (من دیجیتالی دارم) بدین من با خودم ببرم اونور واسه همتون باز کنم به نوبت =)) فقط اونموقع باید تا دی ماه صبر کنه که پایان ترم برگردم بدم به خودش :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر