DisHonored | PS3

از نظر شما ارزش بازی چقدر است؟

• عالی

رای‌ها: 38 56.7%
  • خوب

رای‌ها: 24 35.8%
  • متوسط

رای‌ها: 1 1.5%
  • بد

رای‌ها: 4 6.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    67

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
دیدم جای تاپیک این بازی خالیه گفتم تاپیکشو بزنم.
از این به بعد هوا داران این بازی میتونن اینج راجع به بازی با هم بحث کنند .
معرفی بازی:

پیش نمایشی از بازی Dishonored
Dishonored دنیایش را با ترکیبی از بهترین خلاقیت های عناوینی چون Half Life 2، Deus Ex، Thief و Bioshock ساخته است که این الگو برداری در نهایت به نفع بازی و بازیکن تمام خواهد شد.
استودیوی Arkane که کارنامه شلوغی هم ندارد، اما وجود اشخاصی به نامی مانند هاروی اسمیت که پیش از این بر روی ساخت بازی هایی چون Deus Ex و Thief نقش داشته، می تواند نوید یم بازی عالی را به ما بدهد.
636040_20110805_screen005.jpg
دنیایی که Dishonored در آن به وقوع می پیوندد، یک دنیای سیاه و فاسد است که فقر، فساد و تباهی در آن رخنه کرده است. جایی که افراد ظالم بر مردم حکومت می کنند و فشار های زیادی چون بیماری طاعون، کمر مردم را خم کرده است.
داستان بازی در سال ۱۶۶۶ آغاز می شود؛ زمانی که تکنولوژی های نو(مانند موتور بخار) تا آمده اند و حکومت سعی دارد با استفاده از آن ها اهداف شوم خود را عملی کند.
غیر از بخش هایی از محیط بازی که شامل جزایر است، تقریبا تمام دنیای Dishonored از آب تشکیل شده است.
بازی در شهر دانوال (Dunwall) آغاز می شود و ماجرای کوروو آتانو (Corvo Atano) را دنبال می کند. کوروو که در گذشته به عنوان یکی از محافظان ملکه خدمت می کرده، در جریان کشته شدن ملکه مجرم شناخته شده و راهی زندان می شود. جانشین موقت پادشاه که سابقا رییس یک سازمان حاسوسی بوده پس از راه اندازی یک کودتا علیه ملکه و کشتن او، کوروو را به دروغ قاتل معرفی می کند. کوروو به خاطر حس انتقامی که در سر دارد به کمک یک شخصیت مرموز جادویی به نام the Outsider از زندان فرار کرده و در حالی که برای انتقام گرفتن تلاش می کند؛ به یک آدمکش حرفه ای تبدیل می شود. در همین زمان بیماری کشنده طاعون مانندی دنیا را در بر می گیرد و زندگی بر مردم دشوار تر می شود.
636040_20110824_screen004.jpg
کشتن به سبک خاص خود
در Dishonored شما نقش یک آدمکش حرفه ای را ایفا می کنید که از توانایی های زیادی برخوردار است. ژانر اصلی بازی را می توان اکشن مخفی کاری دانست. البته مخفی کاری تنها یکی از انتخاب های بازیکن است، اون همچنین می تواند با حمله مستقیم به دشمنان، از مراحل عبور کند.
636040_20120802_screen013.jpg
کوروو قاتلی است که می تواند دشمنانش را در خفا به قتل برساند و همچنین بوسیله ی سلاح های کشنده ای که دارد؛ در جنگ رو در رو با آن ها مقابله کند. توانایی های کوروو آنقدر زیاد هستند که شاید تشریح تمام و کمال آن ها غیر ممکن باشد! (در حالی که بسیاری از قدرت های او هنوز فاش نشده!)
کوروو به یک سری توانایی های ماورایی هم دسترسی دارد تا دنیای بازی ذات تخیلی خود را حفظ کند. این قابلیت ها بوسیله ی یک شخصیت افسانه ای به نام “The Outsider” به کوروو داده شده اند. باید بدانید که در دنیای Dishonored تنها کوروو دارای دنیای ماورایی نیست!
636040_120312_screen010.jpg

از توانایی های ماوراطبیعی کوروو می توان به قابلیت های چشم بر هم زدن، سرعت، دید مخصوص، احضار جوندگان، آتش، انجماد، چالاکی، انحنای زمان و … اشاره کرد که هر کدام از این ها بخش خاصی کاربرد دارند.
مثلا کوروو بوسیله چشم بر هم زدن می تواند مسافت های کوتاه را در مدت زمان بسیار کمی طی کند. گستردگی بازی آنقدر زیاد است که شما می توانید این توانایی ها را با هم ترکیب هم بکنید
یکی دیگر از توانایی های جالب کوروو، احضار جوندگان است که به وسیله این توانایی می تواند دسته ای از موش ها را احضار کند. موش های می توانند به دشمن حمله کرده و نابودشان کنند، استخوان های جسد ها را پاک سازی کنند و مخفی کردن اجساد را برای کوروو آسان تر کنند
شاید بهترین لقبی که بتواند به Dishonored داد “جاه طلبانه” باشد. عنوانی که قصد دارد دو مکانیزم مهم صنعت بازی، یعنی آزادی عمل و تصمیم گیری با عواقب را با هم ترکیب کند
636040_20120822_screen005.jpg

مطالب جدید بزودی اضافه خواهند شد​
منبع: طاعون سیاه | پرونده بازی
استفاده از مطالب پرونده بازی، با ذکر لینک به صفحه اصلی مطلب، بلامانع است

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
دوستان نمرات بازی اومده کولاک کرده نمره ای جز 9 یا 9/5 نداره(خواهشا یکی بذاره)
کسی این بازیو خریده یا نه؟منم دوست دارم بدونم انلاین داره؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نمیدونم الان قیمتا چجوریه ولی این به قیمت معقول برسه حتما میخرم :D
از این یکی دیگه نمیشه گذشت
البته امیدوارم نسخه PS3 مشکل دار نباشه طبق معمول ...

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
نه مشکل دار نیست منم هفته بعد حتما میگیرم.

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:44 PM ارسال شده بود ----------

دارم مطالب جدید مربوط به بازی رو تایپ میکنم تموم شده میزارم تو تاپیک کسی هم اگه لینک تریلر داره پ.خ بده لینک تریلر همراه با نام کابر به پست اول اضافه کنم.

---------- نوشته در 03:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
آدم میترسه اگه الان بخره بعدا GOTY Edition ش بیاد پشیمون شه. من کلا پارسال یه آرخام سیتی و یه آنچارتد گرفتم واسه جفتشونم GOTY Edition اومد:(

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
آدم میترسه اگه الان بخره بعدا GOTY Edition ش بیاد پشیمون شه. من کلا پارسال یه آرخام سیتی و یه آنچارتد گرفتم واسه جفتشونم GOTY Edition اومد:(
'گوتی ادیشن هم نیاد بالا خره کالکتورش میاد بهتره فعلا صبر کرد.

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
اینم لینک چندتا تریلر از بازی:
Dishonored -- Debut Trailer - YouTube
Dishonored Trailer - E3 2012 - YouTube
Dishonored - The Study of Stealth - YouTube
Dishonored Gameplay Trailer - YouTube

---------- نوشته در 02:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 PM ارسال شده بود ----------

مثل اینکه هیچکی از این بازی خوشش نمیاد؟ برم بخوابم|-)
عزیزانی که تو نظر سنجی شرکت میکنند اینجا هم یه پست مربوط به بازی بدن تاپیک بالا باشه.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
بازی واقعا جذابه من ازروی تریلرهای بازی فهمیدم که این بازی شاهکار میشه والان هم از روی نمره ها مطمئن شدم هرکی میخواد بخره بخره دیگه:d

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
دوستان gamespot یه مقایسه گرافیکی بین نسخه های مختلف گذاشته. من متأسفانه نمیتونم دانلود کنم حتی با سوکس. اگر کسی میتونه آپلود کنه جایی که هم من و هم بثیه اسفاده کنن خیلی خوب میشه. اینم لینک: Dishonored Graphics Comparison - Which Version Kills? - GameSpot.com

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
هفته ي بعد مياد كه ٦١ دلاره قيمتش ، با دلار 3350 ميشه حدودا ٢٠٤.٠٠٠ تومان.

کابوسه واقعن.با این قیمت کنسول میخریدیم.
به شخصه برای خداترین بازی هم بیش از 120 تومن پول حاظر نیستم بدم.امیدوارم یه تقّی به توقّی بخوره قیمتا بیاد پایین تر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر