Multi Platform Diablo IV

سازنده
Blizzard Entertainment
تاریخ انتشار
June 6, 2023
ناشر
Blizzard Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Diablo_IV_cover_art.png

ناشر : Blizzard Entertainment
سازنده : Blizzard Entertainment
پتلفرم ها : PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
تاریخ عرضه : 16 خرداد سال جاری ساعت 2:30 صبح به وقت تهران

***نکته مهم در مورد بازی اینکه بازی تحریم هست ، برای بازی کردن می تونین از ، ابزار کاهش پینگ (پینگ هیت ، گیم اسیست ، گادپینگ و......) ، وی پی ان که کاری کنه ، نکوری با آی پی اختصاصی ، خرید آی پی اختصاصی و ... استفاده کنید. دیگه بستگی به خودتون و نتتون داره با چی می خواین کار کنین.***

تاریخ عرضه بازی برای کسانی که ورژن دلوکس یا بالاتر رو خریدن ،

North America Early Access:

Pacific Daylight Time (PDT): 4PM, June 1

Eastern Daylight Time (EDT): 7PM, June 1

South America Early Access:

Brasilia Time (BRT): 8PM, June 1

Europe Early Access:

British Summer Time (BST): 12AM, June 2 Central Europe Summer Time (CEST): 1AM, June 2
12 خرداد ساعت 2:30 صبح

Asia and Australia Early Access:

Korea Standard Time (KST): 8AM, June 2 Australian Eastern Daylight Time (AEDT): 10AM, June 2

تاریخ عرضه بازی برای کسانی که ورژن استاندارد رو خریدن ،

North America:

Pacific Daylight Time (PDT): 4PM, June 5

Eastern Daylight Time (EDT): 7PM, June 5

South America:

Brasilia Time (BRT): 8PM, June 5

Europe:

British Summer Time (BST): 12AM, June 6 Central Europe Summer Time (CEST): 1AM, June 6
16 خرداد ساعت 2:30 صبح

Asia and Australia:

Korea Standard Time (KST): 8AM, June 6 Australian Eastern Daylight Time (AEDT): 10AM, June 6

Rod-Fergusson-Drops-Gears-Of-War-To-Take-On-Diablo-At-Blizzard.jpg

Rod Fergusson

سمت : مدیر اجرایی تولید دیابلو 4 و در کنار اون ، رهبری کردن کل فرانچایز دیابلو از شروع Diablo II Resurrected به ایشون سپرده شده.
سوابق : تهیه کننده Gears of War نسخه 1 و 2 ، معاون بخش توسعه Bioshock Infinite ، رهبری کردن Diablo II Resurrected و کار کردن رو بازی های دیگه مثل Bulletstorm ، Lost Plant ، Unreal Tournament 3 و ...

Headshot-Joe-Shely_resize.jpg

Joe Shely

سمت : کارگردان بازی بعد از خروج Luis Barriga در سال 2021
سوابق : کار کردن بر روی World of Warcraft The Burning Crusade , Diablo 3 و Diablo 3 Reaper of Souls

Sebastian_Stepien.jpg

Sebastian Stępień
سمت : مدیر نوآوری
سوابق : کار کردن بر روی سه گانه Witcher و Cyberpunk 2077

photo_2023-03-15_15-46-29.jpg

Tiffany Wat

سمت : تولید کننده ارشد
سوابق : کار کردن بر روی Diablo 3 و Diablo 3 Reaper of Souls

EMVK8pGUcAA90e4.jpg

Careena Kingdom

سمت : کارگردان انیمیشین
سوابق : کار کردن بر روی Heroes of the Storm و Diablo 3

یکی که ادعا می کنه جزو CBT ها بوده ، یه توضیحاتی داده در مورد کانتنت End Game بازی که اینجا ترجمشو میذارم.

1-Whisper of the Dead
مقایسه کرده با بانتی های دیابلو 3

کارهای مختلفی که باید توی مپ انجام بدین ، میتونه شامل دانجن باشه ، ایونت های Open World ، زدن World Boss ، انجام دادن PVP World Boss و ...
با انجام دادن هر کردوم از اینا یک خط زیر مپتون هست که پر میره جلو و وقتی پر بشه باید با یک درختی توی یک شهری (اسم شهر یادش رفته) صحبت کنید تا جایزتونو که یک Bounty Cache هست بگیرین !
درجه سختی ، آسون ! کافیه که همونطور که گفته شد فقط آبجکتیوهای مختلف که تنوعشون هم زیاد رو انجام بدین.میشه به راحتی تنهایی انجامشون داد.
جایزه ، Nightmare Sigil (یکی از بهترین راه های به دست آوردن) ، XP و لجنداری آیتم.

نکته قابل توجهی که من توی کامنتا دیدم پرسیدن ، اینکه میشه مثلا همه خط روی درجه سختی 1 پر کرد تا نزدیک تهش شد بری درجه سختی 4 :D که گفته نه ، هر درجه سختی خط مخصوص به خودشو داره.

2-Helltide Events
مقایسه کرده با ترور زون های دیابلو 2

یک منطقه از مپ که به صورت رندوم انتخاب میشه و آلوده میشه (با رنگ قرمز مشخص میشه) ، جاهایی که آلوده شدن ، دشمنا ، باس ها و ایونت های مختلف بیشتری اونجا Spawn میشه.شامل یه باس خیلی قوی هم میشه به اسم Kixxarth The Forerunner که در منطقه آلوده شده روم می کنه.معمولا باید چند نفر باشین تا بتونین بزنینش ، ولی اگر خیلی آیتم داشته باشین تنهایی هم میشه زد.با کشتن دشمنا تو این منطقه Aberrant Cinders میگیرین که بهتون اجازه میده یک سری Chest (جعبه) توی منطقه باز کنین که بهتون لجنداری های مشخصی رو میده.همچنین توی جعبه های "Fiend Rose" ممکنه باشه (توی بتا باسه ریرول کردن استت های آیتم های لجنداری لازم بود اگر اشتباه نکنم و همینطور آپگریدشون) که هیچ جایه دیگه پیدا نمیشه.
درجه سختی ، به غیر باسی که گفته شد ، میشه بقیه Helltide Events تنهایی انجام داد ، ولی گروهی انجام دادنش به نظر کارآمدتر باشه و راحت تر ، ممکنه اوایل هم که آیتماتون کم باشه کمی سخت باشه تا تنهایی بزنین.
جایزه ، Fiend Rose و لجنداری های مشخص شده.

توی کامنتا گفته بود جعبه های که باز شدن رو نمی تونین باز کنین دوباره ، باید یک مدت بگذره تا دوباره بشه بازشون کرد و اینکه جعبه گرونتر رو باز کنین دلیل نمیشه که حتما Fiend Rose بده ، مثلا جعبه ی ارزونتر ممکنه چندتا Fiend Rose بده ولی جعبه گرونتر حتی یکی هم نده !

3-World Events
دیگه مقایسه نداره :D

توی CBT حدودا هر یک ساعت یک World Boss میامده که نیم ساعت قبل اینکه بیاد برای همه یک پیغام میامده ، توی مپ هم روشن میشده (درست مثل بتا) این مدل باس ها همیشه در یک مکان مشخص که از قبل براشون مشخص شده Spawn میشن (تو مپ پراکنده هستن) و هیچوقت همینطوری رندوم توی مپ Spawn نمیشن.اگر درست یادش باشه ، باید حتما اونجایی که World Boss میخواد Spawn بشه رو روشن کرده باشین (FOG نباشه) تا آیکونشو ببینین.

درجه سختی ، تقریبا خیلی سخت اوایل بازی و خیلی آسون وقتی که آیتم داشته باشین.
جایزه ، Scattered Prism (می تونین باهاش آیتم هاتون رو سوکت دار کنین ، جایه دیگم پیدا نمیشه) و همینطوری لجنداری آیتم میده.

یکی توی کامنتا پرسیده بود تنها میشه World Boss رو زد ، که گفته بود بله مشکلی نداره وقتی خیلی Gear Up شدی میشه کاملا تنهایی زدشون.

4-PVP Area Farming
توی کامنتا یک CBT پلیر دیگه مقایسه کرده بود با Open World PVP WOW

چه خوشتون بیاد از PVP چه خوشتون نیاد ، PVP Area یکی از بهترین راه های گرفتن لجنداری هست (حداقل توی CBT که اینطور بوده)
توی منطقه علاوه بر پلیرهای دیگه کلی PVE هم هست که میشه Seed of Hatred فارم کرد (حتی آیتم های معمولی خوبی هم دراپ میشه) این Seed of Hatred که گفته شد رو می تونین با PVP Altars ها تبدیلشون کنین و Gamble (شرطبندی) کنین و آیتم های مختلف بگیرین.یکی سری آیتم کاسمتیک هم میده.
یک قابلیت هست به اسمه Bloodmarking که وقتی خودتو Bloodmark کنی می تونی به همه پلیرهای حمله کنه (حتی اونایی که فعالش نکردن) اینطوری Seed of Hatred بیشتری میگیری (همون Hostile Mode) یا می تونی انتخاب کنی که Bloodmarking رو فعال نکنی و با بقیه پلیرهایی که فعالش نکردن برین و فقط فارم PVE کنین.هرچند این باعث نمیشه که کسانی که فعالش کردن نتونن بهتون حمله کنن.

درجه سختی ، کاملا بستگی داره که چه کسایی خودشون رو Bloodmarking کردن و اینکه دارین تنهایی میرین یا با گروه ، یک باس هم توی منطقه هست به اسمه Khazra Abomination که روم میکنه.در کل گفته کسایی که با گروه میرن راحت تر خواهند بود.
جایزه ، Seed of Hatred که همونطور که گفته شد میشه باهاشون Gamble کرد و آیتم گرفت ، خوده PVE آیتم های مختلف میندازه که لجنداری هم جزوشون هست.

گفته بود توی کامنتا اگر HC برین و بمیرین اونجا باسه همیشه مردین :D (فکر کنم هیچ کارکتر HC ارزش نداشته باشه باسش بره اینجا)

5-Nightmare Dungeons
مقایسه کرده با همون اکسپنشن ها یا Map های Path of Exile

جملشو با این قضیه شروع میکنه که ، سخت ترین کانتنت End Game رو گذاشتم آخر سر بهتون بگم ! با Nightmare Sigil هایی که پیدا کردیم یا ساختیم (توسط Occulist) می تونیم یک دانجن رو آلوده کنیم و یک سری Affixes جدید بهش اضافه کنیم.دانجی که آلوده شده میشه راحت با Teleport کردن واردش شد.داخل دانجن بر اساس سطح Nightmare Sigil ـی که استفاده کردیم ، دشمنا قوی تر میشن ، مثلا Nightmare Sigil تایر 66 دشمنارو لول 120 میکنه.مکانیک دانجن عوض نمیشه (به عنوان مثال هنوزم باید برین دوتا تیکه بیارین یک در باز کنین بعد همرو بکشین تا به باس برسین :D) ولی مقدار و تنوع دشمنا خیلی بیشتر میشه و نوعی که مجبورین پلی بدین (مثلا یک Affix همرو برقی میکنه) فرق می کنه و هر کدوم از Affix ها باعث میشن تنوع ایجاد بشه توی مدل پلی دادنتون.میگه حتی مکانیسم هایی هست که One-Hit بشین باهاشون !

درجه سختی ، سخت ترین کانتنت PVE برای End Game که توی CBT دیده.رفتن به درجه سختی 4 و انجام دادن Tier 100 اگر متاترین بیلدهارو نخواد ، قطعا عالیتریناشو میخواد.کاملا میشه به صورت تنهایی انجامشون داد ، اما چند نفره رفتشون میتونه کارآمدتر باشه چون وقتی که بمیرین بقیه می تونین همونجایی که هستین بلندتون کنن و از تعداد محدود Revive که دارین کم نمیشه (تنهایی هم برین می تونین می تونین تعداد محدودی Revive بشین)
جایزه ، Glyphs (یادش نیست اگر تنها منبع به دست آوردشون باشه) و همینطور لول آپ کردن Glyphs ها که تنها منبعشون همین Nightmare Sigil ها هست.آخر دانجن می تونین لول آپ کنین Glyphs ـی که دارین.
Glyphs چیه ؟ یک سری ایتم که بهتون یک سری Passive Bouns های خفنی میده ! مثل همون لجنداری جم های دیابلو 3 ، بعد اینارو به عنوان سوکت توی Paragon ـتون استفاده می کنین.

یک سوال جالب پرسیده بود ، اگر کارکتر HC داشته باشی و اینارو بری و بمیری ، بازم همیشگی حساب میشه ؟ که گفته بود آره ! بعد یکی پرسید جایزه های بیشتری میدن با HC بری چون صرفا Revive نداری ، که گفته بود اینشو دیگه نمیدونم :D

1685259558752.png

اولین سیزن بازی چند هفته بعد از عرضه نهایی بازی میاد ، زمان هر سیزن حدود سه ماه اعلام شده پس در نتیجه هر سال چهار سیزن خواهیم داشت.هر سیزن شامل یک سری Objective تعیین شده میشه و یک Battlepass که شامل دو بخش Free و Premium هست.
بخش اول ، Objective هایی که باید انجام بدین ، مثلا کشتن چندتا باس ، زدن چندتا نوع دشمن خاص ، خرج کردن فلان قدر گولد و .... همون چیزای عادی که تو اکثر بازیا هست ، هر سیزن چندتا چپتر از این بخش رو داره که با کامل کردن هرکدومش میرین چپتر بعد و آخر هم چپتر یک سری جایزه میگرین.در کل یه حالت Soft Achievement طور داره.
حالا میرسیم به بتل پس ، همونطور که بهتون گفتم ، شامل دوتا بخش پولی و مجانی میشه ، هر بتل پس طبق اعلام بلیزارد چیزی حدود 70-75 ساعت طول میکشه تا همه تایرهاشو بشه باز کرد.بتل پس شامل یک سری بوست کارکتر و اتفاقات دیگه که تاثیر روی Progression داره میشه ولی نکته مهم اینکه این بخش در حقیقت همون بخش مجانی بتل پس هست که برای همه بازه ! حتی کسانی که بتل پس رو خریدن نمی تونن با خرید تایرهای بتل پس زودتر به این بوست ها برسن ، چون یا یک سری پیش نیازها لازم داره مثل به لول خاصی رسیدن یا یک سری پیش نیاز های دیگه ! احتمالا یک سری جایزه مجانی دیگه هم توی بتل پس باشه.حالا میرسیم به بخش بتل پس پولی یا همون خرید بتل پس ، که این بخشم فقط شامل Cosmetic و Skin هایی میشه که برای شکل و شمایل کارکترون استفاده میشه یا همون Transmog کردن ، در نتیجه به هیچ عنوان هیچ سازوکار P2W بودنی حداقل برای بتل پس ها و سیزن ها وجود نداره ! چون حتی همونطور که گفته شد بوست ها برای همه مجانی هست و حتی با پول هم نمیشه سریعتر بازشون کرد.

دوتا از قابلیت های جدیدی که به گیم پلی اضافه شده رو می خوام توضیح بدم ،

Lucky Hit

فرض میگیریم که شما جادوگر بازی می کنین و همچین اسکیلی دارین ، Frost Bolt: 30% Lucky Hit Chance
حالا یه سلاحی پیدا می کنین که بهتون اینو میده ، On Lucky Hit: Up to 5% chance to execute
با توجه به توضیحات بالا ، یعنی تقریبا از هر 3 تا هیتی که بزنین (که اینجا میشه Frost Bolt) شما 1 به 20 (یعنی 5%) شانس دارین لاکی هیت بزنین ! (که میشه On Lucky Hit)

به صورت ساده تر ، چنددرصد شانس دارین تا یک اتفاق دیگه که اونم چنددرصد شانس داره فعال بشه ، براتون انجام بشه ! (جدا نمی دونم طراح این سیستم کدوم آدم مریضی بوده توی بلیز :D)

حالا فرض میگیریم شما این گیرهارو پیدا می کنین ،

Gauntlets -- +10% Lucky Hit Chance
Ring -- +30% Lucky Hit Chance
Helmet -- Lucky Hit: Up to 5% chance to make the target vulnerable

اینجا یکم قضیه پیچیده میشه (نکه همینطوریشم پیچیده نبود :D)

باسه حساب کردنش میایم ،

شانس پایه * (مجموع شانس های اضافی) = شانس ضربه شانس
=
(30 * (100 + 10 + 30)) / 100 (برای بدست آوردن مقدار درصد واقعی بر 100 تقسیم کنید)
=
0.3 * (1 + 0.1 + 0.3)
=
0.3 * (1.4)
=
0.42

حالا شما Frost Bolt ـتون 42% شانس داره لاکی هیت بزنه.پس یعنی از هر 100 تا Frost Bolt که بزنین ، 42 تاشون 5 درصد شانس دارن تارگت رو مستقیم بکشن / همونقدرم هم (5 درصد) شانس دارن تارگتتون رو Vulnerable کنن.

قابلیت بعدی
Overpowered

این یکی خیلی آسونه (خداروشکر!) ، یه شانس 3 درصدی هست ، که شما براساس میزان کلی Life و Fortified Life یه دمیج بیشتری میدین ! (ساده ترین توضیح)
نمیشه شانسشو بیشتر کرد و همیشه 3 درصد هست.

لاکی هیت من توی روگ و سورسرر خیلی دیدم ، اورپاور هم انگار بیشتر برای بیلدهای دروید استفاده میشه و بقیه کلس ها خیلی باهاش بیلدی ندارن.

آخرین ویرایش:

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
آقا من هم تجربه خودم رو از 24 ساعت گذشته منباب وصل شدن به سرورها بگم , شاید دوستی رو کمک کرد مطلبم

من بازی رو چند ماهه پیش به صورت پری اردر هدیه گرفتم و تمام این ماه ها دلخوشیم این بود که بازی بدون نیاز به قند شکن باز بشه - تو چند ماهه گذشته با اینترنت آسیاتک (سرویس گیمینگ) تقریبا مشکلی با بازیهاییکه میکردم , نداشتم - پینگ اروپا رو حدودا 78 تا 95 میگیرم - خاورمیانه رو 55 تا 65 بدون کوچکترین نوسانی - ولی خوب این رو اضافی کنم که بعضی از بازیها اصلا وصل نمیشه , مثل دیویژن 2 - بردرلندز 3 - راکت لیگ و غیره ...

به واسطه اینکه حجم دیتای بتاها زیاد بود و زمانش کم - فرصت نشد بازی رو تجربه کنم تا دیشب که بازی رسما عرضه شد
خوب در وحله ی اول که هیچ اپراتور اینترنتی (آسیاتک - ایرانسل - همراه اول - شاتل) با دی ان اس و بدون دی ان اس کار نکرد (نه رادار - نه شکن - نه گذر - نه گوگل - نه کلودهای متفاوت) - اصلا و ابدا - همون مرحله ی اول لاگین رو گیر میکنه و اجازه ی ورود به لابی رو بهتون نمیده - پس من بعید میدونم کسی بتونه به واسطه دی ان اس و اپراتور عمومی یا خصوصی به این بازی وصل بشه

در مرحله ی بعد رو آوردم به اشتراک گذاری قند شکن از طریق لپ تاپ که با چندبار عوض کردن سیستم (از Stunnel - Open Vpn - l2tp) موفق شدم به سرورهای بازی وصل بشم - البته که تجربه این کار رو به وسیله کابل لن داشتم و برام مراحلش سخت نبود (اگر بلد باشید 30 ثانیه هم وقتتون رو نمیگیره) - اما مشکل زمانی شروع میشد که این سروری های قند شکن عموما پینگ تایم پایینی ندارن و بعضا نوسان شدیدی پیدا میکنن (باز میگم من روی کنسول پلی استیشن 5 به اشتراک گذاشتم و بازی کردم) - به همین دلیل گاها تو مراحل لگ شدید دارم و بازی کاملا غیر قابل تجربه میشه

حالا شما فکر کنین خونواده هم از اون اینترنت گاها استفاده کنن / ورودی خروجی ها محدود تر بشه - کاملا نابود میشید اگر قند شکنتون نوسان داشته باشه
(پینگ هیت و گاد پینگ رو هم تست کردم با اکانت تست - هردو به بازی وصل میشد اما نوسان همچنان وجود داشت)

اما امروز ظهر یک ویدئویی از یک دوستی دیدم تو محیط توویتر که به حالت خیلی جالبی تمام محدودیت هارو رد میکرد و بدون نوسان پینگی به بازی وصل میشد - لینک ویدئو یوتیوب رو میزارم براتون - حتما اگر امکانش براتون بود تست کنید - خیلی برنامه ی جالب و ساده ی بود - به سادگی هرچه تمام تر با یک کابل لن (از مودم به کنسول) تونستم برای ساعتی به بهترین شکل بازی رو تجربه کنم - با همون نت هایی که تماما نوسان داشت - اینبار بدون کوچیکترین لگ و مشکلی - اسم برنامه هم Gearupbooster بود

فقط مشکل اینجاست این برنامه نیاز به خرید اشتراک داره و اصلا ارزون نیست! سالی نزدیک به 90 دلار! (با تغییر منطقه تا سالی 35 دلار هم پایین میاد قیمت اما احتیاج به پی پال و مستر کارت اینها داره) البته با عضویت در اپلیکیشن با جیمیل (تو ویدئو هم توضیح داده شده) میتونید اکانت تست سه روزه دریافت کنید

* من در روزهای آینده باز راه های مختلف رو تست میکنم و نسبت به اینترنت خودم (آسیاتک) بی نوسان ترین و ارزون ترین مسیر رو اعلام میکنم

برای اینکه مطلبم هم خارج از تاپیک نشه! بازی در یک کلام فوق العادست! عجیبه این همه پرداخت به جزئیات در یک بازی - از نوع بالانس بندی دشمن ها / استفاده از ابیلیتی ها / نحوه ی لول بندی باس فایت ها / موسیقی / رنگ بندی / کازمتیک ها و ... , کاش این مواردی که بالاتر گفتم هم نبود تا ما بتونیم تماما یک تجربه لذت بخش رو سپری کنیم :-??

آخرین ویرایش:

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
فقط مشکل اینجاست این برنامه نیاز به خرید اشتراک داره و اصلا ارزون نیست! سالی نزدیک به 90 دلار! (با تغییر منطقه تا سالی 35 دلار هم پایین میاد قیمت اما احتیاج به پی پال و مستر کارت اینها داره) البته با عضویت در اپلیکیشن با جیمیل (تو ویدئو هم توضیح داده شده) میتونید اکانت تست سه روزه دریافت کنید
نیازی به پی‌پال و مسترکارت نیست. از wow-online میتونید کد یماهشو خرید کنید و داخل برنامه Reedem بزنید فقط حواستون باشه موقع زدن کد VPNی نباید وصل باشه.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
با کلاس بربر لول ۴۳ داستان بازی رو تموم‌کردم WT2 الا فقط میتونم بگم لول اپ کلاس بربر به درد عمش میخوره رسما شکنجه کشیدم هر باس برام انگار سری دارک سولز بود اقا برندارید دیر نشده برید کلاس میج یا....من رسما پشیمانم از این بربر واقعا باید یه فکری به اسکیل های لول اپش بکنن رسما سرطانه خالصه

• Like
Reactions: blak

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
نیازی به پی‌پال و مسترکارت نیست. از wow-online میتونید کد یماهشو خرید کنید و داخل برنامه Reedem بزنید فقط حواستون باشه موقع زدن کد VPNی نباید وصل باشه.
درسته - البته یک ساله رو اگر پی پل داشته باشید میتونید 30 تا 40% ارزون تر از این سایت هم تهیه کنید
اطلاع دارین که با این سرویس , روی کنسول ها میشه دیویژن 2 پلی داد یا نه ؟ اگر بشه ارزش داره برای چندتا بازی این هزینه رو انجام داد

شرمنده بابت خارج از تاپیک بودن بحث

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
درسته - البته یک ساله رو اگر پی پل داشته باشید میتونید 30 تا 40% ارزون تر از این سایت هم تهیه کنید
اطلاع دارین که با این سرویس , روی کنسول ها میشه دیویژن 2 پلی داد یا نه ؟ اگر بشه ارزش داره برای چندتا بازی این هزینه رو انجام داد

شرمنده بابت خارج از تاپیک بودن بحث

اگر داره ، بله.سرچ کنین اسمه هر بازی که آورد می تونین استفاده کنین.
تا الان چیزایی که من دیدم جواب داده برای دوستان توی تاپیک ، گیرآپ بوستر ، پینگ هینت (کنسول بیشتر) ، گادپینگ (پی سی بیشتر) ، اکسپرس و .... اینا همه جوابه.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام

ShadowFex@ اقا اگه دوست داشتی بیا نایتمرای ancestral رو باهم بزنیم امشب 70 شدم بیلد هم اوپتیمازه تنها اسلاتی که پایینه ویپنه اونم چون استتاش خیلی شاخه عوض نکردم حتی اونای که خیلی دیمیجشون بلاتر بودن نظرته عوضش کنم با ی چیزی که 500+ دمیج میده و استت خوب نیست یا استت مهمتره؟ هر 5 تا افیکسش برام دمیج بوسته

Screenshot 2023-06-07 055625.png Screenshot 2023-06-07 083003.png

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من یک توصیه می کنم اونم اینه که سراغ این Guide ها و Build ها و ... نرید.
بازی PvE اه خودتون Skill Tree رو هرطور عشقتون می کشه بچینید ته تهش اینه که ریست اش می کنید از اول می چیندش اگه رفتید Tier بالاتر یا End Game جواب نمی داد.
لذت بازی اینه که خودتون هرطور می خواید کارکترتون رو بیلد کنید برید جلو.
استفاده و یادگیری از گایدهای معتبر Starter/Leveling از اوجب واجبات :D. ازمون و خطا توی پروسه لول کردن اخرش میرسه به burnout و دلسرد شدن از کلاس یا بیلد یا در شرایط ناجور خود گیم.
بنظرم حداقل برای شروع چند تا گاید بخونید درمورد کلاس یا اسکیلی که قراره باهاش بازی رو شروع کنید تا برید توی فاز endgame.

• Like
Reactions: Kaiki

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
با کلاس بربر لول ۴۳ داستان بازی رو تموم‌کردم WT2 الا فقط میتونم بگم لول اپ کلاس بربر به درد عمش میخوره رسما شکنجه کشیدم هر باس برام انگار سری دارک سولز بود اقا برندارید دیر نشده برید کلاس میج یا....من رسما پشیمانم از این بربر واقعا باید یه فکری به اسکیل های لول اپش بکنن رسما سرطانه خالصه
ان مع العسر یسرا :D
بربر تو لیت اوپی ترین کلاس بازی ولی لول آپش سخت تره تو ارلی.
رفقایی که بربر میرن اوایل ورلد تیر بزارید رو یک راحت تر پیش میرید.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
استفاده و یادگیری از گایدهای معتبر Starter/Leveling از اوجب واجبات :D. ازمون و خطا توی پروسه لول کردن اخرش میرسه به burnout و دلسرد شدن از کلاس یا بیلد یا در شرایط ناجور خود گیم.
بنظرم حداقل برای شروع چند تا گاید بخونید درمورد کلاس یا اسکیلی که قراره باهاش بازی رو شروع کنید تا برید توی فاز endgame.
کاملا تایید میشه ولی اگر دوست دارین که خودتون بیلد بچینین حتما اول توی بیلد پلنر ها بیلد رو امتحان کنین بازی اصلا توی re spec ارزون نیست هرچی پیش برید گرون تر میشه و اخرش کلی گلد حرومه ری اسپک میکنید

-------------------

کاربری که بتل تگش dark7 هست(هیچجوره نتونستم پیداتون کنم تو بازی)
عزیز ریکوست شما برای جوین کلن شدن رو قبول کردیم اگه اشتباه نکنم شما هم باید یکبار دیگه اکسپت کنید تا جوین بشین(کسای که ریکوئست جوین میدن اگه اشتباه نکنم بعد از قبول شدنه ریکوست باید خودشونم تایید کنن اینوایت رو)

-------------------

دوستانی که لطف داشتن و جوین کلن شدن واقعا ازتون ممنونیم تا الان 11 نفر شدیم و این خیلی برامون ارزشمنده :x ایشالا با پیش رفتن دوستان تو بازی و تموم کردنه استوری گروهی هم بازی میکنیم
لینک دیسکورد هم داخل message of day کلن هست میتونید از اونجا جوین بشین

• Like
Reactions: N!ma and Fratos

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ان مع العسر یسرا :D
بربر تو لیت اوپی ترین کلاس بازی ولی لول آپش سخت تره تو ارلی.
رفقایی که بربر میرن اوایل ورلد تیر بزارید رو یک راحت تر پیش میرید.
بَرب به معنای واقعی کلمه pain champ هست توی لولینگ منم wt1 میرم. تازه دیشب به قسمت Ultimate رسیدم و call of the ancients رو برداشتم. عجیب حس خوبی داره :D.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
559
نام
Dani
کاملا تایید میشه ولی اگر دوست دارین که خودتون بیلد بچینین حتما اول توی بیلد پلنر ها بیلد رو امتحان کنین بازی اصلا توی re spec ارزون نیست هرچی پیش برید گرون تر میشه و اخرش کلی گلد حرومه ری اسپک میکنید

-------------------

کاربری که بتل تگش dark7 هست(هیچجوره نتونستم پیداتون کنم تو بازی)
عزیز ریکوست شما برای جوین کلن شدن رو قبول کردیم اگه اشتباه نکنم شما هم باید یکبار دیگه اکسپت کنید تا جوین بشین(کسای که ریکوئست جوین میدن اگه اشتباه نکنم بعد از قبول شدنه ریکوست باید خودشونم تایید کنن اینوایت رو)

-------------------

دوستانی که لطف داشتن و جوین کلن شدن واقعا ازتون ممنونیم تا الان 11 نفر شدیم و این خیلی برامون ارزشمنده :x ایشالا با پیش رفتن دوستان تو بازی و تموم کردنه استوری گروهی هم بازی میکنیم
لینک دیسکورد هم داخل message of day کلن هست میتونید از اونجا جوین بشین
تگ کلنتون لطف میکنید یکبار دیگه بزارین؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام. برای خرید بازی میتونید جایی را معرفی کنید که زود تحویل بدن؟
ترجیحا کی تحویل بدن که خودم ردیم کنم. چون اینطور که فهمیدم اکثرا به صورت گیفت هست و سه روز طول میکشه.
ریجن اکانتم ترکیه هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر