Diablo III | Xbox 360

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
سلام
امروز lvl60 شدم بعدش برای اینکه پاراگونم بره بالا رفتم جوین ی تیم شدم خیلی باحال بود داخل اون تیم ی فرشته هم بود
:d
خانوم هانت داشت
:">
وقتی اتک میداد من صدای ناله ی دشمنارو میشنیدم یعنی انقدر مخوف بود این هیرو خلاصه الان 60 و پاراگون 1 هستم فکر کنم سومین نفر باشم ک روی کنسول مکس لول کردم درسته یا قبلا هم کسی انجامش داده ب جزء اون دو عزیز
ایول بابا میگم چند ساعت مگه بازی کردی؟
راستی چجوری میشه سریعتر لول اپ شد؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
ایول بابا میگم چند ساعت مگه بازی کردی؟
راستی چجوری میشه سریعتر لول اپ شد؟
والا زمانش رو نمی دونم ولی دوبار بازیو از اول تا اخر رفتم و بعد هم انلاین بازی کردم ک اخریش این فرشته بود :d
برای اینکه سریعتر اول اپ کنی میتونی از ایتم هایی ک xp اضافه میدن استفاده کنی و یا اینکه رو درجه سختی هایی بالاتر بازی کنی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
^
من به هزار ضرب و زور 45 کردم خودمو بعد gta v نامرد لیک شد :| :d
+
اون فرشته هم که گفتی فرشته نبوده :d
یه آیتم هست به اسم Angelic wings که با پیش خرید بازی بدستش میشه آورد............

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
^
من به هزار ضرب و زور 45 کردم خودمو بعد gta v نامرد لیک شد :| :d
+
اون فرشته هم که گفتی فرشته نبوده :d
یه آیتم هست به اسم Angelic wings که با پیش خرید بازی بدستش میشه آورد............
نه عزیز منظورم اینه ک طرف خانوم بود :d
راجع به اون ایتم ک گفتی میشه بیشتر توضیح بدی؟
من چند نفر رو دیدم ک پشتشون بال هست بخاطره همون ایتمه هستش؟
gta v امروز ب دستم رسید برای همین سرعت لول اپم کم شد الانم ک جفتشونو ول کردم
بنظرم اگر انلاین بازی کنید 4 نفر باشین خیلی سریع لول اپ میشی تا اینکه هی از اول بری

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
امروز lvl60 شدم بعدش برای اینکه پاراگونم بره بالا رفتم جوین ی تیم شدم خیلی باحال بود داخل اون تیم ی فرشته هم بود:d خانوم هانت داشت:"> وقتی اتک میداد من صدای ناله ی دشمنارو میشنیدم یعنی انقدر مخوف بود این هیرو خلاصه الان 60 و پاراگون 1 هستم فکر کنم سومین نفر باشم ک روی کنسول مکس لول کردم درسته یا قبلا هم کسی انجامش داده ب جزء اون دو عزیز

من با دمون هانتر تا پاراگون 18 رفتم دیگه تنهایی نمیچسبید توی لینک هم با اجنبیا خیلی لگ داشتم نمیشد بازی کرد، 1هفتش گذاشتم کنار،
اگه مولتی بازی کنین 15% بیشتر بهتون xp میده (این درصدش درست خاطرم نیست یا 15 بود یا 30!)

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
نه عزیز منظورم اینه ک طرف خانوم بود :d
راجع به اون ایتم ک گفتی میشه بیشتر توضیح بدی؟
من چند نفر رو دیدم ک پشتشون بال هست بخاطره همون ایتمه هستش؟
gta v امروز ب دستم رسید برای همین سرعت لول اپم کم شد الانم ک جفتشونو ول کردم
بنظرم اگر انلاین بازی کنید 4 نفر باشین خیلی سریع لول اپ میشی تا اینکه هی از اول بری

اون آیتم چیز خاصی نمیده به جز 2 تا بال فرشته (من خودم دارم آیتمرو) :d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من با دمون هانتر تا پاراگون 18 رفتم دیگه تنهایی نمیچسبید توی لینک هم با اجنبیا خیلی لگ داشتم نمیشد بازی کرد، 1هفتش گذاشتم کنار،
اگه مولتی بازی کنین 15% بیشتر بهتون xp میده (این درصدش درست خاطرم نیست یا 15 بود یا 30!)
اگر با یک نفر بازی کنید میشه 15 اگر با 3 نفر میشه 20 اگر با 4 نفر میشه 30 و ااین در مرود مجیک ایتم فایند هم هست
ایول بابا پس من شدم چهارمین نفر :d من با هاشون بازی میکنم لگ ندارم ادمایی خوب زیاد توشون پیدا میشن ما رفتیم جوین ی تیم شدیم یکم گذشت دیدم اینو دادن برایی پارتی چت ما هم قبول کردیم خلاصه خیلی باحال بود مثلا دو نفرمون میرفتن دنباله کوئست دو نفر میرفتن فارم بعدش اونایی ک فرام بودن میرفتن جاهایی ک ایتم ها دراپ شده وای میستادن ما میرفتیم ایتم رو بر میداشتیم اینطوری هم زودتر کوئست انجام میشد و هم حوصله ی ادم سر نمی رفت چون نه فقط کوئست میرفتی نه فقط فارم امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم
شما اگر میتونی بیایی لایو باهم بریم باعثه افتخاره

- - -ویرایش - - -

اون آیتم چیز خاصی نمیده به جز 2 تا بال فرشته (من خودم دارم آیتمرو) :d
چطوری بدست اوردین؟
=====
نمیدونم به اینفرنو رسیدی یا نه ولی روی این لول چون تقریبا همه چیزو چند بار دیدی(تکراری میشه بازی) و سختی هم بالا میره تنهایی دیگه حال نمیده ولی چند نفره خیلی میچسبه خصوصا اینکه همبازیهات هم لولشون بالا باشه
من کنسولم جیتگه لایو ندارم!
اون آیتمه هم فکر میکنم برای کساییه که بازیو پیش خرید کردن - dlcـش برای جیتگ هست
ویرایش:نه من روی هیل اخرای اکت 4 هستم
اره من با هرکس بازی کردم یا 1 لول کمتر یا 1 لول بیشتر بودن واقعا حال میداد تازه ایتم هایی بهتری میده

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اگر با یک نفر بازی کنید میشه 15 اگر با 3 نفر میشه 20 اگر با 4 نفر میشه 30
ایول بابا پس من شدم چهارمین نفر :d من با هاشون بازی میکنم لگ ندارم ادمایی خوب زیاد توشون پیدا میشن ما رفتیم جوین ی تیم شدیم یکم گذشت دیدم اینو دادن برایی پارتی چت ما هم قبول کردیم خلاصه خیلی باحال بود مثلا دو نفرمون میرفتن دنباله کوئست دو نفر میرفتن فارم بعدش اونایی ک فرام بودن میرفتن جاهایی ک ایتم ها دراپ شده وای میستادن ما میرفتیم ایتم رو بر میداشتیم اینطوری هم زودتر کوئست انجام میشد و هم حوصله ی ادم سر نمی رفت چون نه فقط کوئست میرفتی نه فقط فارم امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم
شما اگر میتونی بیایی لایو باهم بریم باعثه افتخاره

چطوری بدست اوردین؟

اون درصد xp بیشترو بخاطر همین قاطی کرده بودم چون 2نفره و 4نفره بازی کردم :D
نمیدونم به اینفرنو رسیدی یا نه ولی روی این لول چون تقریبا همه چیزو چند بار دیدی(تکراری میشه بازی) و سختی هم بالا میره تنهایی دیگه حال نمیده ولی چند نفره خیلی میچسبه خصوصا اینکه همبازیهات هم لولشون بالا باشه
من کنسولم جیتگه لایو ندارم!
اون آیتمه هم فکر میکنم برای کساییه که بازیو پیش خرید کردن - dlcـش برای جیتگ هست

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خوشبحالتون با این ADSL نفتی ما که نمیشه لایو زد تنهایی هم تا یه جایی حال میده بعدش تکراری میشه.
انلاینشم بعد از ی مدت خسته کننده میشه من دیگه ولش کردم
-----------
دوستان من الا روی ایفرنو دارم میرم خوب رو چ درجه ی سختیی برم؟ و اینکه من ی سری ایتم دیدم دسته پلیر هایی دیگه ک مثلا 40000 تا دمیج میداد و کلی چیزه دیگه اینارو چجوری باید بدست بیارم دراپ میشن یا اینکه باید از مارکت بخری؟

ی سوال خیلی مهم
دوستان الان من دارم با مانک میرم لول22 و پاراگون2 هستم اوایل اکت 2 ی مشکلی برام پیش اومده ک میخوام لول هایی اهنگریمو از اول بچینم یعنی اینبار ایتم هایی رو لول اپ کنم مخصوصه مانک هست نه ویچ داکتر میخواستم بدونم اگر ویچ داکترمو دلیت کنم میشه از اول لول هایی اهنگریو گرفت و اینکه اون 2 پاراگون و دیگر چیزایی ک از اون هیرو بدست اوردم پاک نمیشه؟
ممنون

Last edited by a moderator:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
انلاینشم بعد از ی مدت خسته کننده میشه من دیگه ولش کردم
-----------
دوستان من الا روی ایفرنو دارم میرم خوب رو چ درجه ی سختیی برم؟ و اینکه من ی سری ایتم دیدم دسته پلیر هایی دیگه ک مثلا 40000 تا دمیج میداد و کلی چیزه دیگه اینارو چجوری باید بدست بیارم دراپ میشن یا اینکه باید از مارکت بخری؟
master V :|
بیشتر دراپ میشه، بعضی وقتا تو مارکت هم چیزای خوبی میشه دید

ی سوال خیلی مهم
دوستان الان من دارم با مانک میرم لول22 و پاراگون2 هستم اوایل اکت 2 ی مشکلی برام پیش اومده ک میخوام لول هایی اهنگریمو از اول بچینم یعنی اینبار ایتم هایی رو لول اپ کنم مخصوصه مانک هست نه ویچ داکتر میخواستم بدونم اگر ویچ داکترمو دلیت کنم میشه از اول لول هایی اهنگریو گرفت و اینکه اون 2 پاراگون و دیگر چیزایی ک از اون هیرو بدست اوردم پاک نمیشه؟
ممنون

کسی دلش نمیاد هیرویی که تا لول60 رسونده دلیت کنه! راهش اینه از سیوت یه بکاپ بگیری اینو تستش کنی اگه نشد سیوتو برگردونی

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
master V :|
بیشتر دراپ میشه، بعضی وقتا تو مارکت هم چیزای خوبی میشه دید

کسی دلش نمیاد هیرویی که تا لول60 رسونده دلیت کنه! راهش اینه از سیوت یه بکاپ بگیری اینو تستش کنی اگه نشد سیوتو برگردونی
عزیزم اون ایتم های ک من میگم فکر نمیکنم تو شاپ هایی بازی باشه یا اینکه ب راحتی دراپ بشه ، یا توی اهنگری میسازنش یا اینکه از مارکت هایی خوده لایو میخرن (البته اگر همچین چیزی تو بازی وجود داشته باشه)
چرا اگر مطمئن باشم میشه دوباره لول هاشو گرفت اینکارو میکنم البته حق با شماستپ
بهرحال ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر