Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

واقعا تو این چند مدت بازی تو این سبک به این زیبایی بازی نکرده بودم همه چیزش عالیه!!
مخصوصا" که تو جنگل های مالزی باشی و اب به این صورت بریزه رو شیشه!!!:)
فقط حیف که من نمیتونم با این نما کنار بیام از وقتی شیفت رو بازی کردم

واقعا تو این چند مدت بازی تو این سبک به این زیبایی بازی نکرده بودم همه چیزش عالیه!!
مخصوصا" که تو جنگل های مالزی باشی و اب به این صورت بریزه رو شیشه!!!:)

داداش منم با شما کاملا موافقم فکر نکنم تا سال دیگه هیچ بازی به این زیبای بیاد

سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم من این بازی را امروز گرفتم بازی چطوری save میشه چطوری باید تو game for windows liveیک account بسازم هرکاری کردم نشد لطفا کمکم کنید ممنون:(

بدون شك dirt 2 نسخه بي عيب و ايراديست كه تمام عيب ها و اشكالات جدي در نسخه قبل را كاملا رفع و خاطره اجراي نسخه يك آن را بر روي ويستا با افت فريم هاي شديد و اجراي آن با بيست فريم و كمتر بر xp را با اين نسخه به فراموشي سپرد .

شايد تنها در اين بازي ما كمي شاهد بازي بوديم كه sony در تريلر هاي بازي racing خود آن را به دروغ گيم پلي معرفي مي كرد كه در آن شاهد آن بوديم كه گل و لاي و كثافت از زير چرخ هاي ماشين ها به همه جا پراكنده مي شد و بر روي آينه ها و شيشه جلو پاشيده مي شد . البته بعد به همه ثابت شد كه اين بار هم sony به مانند دموي بازي killzone 1 دروغ گفته بود . بگذريم .

فعلا بنده تو اين 2 روزي كه در حال بازي اين شاهكار codemaster هستم هيچ باگ وايرادي پيدا نكردم و چقدر طولاني . بنده الان level 54 رو دارم و بعد از آزاد شدن تمام نقشه و رفتن x games ها و تكميل 6 كارتي كه بعد در كنار ميز شما چيده خواهد شد و همينطور بعد از تكميل تمام قسمتهاي شهر هاي مختلف نقشه هنوز در قسمت ‍‍‍لودينگ اول بازي 84% بازي را به اتمام رسانده ام .

شايد تناه ايرادي كه مي توان به dirt 2 گرفت اين باشد كه جاده ها در هر race و در هر شهري تكراري است و آن را به اشكال مختلف در هر race نشان ميدهد . به طور مثال در ELAY فقط يك استاديم است كه شما به طرق مختلف در آن به اجراي مسابقه مي پردازيد مثلا يك بار در روز بار ديگر شب بار ديگر از ابتدا به انتها و بلعكس تنها عيب اين بازي همين است .

البته عزيزاني كه كارت هاي برادران ATI را خريداري كردند به اميد اجراي DX 11 در DIRT 2 و اميد اينكه شايد چيز تازه اي در آن مشاهده كنند بايد بگويم برادران ATI نه فقط سر شما را بلكه تمام كساني كه با خريد اين كارت دل به DX 11 DIRT 2 بسته بودند و آمار فروش ATI را بالا بردند را هم به مانند گذشته و با دروغ هاي ديگري همچون DX 10.1 ,SHADER MODEL 5.0 , و حال با DX 11 و PCI EXPRESS 2.1 كلاه گذاشت و با TECH DEMO كه خود CODEMASTERS از DIRT 2 ارئه كرد و موجود است ميتوان ديد كه باز هم DX 10 با 11 آن هيچ تفاوتي نكرده و اين فقط تبليغات دروغيني بود كه آنها فقط براي فروش كارتهاي گرافيك خود و بازي شان انجام داده بودند . اگر DX 11 فقط به كار بردن نا محدود POLYGONES ها باشد كه فعلا به اسم HARDWARE TESSELATION معروف مي باشد فقط شاهد افت فريم خواهيد بود و نه ديگر هيچ .

اين POLYGONES ها يا اجزاي تشكيل دهنده MODELING در هر OBJECT باعث افزايش ميزان پردازش هسته GPU شده چرا كه GPU در پردازش آنها مي بايست تمامي اين چند ميليارد POLYGONES را CALCULATE يا حساب كند تا در مر حله بعد قادر به پردازش آن به عنوان يك OBJECT در بازي باشد . در اين مورد وقتي كه DIRT 2 را با دو كارت ATI 5870 CROSSFIRE در رزولوشن 2048 در حالت MULTIMONITORING اجرا كردند اين كارت هاي به اصطلاح خودشان غول تنها به 20 فريم بسنده كرد .
حالا بگذريم كه كنسول هاي زباله اي در همان DX 9 و اجراي DIRT 2 مانده اند . ( آبرويي براي كنسول مانده ؟ )

خلاصه اينكه حا لا حا لا ها بايد منتظر شكل گيري DX11 بود و اين تازه پايه آن است كه اگر مبناي آن بر كلاه برداري و دروغ بنا شود همان بهتر كه DX 11 وجود نداشته باشد .

سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم من این بازی را امروز گرفتم بازی چطوری save میشه چطوری باید تو game for windows liveیک account بسازم هرکاری کردم نشد لطفا کمکم کنید ممنون:(

دوست عزیز این فایل رو دانلود کن ( Account خودمه) بعد با Xlive فعلیت عوضش کن بعدش میتونی بازی رو با Save بازی کنی.
http://rapidshare.com/files/318869293/XLive.rar.html

اینم از مکان Xlive

(البته این مکان روی ویندوز ویستا هست ولی اگه ویندوزت یه چیزه دیگه بود میتونی پیداش کنی)در ضمن من و دوستم هم همین مشکل رو داشتم که با این کار حل شد.امیدوارم مشکل شما هم حل بشه.;)اگه منظورت چیزه دیگه ای بگو.

دوست عزیزما با کنسول هیچ مشکلی نداریم .
ما با بازیهای مشکل داریم که 100 البته منشع پیدایش انها نه بر اساس پی سی
بلکه با تکیه بر زباله محوری (کنسول پرستی) شکل گرفته است وتماما خط ومنشع تولید این
بازی ها نه تنها مبتنی بر سخت افزار پی سی می باشد. بلکه در حال حاظر دنباله براورده سازی
نیازهایی سخت افزاری کنسول است .که این امر هیچ تطابقی با پیشرفت صنعت بازی سازی مطابق پشرفت سخت افزاری پی سی ندارد.
در ضمن برای مثال مراجه شود به گیم پلی gta ivبر روی زبانه 360 و ps3 در مقایسه با گیم پلی ان بر روی
یک pc با سخت افزار تقریبا متوسط شبیه به همان سخت افزار کنسول ها
در این حالت بر روی 360 15 فرم ماکزیمم .(مینیمم را نگم بهتر هست ) و بر روی کامپیوتر متوسط 27-30 فرم .حا لا فهمیدی دوست من.

بلکه با تکیه بر زباله محوری (کنسول پرستی) شکل گرفته است وتماما خط ومنشع تولید این
بازی ها نه تنها مبتنی بر سخت افزار پی سی می باشد. بلکه در حال حاظر دنباله براورده سازی
نیازهایی سخت افزاری کنسول است .که این امر هیچ تطابقی با پیشرفت صنعت بازی سازی مطابق پشرفت سخت افزاری پی سی ندارد.
در ضمن برای مثال مراجه شود به گیم پلی gta ivبر روی زبانه 360 و ps3 در مقایسه با گیم پلی ان بر روی
در این حالت بر روی 360 15 فرم ماکزیمم .(مینیمم را نگم بهتر هست ) و بر روی کامپیوتر متوسط 27-30 فرم .حا لا فهمیدی دوست من.

از امضای شما کاملآ میشه استنباط کرد که شما با کنسول ها هیچ مشکلی ندارید که هی زباله زباله میگید !

در ضمن نه کنسول و نه pc انقدر برام ارزش نداره که بخوام در موردش بحث کنم ولی یه چیزی که منو تشویق کرد که پست شما رو نقل قول کنم همین اشغال تلقی کردن کنسول ها توسط جنابعالی بود .

درستش اینه که یه باکسی که توش سخت افزار ثابتی هست (یعنی نمیشه ارتقاع داد) رو نمیشه با یه باکسی که هر زمان که دلت میخواد میتونی اون رو ارتقاع بدی مقایسه کرد.

استفاده بردیم واقعا:biggrin1: شما با همون پیسیتون خوش باشین.ما با بازیهای کنسول حال میکنیم.:biggrin1:

ادیت(برای اینکه بیشتر از این اسپم نشه!)
در جواب شما دوست عزیز باید بگم که شما یی که کلا کنسول داری برو تو همون فروم و تاپیک زباله ها اونجا حرف بزن که همه خوششون بیاد اینجا تاپیک پی سی بازها ست و از نظر مدیریت محترم سایت نیز اشکال دارد و تکرار مجدد این امر باعث
1- پاک شدن پست پست شما می شود که اصلا مهم نیست
2- در صورت تکرار مجدد این امر مدیریت محترم به شما اخطار می دهد
3- در آخر اکانت شما ban یا بسته می شود دوست عزیز
ماشالا چقدر شما چقدر با نمکی.کلی از صبح ما رو شاد کردی:biggrin1:
اولا که شما اینجا مدیر نیستی و به هیچوجه جایی که من پست میدم به شما ارتباط نداره.ثانیا اینکه من چه کنسولی دارم و چه کنسولی ندارم هم بازم به شما مربوط نمیشه.البته اگر یکم به خودت فشار میووردی متوجه میشدی که PC جز پلتفورمای کنار پروفایلمم هست .ثالثا اگر بازم قصد توهین و گفتن آشغال به کنسولها رو داشته باشین احتمالا هر سه بلایی که گفتین یکجا سرتون میاد.

من و امثال من اگر میایم تو این تاپیک دلیلش دیدن نظرات بچه ها در مورد این بازیه نه دیدن جوکها و توهینهای جنابعالی.

آخرین ویرایش:
استفاده بردیم واقعا:biggrin1: شما با همون پیسیتون خوش باشین.ما با بازیهای کنسول حال میکنیم.:biggrin1:

در جواب شما دوست عزیز باید بگم که شما یی که کلا کنسول داری برو تو همون فروم و تاپیک زباله ها اونجا حرف بزن که همه خوششون بیاد اینجا تاپیک پی سی بازها ست و از نظر مدیریت محترم سایت نیز اشکال دارد و تکرار مجدد این امر باعث

عزیز این بحث هارو بیخیال شو زشته! بهتره از بازی لذت ببریم!تا تو فکر این باشیم که زباله کدامه ....! به هر حال همیشه کنسول سدی بوده برای پیشرفت و نمیشه با این حرفا درستش کرد!

از امضای شما کاملآ میشه استنباط کرد که شما با کنسول ها هیچ مشکلی ندارید که هی زباله زباله میگید !

در ضمن نه کنسول و نه pc انقدر برام ارزش نداره که بخوام در موردش بحث کنم ولی یه چیزی که منو تشویق کرد که پست شما رو نقل قول کنم همین اشغال تلقی کردن کنسول ها توسط جنابعالی بود .

دوست عزیز اگه نه پی سی و نه کنسول برات ارزش ندارن پس چرا اومدی اینجا و نظر دادی
کسایی اینجا نظر می دهند که به یکی از این دو یا کنسول یا پی سی علاقه دارن شما که اصلا برات مهم نیست لطف کن اینجا نظر نده و کلا این تالپیک مخصوص pc هست و شما و هر کس دیگه ای اجازه حرف زدن در مورد کنسول رو نداری و اگه پست من رو با دقت بخونی متوجه می شی که من حرفی از کنسول نزدم و فقط اشاره ای به توان خجالت آور و پایین اون در مقایسه با ی pc متوسط کردم حالا این مطلب که امضای من چی هست باید بگم به شما اصلا ربطی نداره دوست عزیز چون ی چیز شخصی تلقی می شه .

مشکل شما از کرک هست
اینو دانلود کن
DiRT 2 v1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE
:arrowd:

http://www.myup.ir/images/ekpiqs1vckrm3rk96bn_thumb.bmp
http://up.iranblog.ir/4/1260467692.bmp

بازیو از نو نصب کردم کرک هم ریختم اما باز اخطار میده،2جا آپلود کردم که مشکلی نباشه یه راهنمایی بکنید داره حالم گرفته میشه:((

فکر کنم باید بیخیالش بشم.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or