DLC برای POP PC نخواهد بود !!

QOSMIO

کاربر سایت
Nov 13, 2008
386
نام
سهراب
princeofpersiaa3.jpg

سلام دوستان !!!

طبق خبری تایید شد که بازی POP در نسخه PC قطعا فعلا DLC نخواهد داشت . این خبر توسط UBISOFT تایید شده و نباید منتظر DLC برای نسخه PC باشید !!!
این در حالی هست که کسانی که نسخه کنسول را دارند میتوانند این DLC را دریافت کنند !!!

مرسی

POP=PRINCE OF PERSIA

منبع

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
این بازی چیه که بخاد DLC براش بیاد :d
یوبی سافت با این بازی خودشو خراب کرد

همچین چیزی نیس این بازی خیلی هم طرفدار پیدا کرد(عوض شدن سبکش)

بازی که یوبی سافت رو خراب کرد فارکرا2ی بود(هر چند اونم همچین صدمه ای به یوبی نزد)

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
pop با اين تغييرش شايد از حالت قبليش دور شده بود ولی يك بازی جديد فوق العاده بود! يك گرافيك ديدنی! گيم پلی نرم و محشر! من از يك بازی بيشتر از نميخوام;) من كه همه pop ها رو بازی كردم راضی بود! نارضايتی برخی ها رو متوجه نميشم! در ضمن اشتباه نكنيد اين بازی نه بد بود! نه خوب! بلكه عالی بود.:smile:

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
بازی Prince Of Persia که زیاد حال نداد
البته من موندم چرا DLC میزارن یکماه بعد
بازی که یکماه بازیش کنی دیگه حال نمیده بازم بازیش کنی , بعد حالا مگر DLC چی میخوا بهش اضافه کنه

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بازی Prince Of Persia که زیاد حال نداد
البته من موندم چرا DLC میزارن یکماه بعد
بازی که یکماه بازیش کنی دیگه حال نمیده بازم بازیش کنی , بعد حالا مگر DLC چی میخوا بهش اضافه کنه

فکر کنم چند وقت پیش اخبارش داده شده بود که میخوان دشمنان مراحل و خط داستانی و چیزای دیگه بهش اضافه کنن که دقیق یادم نیست :smile:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
تازه فهمیدن که داستان بازی ناقصه !!!! حالا میخواند ماست مالیش کنند ! این dlc ها هم خوب براشون در امد داره ها !!! از اون ور بازی رو میفروشن 60 دلار ! رو این dlc ها هم که 10 20 دلاری میخورند!!!! :mad:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تازه فهمیدن که داستان بازی ناقصه !!!! حالا میخواند ماست مالیش کنند ! این dlc ها هم خوب براشون در امد داره ها !!! از اون ور بازی رو میفروشن 60 دلار ! رو این dlc ها هم که 10 20 دلاری میخورند!!!! :mad:
نیست شما توی پک های 12 تایی بازی اورجینال میخری از قیمتش ناراحت میشی...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

دوست عزیز علاوه بر حرف دوستمون DJ_MJ باید یه چیزی هم اضافه کنم :
ببین فرض کن چیزهایی که اضافه میشه 2 یا حالا گیریم 5 ساعت باشه . دیگه بازیهای بزرگ باید حداقل 10 ساعت گیم پلی داشته باشن نمیتونن بیان الکی یه چیزی سر هم بندی کنن و بگن این شماره 5 یا شماره 2 این سری بازی و شاید برای شماره بعد بازی اگه وجود داشته باشه ( چون هنوز نمیدونیم ادامه داستان چه خواهد شد ) ادامه داستان به منوال دیگری ادامه پیدا میکند . لطفا الگی گیر ندین .

مگه gta نیست که قرار است بصورت پکهای دانلود در اختیار کاربران 360 قرار بگیرد :smile: اگه یکی طرفدار یه بازی باشه مطمئن باش عین ما نیست پولشو میده دنبال چیز مجانی نیست که مفت مفت استفاده کنه :smile::smile::smile::smile:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
pop با اين تغييرش شايد از حالت قبليش دور شده بود ولی يك بازی جديد فوق العاده بود! يك گرافيك ديدنی! گيم پلی نرم و محشر! من از يك بازی بيشتر از نميخوام;) من كه همه pop ها رو بازی كردم راضی بود! نارضايتی برخی ها رو متوجه نميشم! در ضمن اشتباه نكنيد اين بازی نه بد بود! نه خوب! بلكه عالی بود.:smile:
گرافیک که:مگه از همون موتور گرافیکی بازی AC استفاده نشده بود؟پس زیاد نباید براتون جدید باشه.
گیم پلی هم که بازم تکراری بود...
اصولا این فقط میتونه جو بازی باشه که خیلیارو تحت تاثیر قرار میده...و البته یه داستان از نظر من متوسط...
از نظر من یوبی خیلی غول نیست...ولی نمیدونم چرا یه عده ای(منظورم با شما نیست البته)فکر میکنن این شرکت یه ابر غوله بزرگه و هر بازی هم که منتشر میکنه بهترین بازی دنیاست...

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
گرافیک که:مگه از همون موتور گرافیکی بازی AC استفاده نشده بود؟پس زیاد نباید براتون جدید باشه.
گیم پلی هم که بازم تکراری بود...
اصولا این فقط میتونه جو بازی باشه که خیلیارو تحت تاثیر قرار میده...و البته یه داستان از نظر من متوسط...
از نظر من یوبی خیلی غول نیست...ولی نمیدونم چرا یه عده ای(منظورم با شما نیست البته)فکر میکنن این شرکت یه ابر غوله بزرگه و هر بازی هم که منتشر میکنه بهترین بازی دنیاست...
معلوم ميشه اين بازی رو بازی نكرديد!(يا اگر بازی كرديد دقت نكرديد)...گرافيك اين بازی كاملا .... بی خيال ولی من يوبی سافت رو يك شركت خيلی خوب (خوب ميدونم!) نميدونم! چون اصلا از سبك بازیهایی كه ميسازه خوشم نمياد(اكثرا)...ولی از pop هميشه خوشم اومده بود...اينم به نظرم خيلی خوب بود! خيلی نرم و سريع و البته جديد! (جديدش خيلی مهمه)...

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
نه من بازی نکردم...از روی تریلرها،عکس ها-خبرهایی که توی همین سایت گذاشته شده و اون چیزی که از بازی دیدم این حرفو میزنم.شایدم اشتباه کرده باشم متاسفانه.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
نیست شما توی پک های 12 تایی بازی اورجینال میخری از قیمتش ناراحت میشی...
اولا به خودم مربوطه که چی کار میکنم !!! دوما من به خاطر بازی ناراحت نیستم ! به خاطر این dlc های مسخره هستش که باید حتما پولش رو بدی !! اخه خیلی مسخرست سازنده بازی ناقص میسازه بعد میاد یه چیز دیگه میده دوباره روش بخوره!!! چه دنیای مسخره ای شده !!! :evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر