Dont Starve| PC

130424055719333836.jpg

Genre: Action | Adventure | Indie | Simulation
Publisher: Klei Entertainment
Developer: Klei Entertainment
Languages: English

توضیحات:

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.

ویژگی های کلیدی بازی Dont Starve:

- یک بازی در سبک جدید
- هیچ دستورالعمل و کمکی برای بازی وجود ندارد. شما خودتون باید همه چیز رو تحقیق و کشف کنید
- دارای محیطی عجیب و غریب
- دارای شخصیت های ۲D که در جهان ۳D زندگی می کنند
- گیم پلی و گرافیک خوب در عین کم حجم بودن
- قابل اجرا در تمام ویندوزها از جمله ویندوز ۷ و ۸

سیستم مورد نیاز:

Processor:1.7+ GHz or better
Memory:1+ gigs of RAM GB RAM
Graphics:Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX®:9.0c
Hard Drive:500 MB HD space
Sound:100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

وبسایت سازنده:

تصاویر بازی:

130424055724850646.jpg

130424055730538552.jpg

130424055730538552.jpg

به همه دوستان پیشنهاد میشه این بازی

amirgame

کاربر سایت
Oct 28, 2012
22
نام
امیر فرهنگ
آقا میگم وقتی stone wall میزنیم در نمیشه زد یا دروازه؟ که کلا بسته بشه کمپ؟

- - -ویرایش - - -

چجوری میشه چادر ساخت؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم:-s

http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Tent
باید اول یه Alchemy Engine بزنی بعد که وسایل مورد نیاز رو فراهم کردی بری نزدیک این ماشین وایسی و بزنی نمونه آزمایشیش تحقیق بشه و بعد سوار کنی چادر رو

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
عجب بازی اعتیاد اروری!
چش و چال ما در اومد از بای مانیتور نشستیم!

دوستان برای زنده موندن در زمستون چه کارایی باید کرد؟
حتما باید بوفالو ها رو کشت؟
چطوری میسشه پوست خوک داشت؟من خوکا رو میکشم گوشت بم میده

آخرین ویرایش:

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
1. با استفاده از خرگوش زنده گوش گیر درست کن stone heat درست کن تو زمستون فقط تله خرگوش بذار بگیر بپذ بخور از گشنگی نمیر همین خیلی نمیشه کاری کرد
2. والا من از ترس جونم نکشتمشون مشکلی هم نداشتم شاید هم بکشی چیز به درد بخوری بده نمیدونم
3.منم همین سوالو دارم

- - -ویرایش - - -

میخواستم بدونم چجوری میشه واسه گوشه های دیوار چیزی درست کرد که هر کسی نتونه بیاد تو
بعد wooden flooring به چه دردی میخوره؟
من الان 62 روزه زنده ام

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
عجب بازی اعتیاد اروری!
چش و چال ما در اومد از بای مانیتور نشستیم!

دوستان برای زنده موندن در زمستون چه کارایی باید کرد؟
حتما باید بوفالو ها رو کشت؟
چطوری میسشه پوست خوک داشت؟من خوکا رو میکشم گوشت بم میده

برای زنده موندن در زمستون لازم به کشتن بوفالو ها نیست؛ راه های مختلفی هست برای زنده موندن؛ ذخیره غذا قبل از زمستون، زندگی در Cave،شکار و... .
برای بدست اوردن پشم بوفالو ها میتونید وقتی خواب هستند در طول شب؛ پشم های اونا رو بچینید.
پوست خوک رو هم میشه از خراب کردن خونه ی خوک ها با Hammer بدست اورد یا کشتن خود خوک ها ( 25% احتمال Drop داره پس از مرگ خوک).
----------------------------------------------
در هم متاسفانه فعلا برای دیوار ها در بازی وجود نداره؛ فعلا میتونید تله گذاری کنید جلوی Campــتون رو.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من 5 6 ماه پیش بازیش کردم جالب بود ولی خیلی سخت و عذاب آور بود و اینکه هرهفته یه چزیی آپدیت میشد و اضافه میشد دوست داشتم کامل بشه بعد برم سراغش
الان چقدر بازی تغییر کرده نسبتا به اون موقع ؟!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
من 5 6 ماه پیش بازیش کردم جالب بود ولی خیلی سخت و عذاب آور بود و اینکه هرهفته یه چزیی آپدیت میشد و اضافه میشد دوست داشتم کامل بشه بعد برم سراغش

الان که بازی کامله ولی نصب ندارم ببینم چیز جدید اضافه شده یا نه اما میدونم یه dlc هم امده کلا الان وقتش هست بشینی بازی کنی اگر بازی نکردی حسابی. و صبر هم زیاد داشته باش :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

این Reign of Giants رو من بازی کردم...خیلی چیزا اضافه میکنه از جمله 2 تا giant جدید. فصل تابستون هم اضافه کرده که از زمستون خیلی سخت تره. کلا توصیه میکنم امتحان کنید. اگر هم سخته یه سری MOD هست واسه بازی مثلا load کردن بازی که خیلی کمک میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر