DOOM 4™ در حال ساخت !

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سایت رسمی ID Software یک فراخوان برای جذب نیرو برای کار کردن روی پروژه DOOM 4 روی سایتش قرار داده ، اطلاعاتی که میشه فهمید اینه که بازی روی زمین صورت خواهد گرفت.

doom.gif
Production has begun on DOOM 4™, the next journey into the legendary DOOM universe. We are expanding our internal team and are currently hiring to work on this highly anticipated title.

"DOOM is part of the id Software DNA and demands the greatest talent and brightest minds in the industry to bring the next installment of our flagship franchise to Earth," said Todd Hollenshead, CEO, id Software. "It's critical for id Software to have the best creative minds in-house to develop games that meet the standards synonymous with our titles."

The DOOM franchise is one of the most recognizable and important in gaming history, having been named "one of the ten most influential games of the decade" by PC Gamer and "the #1 game of all time" by GameSpy. DOOM 4 will join the award-winning series which has consistently topped sales charts throughout the world.

We are looking for talented, ambitious and passionate individuals eager to join our accomplished team of developers working on the industry’s most innovative and anticipated games. For a complete listing of available positions, visit our id Careers page. Resumes can be submitted via email to jobs@idsoftware.com. All applicants must be authorized to work in the United States.

ID Software - May 7 2008

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
من هم زیاد با Doom حال کردم و خاطره دارم. شب که همه خواب بودن ، چراغ ها رو خاموش میکردم و هدفن هم تو گوش و صدا هم تا اخر زیاد میشستم بازی میکردم. :((
یه شب ، یه جونوری بود که از پشت سر مون میومد و از دستش اتیش مینداخت ترفمون ، به خوابم اومد . نزدیک بود تو خواب سکته کنم.:biggrin1:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
1جور حس وحشت توی doom3 بود که توی بازیهای دیگه نیست من که شبا باهاش عجیب حال میکردم :evil:

گرافیک بالاترو اون حالو هوا :eek: شایدم گیمپلی قویتر

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
فقط میمونه داستانش که فوق العاده چرند و تکراری بود و منم انتظار داستان خوبی ازش نداشتم.
خوب آخه Doom اصولاً داستان نداره.
یادمه یک بار یکی گفت چرا alternate Ending نداره ؟ :D
من گفتم برادرمون حتی "اسم" هم نداره !!!! توقع Alt.Ending داری ؟
خوب من منتظر جفتشون بودم ! یادمه HL2 یه سری تریلر داشت ( Bink Video ) که حجمشون بین 100 تا 140 مگ اینا بود. مینشستم با Dial Up دانلود میکردم و فضا میرفتم ! البته یه سری چیزاشم توی بازی اصلی نیومد مثل اون یارو آبیه ( اسمش Hydra بود ؟! ) که مثل شاخک بود و میومد یکی از این Combine ها رو میکشید پایین !
دقیقاً ... یک سری هم ویدئو بود در مورد Lip Sync و اینها که G-Man رو نشون میداد .. این حمید و بچه ها گیر دادند به من که تو شبیه G-Man یی .. از اون موقع این اسم روی من موند.
به ! من اصلآ اونا رو نخوندم ! پس واجب شد یه دور دیگه بریم سراغش !
بَــــه !!! حالا یادم نیست این قضیه روی PDA بود یا روی یکی از این تلویزیون ها .. همون تلویزیون اوایل بازی که .. توی همون اطاقی بود که Super Turbo Turkey Puncher بود فکر کنم. راستی نگو که اون قضیه Martian Buddy رو هم اصلاً ندیدی ؟ :D

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
خوب من فک می کنم بیشتر کسایی که با DOOM حال می کردن و دوسش داشتن از DOOM3 هم حسابی خوششون اومد(مثل خودم) :love: ولی اکثر کسایی که میگفتن DOOM3 چیز خاصی نداشت یا خسته کننده بود به احتمال قوی یا اصلا DOOM بازی نکرده بودن یا اگه بازی کرده بودن باهاش حال نکردن،در کل می خوام بگم اکثر طرفدارای CLASSIC DOOM حسابی از DOOM3 راضی بودن.

در ضمن بد نیست بگم که طبق گفته ی یکی از کارمندهای id، الان id Software به طور همزمان داره روی Quake 5 و Rage و Doom 4 کار میکنه. البته یه گروه جداگانه روی هر کدوم از این گیمها کار میکنن. برای اطلاعات بیشتر میتونید عضو سایت ESReality.com بشید :)

در ضمن حتماً میدونید که به زودی Quake Live رو هم میدن بیرون.

خبر توپی بود :)

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مث اینکه این لیستی که دادن بیرون برای افراد مورد نیاز ، توشون به یه عده برا PS3 و X360 هم درخواست شده ... :-W

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
به به ایول بازی Doom4 خوشم اومد بازی از این بهتر نمیشه

چه خاطرهای داشتم با Doom3 واقعا این بازی لذت میده به ادم .

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
مث اینکه این لیستی که دادن بیرون برای افراد مورد نیاز ، توشون به یه عده برا PS3 و X360 هم درخواست شده ... :-W
خو id هم به کنسولها رو آورده به هر حال. خودِ Rage هم واسه کنسولها هم قراره بیاد. بالاخره همه ی این شرکتها تو فکر پول در آوردن هستن دیگه!

فقط با تمام وجود آرزو میکنم Quake 5 رو همزمان برای PC و کنسول ندن، اگه نه همون اتفاقی که واسه UT3 افتاد واسه ی Quake 5 هم میافته :\

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ولی بعدش یه Mod اومد که اونا رو اضافه میکرد به بازی و بسی حال کردم.
Ressurection Of Evil
منظورته ديگه ، آريا !?
هر چي فکر ميکنم با خودم ميگم در اين مورد نميشه خالي ببندم و الکي از دوم 3 تعريف کنم چون هيچوقت درست و حسابي بازيش نکردم.:دي
ولي اين ولفنشتين واقعا" خبري ازش نشد ها ... دو سال پيش چند تا آرتورک خوب ازش اومد بيرون که ذوق مرگ شدم و براي محمدرضا هم فرستادمشون ولي بعدش خبري نشد که نشد ....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من گفتم برادرمون حتی "اسم" هم نداره !!!! توقع Alt.Ending داری ؟
والا ! D:

دقیقاً ... یک سری هم ویدئو بود در مورد Lip Sync و اینها که G-Man رو نشون میداد .. این حمید و بچه ها گیر دادند به من که تو شبیه G-Man یی .. از اون موقع این اسم روی من موند.
همون که هی G-Man رو نشون میداد حرف میزد و بعد دوباره توی یه حالت دیگه نشون میداد و اینا ؟! اونو به فک و فامیل نشون میدادم کف میکردن از طبیعی بودن !! :))

بَــــه !!! حالا یادم نیست این قضیه روی PDA بود یا روی یکی از این تلویزیون ها .. همون تلویزیون اوایل بازی که .. توی همون اطاقی بود که Super Turbo Turkey Puncher بود فکر کنم. راستی نگو که اون قضیه Martian Buddy رو هم اصلاً ندیدی ؟ :biggrin1:
آخه من اون موقع به این چیزا اهمیتی نمیدادم ! همین طور Cutscene ها و حرفا و ... رو رد میکردم برم زامبی و ایمپ بکشم ! بدجور واجب شد یه بار دیگه بازی کنم ! در مورد Martian Buddy هم راستشو بگم ؟ اصلآ نمیدونم چیه و نشنیدم !

اگه مثل بقیه کارهای ID باشه مطمئن باش به عمر این دو تا نمیرسه ! یا حداقل وقتی میاد که نسخه PC این دو تا رو میخوره .

Ressurection Of Evil
منظورته ديگه ، آريا !?
حامد اون ROE یه Expansion بود که البته من زیاد باهاش حال نکردم ولی یه سری چیزای قدیمی به بازی اضافه میکرد :
اون تفنگ دو لول محشر DOOM های کلاسیک که جاش توی DOOM III خالی بود و حالا میتونستیم ببینیم.
یه نوع دشمن جدید که اونم توی DOOM های کلاسیک بود به اسم Lost Soul که به شکل یه جمجمه بود که پرواز میکرد. توی DOOM III یه دشمن به همین اسم بود ولی به جای جمجمه کله آدم بود و حالا توی ROE برای اینکه اسماشون قاطی نشه , اسم Lost Soul رو کردن Forgotten Ones
ولی در همه حال Only Hell Knight ! فقط نمیدونم چرا قیافه ش کلآ با DOOM کلاسیک فرق میکنه ! اونجا شبیه بُز بود و اینجا یه جور دیگه ست. همین طور Pinky که توی کلاسیکا واقعآ صورتی بود ولی اینجا قهوه ای شده بود و نصفش مکانیکی بود !
{ انقدر چرت و پرت گفتم جو DOOM III بدجوری گرفتتم ! برم install ش کنم }

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ای وای آریا ... نون تو کنسول ـه :D

Martian Buddy قضیه اش این بود.
توی بازی دو تا صندوق بود که روش نوشته بود Martian Buddy و اینها و رمزش رو هم نداشتیم.
بعد توی PDA های ملت همون ورا تبلیغات Martian Buddy بود .. اونجا توی تبلیغات نوشته بود که آره ما خیلی خوبیم و .. از ما خرید کنید . اگر برنده یکی از این بسته های جایزه ما شدید به سایت www.martianbuddy.com مراجعه کنید و رمز رو بگیرید.

بعد من نمیدونستم خوب این قضیه چیه .. خوب حالا چیکار کنم، رمزشون رو هم که نداریم.
بعد نصفه شب از خواب پریدم .. رفتم اینترنت و سایت www.martianbuddy.com :D
با صحنه جذابی مواجه شدم ..
mb.gif
فکر کنم یکی از صندوق ها ChainGun میداد و یکی هم BFG .. البته خیلی زودتر از اونی که توی روند معمولی بازی بهش برسیم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
عجب !
حتمآ همون BFG ئه بود که پشت شیشه انداخته بودن و من حسرتش رو میخوردم ! ( دقیقآ لوکیشنش رو یادمه. یه جایی بود که سمت راست یه شیشه بود و یه کد میخواست و منم بی کد ! )
بعد نصفه شب از خواب پریدم
بابا جوگیر !!
راستی پارسیا نون تو کنسوله !

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
شاید یکی از بزرگترین ایرادهایی که خیلیها به Doom 3 میگرفتن، این بود که با این همه پیشرفت تکنولوژی، چرا روی خودِ اسلحه ها هیچ منبع نوری نداشتن و اینجوری بود که یا باید فقط اسلحه دستت باشه، یا فقط چراغ قوه!

در همین راستا نگاهی میندازیم به این عکس:
4hryh4.jpg
البته اینم بگم که خودم با اون قضیه ی Doom 3 زیاد مخالف نبودم. نظر طراح بازی این بوده و منم باهاش موافقم.

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
داستان جذابی هم برای توجیه وجود ارّه برقی روی مریخ ساخته بودند
که مثلاً محموله ارّه برقی اشتباهاً به مریخ فرستاده شده :D

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
به نام خدا
این اولین پست من تو سایت
من نظر کارشناسی ندارم ولی تنها بازی که من رو با گرافیک خودش حیرت زده کرد همین دووم 3 بود
بعد از اون همه چیز عادی شده واسم !
کلاً بازی باحالی بود ، امیدوارم شماره 4 این بازی هم مثل شماره 3 یه بازی فضایی از کار دربیاد ( نه از نظر مکانش از نظر جذابیت ! )

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
شاید یکی از بزرگترین ایرادهایی که خیلیها به Doom 3 میگرفتن، این بود که با این همه پیشرفت تکنولوژی، چرا روی خودِ اسلحه ها هیچ منبع نوری نداشتن و اینجوری بود که یا باید فقط اسلحه دستت باشه، یا فقط چراغ قوه!
احسنت ! منم آخرش نفهمیدم یه بازی توی سال 2100 و خورده ای چطور روی تفنگاش چراغ قوه نداره ! ( حالا اگه تا 100 سال دیگه یه چیز دیگه به جای چراغ قوه اختراع نشده باشه ! )
ولی دفعه دوم که رفتم بازی کنم یه mod گرفتم که چراغ قوه رو مینداخت رو اسلحه ! D:

داستان جذابی هم برای توجیه وجود ارّه برقی روی مریخ ساخته بودند
که مثلاً محموله ارّه برقی اشتباهاً به مریخ فرستاده شده :biggrin1:
باید یه جوری نوستالژی آفرینی (!) میکردن دیگه ! اون اره برقی DOOM II خدا بود ! همون اول میرفتیم سمت چپ افتاده بود اون کنار .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر