DICE گزارش میدهد.BF3 فقط با 30 فریم در ثانیه!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
امروز Karl Magnus Troedsson از شرکت DICE در مصاحبه ای اطلاعاتی در مورد بازی BF3 داد که شنیدنش خالی از لطف نیست.

"اول از همه این رو بگم که ما این بازی رو بدون برنامه عرضه نخواهیم کرد.ما بر روی این عنوان 3 سال کار کرده ایم.ما در مورد کیفیت با دقت کار کرده ایم و تا تکه ی آخر بازی آن رو جلا خواهیم داد."

وی در جواب سوالی که چرا در حالی که رقیبان شما در Activision و RAGE نسخه ی کنسولی خود را در 60 فریم در ثانیه تولید کرده اند ، شما بازی را در 30 فریم در ثانیه قفل کرده اید اینگونه توضیح داد که:"ما از همان اول که ساخت بازی های خودمان را بر روی کنسول ها شروع کنیم تصمیم گرفتیم که بازی ها 30 فریم در ثانیه باشند.هیچ چیز بدی هم در این مورد وجود ندارد.این همان نقطه ای است که رقبای ما در فروش می توانند با ما رقابت کنند و من اعتقاد دارم که آنها می خواهند تجربه ای را بوجود آورند که که بسیار کم حجم و سریع باشد ولی برای ما همین 30 فریم کافی است."

وی همچنین برای اینکه 30 فریم را توجیح کند اینگونه ادامه داد که:"این حقیقت هم وجود دارد که بازی ما دارای یک محیط بسیار بزرگ و باز است ، انواع وسایل نقلیه در آن وجود دارد ، تعدادی بسیار بازیکن در آن حرکت می کنند و تمام محیط تخریب پذیر است.برای ما داشتن 60 فریم از نظر تکنیکی هیچ مشکلی ندارد و بسیار آسان است اگر تمام آن قابلیت هایی که گفتم را از بازی حذف کنیم..”

وی در ادامه در مورد سیستم Origin این گونه توضیح داد که:"دلیل اصلی ما برای استفاده از Origin این است که میخواهیم چیزهای بیشتری از یک شبکه ی اجتماعی معمولی بسازیم.ما میخواهیم یک تجربه ی بسیار آسان را برای کاربران خود خلق کنیم و بتوانیم در صورت نیاز پچ های مختلفی را برای راحتی بازیکن ها عرضه کنیم که در سیستم های دیگر مشکل است."

وی در مورد نبود MOD Tools هم این گونه گفت که:"ما خیلی متاسفیم که نمیتوانیم در زمان عرضه ی بازی این قابلیت را در اختیار PC بازان قرار دهیم ولی دلیل ما این است که با این کار مشکلات امنیتی به کارمان اضافه می شود.ولی به احتمال زیاد این سیستم را ازطریق Origin در آینده ی نزدیک در اختیار کاربران قرار خواهیم داد."

این عنوان در اواخر ماه اکتبر برای PS3 , X360 و PC عرضه خواهد شد.

20110830bf3-600x170.jpg

آقایونی که اظهار نظر می کنید خبر قدیمیه لطفا به منبع برید و تاریخش رو ببینید...

منبع:

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بله فرقش اینجاست که بازی روان تر اجرا می شه باعث کنترل خیلی بهتری در بازی می شه حس واقعی بازی هم بیشتره
مرسی دوست عزیز از پاسخ
مقداری اطلاعات در مورد این میخواستم که ایا روی گرافیک تاثیر داره؟ یعنی جزئیات روی 60 fps بالاتره؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فقط 3 خط آخر پست منو بخون ! شما داری حرف خود سازنده ها رو REPEAT می کنی ! راجب پست من صحبت نمی کنی !!!
خواهشا اگه حرفی داری راجب پست بنده بزن وگرنه بیخود من رو نقل قول نکن ! هر چند نقل قول کردن شما هم در نوع خودش منحصر به فرد هست !.

شما مگه حرف تازه ای زدی که منظور خاصی هم داشته باشه !
ایشون نظر شون رو دادن مگر هرکسی نظرش با دیگری یکی یا نزدیک باشه و بیاد با یکی دیگه مخالف باشه این میشه jump in کردن !!! ادبیاتت رو اصلاح کن .
تو رو خدا ؟
شما نمیخواد به من درس ادبیات بدی ؛ از هر 5 پستی که ارسال میکنید 4 تا و نصفیش دُرُّ گوهرهایی مانند : کنسول عقب مونده ، گرافیک کاغذی بازی روی کنسول ، همین هم بزور داره رو کنسول میاد ، و ... موجود هست . باور نید اگر نگید هم ما میفهمیم ؛ بسه دیگه مشمئزمون کردید ...

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza

تو رو خدا ؟
شما نمیخواد به من درس ادبیات بدی ؛ از هر 5 پستی که ارسال میکنید 4 تا و نصفیش دُرُّ گوهرهایی مانند : کنسول عقب مونده ، گرافیک کاغذی بازی روی کنسول ، همین هم بزور داره رو کنسول میاد ، و ... موجود هست . باور نید اگر نگید هم ما میفهمیم ؛ بسه دیگه مشمئزمون کردید ...

NOBLEMAN@
حقیقت رو گفتن ایشون و حرف حق جوابی نداره :|
درست ترین حرفی بود که دیدم :|

جوابت رو گرفتی !

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
تو رو خدا ؟
مشکل اینجاست که این کنسولها جلوی گرافیک بازیهای PC رو گرفتن. اگر بازیها جدا بود، یکی میرفت سیِ خودش یکی دیگه سیِ خودش.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
مشکل اینجاست که این کنسولها جلوی گرافیک بازیهای PC رو گرفتن. اگر بازیها جدا بود، یکی میرفت سیِ خودش یکی دیگه سیِ خودش.
خیر ، همچین چیزی صحت نداره ... از 5 6 سال اخیر بجز یک سال ، همواره بهترین گرافیک سال رو بازیهای منحصر به کنسولها ازان خودشون کردن ...
این حرف شما در ورتی درست بود ، که مثلا تو سالی که آنچارتد 2 اومد ، یه بازی PC که هیچ محدودیتی برای گرافیکش وجود نداره گرافیک سال میشد ...

امسال هم محدودیتی وجود نداره ، درسته ؟ عنوان BF3 که این همه سرویس کرده همه رو (!) هم هست ... Lead Platform هم PC هست . اگر امسال GeOW 3 یا Uncharted 3 گرافیک برتر سال شدن ، فکر نمیکنم حرفی باشه توش دیگه ، درسته ؟
در واقع این حرف که کنسول ها مانع پیشرفت گرافیکی بازی ها هستن شبیه یک لطیفه بانمک میمونه،که انقدر تکرار شده،لوس شده .

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
البته اینجا جای مطرح کردن این سوال نبود ! من پاسخ شما رو پ. خ میکنم !
من منظورم مقایسه پلتفرم ها نبود فقط میخواستم بدونم دوستان کنسول باز که اینقدر از 30 فریم بودن Battlefield 3 ناراحت هستن مثلا Halo را که بهترین FPS انحصاری 360 با چند فریم بازی میکنن ؟ یا Killzone 2,3 برای PS3 مولتی پلیر با چند فریم اجرا میشه؟ اگه این بازیها 60 فریم اجرا میشن که حق با دوستانه ولی اگه 30 فرم اجرا میشن خوب صحبت هایی که میکنن خیلی مغرضانه به نظر میرسه

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
خیر ، همچین چیزی صحت نداره ... از 5 6 سال اخیر بجز یک سال ، همواره بهترین گرافیک سال رو بازیهای منحصر به کنسولها ازان خودشون کردن ...
این حرف شما در ورتی درست بود ، که مثلا تو سالی که آنچارتد 2 اومد ، یه بازی PC که هیچ محدودیتی برای گرافیکش وجود نداره گرافیک سال میشد ...

امسال هم محدودیتی وجود نداره ، درسته ؟ عنوان BF3 که این همه سرویس کرده همه رو (!) هم هست ... Lead Platform هم PC هست . اگر امسال GeOW 3 یا Uncharted 3 گرافیک برتر سال شدن ، فکر نمیکنم حرفی باشه توش دیگه ، درسته ؟
در واقع این حرف که کنسول ها مانع پیشرفت گرافیکی بازی ها هستن شبیه یک لطیفه بانمک میمونه،که انقدر تکرار شده،لوس شده .

می گم فکر کنم BF3 برتین گرافیک سال رو گرفته باشه /:)؟
وقتی BF بیاد مطمئنم تا چند سال برترین گرافیکو می گیره مگر این که خودشون یا دیگرون روی دست خودشون بزنند !:d

---------- نوشته در 03:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:02 AM ارسال شده بود ----------

تو رو خدا ؟

فکر کنم شما جوابتون رو گرفتنه باشید دوست من !
به خود ایشون ربط داره از کلمه ی " کاغذی " استفاده می کنده و یا از کلمه ی " غنسول و یا ..... "
به شما ارتباطی پیدا نمی کنه که یک فرد چجوری در پستش حرف می زنه و یا اظهار نظر می کنه
همون طور که می دونید آدم دو تا گوش داره و یه زبون پس بیشتر باید به حرف های دیگرون گوش کنه تا به بقیه ایراد بگیره ! ( پس بهتره گوش کنید تا ایراد بگیرید ! )

در مورد ادبیات ناقصتون و لحن حرف زدنتون و موضوعتون هم فکر نمی کنم وقتم رو تلف کنم تا ...... که دعوا بشه :|

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد

1- وقتی تمام بازیها کراس پلتفورمه از کجا بفهمیم؟
2- از 5-6 سال پیش دیگه بازی مهمی برای پی سی نیومده جز استارکرفت 2، کرایسیس و استاکر. همه ی اینها هم گرافیکشون 100 برابر بازیهای اختصاصی کنسول بوده حتی استاکر که نصفه نیمه عرضه شد و با یک موتور اوپن سورس ساخته شده بود.
3- چه ربطی داره که لید پلتفورم چیه؟ مهم اینه که وقتی به کنسول میرسه کیفیتش تقسیم بر 10000 میشه.
4- حقیقته، وقتی قدرت کنسولهای نسل حاظر از بدو ساخت کمتر از قدرت پی سی ها بوده (7900 رو که همسال با X360 اومده ببینید) اینکه بگیم کنسولها جلوی پیشرفت رو گرفتن دروغه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ اوس ممد :
دیگه شما حرفهای سایتها رو هم قبول ندارید ، Nothing remains to say ...
=====
می گم فکر کنم BF3 برتین گرافیک سال رو گرفته باشه /:)؟
نه بابا؟شما از اول ژانویه 2012 تشریف میارید جناب ؟:)دیگه چه خبر؟:)
=====
فکر کنم شما جوابتون رو گرفتنه باشید دوست من !
به خود ایشون ربط داره از کلمه ی " کاغذی " استفاده می کنده و یا از کلمه ی " غنسول و یا ..... "
به شما ارتباطی پیدا نمی کنه که یک فرد چجوری در پستش حرف می زنه و یا اظهار نظر می کنه
همون طور که می دونید آدم دو تا گوش داره و یه زبون پس بیشتر باید به حرف های دیگرون گوش کنه تا به بقیه ایراد بگیره ! ( پس بهتره گوش کنید تا ایراد بگیرید ! )
شما هم بهتره این رو بدونید ، که تذکر دادن این موضوع هیچ ربطی به شما نداره ... یروز یقه داشت با آستین بازی میکرد ، بعد خشتک گفت من هم بازی ... ؟
من دارم با بنچمارکر بحث میکنم ، شما این وسط نرخ تعیین میکنید؟
مشکلی ندارم ، جواب شما رو هم میدم تا دیگه پابرهنه نپرید وسط ... کسی به ادبیات کس دیگه گیر میتونه بده ، که خودش ادب داشته باشه ؛ اوهوم ؟ نه کسی که مثل جناب شیپورچی سابق برین که کامنتهاشون سوژه خنده اسمسهای بچه هاست و به ادبیات بنده گیر میدن ... بهتره که هر کسی حد و حدود خودش رو بدونه ... و تو کاری که بهش مربوط نیست دخالت نکنه (این رو با شخص شما بودم.)
من رو همه دوستام اینجا میشناسن ، کوچکترین بی احترامی ای به هیچ کس نمیکنم ، مگر این که به من بی احترامی بشه که خب ساکت نمیمونم مسلما ...
در واقع من چیزی که به بنچمارکر گفتم یجور توصیه دوستانه بود ، ایشون یبار بخاطر همچین چیزایی بن دائم شده IDـشون .
شما هم موفق باشید ...

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
دیگه شما حرفهای سایتها رو هم قبول ندارید ، Nothing remains to say ...
ما سرِ تلمود و سِفر پیدایش بحث نمیکنیم، داریم سرِ وقایع 6 سال اخیر بحث میکنیم.
این درسته که یک 7900 از X360 قدرتمندتره، و اینکه یک 9600 2 برابر یک 7900 قدرت داره، و یک 280 دو برابر و یک 480 دو برابر و یک 580 دو برابر.
بعبارت دیگه از زمان 7900 تا الان قدرت پروسسور گرافیک 2×2×2×2×2 تغییر کرده و قدرت ایکس باکس 1×1×1×1×1×1.
و اینکه شما تعصب شدید دارید کاملا معلومه. کرایسیس 1 برای کنسولها نیومد، و کرایسیس 2 وقتی اومد، گند زده بود.
ایکس باکس هنوز از DX9 استفاده میکنه و الان DX11 آخرین ورژن هست.
در ایران باید ایکس باکستون رو سخت افزاری مدیفای کنید اما پی سی تون رو نه.
و...

درضمن یادتون نره، همین الان هم بازیهای مالتی پلتفورم و کراس پلتفورم خیلی گرافیکشون روی PC بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر