Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
شما یک سرچ کنید تو گوگل کرک افلاینشو پیدا میکنید من دارم افلاین بازی میکنم بیخودی تو این گرونی پولتونو تو حلق بلیززارد نریزید فرق انلاین و افلاین تو بتل نت بالانسه که اونم هیچ ایرانی نمیتونه ازش استفاده کنه
ممنون از دوستان - فعلا خبری از پول نیست :d شما همون روشی رو میگید که باید ویژوال رو نصب کرد رو میگید ؟ هنوز این روش رو من تسط نکردم اگه جواب گو هست امتحان کنم
اگه کرک تا 3-4 ماه دیگه میاد منتظر میمونیم :d

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
http://www.kingsdownload.com/7306-diablo-iii-emulator-diablo-3.html بازی با امولاتور سیو نمیشه == شما امولاتور خوب پیدا نکردی چون به اندازه کافی نگشتی شماهم دلت خوشه ها == اگه شما وضعتون خوبه حب برا ما هم سی دی کی بخرین بفرستین فکر میکنین براچی بلیززارد تمام بازیهاشو بصورت انلاین و فقط قابل اجرا رو سرور عرضه میکنه؟؟این امولاتوری که من معرفی کردم حدود 80 درصد کوستهارو نا الان فیکس کرده گروه خوبیه اگه بهش بیشترفرصت بدیم تا یه مدت دیگه بالای 90درصد اشکالات بازی رو فیکس میکنه امولاتور خیلی سریع بالا میاد بازی رو هم سریع اجرامیکنه و واردش میشه با پچ 3 هم کارمیکنه شمایی که دارین برا بلیززارد 130 یا 120 قیمت بازیه میدین اگه درست فکرکنین میبینین که دارین دقیقا 2 برابر برای یک بازیه میدین که عین خودکشی کردن برا چیزی میمونه در عوضش بلیززارد به ماهاچی داده بعنوان مشتری؟؟ من بهتون میگم چی داده حذف ایران جهت سرویس raf فقط امکان اپگریدکردن یا اضافه کردن گیم تایم رو داده یعنی ما پولتونو میخوایم ندارین که هیچی!!! چرا ایران از لیست raf حذف شد؟؟ بغیر از یکسری باگ که سریع برطرف میشه ما فقط بتل نت بالانس رو ازدست میدیم شما میتونین 130تومن رو بدین سریال رو بخرین اما این 130 تومن نمی ارزه !! 130 تومن برا بازی بیشتر به مرفه های بی درد میخوره گرچه بعضیها از روی اجبار و با زحمت چون تفریح دیگه ای برامون مقدور نیست اینارو میخرند اگر میتونستیم از سیستم بالانس استفاده کنیم خوب بود ولی ما تمیتونیم اینم یکراهی هست براکسانیکه پول خریداین بازی به این گرونی رو ندارند یا میخوان پولشونو ذخیره کنن در ضمن خارجیها بهش میگن wowdiablo

آخرین ویرایش:

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
http://www.kingsdownload.com/7306-diablo-iii-emulator-diablo-3.html بازی با امولاتور سیو نمیشه == شما امولاتور خوب پیدا نکردی چون به اندازه کافی نگشتی شماهم دلت خوشه ها == اگه شما وضعتون خوبه حب برا ما هم سی دی کی بخرین بفرستین فکر میکنین براچی بلیززارد تمام بازیهاشو بصورت انلاین و فقط قابل اجرا رو سرور عرضه میکنه؟؟این امولاتوری که من معرفی کردم حدود 80 درصد کوستهارو نا الان فیکس کرده گروه خوبیه اگه بهش بیشترفرصت بدیم تا یه مدت دیگه بالای 90درصد اشکالات بازی رو فیکس میکنه امولاتور خیلی سریع بالا میاد بازی رو هم سریع اجرامیکنه و واردش میشه با پچ 3 هم کارمیکنه شمایی که دارین برا بلیززارد 130 یا 120 قیمت بازیه میدین اگه درست فکرکنین میبینین که دارین دقیقا 2 برابر برای یک بازیه میدین که عین خودکشی کردن برا چیزی میمونه در عوضش بلیززارد به ماهاچی داده بعنوان مشتری؟؟ من بهتون میگم چی داده حذف ایران جهت سرویس raf فقط امکان اپگریدکردن یا اضافه کردن گیم تایم رو داده یعنی ما پولتونو میخوایم ندارین که هیچی!!! چرا ایران از لیست raf حذف شد؟؟ بغیر از یکسری باگ که سریع برطرف میشه ما فقط بتل نت بالانس رو ازدست میدیم شما میتونین 130تومن رو بدین سریال رو بخرین اما این 130 تومن نمی ارزه !! 130 تومن برا بازی بیشتر به مرفه های بی درد میخوره گرچه بعضیها از روی اجبار و با زحمت چون تفریح دیگه ای برامون مقدور نیست اینارو میخرند اگر میتونستیم از سیستم بالانس استفاده کنیم خوب بود ولی ما تمیتونیم اینم یکراهی هست براکسانیکه پول خریداین بازی به این گرونی رو ندارند یا میخوان پولشونو ذخیره کنن در ضمن خارجیها بهش میگن wowdiablo

آقا جان. عزیز. برادر. بزرگ. فاتح. غنده!. دکترای اقتصاد . خود پرداز . زورو....!!
اصن ما نفهم بودیم.. خر بودیم ... 130 تومن ریختیم حلق بلیزارد... پاشو برو اتاق بغلی فروم کرک .. یا اصن برو آگاهی ثپبت شکایت کن... مرفه بیدرد ؟؟
آدم میشناسم کار میکنه که فقط پول wow ش درآد !
مغازه سر کوچتون درش باز باشه میری دزدی ؟؟ فقط از دیوار مردم بالا رفتنه مگه ؟؟ آقا بلیزارد 12 سال جون کنده پولشو میدیم بهش.. با خیال راحت لاگین میکنیم و عشق دنیا رو میبریم مشکلیه ؟؟
من که از بازی زیاد خوشم نیومد به بقیه پیشنهاد میکنم اصلشو بگیرن چون 6-7 ساله دیابلو بازم داداش میفهمم بتل نت یعنی چی !!
ایرانم واسه این حذف شده که قانون کپی رایت نداره میفهمی ؟؟ چون هیچ شبکه اقتصادی جهانی به رسمیت نمیشناسش که مشکله چیز دیگس نه بلیزارد ... میفهمی ؟؟ وگرنه طراح محیط wow ایرانیه...
در ضمن امروز 22 تیر 91 درست ؟؟ روزی که امولیتور 100% فیکس مثه خوده بلیز اود بی اینجا کامنت بزارو بگو تاریخو !! انقدم یه کاری نکنید(عزیزان فدایی کرک) فروم الکی جلو بره
نمیدونمم با تبلیغ کرک چی گیرت میاد

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
من نمیدونم چرا همه میان اینجا و سعی میکنند که بگن ما پولمونو ریخیتم توی دهن یه ... . مگه ما میایم تو بخش کرک و ... دیابلو بگیم شما الکی دارین زور میزنین و غیره .
12 سال روی بازی کار کردن دارن مزد زحمتشونو میگیرن .
فکر میکنین براچی بلیززارد تمام بازیهاشو بصورت انلاین و فقط قابل اجرا رو سرور عرضه میکنه؟
خب شما بگو ؟ به نظر من برای اینه که اینطوری بازی دیرتر کرک میشه و میتونه مزد زحماتشو بگیره و این سری حدود 7 میلیون نفر با خریدن بازی ( دیابلو ) گفتند که مشکلی ندارند.
ایران حذف شده چون هیچکدوم از بانکهاش با هیچجای دنیا به صورت رسمی متصل نیست . چون بیشتر ملت کپی بازند و صبح تا شب دنبال امولاتور . ( البته من نمیگم که من نیستم ولی میتونم اینو بگم که بازی های سطح بالا رو بعد از اینکه سخه کرک شدش رو بازی کردم اگر واقعا با سلیقه ام متناسب بود و مولتی قوی داشت رو نسخه اصلش رو هم تهیه میکنم . )

این بازی رو من چنر روز پیش فتح کردم داستانش عالی بود راستی من بعضی موقع ها سیو میکردم سیو نمی شد.:-/
بازی اصلا سیستم سیو دستی نداره :cross: شما چه جوری به صورت دستی سیو میکنی .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیروز با یکی دیگه از شخصیتهام رسیدم به باس فایت اخر اکت 2 . یه تغییر جالب دیدم . الان دیگه موقعی که بلیال تغییر شکل میده و بزرگ میشه دوربین میره عقب در حالی که در سه دفعه اخیر نمیرفت عقب و بلیال از صفحه میزد بیرون .

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
سلام اولا منظور منو بد متوجه شدید و زود با لحن تند جواب دادید فکر کنم صفحه 63 یا همین حدود بود که راجع به کرک تو همین جا صحبت شده بود من به کسی توهین نکردم شما میگین اصلا من نفهم بودم اصل خریدم!! احتیاجی به شکایت هم نیست دوستان در صفحات قبل راجع به کرک سئوال کردن منم هرچی میدونستم گفتم!!! من بابت خریدن سی دی کی اصل که شما خریدین مشکلی ندارم خودم ویزاکارت با پیپل دارم!!! ولی برای خریدن ارز مجبوریم 2 یا 3 برابربپردازیم من تبلیغ کرک نکردم اگه یکم دقیقتر میخوندین من منظور بدی نداشتم درضمن ما گناه کردیم ایرانی شدیم الان هرسایت خارجی برید مثل جزامیها با ما برخورد میکنن منم به همه نگفتم بی درد اینم اضافه کردم بعضیهاهم بخاطر نداشتن تفریح دیگر با زحمت این بازی رو تهیه میکنن!!!! وقتی که تمام راهها رو از ما ایرانیها میبندن چه انتظاربیجایی هم دارن!!! چون ایرانی شدیم محکوم به محرومیت از همه چی باید بشیم؟؟ اون شخصی که کار میکنه فقط برا هزینه وارکرفت بعقیه هزینه هاش از اسمون براش میاد؟؟ این مثالتون عجیب بود!! بیشتر کسانیکه خریدند خارجی بودند که درست به ازای قیمت پول دادند همه دوستان هم توانایی پرداخت 130 تومن رو ندارن من تو پست قبلیم به خیلی چیزها اشاره کردم ولی شما تند و زودگذرخوندید و با لحن تند جواب داید جلوتر رفتن یا نرفتن فروم فرقی به حال من نداره معنی قانون کپی رایت و سایر مسائل مرتبط به اینو یه چندسالی هست میدونم مثل طرفدارهای چند اتیشه هستید اگه قیمتش روی 10 بیاد درست مثل 3 تا پک وارکرفت منم اصل میخرم چرا نه اونموقع میصرفه تقریبا!! تو این 12 سال همه رو دق مرگ کردن تا بیاد!!!! صفحات قبلی رو بخونید میبینید دوستان راجع به کرک سئوال کردن منم دیدم برام نمیصرفه خریدنش سراغ کرک رفتم خواستم یک کمکی هم به کسانیکه سئوال کردن کنم شما خوشت نمیاد از سئوال کردن راجع به کرک نمتونی که جلوی بعقیه رو بگیری تاپیک دیابلو هستش برا دوستان سئوال پیش اومد مطرح کردن منم اون چیزیکه میدونستم برا کمک گفتم

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
سلام اولا منظور منو بد متوجه شدید و زود با لحن تند جواب دادید فکر کنم صفحه 63 یا همین حدود بود که راجع به کرک تو همین جا صحبت شده بود من به کسی توهین نکردم شما میگین اصلا من نفهم بودم اصل خریدم!! احتیاجی به شکایت هم نیست دوستان در صفحات قبل راجع به کرک سئوال کردن منم هرچی میدونستم گفتم!!! من بابت خریدن سی دی کی اصل که شما خریدین مشکلی ندارم خودم ویزاکارت با پیپل دارم!!! ولی برای خریدن ارز مجبوریم 2 یا 3 برابربپردازیم من تبلیغ کرک نکردم اگه یکم دقیقتر میخوندین من منظور بدی نداشتم درضمن ما گناه کردیم ایرانی شدیم الان هرسایت خارجی برید مثل جزامیها با ما برخورد میکنن منم به همه نگفتم بی درد اینم اضافه کردم بعضیهاهم بخاطر نداشتن تفریح دیگر با زحمت این بازی رو تهیه میکنن!!!! وقتی که تمام راهها رو از ما ایرانیها میبندن چه انتظاربیجایی هم دارن!!! چون ایرانی شدیم محکوم به محرومیت از همه چی باید بشیم؟؟ اون شخصی که کار میکنه فقط برا هزینه وارکرفت بعقیه هزینه هاش از اسمون براش میاد؟؟ این مثالتون عجیب بود!! بیشتر کسانیکه خریدند خارجی بودند که درست به ازای قیمت پول دادند همه دوستان هم توانایی پرداخت 130 تومن رو ندارن من تو پست قبلیم به خیلی چیزها اشاره کردم ولی شما تند و زودگذرخوندید و با لحن تند جواب داید جلوتر رفتن یا نرفتن فروم فرقی به حال من نداره معنی قانون کپی رایت و سایر مسائل مرتبط به اینو یه چندسالی هست میدونم مثل طرفدارهای چند اتیشه هستید اگه قیمتش روی 10 بیاد درست مثل 3 تا پک وارکرفت منم اصل میخرم چرا نه اونموقع میصرفه تقریبا!! تو این 12 سال همه رو دق مرگ کردن تا بیاد!!!! صفحات قبلی رو بخونید میبینید دوستان راجع به کرک سئوال کردن منم دیدم برام نمیصرفه خریدنش سراغ کرک رفتم خواستم یک کمکی هم به کسانیکه سئوال کردن کنم شما خوشت نمیاد از سئوال کردن راجع به کرک نمتونی که جلوی بعقیه رو بگیری تاپیک دیابلو هستش برا دوستان سئوال پیش اومد مطرح کردن منم اون چیزیکه میدونستم برا کمک گفتم
این مطلبو نمیخوام کش بدم !! چون توی این مکان عمومی قرار نیست همو توجیه کنیم. جوابتون پخ شد.
.

---------- نوشته در 01:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 AM ارسال شده بود ----------

عزیزان کسی میدونه resistance ها واسه act 1 hell باید حدودا چقد باشه ؟؟ تشکر.

sshayann

کاربر سایت
Jan 3, 2012
52
من WD لول 35 بربر 46 و MONK 25 هست ولی خداییش WD رو به نامردی قوی ساختن من بخش NIGHTMARE رو با بربر با کمی سختی بازی کردم ولی همین بخش با WD مثه آب خوردن رفتم جلو.به نظرم WD لاشخوره پت هاشو می فرسته جلو خودش پشتشون قایم میشه اتک میده :p;) ولی خداییش خیلی با نژادش حال کردم.فقط هم به عشق دیابلو رفتم 45000 تومن یه MOUSE خوب خریدم پیشنهاد میکنم اگه میخواین بازی رو راحتتر بازی کنین حتما یه MOUSE خوب بخرین

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
منم فقط جواب سئوال بعضی از دوستان رو دادم قصد توجیه کردن ندارم قصد ادامه دادن این بحث رو هم ندارم حدود 2 سالو خوده ای عضو بازی سنترم بیشتر فرومها رو خوندم فقط 15 پست دادم

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
منم فقط جواب سئوال بعضی از دوستان رو دادم قصد توجیه کردن ندارم قصد ادامه دادن این بحث رو هم ندارم حدود 2 سالو خوده ای عضو بازی سنترم بیشتر فرومها رو خوندم فقط 15 پست دادم

اگر واقعا پیگیر بودی میدونستی تاپیک کرک دیابلو جداست

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان ما هم بعد از کلی تحقیق Cd-Key بازی خریداری کردیم :d
تا الان تا اول Act 2 اومدم ، بازی بیش از حد حال میده ! این رو میگم چون تا حالا هیچ بازی این سبکی بازی نکردم و اصلا خوشم از این سبک نمیومده تا الان ! :d
این بتل تگ اگه خواستید Add کنید
oldsnake#2451

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
:))
امروز بوچرو تو hell زدم
champion ها یکم اذیت میکنن اما هنوز چالشی واسم ایجاد نشده
.
اما بعد d3 با دوستم زدیم تو کار diablo2 در نایتمر.
بعد از اینکه جوینم کرد و رفتیم زیر دیابلو این اتفاق افتاد :d

به ترتیب dead میدادیم !!! دیابلو2 اکت 3 به بعد حتی تو نورمال هم چالش بر انگیز بود اما مثه این که اینجا تا inferno خطری تهدیدمون نمیکنه ! :d

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
تا یه هفته پیش روزی 1 صفحه جلو میرفت فروم !!
فک کن یه بازی چقد میتونه حوصله سربر باشه که 2 ماه بعد ریلیز فرومش نم بکشه !!:d البته از باب دلسوزی واسه بلیز جان گفتم ها...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر