Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

من رفتم از یجا دیگه هم خریدم
با یه ستاپ دیگه!
از این کرک شده هااااا که بدونه کرکه
ولی بازم اجرا نشد!
تو رو خدا کمک کنید! تعطیلات عید تموم شد! رفت تا ساله دیگه که ما بتونیم بازی کنیم هااااا:((:((

هیشکی کمک نمیتونه بکنه؟
من رو لپ تاپ ریختم اجرا شد!:mad::mad::mad:
ویندوزم عوض کردم بازم نشد!
حالا دارم میرم که دوباره ویندوز عوض کنم ببینم با 32 بیتی میشه یا نه:((:(

دوستان من دوباره ویندوز نصب کردم فایل های اکانتی رو که توی صفحه های اول یکی از دوستان گذاشته بودند رو از دست دادم ... حالا لینک ها از کار افتادند اگه میشه دوباره اپش کنید ممنونتون میشم

ک ر ک می خوام

آقا سلام تمام ک ر ک های توی اینترنت برای بازی dirt کار نمی کنند کسانی این ک ر ک رو دارد خواهشاً بگذارند...... تا ما هم صفا کنیم.....:laughing:

من این بازی رو repack شدشو از اینترنت دانلود و نصب کردم ولی بازی رو که اجرا میکنم بعد از آرم ATI که رد میشه رو یه سری نوشته صفحه میمونه و رد نمیشه.ضمنا زبونش هم روسی هست.مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک

بازی سیو نمیشه

اول بازی اکانت windows live میخاد ! چکار کنم ؟
نمودونم توضیحمو میگیری یا نه اما امیدوارم بگیری و کارت راه بیوفته:
تو قسمتی GFWL باز میشه یک متن داره اون متن رو بیا پاییناش یک تیکه کوچولو از متن آبی رنگ شده و مانند لینک عمل میکنه با استفاده از اون یک اکانت آفلاین بساز و مارم دعا کن!!!!!

سلام بچه ها چند وقته شدید رفتم تو خط شکوندن رکورد.

ترک Morocco

Trailblazer

کسی زیر 2:56 زده؟ توی فروم منظرمه. من تا 2:56 زدم. با Mitsubishi Eclipse

و با Subaro Impreza تا 2:57 اومدم.

اینم فیلم 2:58 ام با همین ماشین:
کد:
http://www.youtube.com/watch?v=tnFqoEqoF7M
البته از کیبورد استفاده می کنم حتما با ویل (فرمان) بشه تا 2:50 زد. به زودی فرمون خریداری میشه
N_aggressive%20%2827%29.gif

هر کی خواست کل رکورد ثانیه به ثانیه می زارم هر ترکی که خواست. چون افرادی که این بازی رو خیلی دوست دارن کمه توی دوستام کسی نیست بازی کنه. شاید بچه های فروم یکم حال بدن.

سلام بچه ها چند وقته شدید رفتم تو خط شکوندن رکورد.

ترک Morocco

Trailblazer

کسی زیر 2:56 زده؟ توی فروم منظرمه. من تا 2:56 زدم. با Mitsubishi Eclipse

و با Subaro Impreza تا 2:57 اومدم.

اینم فیلم 2:58 ام با همین ماشین:
کد:
http://www.youtube.com/watch?v=tnFqoEqoF7M
البته از کیبورد استفاده می کنم حتما با ویل (فرمان) بشه تا 2:50 زد. به زودی فرمون خریداری میشه
N_aggressive%20%2827%29.gif

هر کی خواست کل رکورد ثانیه به ثانیه می زارم هر ترکی که خواست. چون افرادی که این بازی رو خیلی دوست دارن کمه توی دوستام کسی نیست بازی کنه. شاید بچه های فروم یکم حال بدن.
ماشالاه واقعا عالی هست ........

یک چندتا PATCH هست که اگر بر روی ستاپ اورجینال بازی نصب کنید .هم بر روی ویندوز 64 نصب میشه و هم از قابلیت سی پی یو جند هسته ای استفاده می کنه و هم بازی روان تر خواهد شد.

یک چندتا PATCH هست که اگر بر روی ستاپ اورجینال بازی نصب کنید .هم بر روی ویندوز 64 نصب میشه و هم از قابلیت سی پی یو جند هسته ای استفاده می کنه و هم بازی روان تر خواهد شد.

من CPU چهار هسته ای دارم اما بازی فقط 2 هسته رو استفاده می کنه. 4 هسته هم کار می کنه؟

من CPU چهار هسته ای دارم اما بازی فقط 2 هسته رو استفاده می کنه. 4 هسته هم کار می کنه؟
این بازی که با چهار هسته ای ها مشکل خاصی نداره!!
بله grid و dirt یه خورده مشکل داشت(گاهی توی loading اولیه بازی می موند) ولی این بازی کلا برای چند هسته ای ها هم optimize شده...

این بازی که با چهار هسته ای ها مشکل خاصی نداره!!
بله grid و dirt یه خورده مشکل داشت(گاهی توی loading اولیه بازی می موند) ولی این بازی کلا برای چند هسته ای ها هم optimize شده...

خوب چیکار کنم از 4 هسته همزمان استفاده کنه؟
برای من فقط از هسته 1 و 3 استفاده می کنه. وسط بازی این دو هسته تا 80 درصد پر شدن و بقیه کمتر از 10 درصد اند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or