Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
من از فصل 5 شروع کرده بودم تا آخر دیدم الان چند وقته سیزن دومو دی ال کردم چرا اینقدر کیفیت داغونه؟ :| با سیزن 5 مقایسه میکنی زمین تا آسمون فاصله داره :D
اصلا دلم نمیاد بشینم ببینم :| جدا بعد از دیدن فصل 8 با اون کیفیت و جلوه های ویژه خیلی میره رو اعصاب وقتی سیزن دومو میبینی :D
منم همین حسو داشتم :| ولی چون علاقه داشتم و قبلا سیزن 1 دیوید تانانت رو دیده بودم بقیش هم دیدم
اصلا سیزن 5 یک جهش بزرگ بود
مثلا شما توجه کنی سیزن های قبلی Alien ها خیلی بچه گانه بودن (درسته بازم جذابه ) ولی از سیزن های بعد دشمنای بسیا عالی مثل
Weeping Angles&Silence
داشت و حتی طراحی قبلی ها هم بهتر شد ولی در عوض بعضی موقع ها داستان میرفت تو دیوار :|

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
منم همین حسو داشتم :| ولی چون علاقه داشتم و قبلا سیزن 1 دیوید تانانت رو دیده بودم بقیش هم دیدم
اصلا سیزن 5 یک جهش بزرگ بود
مثلا شما توجه کنی سیزن های قبلی Alien ها خیلی بچه گانه بودن (درسته بازم جذابه ) ولی از سیزن های بعد دشمنای بسیا عالی مثل
Weeping Angles&Silence
داشت و حتی طراحی قبلی ها هم بهتر شد ولی در عوض بعضی موقع ها داستان میرفت تو دیوار :|

من دیشب فصل 4 رو تموم کردم الان میخوام وارد فصل 5 بشم دیگه... یعنی در این حد فصل 5 خوب میشه ؟ :D
فصل 4 از اول تا آخرش خوب بود فقط آخرش توقع داشتم خیلی خفن تموم شه ولی خیلی بد تموم شد :| بدجور زد تو ذوقم :| همچنان تموم شدنه فصل 2 به همه سر بوده تا ببینم سیزن های بعدی چی میشه :D

- - -ویرایش - - -

من از فصل 5 شروع کرده بودم تا آخر دیدم الان چند وقته سیزن دومو دی ال کردم چرا اینقدر کیفیت داغونه؟ :| با سیزن 5 مقایسه میکنی زمین تا آسمون فاصله داره :D
اصلا دلم نمیاد بشینم ببینم :| جدا بعد از دیدن فصل 8 با اون کیفیت و جلوه های ویژه خیلی میره رو اعصاب وقتی سیزن دومو میبینی :D

بشین ببین از دستش نده... من که هنوز فصل 5 رو شروع نکردم ولی اینقدر همین فصل ها جذاب بودن که کم بودن کیفیتش خیلی کم اذیت میکرد :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
زیاد خوشم نیومد. هرچقدر اپیزود قبلی خوب بود، این یکی یه جوری بود. به نظرم اصلاً از پتانسیل این داستان استفاده نکردن و یه حالت مسخره و بچگانه ای پیدا کرد.
کاراکتر Missy خیلی خوب بود و ازش خوشم اومد، ولی قضیه Cybermanها... :| کلاً باید اینا رو یه کم ترسناک تر و البته عاقل تر (!) کنن. بیش از حد احمق و خنگ هستن! :D Clara خیلی راحت میگه من Doctor هستم و اینا هم جلسه میذارن که بررسی کنن و هی میگن نه تو Clara هستی، ولی کاری باهاش ندارن.
اون تیکه ای که Danny ماسکش رو برداشت جالب بود (مخصوصاً با اون گریم) ولی بعدش که دیگه هندی شد و دو ساعت توی بقل همدیگه بودن و ... خیلی ضایع بود! اون پسره که Danny کشته بودش و اومد توی خونه Clara هم دیگه اوج فضاحت بود! :|
در مجموع به نظرم میشد از این ماجرای زنده شدن مرده ها خیلی بهتر استفاده کرد. حتی شاید میشد کاراکترهایی مثل Amy و Rory رو هم وارد ماجرا کرد. ولی خیلی هول هولکی همه چی تموم شد.
ولی تیکه آخرش جزو بهترین بخش ها بود. اونجایی که هم Doctor به دروغ گفت Gallifrey رو پیدا کرده و هم Clara در مورد Danny دروغ گفت.
------------
در مجموع من از این سیزن خیلی خوشم اومد. به نظرم اپیزودهای جالبی داشت، هرچند 2،3 تا اپیزود نه چندان خوب هم داشت. فقط کاش بهتر تموم میشد. ولی باز هم جا داره پیتر کاپالدی رو تحسین کنیم بابت این بازی عالی! بازی ای که وقتی ارزشش بیشتر میشه که بعد از چند تا Doctor با سن و سال پایین تر، یه دفعه یه همچین کاراکتری از راه میرسه و انقدر هم خوب کار میکنه.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
خیلی بد تموم شد.برعکس آریا این فصل واسه من جز بدترین فصلها بود.کلارا رو که دوست نداشتم.اکثر اپیزودها هم قابل پیش بینی و چرت و پرت!آخرش هم که این فیلم هندی 12 بود.مستر اومده دستبند رو میده دست دکتر و اونم میده به دنی تا خودشو بترکونه و همه چیز برگرده به حالت اول!(البته از این منطقها قبلا هم زیاد داشته سریال:d)
یک نکته ابر هندی دیگه هم این بود که دکتر یهو واسه این کلارای خائن تصمیم گرفت بره دنبال روح دنی!این همه آدم تو زندگی دکتر مردن و حداقل من ندیدم دکتر به فکر پیدا کردن روحشون بیفته اونوقت جناب دنی انقدر مهم بودن که باید میرفت دنبالش؟؟
رابطه دنی و کلارا هم کلا حرفی ازش نزنم سنگینتره!

آقا الان کلارا حامله اس یا کلا نوه دنی خود به خود ساخته شده بود؟من فقط تا آخر اپیزود منتظر بودم تکلیف نوه دنی مشخص بشه.:D

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
خوب این فصل تموم شد به امید منسجم بودن فصل بعد با عوض کردن اون دختره :d

یه چیز دیگه . من هر هفته یک قسمتو دانلود میکردم و الان دوازده قسمت دارم که هیچ کدوم هم ندیدم لذا دل همتون بسوزه :d:|

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
همراه فصل 8 دکتر خیلی بد بوده؟ به قیافه اش نمیومد که:D من الان فصل 3ام، تا الان همراههای دکتر خیلی جالب نبودن به نظرم، البته شاید هم هدف همینه که سطح ابتذالشون حفظ بشه:D

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
همراه فصل 8 دکتر خیلی بد بوده؟ به قیافه اش نمیومد که:D من الان فصل 3ام، تا الان همراههای دکتر خیلی جالب نبودن به نظرم، البته شاید هم هدف همینه که سطح ابتذالشون حفظ بشه:D

بد؟ افتضاح مال یک ثانیش بوده !:|
به خاظر این سریال یه قسمت هاییش تینیجری و هندی میشه :|
اولای سریال که بازیگراش داغون بودن ولی داستانشون خوب بود
ولی این کلارا از هر نظری داغونه ! :D
البته همسفر خوب هم خواهد داشت اونم عالی :bighuge:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
اتفاقا بنظر من خیلی خوبه :D
البته کلارا ازوالد در مقابل ایمی پاند هیچی نیست :D به فصل 5 برسی به احتمال زیاد از ایمی خوشت بیاد :D ولی بنظرم کلارا هم بد نبوده تا الان!
نمیدونم مهدی چرا اینقدر بدش میاد ازش :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

ببین آریان، Production Quality این فصل روانی بود :D اصلا تو الان فصل سه ای، برسی به فصل پنج از نظر کیفیت تهیه کننده ست ها و اینا یک آسمون با فصل چهار فرق داره، اینم دقیقا همون حس رو داره :D CGI عالی بود، ست ها و فیلمبرداری روانی بود، این گریم دنی تو قسمت آخر با روح و روان من بازی می کرد :D ولی از نظر داستان از همون فصل سه که یکی از ضعیف ترین هاست پایین تر بود! سریال بر محور کلارا می چرخید، دقیقا مثل Rose که هیچ کی همون موقع هم خوشش نمیومد، پلات ها هم به شدت ضعیف :D شاید یکی دو قسمت خوب داشت در کل. فصل بدی نبود، ضعیف ترین موفات هم نبود ولی این بشر دیگه واقعا باید بره. همون پلات هول هایی هم که امین گفت واقعا داره رو مخ من راه می ره.

ویرایش : الان دیدم اون "همراه" اول پستتو :| چشام خیلی ضعیف شده :| همراهش که از مارتا که انصافا بهتر بود، ولی موفات تلاش کرده بود مثل رُز و همراه های دکتر اول سری کلاسیک سریال رو در مورد اونا بکنه و دکتر اون پشت باشه، که اول برای این کار مردم باید به شخصیتش اهمیت بدن که هیچ کی نمی داد انصافا :| Development سطحی، Love Interest بدتر و فازشم که خودشم نمی دونست چیه! خوشبختانه کریسمس اسپشال امسال می ره و امیدوارم موفات یه تکونی واسه فصل نه بده و آماده باشه واسه ترک کردن دکترهو.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
مشکل کلارا اینه که گویا موفات و دوستان عاشقش شدن! کلارا رو تو این دو سیزن کردن تو چشم ما. تو حلق ما. حتی یه قسمت هایی دکتر فقط یه وسیله بود که داستان کلارا پیش بره. کلارا هو شده بود. یعنی اصلا بعید نیست یه اسپین آف براش بزنن با یه سری کمپنین که ریختن اطرافش. احتمالا وقتی بره هم تو سیزن های بعد هی میخوان براش cameo و حضورافتخاری بذارن که یه وقت دلمون براش تنگ نشه. واقعا اعصاب خورد کن بود.
این سیزن هشت هم هرچقدر از لحاظ جلوه های ویژه و کیفیت فنی خوب بود داستان هاش بیمزه و تکراری بود.

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371

ارین به حرف اینا گوش نکن.:d 90 درصد این علاقه ی دوستان به ایمی به خاطر تیپ و قیافشه.:d وگرنه اگه فقط بخوای توانایی خود بازیگر(منظورم اینه که کاری با مثلا قسمت های بد سیزن 8 یا دیالوگ هاش و این جورچیزاش نداشته باشی!) رو در نظر بگیری به نظرم کلارا بهتر از ایمی بود. ایمی واقعا از همون میانه ایپزود 5 دیگه تکراری میشه. حتی رفتن امی از سریال هم خیلی یهویی وسط سیزن رخ داد این طور نبود که یه قسمت اخر با یه سکانس به یاد ماندنی براش در نظر بگیرن و خیلی راحت شوتش کردن بیرون و تمام.:d ولی کلارا رو من واقعا دلم براش تنگ میشه مخصوصا با اون سکانس اخری که با دکتر داشت.:(
بهترین همراهای دکتر هم که مشخصا اولی Donna Noble ـه.(یه سر وگردن از بقیه بالاتر بود.:bighug:) دومی هم کلارا.

اینم برا دوست داران ایمی.:d اون اوایل خیلی خوب بود، چه قدر سر این سکانس خندیدیم.:))
92851d7a79bcf68d1.gif

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
ارین به حرف اینا گوش نکن.:d 90 درصد این علاقه ی دوستان به ایمی به خاطر تیپ و قیافشه.:d وگرنه اگه فقط بخوای توانایی خود بازیگر(منظورم اینه که کاری با مثلا قسمت های بد سیزن 8 یا دیالوگ هاش و این جورچیزاش نداشته باشی!) رو در نظر بگیری به نظرم کلارا بهتر از ایمی بود. ایمی واقعا از همون میانه ایپزود 5 دیگه تکراری میشه. حتی رفتن امی از سریال هم خیلی یهویی وسط سیزن رخ داد این طور نبود که یه قسمت اخر با یه سکانس به یاد ماندنی براش در نظر بگیرن و خیلی راحت شوتش کردن بیرون و تمام.:d ولی کلارا رو من واقعا دلم براش تنگ میشه مخصوصا با اون سکانس اخری که با دکتر داشت.:(
بهترین همراهای دکتر هم که مشخصا اولی Donna Noble ـه.(یه سر وگردن از بقیه بالاتر بود.:bighug:) دومی هم کلارا.

اینم برا دوست داران ایمی.:d اون اوایل خیلی خوب بود، چه قدر سر این سکانس خندیدیم.:))
92851d7a79bcf68d1.gif
یعنی هر جور فک کنی باهات مخالفم :D
ایمی رو بخاطر بازیش خیلی قبول داشتم نه بخاطر قیافه! اصلا اون حرکاتی که انجام میداد و اون لحجه فانش وقتی میگفت رورری من هیچ وقت یادم نمیره :( خیلی دوس داشتنی بود :(
همینطور تا الان مچ ترین کارکترا همین دکتر مت اسمیت و ایمی پاند با هم بودن :D حتی رز تایلر و دیوید تننت اینقدر صمیمی نبودن :D کلارا و کاپالدی که کلا یک جوری ـن چون کاپالدی پیره همچین خوب مچ نمیشه با کلارا :D

اینکه میگی بعد از 5 اپیزود تکراری میشه که از بیخ و بن باهات مخالفم :D
قسمتی هم که ایمی از سریال میره بنظرم جز TOP 5 اپیزودای کل نیو هو بوده :( آخرش اتفاقا خیلی صحنه رویایی و عاشقانه ای بود :(

البته من کلارا رو هم خیلی دوس دارم ولی هیچی برام ایمی نمیشه :(

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
یعنی هر جور فک کنی باهات مخالفم :D
ایمی رو بخاطر بازیش خیلی قبول داشتم نه بخاطر قیافه! اصلا اون حرکاتی که انجام میداد و اون لحجه فانش وقتی میگفت رورری من هیچ وقت یادم نمیره :( خیلی دوس داشتنی بود :(
همینطور تا الان مچ ترین کارکترا همین دکتر مت اسمیت و ایمی پاند با هم بودن :D حتی رز تایلر و دیوید تننت اینقدر صمیمی نبودن :D کلارا و کاپالدی که کلا یک جوری ـن چون کاپالدی پیره همچین خوب مچ نمیشه با کلارا :D

اینکه میگی بعد از 5 اپیزود تکراری میشه که از بیخ و بن باهات مخالفم :D
قسمتی هم که ایمی از سریال میره بنظرم جز TOP 5 اپیزودای کل نیو هو بوده :( آخرش اتفاقا خیلی صحنه رویایی و عاشقانه ای بود :(

البته من کلارا رو هم خیلی دوس دارم ولی هیچی برام ایمی نمیشه :(
البته این که گفتم به خاطر قیافش و اینا شوخی بود.:dچون واقعا ایمی خیلی صورت بامزه و دوست داشتنی داشت که از همون اول بیننده رو جذب خودش میکرد.:d ولی بحث سلیقه هم هست بعضی چیزایی که شما تو ایمی خوشت میاد، بعضا رو اعصاب ادم بود. در مورد مچ شدنشون هم کاملا درست میگی ولی منظورم تو پست قبل این بود که بدون در نظر گرفتن این موارد کلارا در کل بازیگر بهتریه. :bighug:
ولی در کل اون چنان با هم فرقی نداشتن و اصلا این طور که دوستان میگن کلارا بد نبوده.:d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
بچه ها من فصل 5 رو قسمت یکش رو شروع کردم ولی قضیه چیه بازیگر دکتر شده Matt Smith ؟ آخر فصل 4 که اتفاقی نیوفتاد برای دکتر... قسمت رو اشتباهی دانلود کردم یا کریسمس اسپشلی چیزی بوده که نگرفتم ؟
Matt Smith خیلی خیلی بهتر از چیزیه که فکر میکردم :D البته همچنان David Tennant یه چیز دیگست ولی اینم خوبه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
بچه ها من فصل 5 رو قسمت یکش رو شروع کردم ولی قضیه چیه بازیگر دکتر شده Matt Smith ؟ آخر فصل 4 که اتفاقی نیوفتاد برای دکتر... قسمت رو اشتباهی دانلود کردم یا کریسمس اسپشلی چیزی بوده که نگرفتم ؟
Matt Smith خیلی خیلی بهتر از چیزیه که فکر میکردم :D البته همچنان David Tennant یه چیز دیگست ولی اینم خوبه
یحتمل یه قسمت (شاید هم بیشتر) کم دیدی. :D بعد از فصل 4، یه دفعه نمیره روی فصل 5 و بینش 5 تا اپیزود میاد:
The Next Doctor
Planet of the Dead
The Waters of Mars (عاشق پایانش هستم)
The End of Time که خودش دو بخش هست.

یعنی آخرین اپیزود فصل 4 (با نام Journey's End) اواسط 2008 تموم شده و اولین اپیزود فصل 5 (با نام The Eleventh Hour) اول 2010 شروع شده و این وسط اون 5 تا اپیزود پخش شده.
کلاً برای دیدن اسامی اپیزودهای Doctor Who، برین توی این صفحه، همه چیز مشخصه. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر