Doom Eternal | PC

131310

Developer: id Software
Publisher: Bethesda Softworks
Directors: Hugo Martin, Marty Stratton
Composer: Mick Gordon
Genre: First Person Shooter
Engine: id Tech 7
Platforms: PS4, X1, Nintendo Switch, PC & Google Stadia
Release Date: March 20, 2020

131311

نسخه کالکتور بازی

همچنین سیستم مورد نیاز بازی به تازگی منتشر شده که در زیر میتوانید مشاهده کنید
PC Ultra-Nightmare Specs (2160p / 60 FPS / Ultra-Nightmare Settings) OR (1440p / 120 FPS / Ultra-Nightmare Settings)

• 64-bit Windows 10
  • Intel Core i9-9900K or better, or AMD Ryzen 7 3700X or better
  • 16GB System RAM
  • NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti (11GB)
  • 50 GB hard drive space
PC Recommended Specs (1440p / 60 FPS / High Quality Settings)

• 64-bit Windows 10
  • Intel Core i7-6700K or better, or AMD Ryzen 7 1800X or better
  • 8GB System RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 1080 (8GB), RTX 2060 (6GB) or AMD Radeon RX Vega56 (8GB)
  • OR (1080p/ 60 FPS / High Quality Settings) NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), NVIDIA GeForce 970 (4GB), AMD RX 480 (8GB) Note : On GTX 970 only - set Texture Quality to Medium
  • 50 GB hard drive space
PC Minimum Specs (1080p / 60 FPS / Low Quality Settings)

• 64-bit Windows 7/64-Bit Windows 10
  • Intel Core i5 @ 3.3 GHz or better, or AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz or better
  • 8GB System RAM
  • NVIDIA GeForce 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) or AMD Radeon R9 280 (3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB) or RX 470 (4GB)
  • 50 GB hard drive space

کمتر از 1 ماه دیگر بازی عرضه خواهد شد و تاپیک بازی در حالت مهم قرار خواهد گرفت

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
یکی از منتقدای نسخه pc تایید کرده بود که بازی دنوو داره
از اون طرف توی استیم هیچ اشاره به دنوو نشده
از یکطرف دیگه هم Bethesda جدیدا افتاده رو دور حذف دنوو از بازی هاش
بالاخره نفهمیدیم دُم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو

• Smile
Reactions: kamyy

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکی از منتقدای نسخه pc تایید کرده بود که بازی دنوو داره
از اون طرف توی استیم هیچ اشاره به دنوو نشده
از یکطرف دیگه هم Bethesda جدیدا افتاده رو دور حذف دنوو از بازی هاش
بالاخره نفهمیدیم دُم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو
دنووو داره، ولی بتزدا احتمالا مثل بازی های قبلیش وقتی بازی کرک بشه، قفل دنوو رو برداره....

• Like

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دنووو داره، ولی بتزدا احتمالا مثل بازی های قبلیش وقتی بازی کرک بشه، قفل دنوو رو برداره....
همین الانشم پرفورمنس و بهینه سازی بازی عالیه ولی تصور اینکه بدون دنوو میشه چند فریم بیشتر گرفت وسوسه کننده اس؛ مخصوصا واسه اونایی که میخوان رو مانیتورهایی با رفرش ریت بالا تجربش کنن

• Like

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا این شروع بازی که Doom Slayer ماسک رو سرش میکنه و آماده میشه چقدر خوبه!!! چقدر آدرنالین ترشح میکنه خدایی!!! یکی از اصلی ترین دلایلش هم موسیقی عالیش هست!!!
Doom Slayer و Kratos برای من دوتا از Badass ترین شخصیت های دنیای بازی های کامپیوتری هستند (ِDante هم honorable mention داره). واقعا وقتی جا اینا بازی میکنی کاملا قدرت رو حس میکنی!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
کسی نسخه drm freeرو امتحان کرده ؟؟؟
تو کرک واچ میگفتن بازی انگار بعد مرحله 3کرش میکنه کسی تجربه ای داشت به ماهم بگه
مثل اینکه صحت داره

فعلا صبر کنید یکی دو روز تا سایت ها تست کنند

• Like
Reactions: amin altron

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
کسی نسخه drm freeرو امتحان کرده ؟؟؟
تو کرک واچ میگفتن بازی انگار بعد مرحله 3کرش میکنه کسی تجربه ای داشت به ماهم بگه
در صورتی که مرحله 3 بازی کرش شد باید کارت گرافیک آپدیت کنید بازی تا اخرین قسمت توسط سایتها تست و بدون مشکل قابل اجرا میباشد.

روش جدید برای نیاز نداشتن به لانچر و لاگین شدن در لانچر Bbethesda جهت بازی DOOM Eternal به صورت کاملا افلاین

بر روی فایل اجرای بازی راست و روی PROPERTIES کلیک کنید

بر روی قسمت نام متن زیر را اضافه کنید و تمام
com_skipSignInManager 1+

132884

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
یه توضیح کوتاه از حدود 6 ساعتی که بازی رو روی nightmare رفتم بدم:

در مورد بحث تکنیکی بازی، عالی اجرا میشه، ماموریت سوم مثل این که با آخرین درایور(442.74) مشکل داره و یه بار کرش داشتم، ولی چیزی که خیلی منو متعجب می کنه، لود تایم های فوق سریعش هستن، یعنی الکی نمیگفتن روش خیلی کار کردن، بازی روی HDD نصبه، و لود تایم وارد شدن به بازی زیر ده ثانیه، و لود تایم ریلود شدن چک پوینت بعد از مرگ، دو الی پنج ثانیه هست:| چه جور جادوی سیاهی انجام دادن تا به چنین چیزی رسیدن خدا می دونه. در مورد حذف مگاتکسچر هم میتونم بگم: Good Riddance:D نه دیگه تاخیر توی لود شدن تکسچر ها وقتی دوربین رو سریع تکون میدی هست، هم حجم بازی کم شده، و شاید به این سریع شدن لود تایم ها هم کمک کرده هر چند مطمئن نیستم.

برای گیم پلی اومدن چند تا تغییر به ظاهر کوچیک انجام دادن، مثل اضافه کردن Dash و Monkey bar و پایین آوردن سرعت راه رفتن، و تغییر دادن سیستم اره برقی و ... ولی واقعیت اینه که وقتی بازی کنید متوجه میشید روند گیم پلی متحول شده، مدام تیر کم میارید و باید شیطون های گوگولی رو اره برقی کنید تا تیر گیر بیارید، آرمور دیگه به اندازه کافی توی مراحل نیست، و باید آتیش شون بزنید تا آرمور گیر بیارید، یعنی همیشه باید حواستون به تیر، آرمور و جون باشه، برخلاف دووم 2016 که یکی از rune ها رو فعال می کردی که با هر Glory kill، هم جون و هم آرمور دراپ می کرد و در نتیجه حتی توی Nightmare هم آنچنان نگران اینجور چیزا نبودی، اره برقی رو هم همیشه نگه میداشتی برای Hell baron ها و بعضی اوقات Pinky ها، و دیگه بازی راحت میشد. فقط بعضی ها شاید با این تغییر ها مشکل داشته باشن، چون دیگه واقعاً دووم بازی نمی کنیم، بازی تبدیل شده به یه مخلوطی از Twitch shooter ها و Quake، ولی تا این جا که بازی کردم من از نتیجه فوق العاده راضیم. هر چند باید بازی رو ادامه بدم و ببینم نظرم تغییر میکنه یا نه، چون خیلی شنیدم ملت از marauder ها می نالن و میگن بیش از حد سخته و طراحی خوبی نداره.
در ضمن Glory kill ها هم فوق العاده شدن، به نظر من شاید 30% انیمیشن های دووم 2016 رو میشد به خاطر شل و ول بودنشون دور ریخت(انیمیشن Melee عادی دووم 2016 رو با مشت زدن دووم گای الان مقایسه کنید:)))، اینجا هم اومدن همین کار رو کردن، و چند تا Glory kill خشنِ خنده دار هم وسط این همه سلاخی کردن اضافه کردن که تصمیم خوبی بوده، همون Saturday morning cartoon که Hugo martin هر جا میره هی تکرار می کنه.

داستان بازی هم واقعیت اینه که خیلی بیشتر منو جذب کرده، وقتی بازی معرفی شد و روی استیج اومدن گفتن دیگه فقط دنبال ساخت یه بازی دووم نیستیم، بلکه داریم Doom universe می سازیم، اغراق نمی کردن، چون اومدن هر چی Lore از بازی های قبلی رو داشتن توسعه دادن. وقتی دووم 2016 رو بازی می کنی، scope بازی کوچیکه، اکثر بازی توی راهروهای سازمان UAC می گردی و نهایت تخریبی که می بینی شیاطین انجام دادن، کشتن کارمندها و نابود کردن چند تا ساختمونه، و حتی همون 3 مرحله ای هم که توی جهنم هستی، هیچ وقت حس نمی کنی مثلاً سلسله مراتبی تو جهنم وجود داره. حالا مقایسه کنید با Doom Eternal، توی قلعه ای نشستی که night sentinel ها قرن ها پیش ساختن، و از اون بالا تسخیر شدن زمین توسط شیاطین و پنتاگرام روی سطح زمین رو مشاهده می کنی:D یا روی زمین که هستی، حمله شیاطین و شلیک شدن BFG 10k و آثار مقاومت و شکست خوردن آدم ها رو می بینی، یا حالا بدون اسپویل بخوام بگم، چندین بار به سلسله مراتب night sentinel ها و شیاطین و فرشته ها اشاره میشه، و جایگاه Doom slayer هم توی این دنیا رو هم می بینی. یعنی اومدن Scope بازی رو بزرگ و حماسی کردن، و به نظرم بهترین تصمیمی بوده که میتونستن بگیرن.

در مورد ساندترک mick gordon هم، به نظر من بهتر از آلبوم 2016 شه، هر چند ترک منو اصلی و BFG Division از 2016 هنوز هم بهترین آهنگ هاش هستن و اصلاً با آهنگ منو اصلی Eternal حال نمی کنم، ولی به جاش آهنگ های خارج از مبارزه این بار به نظر من خیلی بهتر شدن، آهنگ های مبارزه هم خیلی خوبن ولی مهم تر از اینا، این بار از آهنگ ها درست استفاده شده. دووم 2016 مثلاً از BFG Division درست استفاده نمی کرد، توی کل بازی قرار بود توی 5 یا 6 تا مبارزه خفن ازش استفاده بشه، ولی اگر مبارزه ها 3 دقیقه بود، دو دقیقه اش توی قسمت آروم آهنگ هستی، یعنی داشت پدرت در میومد ولی هنوز قسمت خوب BFG Division پخش نشده بود:| حالا توی Eternal، به محضی که وارد یه Arena بزرگ میشی، قسمت خفن آهنگ شروع میشه و مستقیم میری توی مود Rip and Tear. فقط منتظرم ملت این بار هم ساندترک ها رو آنالیز کنن تا ببینیم چی توی آهنگ ها قایم شده:))

خلاصه این که اگر طرفدار شوتر اول شخص هستین، جنس رو دریابید که از این بهتر پیدا نمی شه. رد کردن slayer gate، روی nightmare، سخت ترین و در عین حال لذت بخش ترین تجربه گیمینگ چند سال اخیر من هست:Gunner:

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
کاش بازی این همه بزرگ نمیشد. اون فایت های نزدیک و tight دوم 2016 رو نمیبینم دیگه. دوربرد شده انگار یکم

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
نمی دونم چرا نمیشه بازی msi افتر افکت روی بازی اعمال نمیشه.
من بازی رو ندارم ولی یادمه ریج 2 یا بوردر لند 3 هم اینجوری بود ، تو "ریواتیونر" ادد کن بازی رو و "اپلیکیشن دیتکشن لول" رو هم روی "های" بزار ببین درست میشه؟

• Like
Reactions: rosgod

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من بازی رو ندارم ولی یادمه ریج 2 یا بوردر لند 3 هم اینجوری بود ، تو "ریواتیونر" ادد کن بازی رو و "اپلیکیشن دیتکشن لول" رو هم روی "های" بزار ببین درست میشه؟
درست نشد. تا قبل از اینکه وارد منو بازی بشه هستش و لی بعد حذف میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soltanmasoud

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستان من مشخصات سیستمم اینه:
8GB ram
Core i7
GTX 960m

میخواستم بدونم بازی برام اجرا میشه ؟
دوست عزیز چرا پست اول رو نمیخونی ! مشخصات کامل سیستم مورد نیاز رو زدیم تو پست اول !
بعد جای این سوالم در بخش مشکلاته ! نه اینجا !
مشکلات Doom Eternal (نصب ، مشکلات گرافیکی و...)

• Like
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر