Diablo III | Xbox 360

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
شما چجوری Skeleton King رو کشتین؟
من لول 8 مانک هستم تمام غول هارو مث آب خوردن میکشم به این که رسیدم تا نصف جونشو بردم بعدش با یه حرکت چرخشی لهم کرد:|
چیکار کنم؟

ESIgamer

کاربر سایت
Jan 23, 2008
72
نام
اسماعیل
سلام
می گم من دیروز آپدیت کردم از لایو 3 مگ بود بعد رفتم توی بازی هشدار داد که ممکنه سیو بپره؟!؟!برای شما هم اومده؟؟؟
فقط یه بار اومد؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
می گم من دیروز آپدیت کردم از لایو 3 مگ بود بعد رفتم توی بازی هشدار داد که ممکنه سیو بپره؟!؟!برای شما هم اومده؟؟؟
فقط یه بار اومد؟

یه تایتل آپدیت دانلود کرد که اگه پاکش کنی دیگه سیوت کار نمیکنه

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
شما چجوری Skeleton King رو کشتین؟
من لول 8 مانک هستم تمام غول هارو مث آب خوردن میکشم به این که رسیدم تا نصف جونشو بردم بعدش با یه حرکت چرخشی لهم کرد:|
چیکار کنم؟
منم سر همین مرحله موندم ...مانک 9 هستم اما حریفش نمیشم... لطفا راهنمایی؟؟؟

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
زدن اسکلتون با مونک یکم سخت تره چون مونک تو لول هایی پایین اسکیل خاصی نداره و دمیجشم تعریفی نداره در کل زدن باس فایت هایی اولیه یکم سختره
البته اگر روی نرمال بازی کنید راحت میزنینش خوب ی روش میگم شاید بتونه کمکتون کنه
اول از همه اسکیل هایی مرود نیازتون هیل و اون اسکیلی هست ک وقتی میزنی دشمنو از خودتون دور میکنه خوب برایه زدنش اول تمپلارتونو بزارید روی هیل کردن شما و اسکیل بعدیشو بذارید پر کردن هیل خودش بعد سعی کنید ب باس ضربه بزنین و ازش دور بشید تا ضربه نخورید بعد ک باس شما رو گیر میندازه با اون اسکیل دشمنو از خودتون دور کنید و اگر هیل نیاز داشتید خودتونو هیل کنید اگرم نه ک باز ب باس اتک بدید اگر نشد و ب لایو دسترسی دارید بیاد با هم میزنیمش منم ی مونک 17 دارم

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131

داش بهنام راست میگه ، اولش برا مانک از هیرو های دیگه یکم سختره! ولی برا اسکلتن کینگ یکی از اسکیل ها رو نفس آسمان بزار (همون که عمر میده) بعد یکی دیگه هم دشینگ استرایک ( سریع جا عوض میکنه ) بقیش هم دل بخواه! رمز کار هم اینجاست که وقتی کینگ بصورت طوفان در میاد (دمیج بالا داره اون موقع) ازش فرار کنی ، یونیتهایی که احظار میکنه رو بهشون اتک بده برا عمر ، بین اینکارا هم معمولا کینگ بیکاره یا اگه اتک بده یدونست! دمیجش بالا نیس زیاد ...
موفق باشی

به حول قوه الهی مد اینفرنو / مستر2 رو میخام شروع کنم ... برام آرزوی موفقیت کنید:)

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
به نظر من بهترین کلاس ها به ترتیب زیر هستن:
1.Monk
2.Witch Doctor
3.Barbarian
4.Wizard
5.Demon Hunter
من با مانک همون اول کاری یه شمشیر با دمیج 10.5 و یه نیزه برقی با دمیج 11 گرفتم
هرچی غول سر راحم بود پودر شد!!!حتی طلایی رنگا فقط این Knockback ها اعصاب خورد کن بودن و Teleporter ها!!
ویچ داکتر هم با این خنجرش بزنی به یکی له میشه!!!ولی بدیش اینه بیشتر کاراش Cooldown داره

- - -ویرایش - - -

زدن اسکلتون با مونک یکم سخت تره چون مونک تو لول هایی پایین اسکیل خاصی نداره و دمیجشم تعریفی نداره در کل زدن باس فایت هایی اولیه یکم سختره
البته اگر روی نرمال بازی کنید راحت میزنینش خوب ی روش میگم شاید بتونه کمکتون کنه
اول از همه اسکیل هایی مرود نیازتون هیل و اون اسکیلی هست ک وقتی میزنی دشمنو از خودتون دور میکنه خوب برایه زدنش اول تمپلارتونو بزارید روی هیل کردن شما و اسکیل بعدیشو بذارید پر کردن هیل خودش بعد سعی کنید ب باس ضربه بزنین و ازش دور بشید تا ضربه نخورید بعد ک باس شما رو گیر میندازه با اون اسکیل دشمنو از خودتون دور کنید و اگر هیل نیاز داشتید خودتونو هیل کنید اگرم نه ک باز ب باس اتک بدید اگر نشد و ب لایو دسترسی دارید بیاد با هم میزنیمش منم ی مونک 17 دارم

منم ندونسته زدم این درخواست تمپلاره رو حذف کردم واسه همین بدبخت شدم!!

- - -ویرایش - - -

راستی کسی میدونه فرق اون آیتم های طلایی رنگ(Rare) با Legendery ها چیه؟

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
منم ندونسته زدم این درخواست تمپلاره رو حذف کردم واسه همین بدبخت شدم!!

- - -ویرایش - - -

راستی کسی میدونه فرق اون آیتم های طلایی رنگ(Rare) با Legendery ها چیه؟

تمپلار یا بقیه فالوئرها تو شهر هستن، اگه حذفشون کردی میتونی بری تو شهر دوباره باهاشون تیم بشی

از لحاظ فیزیکی قیافه لجندری ها تک هستش و مثلش رو پیدا نمیکنی
ولی از لحاظ کارکرد خب باید مقایسه کنی با آیتمهای فعلی و ببنی که چی میخای ، در کل فرقی نداره به اونصورت

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
نظرتون در مورد بربر چیه؟ برای بار اول دارم روی نرمال میرم و بعد میخوام با مانک برم فقط اینکه گلد و ایتم هایی که دور اول میگیرم قابلیت استفاده برای باقیه هیرو ها رو نداره؟

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
یه سوای راجبه ماد های بازی داشتم الان وقتی رو هارد یا مستر میزاری سخیه بازی بیشتر میشه. حالا اگه رو هل یا اینفرنو بزاری چه تفاوتی پیدا میکنه؟ ینی اولی دیفیکالیتیه بازیه ـ دومی چیه اونوقت؟؟؟

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
نظرتون در مورد بربر چیه؟ برای بار اول دارم روی نرمال میرم و بعد میخوام با مانک برم فقط اینکه گلد و ایتم هایی که دور اول میگیرم قابلیت استفاده برای باقیه هیرو ها رو نداره؟

بارب عالیه فقط یه پیشنهاد اولش درجه سختی رو هارد بزار ، بعد از لول 20 به بعد که رو دور افتادی مسترش کن ، به غایت بازی برات جذاب تر میشه ...آیتم خوب پیدا کردی برای بقیه هیرو ها بزار تو صندوق تو شهر تا بقیه هیرو ها ازش استفاده کنن

یه سوای راجبه ماد های بازی داشتم الان وقتی رو هارد یا مستر میزاری سخیه بازی بیشتر میشه. حالا اگه رو هل یا اینفرنو بزاری چه تفاوتی پیدا میکنه؟ ینی اولی دیفیکالیتیه بازیه ـ دومی چیه اونوقت؟؟؟

مد بازی به آیتمها و بیشتر شدن حملات دشمنان ربط داره ، ولی خب درجه سختی به خون و دمیج دشمن ربط داره فک کنم

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من کلاسم ویزارد راهی سراغ دارین که بشه سریع این گابلین ها که میان رو کشت، من دارم رو نایتمر میرم نامرد موقعی میاد که یه گله ریخته رو سرم.

و یه با معرفت پیدا میشه داستان اکت 2 تا 4 بازی رو بگه ما هم یه حالی از داستان ببریم.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
سلام
امروز lvl60 شدم بعدش برای اینکه پاراگونم بره بالا رفتم جوین ی تیم شدم خیلی باحال بود داخل اون تیم ی فرشته هم بود:d خانوم هانت داشت:"> وقتی اتک میداد من صدای ناله ی دشمنارو میشنیدم یعنی انقدر مخوف بود این هیرو خلاصه الان 60 و پاراگون 1 هستم فکر کنم سومین نفر باشم ک روی کنسول مکس لول کردم درسته یا قبلا هم کسی انجامش داده ب جزء اون دو عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر