Diablo III | Xbox 360

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
آقا اصلا جور درنمیاد یه بازی استراتژی رو با کنسول تازه اونم با دسته بازی کرد؛ اصلا نمیشه نمیدونم چجوری اینکارو دارن میکنن

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
بازی استراتژی نیست :|
نه
بازی نقش افرینی هست با دوربین ایزومتریک.
فقط نمای دوربین شبیه بازی های استراتژیک هست
screenlg5.jpg

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
ديروز داشتم به يكي از بروبچ ميگفتم انگار هيچ كسي منتظر اين بازي نيست بازيي به اين بزرگي اصلا جايگاهي بين كنسول بازا نداره :d

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
ديروز داشتم به يكي از بروبچ ميگفتم انگار هيچ كسي منتظر اين بازي نيست بازيي به اين بزرگي اصلا جايگاهي بين كنسول بازا نداره :d
داداش خودم بدجور منتظر این بازیم من پایه انلاین بازی کردن هستم داش مهدی مولتی یه برنامه بریز مولتیشو باهم بزنیم

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
آقا اصلا جور درنمیاد یه بازی استراتژی رو با کنسول تازه اونم با دسته بازی کرد؛ اصلا نمیشه نمیدونم چجوری اینکارو دارن میکنن
اولا استرتژیک نیست و نقش آفرینی. دوماً دوربین ایزو متریک
اتفاقا بازی هایی که دوربین ایزومتریک دارن رو به راحتی میشه با کنسول بازی کرد. مثل بازی های دو آنالوگی (با یه انالوگ کاراکتر بالا، پایین، چپ، راست میره، و با انالوگ دیگه جهت کاراکتر برای ضربه زدن تنظیم میشه).
مثل بازی Lara Croft and the Guardian of Light
یا مثل بازی
Dungeon Sige
یا بازی socret
یا bostion
یا Gatling Gears
یا Zombie Apocalypse
یا Warhammer 40k Kill Team
یا Renegade Ops
یا Realms of Ancient War .
همه ی اینا بازی با دوربین ایزومتریک هستن که به راحتی با دسته میشه بازی شون کرد. من که خودم بازی کردم به نظرم کنترلشون خیلی راحت تر از کنترول با موس و کیبورد هست.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این لعنتیم از اوناس که باید صب تا شب رو پای کنسول باهاش سر کنیم.

حالا درسته همه سرشون با هایپ GTA V گرمه ولی منم افرادی رو میشناسم که از الان برای آنلاین این بازی کمین کردن تو لایو:d

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
این لعنتیم از اوناس که باید صب تا شب رو پای کنسول باهاش سر کنیم.

حالا درسته همه سرشون با هایپ GTA V گرمه ولی منم افرادی رو میشناسم که از الان برای آنلاین این بازی کمین کردن تو لایو:d
شانس بد ما ببين اين بازي داره همزمان با چه عنوانهايي ريليز ميشه من كه اكثر بازي ها 24 ساعت بعد اين كه ميومد ميگرفتم حالا منتظرم اين به قول شما لامصب بياد هموشون رو با هم بگيرم حسابي فكرمو مشغول كرده :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
این تریلر Reaper of souls خیلی خوب بود،داستان و بقیه چیزهایی که به بازی اضافه میکنه خیلی خوبن،کسی میدونه که این برای کنسول ها هم منتشر میشه یا نه؟
+
12 روز به تاریخ انتشارش مونده،تاپیک چرا اینقدر خلوته؟! :|
+
انتظار براش خیلی سخته زودتر بیاد یه مدت طولانی سرگم شیم . البته فکر کنم تاریخش نزدیک GTA V بود :|
این 3 سپتامبر منتشر میشه،gta هم 17 سپتامبر،با توجه به لیک شدن زودتر از تاریخ انتشار بازی ها ،حداقل یه 10 روزی سرگرممون میکنه........

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
آخرین تریلر گیم پلی بازی رو دیدم عجب گرافیک و افکت هایی داره یازی گرخیدم :|
انتظار براش خیلی سخته زودتر بیاد یه مدت طولانی سرگم شیم . البته فکر کنم تاریخش نزدیک GTA V بود :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر