DIRT 5 l PC

179604

سازنده: Codemasters
ناشر: Codemasters , Deep Silver
پلتفرم ها: PC | Xbox One | PS4 | Xbox Series X | PS5
سبک: Simulation, Racing, Automobile
تاریخ انتشار: Nov 3, 2020
میانگین نمرات بازی: 82

• پردازنده: AMD FX 4300 یا Intel Core i3 2130​
  • حافظه رم: 8 گیگابایت​
  • کارت گرافیک: AMD RX 480 یا NVIDIA GTX 970​
  • فضای خالی: 60 گیگابایت​
  • سیستم عامل: ویندوز 10 نسخه های 64 بیتی بیلد 18362 به بالا​
  • نسخه DirectX: نسخه DX12​
سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی DIRT 5:

• پردازنده: AMD Ryzen 3600 یا Intel Core i5 9600K​
  • حافظه رم: 16 گیگابایت​
  • کارت گرافیک: AMD Radeon 5700XT یا NVIDIA GTX 1070 Ti​
  • فضای خالی: 60 گیگابایت​
  • سیستم عامل: ویندوز 10 نسخه های 64 بیتی بیلد 18362 به بالا​
  • نسخه DirectX: نسخه DX12​

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,146
نام
احمد
من نصف بازی رو انجام دادم تا الان
بهترین بازی مسابقه ای نسل 9 تا الان و یکی از برترین بازی های مسابقه ای تاریخ، هر چقدر نسخه های قبلی گرافیک محیط ، پیست ها، جزئیات درخت ها، ادم ها، تاریخ مصرف گذشته بود این یکی شده یکی از بهترین گرافیک های تاریخ بازی های مسابقه ای، جزئیات ماشین ها، پیست ها، هیولایی بالا رفته، من که نفرت شدیدی از نسخه های قبلی داشتم عاشق این بازی شدم، بنظرم این بازی دنباله ای معنوی درایو کلاب هستش، و کسانی که با اون بازی خاطره دارن این بازی رو به هیچ عنوان، به هیچ عنوان از دست ندن، مو به مو ادم رو یاد درایو کلاب میندازه، از طراحی هیولایی و پرجزئیات و خارق العاده پیست ها گرفته تا چلنج های بازی همگی و همه شبیه اون بازی هستش، تا پیست های بازی از رو کشور های چین، نپال، نروژ، و غیره، سیستم اب و هوای بازی هم واقعا به یک درجه ای رفیع غیر قابل فهم رسونده، مثل زمین یخی با باران شدید، پیست گلی با طوفان و رعد و برق شدید و گلی شدن زمین، پیست جنگلی با برف، پیست گلی با شب و باران تاریک و رعد برق، و اینقدر تنوع داره که همه 123 مسابقه بازی یکی از یکی متمایز هستن و باید متنوع ترین بازی مسابقه ای هم بهش لقب داد، گرافیک بازی دیگه چی براتون بگم، وقتی که بارون میاد قطعات باران قشنگ میشینه رو ماشین و قطره قطره از رو بدنه ماشین میاد پایین، یا وقتی که پیست گلی باران میادی، اینقدر دقیق گل و لای میشینه رو ماشین ادم اصلا باورش نمیشنه و عین واقعیت هست، تعداد ماشین های بازی هم خیلی خوب هستن و همه نو مسابقه و سبکی داره، سیستم لول اپ بازی و چلنج ها بشدت عادلانه هست و با هر دو مسابقه میشه یک ماشین رو ازاد کرد، اینا با این نسخه کاری کردن کارستان که اصلا واقعا بعید بودن از اینا :|

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,755
نام
رضا.آ
من نصف بازی رو انجام دادم تا الان
بهترین بازی مسابقه ای نسل 9 تا الان و یکی از برترین بازی های مسابقه ای تاریخ، هر چقدر نسخه های قبلی گرافیک محیط ، پیست ها، جزئیات درخت ها، ادم ها، تاریخ مصرف گذشته بود این یکی شده یکی از بهترین گرافیک های تاریخ بازی های مسابقه ای، جزئیات ماشین ها، پیست ها، هیولایی بالا رفته، من که نفرت شدیدی از نسخه های قبلی داشتم عاشق این بازی شدم، بنظرم این بازی دنباله ای معنوی درایو کلاب هستش، و کسانی که با اون بازی خاطره دارن این بازی رو به هیچ عنوان، به هیچ عنوان از دست ندن، مو به مو ادم رو یاد درایو کلاب میندازه، از طراحی هیولایی و پرجزئیات و خارق العاده پیست ها گرفته تا چلنج های بازی همگی و همه شبیه اون بازی هستش، تا پیست های بازی از رو کشور های چین، نپال، نروژ، و غیره، سیستم اب و هوای بازی هم واقعا به یک درجه ای رفیع غیر قابل فهم رسونده، مثل زمین یخی با باران شدید، پیست گلی با طوفان و رعد و برق شدید و گلی شدن زمین، پیست جنگلی با برف، پیست گلی با شب و باران تاریک و رعد برق، و اینقدر تنوع داره که همه 123 مسابقه بازی یکی از یکی متمایز هستن و باید متنوع ترین بازی مسابقه ای هم بهش لقب داد، گرافیک بازی دیگه چی براتون بگم، وقتی که بارون میاد قطعات باران قشنگ میشینه رو ماشین و قطره قطره از رو بدنه ماشین میاد پایین، یا وقتی که پیست گلی باران میادی، اینقدر دقیق گل و لای میشینه رو ماشین ادم اصلا باورش نمیشنه و عین واقعیت هست، تعداد ماشین های بازی هم خیلی خوب هستن و همه نو مسابقه و سبکی داره، سیستم لول اپ بازی و چلنج ها بشدت عادلانه هست و با هر دو مسابقه میشه یک ماشین رو ازاد کرد، اینا با این نسخه کاری کردن کارستان که اصلا واقعا بعید بودن از اینا :|

ترغیب شدم رو استیم بگیرمش ! :|

• Love
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,146
نام
احمد
ترغیب شدم رو استیم بگیرمش ! :|
اگه برای بخش انلاینش میخوای تو استیم بگیری من بهت توصیه میکنم نگیر، چون بیشتر از این که بخوای لذت ببری ، اذیت میشی، متسفانه تو بخش انلاینش همون اول کار میزنن به ماشین و خیلی عقب میفتی، بخش داستانی بازی هم 120 تا به بالا مسابقه داره که اگه بخوای تموم کنی سر جمع تو 10 ساعت تموم میشه، اینم بگم پورت بازی خیلی بده و بشدت افت فریم داره و بازی خیلی هم سنگینه، همین الان هر چند بازیش تخفیف خورده تو ارژانتین و شده 5 دلار بازم برای بخش داستانی اش ارزش داره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,661
نام
مــاکــان
همین نسخه رایگان را تو این چند روز با dlc جدیدش 100% کردم, کلا 15 ساعت کنتور انداخته, دستشون درد نکنه 3.5 دلار صرفه جویی ارزی شد. :D
خب دیگه این آخرین باری هست که بازیهای کدمسترز با این قیمتها میتونیم تهیه میکنیم.
EA عمرا بزاره چندماه بعد انتشار بازی همچین قیمتی داشته باشه و حتما ریجن بندی بازیهای کدمسترز هم تصحیح میکنه.

• Like
Reactions: bacheh mosbat

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,180
نام
نـــــــویـــــــــد
عه تاپیک داره این بازی؟ :D
من حدود ۱ماه پیش بازیش کردم و اصلا خوشم نیمد. هیچ شباهتی به درت ۴ نداشت مخصوصا از لحاظ فیزیک. خیلی خسته کننده و بی روح بود. چپتر سوم رو که تموم کردم دیگه پاکش کردم چون واقعا بیشتر ازون نمیتونستم تحملش کنم. ماشینا عین کاغذ بودن مخصوصا وقتی برخوردی صورت میگرفت بیشتر به چشم میامد. نمیدونم همون تیم درت ۴ ساختتش یا نه اما برای من یه پسرفت کامل بود. الان این تاپیک رو دیدم ظاهرا همه حال کردن با بازی که خیلی هم خوبه :D در کل قبل از انتشار خیلی امید داشتم بهش اما متاسفانه شدیدا نا امید شدم. تنها بازی هم بود که رفتم داخل تنظیمات و هر چیزی که مربوط به امکانات دوال سنس بود خاموش کردم چون به شکل عجیبی بد و اعصاب خورد کن ازش استفاده کرده بودن :D گرافیک بازی هم چنگی به دل نمیزد و حتی افت فریمم داشتم! وقتی چشمم به آسمون میفتاد بدترین اتفاق ممکن بود چون هر بار یه عکس مسخره با رنگ آبی و ۴تا چیز سفید و تخت به عنوان ابر میدیدم :D نمیدونم چطور اینقدر شلخته و بد طراحی کردن بازی رو.

اینجا کسی WRC 10 رو بازی کرده؟ اون چطوریاس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر