Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
دوستان من بازی رو تازه شروع کردم سیزن هم که شروع شده ، اگه پایه Fresh Start هستید که منو اد کنید با هم آپ کنیم.

CyborgCyrus#2763

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
200
نام
محمد
دوستان شماها با پینگ چند بازی می کنید؟
من پینم خیلی بالاس 500 600 با تایم اوت
فکر می کردم single player پینگش 0 ه
پیشنهادی نداره کسی؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
دوستان چیزی براتون دراپ میشه؟ برای من اصلا چیز درست و حسابی دراپ نمیشه.
وضعیت فعلی هیروم http://eu.battle.net/d3/en/profile/Archangel-2222/hero/58018776
اونقدر دراپ ها بد بوده که مجبور شدم خودم چند تا ایتم بسازم. loot 2 شده مثل همون loot 1 برای من.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
وضعیت فعلی هیروم http://eu.battle.net/d3/en/profile/Archangel-2222/hero/58018776
اونقدر دراپ ها بد بوده که مجبور شدم خودم چند تا ایتم بسازم. loot 2 شده مثل همون loot 1 برای من.

عمو پاراگون 130 توقعه چی داری؟:D یه کم grind کنی درست میشه!:D من پاراگون 590-600 بودم که یه Calamity انداخت! حتما Season بازی کن چون دراپ ریت آیتمهای کمیاب! خیلی زیاده! من خودم تا پاراگون 605 تو معمولی رنگه Witching Hour هم ندیدم ولی تو Season تا پاراگون 300-350 3 تا گرفتم! یکی از کادالا و 2 تا دراپی! گرایند کن که راهه زیادی داری تا آیتم:D

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
داداش تنها کاری که میتونم پیشنهاد کنم اینه که که فقط ریفت بازی کنی اونم الیت فقط بزن و برو شارد بگیر برو پیش کادالا ازش آتیم های ست خوبی میتونی به دست بیاری حین بازی هم تو VI ایتم های خوب دراپ میشه .

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان من تو این بازی کاملا" نوبم. فقط یه سوال داشتم.
من کلا" اسکیل هایی که توش میتونی اسکلت و زامبی و و و summon کنی رو خیلی دوست دارم. خواستم ببینم اگه کلاسمو wizard انتخاب کنم همچین اسکیل هایی توش داره یا حتما باید doctor witch باشم؟
ممنون

ظاهر کردن اینجور چیز میزا فقط خوراک witch doctor هست بنده به شخصه با همشونم بازی کردم ویچ خیلی حال میده و خوراک مود هاردکور هستش

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان اگر کسی 3 ساعت مانک بازی کرده باشه و براش Furnace دراپ بشه خرشانس ترین آدم روی کره ی زمین هست ؟ !!! ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان اگر کسی 3 ساعت مانک بازی کرده باشه و براش Furnace دراپ بشه خرشانس ترین آدم روی کره ی زمین هست ؟ !!! ؟

حاج ممد محض شما دارم میپرسم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر