شایعه Doom 4 برای نسل بعد خواهد بود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Doom 4 ممکن است برای کنسول‌های نسل بعد عرضه شود.

brian-harris.jpg
z39u05x5wohhqv5j8t3.jpg

Brian Harris سرپرست برنامه‌نویسان id Software در توییتر خود اعلام کرد ممکن است Doom 4 برای کنسول‌های نسل بعد عرضه گردد. در پروفایل LinkedIn آقای Brian Harris ذکر شده که از ژانویه 2012 او به عنوان سرپرست برنامه‌نویسان Doom 4 مشغول به کار است. قبل از عرضه Doom 3 BFG Edition برای (PS3, Xbox 360) او در پروژه Doom 4 مشغول به کار بوده است. وقتی از او سوال شد که بعد از پایان ساخت Doom 3 BFG edition مشغول به چه کاری هست, پاسخ داد:" در حال کمک به پورت یک بازی بزرگ برای پلتفرم‌های جدید هست."

ممکن است منظور از پلتفرم‌های جدید کنسول‌های نسل بعدی برای Doom 4 باشد. سوال این هست که: این پروژه بزرگ چیست؟منظور از پلتفرم‌های جدید چیست؟این در حالی هست که در ماه‌های جاری پلتفرم‌های جدید معرفی خواهند شد.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این که برای نسل بعد، قراره عرضه بشه، امکانش 100 درصده. پس با این حساب، من که نمی تونم این بازی را بگیرم:D به دلیل وضع افتضاح اقتصادی. فقط امیدوارم، روی PC بتونم بازی کنم:D

ممنون مهدی جان.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
عوض کردن تیتر و تبدیل کردنش به جمله خبری، باعث نمیشه شایعه تبدیل به خبر بشه.
شایعه رو تو بخش شایعات ارسال کنید.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
عوض کردن تیتر و تبدیل کردنش به جمله خبری، باعث نمیشه شایعه تبدیل به خبر بشه.
شایعه رو تو بخش شایعات ارسال کنید.
تیتر تغییری نکرده مثل همون جمله تیتر منبع هست هیچ چیزی به اسم شایعه هم در منبع ذکر نشده.
علامت سوال، اصلی ترین نشونه یه شایعه است که شما تبدیلش کردی به نقطه و یه شایعه رو به عنوان خبر نشون دادی. اگه به همین سادگی بود که یه بخش جدا واسه شایعات نداشتیم.
هیچ جمله ای به اسم شایعه در منبع وجود ندارد. نشد یک خبر بذاریم کسی بهش گیر نده. انتقالش بدید مشکلی نیست. همین خبر توسط خبرنگارهای سایت در قسمت اخبار اصلی درج گردیده

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تیتر تغییری نکرده مثل همون جمله تیتر منبع هست هیچ چیزی به اسم شایعه هم در منبع ذکر نشده.
علامت سوال، اصلی ترین نشونه یه شایعه است که شما تبدیلش کردی به نقطه و یه شایعه رو به عنوان خبر نشون دادی. اگه به همین سادگی بود که یه بخش جدا واسه شایعات نداشتیم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
احتمال 90 درصد برای نسل بعد هستش، اگه قرار باشه کنسول ها توی E3 معرفی بشن، دیگه چیزی به پایان این نسل نمیمونه تا برای بازی ای با این اسم و رسم تبلیغات وسیع صورت بگیره. من فکر میکنم باید برای نسل بعد روش حساب کنیم. چند وقت پیش هم id فراخوان برای جذب برنامه نویسانی برای کار بر روی عناوین نسل بعد درج کرده بود که احتمال خیلی زیاد باید برای همین Doom 4 باشه، چون تنها بازی ای که فعلا خبر داریم که دارن میسازن همین Doom 4 هستش. مگر اینکه یه عنوان معرفی نشده باشه.

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
دووم همیشه پرچم دار گرافیک تو بازیها بوده و دلیل خوبی برای خرید کنسولهای جدید میتونه باشه!پس احتمالش خیلی زیاده که رفته باشه برا نسل بعد!
فقط امیدوارم ارزش اینهمه صبر طرفداراشو داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر