Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:دی

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy
آیتم های rare راحت دراپ میشه اما برای کسایی که از اول بازی کنن چون بعضی موقع ها از ایتم های magical هم بدردنخور ترن.
legendary هم از جاهایی دراپ میشه که حتی فکرشم نمیکنی ....یه بار یه جسد رو گشتم یکی داد یه بار دیگه هم زیر همین کپه استخون ها.
راستی چند تا دفترچه برای craft دارم چجوری ازشون استفاده کنم؟

دوستان من روی کنسول بازی میکنم
آیا این loot2 روی کنسول (بدون آنلاین شدن و اپدیت کردن بازی) درست شده؟این قضیه ی دراپ شدن کتاب ها برای crafting خیلی رو اعصابه . کل act 2 یک دونه هم نداد
راستی قضیه ی این paragon چیه که گفته به لول 60 برسید تا بعد از اون بهمون داده میشه؟به چه دردی می خوره؟

الان من بخوام یک WD آپ کنم باید کل زندگیمو فارم کنم تا آیتم درست دراپ شه تا بتونم Gear درست ببندم :|
این خوبه الان؟!
پ.ن: بعدشم من با AH راحت تر بودم چرا میزنین آدمو حالا؟ :دی

الان من بخوام یک WD آپ کنم باید کل زندگیمو فارم کنم تا آیتم درست دراپ شه تا بتونم Gear درست ببندم :|
این خوبه الان؟!
پ.ن: بعدشم من با AH راحت تر بودم چرا میزنین آدمو حالا؟ :دی

عزیزم این بازی همیه سبکش همینه مثل Wow اونم باید جون بکنی bis بگیری
مشکل با این سبک بازی دارید بازی هیچ مشکلی نداره

من که از Ah آیتم های بیلیونی خریدم و الان راضیم.
دارم آپدیت میکنم . خیلی وقته بازی نکردم. ببینم چطور شده وضعیت آیتم های لول 70 چطوره .
راستی دوستان این 12 گیگ چقدر طول میکشه آپدیت شدنش با سرعت 256 ؟

من که از Ah آیتم های بیلیونی خریدم و الان راضیم.
دارم آپدیت میکنم . خیلی وقته بازی نکردم. ببینم چطور شده وضعیت آیتم های لول 70 چطوره .
راستی دوستان این 12 گیگ چقدر طول میکشه آپدیت شدنش با سرعت 256 ؟

سلام داش امیر, سال نوت مبارک:دی آیتمایه لول 70 که فک کنم تا Reaper of Souls و نگیری دراپم نشه البته مطمئن نیستم! دانلودم که مخابرات داشته باشی ساعتی 100 مگ دانلود میکنه که میشه 120 ساعت اگه سرعت بالا پایین نشه و اینا که به روز بخوای 5 روزه کامل میشه! 5تا 24 ساعت!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or