Divinity II: Ego Draconis

divinity2.jpg

DIVINITY II:EGO DRACONIS

platform: PC-X360
realase:Q3 2009
publisher:DTP ENTERTAINMENT
genre:action/rpg
اژدها رو بکش.نه نکشش.:cheesygri
یکی از بازی های جذاب نقش آفرینی pc رو که به صورت ایزومتریک دوبعدی و ترکیبی از گیم پلی دیابلو درونش دمیده شده بود رو DIVINITY بود که افتخارات زیادی رو تونست بدست بیاره.
اما این بازی در واقع نسخه دوم این سری نیست بلکه BEYOND DIVINITY نام داشت که به دلیل مشکلات در گیم پلی و ابهامات داستانی مانند نسخه یک بازی نشد.
داستان بازی در مورد یک پسر اژدها کش است در جریان یک درگیری با نیرو های دشمن با یک رخداد عجیب سرنوشت او دگرگون شده و خود به یک لرد اژدها تبدیل میشود و قابلیت استفاده از جادو ها و تبدیل شدن به اژدها و پرواز کردن را بدست می آورد.

آخرین ویرایش:

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
این بازی از لحاظ گرافیک حرف های زیادی واسه گفتن داره و درش از تکنیک های زیادی استفاده شده.
و استعداد زیادی برای یک عنوان بزرگ شدن داره.
divinity-2-ego-draconis-20080808104814164_640w.jpg

------------------------
divinity-2-ego-draconis-20080822102924593_640w.jpg

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
دوستان این بازی طبق تصاویر و دمو ها گیم پلی عالی داره وشما رو در مبارزاتتون به عمق میبره .
divinity-2-ego-draconis-screenshot.jpg

-------------------------
وحود سلاح های قوی و طراحی بی نظیر اروپای قدیمی
divinity2egodraconis052_2.jpg

طراحی محیط عالی هست.
divinity-2-ego-draconis-20080822103000484_640w.jpg

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
سیستم نقش آفرینی این بازی طبق گفته های سازندگانش عمق زیادی داره در عین حال اصلا پیچیده نیست ...
به نظر من این خیلی خوبه چون بعد از افتضاح مرتبه گیری و کلاس بندی Fall Out 3 باید چشم امیدمون به این بازی باشه ...

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
نسخه یک این بازی جز بهترین بازی های ایزومتریک دو بعدی بود.
و طبق گفته سازنده ها این بازی یکی از بهترین های 2009 خواهد شد...

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
یه سری اطلاعات جدید از گیم پلی براتون میزارم.
یکی از قابلیت های عجیبی که در بازی هست توانایی خواند فکر دیگران است که ارتباط مستقیمی با داستان بازی دارد.و نحوه ی استفاده ی شما از آن مسیر بازی رو برای شما تغییر میدهد.
برای مثال:
فرض کنید شما در یک شهر یک ماموریت از یک فرد گرفتید و آن اینست که برای او یک فرد را پیدا کنید.
اگر شما قیول کنید و ماموریت رو انجام بدید پاداش رو گرفته و ماموریت تمام میشود.
اما اگر فکر آن فرد را بخوانید می فهمید که او می خواهد آن فرد را به بردگی بگیرد.در اینصورت گزینه های اتخابی شما زیاد میشود.شما میتوانید ماموریت را قبول نکنید و بگزرید و یا میتواندی آن فرد را پیدا کرده و در ازای آن پول بیشتری بگیرید.
پس بدانید که تاثیر این عامل در بازی روند داستانی بازی رو عوض می کند.

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بازی حدود سه ماه و 7 روز دیگه از امروز عرضه میشه.و این به خاطر یه تاخیر بود که سازنده ها اعلام کردند.
من که خیلی منتظر این بازی هستم میدونم که واقعا یه rpg واقعی هست.

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
با سلام بازی عرضه شد و من حدود یک ساعت بازی کردم به نظر من بازی نقش افرینی خوبی است .
فقط یک مشکل بزرگ این نسخه ای که من گرفتم داره زبان مکالمه کارکترها آلمانی است آیا کسی برای این مشکل راه حل داره ؟؟؟؟؟

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
با سلام بازی عرضه شد و من حدود یک ساعت بازی کردم به نظر من بازی نقش افرینی خوبی است .
فقط یک مشکل بزرگ این نسخه ای که من گرفتم داره زبان مکالمه کارکترها آلمانی است آیا کسی برای این مشکل راه حل داره ؟؟؟؟؟:confused:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
806
نام
مهدی
اون نسخه که شما خریدید نسخه آلمانی بازیه که خیلی وقته عرضه شده ولی نسخه انگلیسی این بازی هنوز عرضه نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر