Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

sshayann

کاربر سایت
Jan 3, 2012
52
من کلا 30 ساعت با تمام هیروها بازی کردم و هیروی اصلیم بربره که لول 40 هست و تقریبا تمام وسیله هام LEGENDARY هست میخواستم نظرمو بگم:
بربر و مونک به درد کسایی میخوره که WARIOR باز باشن بقیه ولی بقیه نژادها به درد WOW بازها میخوره مثلا دوستم که چند ساله معتاد WOW ه خییییلی با WITCH DOCTOR حال کرد ولی من اصلا نتونستم با اونا بازی کنم و سریع میمردم ولی با بربر و مونک خیلی عالی پیش رفتم و خیییلی حال کردم .در کل بازی دیابلو بازی که منو از همه بازی ها انداخت منی که هر بازی که بازار میومد چه خوب چه بد رو هوا میزدم از موقعی که دیابلو میزنم دیگه هیچ بازی دیگه ای نمیکنم با اینکه معتادش نشدم ولی هرموقع حوس بازی به سرم میزنه ترجیح میدم دیابلو بزنم چون بازی که هیچوقت واسم تکراری نمیشه

یه نکته خیلی مهم:اونایی که مشکل پینگ دارن علاوه بر استفاده از چیزپی ام رزولوشن و کیفیت بازی رو رو حداقل بیارن درسته کیفیت و گرافیک میاد پایین ولی بازی به طوره قابل توجهی روان میشه انگاری داری تو اروپا دیابلو میزنی

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
خبرای خوش بدم به دوستانی که از دراپشدن آیتمها ناراضی بودن .توی تویتر diablo 3 news خوندم با پچ بعدی بازی . باس فایت به طور تضمین شده حداقل یک آیتم رپ Rare دراپ میکنند و اگر خوش شانس باشید دوتا ! دراپش دن آیتمهای غیر متناسب سبک شما کمی " یه کم " کمتر میشه و شانس دراپ شدن آیتمهای قوی در سختی های بالا باز هم بالاتر میره .
در جواب یه بنده خدایی هم گفته بودن که کسانی که همه چیزشون رو از AH تهیه میکنند هم Are Doomed too Continue buying ! دقیق معنیشو نفهمیدم !
سرور های اروپا هم برگشتند .

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
مشکل از نت خودته . منم این یکی دو روزه نتم ( مبین نت ) در حال تعمیر و تعویض و اضافه کردن پهنای باند و ... بود پاکت لوزم شده بود 50 % ! بازی همش Time out میداد یا نهایتا میرفت تو ولی اونجا با پینگم 3000 رو به رو میشدم !
اگر از مخابرات میگیری عوضش کن . نیوز گیر هم سره راه خطت نباشه . اگر ADSL با خط خونه تون یکیه باز هم عوضش کن و روی خط جدا بگیر .
آخرین حالت ( بدترین ) کلا سیم کشی های محله ات مشکل داره !
البته سرور های بلیزارد هم بی تقصیر نیستند . ولی تمام تقصیر هم گردن اونا نیست . وگر نه منم و خیلی های دیگه هم مشکل داشتند .
زنگ زدم مخابرات واسه همین موضوع !
گفت dns مخابرات رو وارد کن ! منم وارد کردم پینگ که پایین بود اومد خیلی پایینتر ... ولی هنوز Time out داشت ! اون splitter رو هم جدا کردم درست نشد ! همه بازیها خوبه به جز دیابلو . مشکل از مخابراته ! ولی جای دیگه نیست توی مشهد ازش بگیرم که پینگش خوب باشه . از هر جا بگیرم همه بازیها خراب میشه شاید به احتمال 10% فقط همین دیابلو درست شه اونم با پینگ 400-500 ... همه جا رو تست کردم همینجوری بوده .

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
گفت dns مخابرات رو وارد کن ! منم وارد کردم پینگ که پایین بود اومد خیلی پایینتر ... ولی هنوز Time out داشت ! اون splitter رو هم جدا کردم درست نشد ! همه بازیها خوبه به جز دیابلو . مشکل از مخابراته ! ولی جای دیگه نیست توی مشهد ازش بگیرم که پینگش خوب باشه . از هر جا بگیرم همه بازیها خراب میشه شاید به احتمال 10% فقط همین دیابلو درست شه اونم با پینگ 400-500 ... همه جا رو تست کردم همینجوری بوده .
متاسفانه بعضی از شهرها اینترنتش بل کل مشکل داره . من یکی از دوستانم توی کرمان زندگی میکنه و تا حالا سه تا ISP عوض کرده ولی بازم نمیتونه تقریبا هیچ بازی رو آنلاین بازی کنه ! به شدت پاکت لوز داره . حالا برای دیابلو که یه بخشی از مشکل هم از خودشه دیگه بدتر .
نمیدونم چه راهنمایی بهت بکنم ...

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید

میتونم بپرسم شما از اینترنت کدوم شرکت استفاده میکنید؟

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید
:|:|:|:|:|:|
یک بار دیگه بخونی میبینی نوشتم مخابرات ! ;)

مخابرات داره سیستم هاش رو تغییر میده به خاطر همین هست که اینترنت مخابرات مشکل داره
البته به جای اون سیستم های اسیا تک هم در برخی استان ها مشکل داره

---------- نوشته در 08:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:42 PM ارسال شده بود ----------

من چند سوال دارم:
الان این دیابلو هایی که در سایت هایی میفروشن نسخه ای اصلی هست؟
و اینکه با این نسخه هایی که میفروشن میتونیم در بیلیزارد بازی کنیم یا نه فقط باید نسخه اورجینال رو بخریم؟
سی دی کی رو میشه در سایت های ایرانی تهیه کرد؟

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
سلام
من دیابلو3 رو با دانلودر افیشال که 6.99 مگابایت هست دانلود کردم نصبش کردم تا اخرین پچ !!! حجم پوشه بازی 7.79 گیگ شده می خواستم بدونم بدون مشکل نصب شده؟؟ اخه اینستالر گفته بود 15 گیگ فضا نیاز داره بعضی ها هم حجم بازیشون حدود 11 گیگه!! چیجوریه؟؟ من 7.79 گیگ ولی یکی دیگه 11 گیگ؟؟؟ حدود 100 مگ داشت پچ دانلود میکرد وارد بازی هم میشه حجم پوشه بازی شما چقدره؟؟

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

ترتیب ایتم هایی که برای لول آپ کردن در JC و BS براتون دراپ میشه این طوری هستش :

س از به پايان رساندن بازي روي حالت normal :
درجه سختي nightmare دو Pages of BS و Page of JC
درجه سختي hell هم Tome of BS و Tome of JC

شما الان لول 26 هستی و در مرحله 2 از Normal. پس عملا تا شروع Nightmare امکان لول آپ کردن در این دو تا Prof براتون وجود نداره. باید بری Nightmare تا Page براتون دراپ بشه.

یاعلی..

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

انقدر برات توی Nightmare دراپ میشه که به ACT II نرسیده، دیگه عملا به دردت نمی خوره چون اون موقع هست که به Tome هاش نیاز پیدا می کنی و باید برای توی Hell تا برات دراپ بشه. یکم عجله کردی. البته 1000 مفته. ولی اصولش همینه که اون بالا توضیح دادم.

یاعلی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر