PlayStation Dissidia Final Fantasy NT

57900_91_dissidia-final-fantasy-coming-west-ps4-20-fighte_full.png

Dissidia Final Fantasy NT

Publisher
Square Enix

Developer
Team Ninja

Director
Takeo Kujiraoka

Genre

Action role-playing, fighting game

Modes

Single-player, multiplayer

Release Date
Early 2018

جدیدترین عنوان از سری محبوب DISSIDIA با نام کامل Dissidia Final Fantasy NT به طور رسمی برای PS4 معرفی شد. این عنوان در اصل پورت نسخه ای از این سری است که در سال ۲۰۱۵ در ژاپن برای دستگاه های آرکید عرضه شد. با این حال از همان ابتدا احتمال عرضه این عنوان برای کنسول PS4 بسیار بالا بود زیرا طبق گزارش ها دستگاه های آرکید استفاده شده برای این عنوان قدرتی هم سطه با کنسول نسل هشتمی سونی داشته اند.
بیش از 20 نفر از شخصیت های اصلی و منفی سری، ده زمین مبارزه خاطره انگیز، سامون های مختلف(از جمله اودین، عفریت،شیوا و...)، موگل ها، سلاح ها لباس های مختلف برای هر کاراکتر و... در این عنوان وجود دارد. همچنین برای اولین بار در طول سری Dissidia، شاهد حضور شخصیت اصلی پانزدهمین قسمت از سری فاینال فانتزی یعنی نوکتیس خواهیم بود.
سازندگان برای این عنوان خبر از بخش داستانی بسیار عالی را داده اند و نوشتن داستان بازی بر عهده Kazushige Nojima (نویسنده داستان عناوین Fantasy VII Remake, Final Fantasy XV, Final Fantasy X, Kingdom Hearts و Kingdom Hearts II) قرار دارد.
با انجام هر نبرد، کاراکتر ها Gil و XP به دست می آورند که از آنها می توان برای ارتقا شخصیت ها، خرید سلاح ها، لباس ها، حرکات ویژه و... استفاده کرد.
نبردهای بازی به صورت 3 در برابر 3 رخ می دهند و به گفته سازندگان سیستم مبارزه بازی (که به آنbravery combat system گفته می شود) تمرکز بسیاری بر مهارت بازیکنان خواهد داشت
.

لیست شخصیت ها
Warrior of Light
Garland
Firion
The Emperor
Onion Knight
Cecil Harvey
Kain Highwind
Bartz Klauser
Exdeath
Terra Branford
Kefka Palazzo
Cloud Strife
Sephiroth
Squall Leonhart
Zidane Tribal
Kuja
Tidus
Shantotto
Vaan
Lightning
Y'shtola
Ramza Beoulve
Ace
Noctis Lucis Caelum

تریلر (ورژن آرکید)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کاش رنگ متن رو همون پیش فرض میزاشتی! چشم میترکه تو قالب مشکی! :-"
بعد...عکس ها بند انگشتی نباشن و توی اسپویلر باشن لود میشن:-"

در مورد بازی!!! :D
اینا دو قرن پیش بازی رو برای آرکید دادن! الان چک کردم بازی 25تا کاراکتر بیشتر نداشته این همه وقت که:| حالا ناکتیس و شاید یکی دوتا دیگه هم اضافه بشن، کلا 30تا نمیرسه! خیلی کمه به نظرم برای بازیی که انقدر از عرضه ـش گذشته:-" (و شماره ی قبلیی هم داشته:-" البته روی PSP )
لباس اضافه هم فقط یک دونه؟ کلا اینا با آرکید سرعتشون خیلی پایینه فکر میکنم:-" شایدم به خاطر شنیدن اخبار تکن، و زرت و زورت آپدیت شدن آرکیدش، از اینم چنین انتظاری داشتم:D
ولی تو نسخه ی PSP که لباس KHـه کلود و سفیروث رو داشته خیلی حرکت خفنی بوده>:) (البته سفیروث توی آرکید هم داره اینو:-" )

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد

اینا دو قرن پیش بازی رو برای آرکید دادن! الان چک کردم بازی 25تا کاراکتر بیشتر نداشته این همه وقت که:| حالا ناکتیس و شاید یکی دوتا دیگه هم اضافه بشن، کلا 30تا نمیرسه! خیلی کمه به نظرم برای بازیی که انقدر از عرضه ـش گذشته:-" (و شماره ی قبلیی هم داشته:-" البته روی PSP )
لباس اضافه هم فقط یک دونه؟ کلا اینا با آرکید سرعتشون خیلی پایینه فکر میکنم:-" شایدم به خاطر شنیدن اخبار تکن، و زرت و زورت آپدیت شدن آرکیدش، از اینم چنین انتظاری داشتم:D
ولی تو نسخه ی PSP که لباس KHـه کلود و سفیروث رو داشته خیلی حرکت خفنی بوده>:) (البته سفیروث توی آرکید هم داره اینو:-" )
متن اوکی شد:D در مورد عکس ها هم نمیدونستم:D اونم اوکی شد:D
خود بازی هم از 2015 دارن رو ارکید اپدیت می کنن. رلیز هم ۲۰۱۸ هست .در نتیجه محتوا خیلی بیشتر از قبل تو نسخه نهایی هست:D

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
متن اوکی شد:D در مورد عکس ها هم نمیدونستم:D اونم اوکی شد:D
خود بازی هم از 2015 دارن رو ارکید اپدیت می کنن. رلیز هم ۲۰۱۸ هست .در نتیجه محتوا خیلی بیشتر از قبل تو نسخه نهایی هست:D
دمت گرم:D
در مورد آرکید،من فکر میکردم الان کل همه ی FFـها رو ریختن توش! :D یعنی انتظارم خیلی بالاتر از 25تا و هر شماره نهایت 2 کاراکتر بود:D
بعد تو معرفی خبر هم زدن بیش از 20 عدد ، بعید میدونم چیزی که عرضه میشه به 30تا برسه:-" (DLC بحثش جداست!)

• Like
Reactions: Oakenshield

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

فقط کاستوم ادونت چیلدرنِ تیفا و دیگر هیچ upload_2017-6-8_22-11-10.gif

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دمت گرم:D
در مورد آرکید،من فکر میکردم الان کل همه ی FFـها رو ریختن توش! :D یعنی انتظارم خیلی بالاتر از 25تا و هر شماره نهایت 2 کاراکتر بود:D
بعد تو معرفی خبر هم زدن بیش از 20 عدد ، بعید میدونم چیزی که عرضه میشه به 30تا برسه:-" (DLC بحثش جداست!)

بازی موقع انتشار رو آرکید خیلی شخصیت کمتر داشت

هر چند وقت یه بار هم استریم میزارن شخصیت و سامون و استیج جدید برا آرکید معرفی میکنن و میزارن تو آرکید

تا انتشار بازی رو PS4 هم شخصیتای بازی هم بیشتر میشه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تقریبا همه بازیای آرکید تو ژاپن اینجورین بخوام مثال بزنم همین Dissidia یا Tekken 7 یا Hatsune Miku هر چند وقت یه بار آپدیت میشن

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
مهمترین شخصیت هایی که نیستن تا الان وینسنت،تیفا،یونا، کایس،نوئل/سرا و Ultimecia هستن اگه اشتباه نکنم:D که امیدوارم اضاف بشن:x یه حرکتی بزنن آردینم بیارن:x فقط اون فورم هیولاش هم اضافه کنن اینبار :| از لونا و آرانائی هم استقبال میشه :x مپ والهالا را هم امیدوارم بدن :x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
مهمترین شخصیت هایی که نیستن تا الان وینسنت،تیفا،یونا، کایس،نوئل/سرا و Ultimecia هستن اگه اشتباه نکنم:D که امیدوارم اضاف بشن:x یه حرکتی بزنن آردینم بیارن:x فقط اون فورم هیولاش هم اضافه کنن اینبار :| از لونا و آرانائی هم استقبال میشه :x مپ والهالا را هم امیدوارم بدن :x

خیلی خیلی شخصیتای بهتری از خیلی از اونایی که گفتی تو سری هستن :D

مشکل اینجاست بازی همینکه همه شخصیت اصلیای سری FF (تازه ACE و Ramza که از سری اصلی نیستن هم داریم) رو بیارن با همه شخصیت منفیاشون (امیدوارم همه شخصیت منفیارو بیارن خودشون گفتن تا انتشار بازی رو PS4 تعداد 30 تا شخصیت میشه) خیلی میشن بعد بخوان شخصیتایی غیر اصلیا یا منفیای اصلی بیارن ملت صداشون در میاد که از هر شماره شخصیتای دیگه ای میخوان و این دردسر میشه

البته بحث اینکه به عنوان DLC بدن جداست

(نوئل و سرا؟ ریِلی؟)

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
خیلی خیلی شخصیتای بهتری از خیلی از اونایی که گفتی تو سری هستن :D

مشکل اینجاست بازی همینکه همه شخصیت اصلیای سری FF (تازه ACE و Ramza که از سری اصلی نیستن هم داریم) رو بیارن با همه شخصیت منفیاشون (امیدوارم همه شخصیت منفیارو بیارن خودشون گفتن تا انتشار بازی رو PS4 تعداد 30 تا شخصیت میشه) خیلی میشن بعد بخوان شخصیتایی غیر اصلیا یا منفیای اصلی بیارن ملت صداشون در میاد که از هر شماره شخصیتای دیگه ای میخوان و این دردسر میشه

البته بحث اینکه به عنوان DLC بدن جداست

(نوئل و سرا؟ ریِلی؟)
از اینایی که گفتم حداقل یکی دو تاشون قطعیه. Ultimecia و یونا که احتمال حضورشون به شدت بالاست. چون قبلا هم بودن. آردین هم حضورش با توجه به حضور نوکتیس خیلی بالاست. الان این 3 تا را حساب کنیم کلا میشه 27-28 تا شخصیت که نزدیک همون 30 تا هست. همه بد من ها و هیرو های اصلی هم هستن(به جز اورفان که میخوام صد سال سیاه نباشه:D ) اماحرفت درسته در کل .شخصیت های دیسیدیا همیشه یه کور ثابت داشتن. منم به شخصه انتظار ندارم شخصیت فرعی ها را همینجوری بیارن و صد در صد منظورم با DLC هست. اما اینکه نیان مثلا کایس را یا تیفا را در قالب DLC بدن من احتمالش را خیلی میدونم و با توجه به این که بازی هم فایتینگه و ساپورت درست اگه بشه لایف تایم خیلی خوبی میتونه داشته باشه قشنگ می تونن خیلی از شخصیت ها را اضافه کنن.
لونا و آرانایی و... هم ویش لیست خودم بود:D p:

پ.ن: حالا سرا نه ولی نوئل بد نبود:confuse:
Haters gonna hate:D>:)>:)>:)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی موقع انتشار رو آرکید خیلی شخصیت کمتر داشت

هر چند وقت یه بار هم استریم میزارن شخصیت و سامون و استیج جدید برا آرکید معرفی میکنن و میزارن تو آرکید

تا انتشار بازی رو PS4 هم شخصیتای بازی هم بیشتر میشه
اینا آره ...ولی خوب دو سال از عرضه گذشته، جدا از اون یک بیس اولیه ی بازی PSP بوده(نمیدونم چقدر تغییر کرده صرفل گگا بر اساس اسم:-")
کلا انتظارات زیاد و اشتباه از بازی، از طرف من بوده:D

کلا با چندتا کاراکتر منتشر شده بود؟:-"
---
تریلر رو که دیدم، از گیم پلی که خوشم نیمد!:-" اما اگر روزی برم سراغش، شخصیت محبوب من، این شخصیت منفیه اورجیناله بازیه:)) خیلی خوب بود تو تریلر:))

و... شخصیت اصلیه FF IX ، صداپیشه ش همون صداپیشه ی ناروتوهه؟
کلود هم خیلی آشنا بود صداش:-"
---
@Kaine
فعلا دعا کن خود تیفا تو بازی باشه:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از اینایی که گفتم حداقل یکی دو تاشون قطعیه. Ultimecia و یونا که احتمال حضورشون به شدت بالاست. چون قبلا هم بودن. آردین هم حضورش با توجه به حضور نوکتیس خیلی بالاست. الان این 3 تا را حساب کنیم کلا میشه 27-28 تا شخصیت که نزدیک همون 30 تا هست. همه بد من ها و هیرو های اصلی هم هستن(به جز اورفان که میخوام صد سال سیاه نباشه:D ) اماحرفت درسته در کل .شخصیت های دیسیدیا همیشه یه کور ثابت داشتن. منم به شخصه انتظار ندارم شخصیت فرعی ها را همینجوری بیارن و صد در صد منظورم با DLC هست. اما اینکه نیان مثلا کایس را یا تیفا را در قالب DLC بدن من احتمالش را خیلی میدونم و با توجه به این که بازی هم فایتینگه و ساپورت درست اگه بشه لایف تایم خیلی خوبی میتونه داشته باشه قشنگ می تونن خیلی از شخصیت ها را اضافه کنن.
لونا و آرانایی و... هم ویش لیست خودم بود:D p:

پ.ن: حالا سرا نه ولی نوئل بد نبود:confuse:
Haters gonna hate:D>:)>:)>:)

همه شخصیت منفیا هنوز نیستنا

اگه Ace و Ramza رو حساب نکنیم 14 تا آدم خوب باید 14 تا آدم بد باشن که نیستن :D

کایس رو آره موافقم باید رایگان باشه ولی تیفا رو فکر کنم اگرم بخواد بیاد باید پولی باشه

البته همینکه ACE و Ramza رو آوردن خیلی عالیه حرکت بسی پسندیده بود من شدیدا منتظرم یکی دیگه هم اینجوری بیارن . . . . Zack :(( :(( :(( :(( :(( :((

هیتر و کوفت آخه اون مرتیکه بین این همه شخصیت اپیک کجا جا داره؟ :D

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اینا آره ...ولی خوب دو سال از عرضه گذشته، جدا از اون یک بیس اولیه ی بازی PSP بوده(نمیدونم چقدر تغییر کرده صرفل گگا بر اساس اسم:-")
کلا انتظارات زیاد و اشتباه از بازی، از طرف من بوده:D

کلا با چندتا کاراکتر منتشر شده بود؟:-"
---
تریلر رو که دیدم، از گیم پلی که خوشم نیمد!:-" اما اگر روزی برم سراغش، شخصیت محبوب من، این شخصیت منفیه اورجیناله بازیه:)) خیلی خوب بود تو تریلر:))

و... شخصیت اصلیه FF IX ، صداپیشه ش همون صداپیشه ی ناروتوهه؟
کلود هم خیلی آشنا بود صداش:-"
---
@Kaine
فعلا دعا کن خود تیفا تو بازی باشه:-"

بیس اولیه بازی PSP نبوده این نسخه ربطی به قبلی نداره اینو کلا جدید برا آرکید ساختن اونم با همکاری Ninja Theory

نمیدونم چندتا شخصیت داشته اولش یادم نمیاد ولی هیچ شخصیت منفی نداشته و Yshtola و Ace و Ramza رو مطمعنم بعدا اضافه کردن

گیم پلی تو این تریلر زیاد معلوم نبود توصیه میکنم تریلر گیم پلی معرفی هر شخصیت رو ببینی مثل Sephiroth و اینا

• Like
Reactions: Akiba

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
همه شخصیت منفیا هنوز نیستنا

اگه Ace و Ramza رو حساب نکنیم 14 تا آدم خوب باید 14 تا آدم بد باشن که نیستن :D

کایس رو آره موافقم باید رایگان باشه ولی تیفا رو فکر کنم اگرم بخواد بیاد باید پولی باشه

البته همینکه ACE و Ramza رو آوردن خیلی عالیه حرکت بسی پسندیده بود من شدیدا منتظرم یکی دیگه هم اینجوری بیارن . . . . Zack :(( :(( :(( :(( :(( :((

هیتر و کوفت آخه اون مرتیکه بین این همه شخصیت اپیک کجا جا داره؟ :D
راست میگی:| ویلین های 3 و8 و 10 و 12 و13 و15 نیستن:|
آردین و آلتیمسیا که احتمال زیاد هستن. اورفانم بره به جهنم:D وین سولجر و ... را هم نظر خاصی نمیتونم بدم. :D
کایسو من بعید میدونم رایگان بدن . بسی خفنه اما احتمال میدم بیان با یکی دو تا شخصیت دیگه با مپ والهالا (چرا این تو بازی نیست:| :(( بعد گرن پالس مسخره هست:| ) به عنوان DLC بدنش. تیفا و وینسنت و دوستان (زک :-" ) هم که اره حتما دی ال سین :D سنم به تکتیکس قد نمیده ولی ACE حرکت پسندیده ای بوده کاملا موافقم باهات :D

جمله آخرت هم:D :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر