Diablo III - Auction House

zu9ibj2duks95hnj2io9.png

:dمحل انجام معاملات بشر دوستانه ی شما!:d

سلام،

روش خرید رو فکر کنم چون الان شخصش معلومه. توی بازی همدیگر رو Inv می کنین و Trade رو با Rclick فعال می کنین و بعدش شما لطف می کنین 7K می زاری سمت خودت و ایشون هم Item رو می زاره اونو و در نهایتTrade رو می زنین. 7K از پول شما میره اونور و اون Item مییاد توی Inventory شما.

باید روشش مثل WoW بازی.

یاعلی...

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ایتم legendary داشتید ندا بدید می خرم!
[LTR][/LTR]

من دارم - برای level 45 به بالا .... منتها چه قدر کنار میای ؟ :d
میدونی تو AH با چه وضعی فروش میره که :p.

Quantic Dream اون مجموعه کتابای Tome برای جواهرسازی رو ورمیدارم اگه هنوز داریش

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
من دارم - برای level 45 به بالا .... منتها چه قدر کنار میای ؟ :d
میدونی تو AH با چه وضعی فروش میره که :p.

Quantic Dream اون مجموعه کتابای Tome برای جواهرسازی رو ورمیدارم اگه هنوز داریش

حالا لیست ایتم ها بزاز ببینم چی داری!:d در مورد قیمت هم با ما راه بیا!:d

خودم چنتا ایتم افسانه دارم! شاید تونستیم عوض کنیم !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان قیمت دیابلود تو usa چنده؟ آمریکا رو میگم.نیایم بگیریم فردا رو pc ـمون نصب نشه یا نصب میشه؟ چیه؟ سیستمش چیه؟ میشه همه ی اینارو بگید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا این یک SET ITEM هست برای Level های پایین ... کسی تا 24 ساعت اینده خواست خبر بده
بین 70 تا 80 هزارتا میفروشم ...
توجه که این SET ایتم هست که خیلی هم نایابه کلا !
n7grxjgh8m893xvtpxcn.jpg

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
اقا این یک SET ITEM هست برای Level های پایین ... کسی تا 24 ساعت اینده خواست خبر بده
بین 70 تا 80 هزارتا میفروشم ...
توجه که این SET ایتم هست که خیلی هم نایابه کلا !
n7grxjgh8m893xvtpxcn.jpg

اگه کسی بر نداشتl-) 50k بر می دارم بیش تر ندارم! :|:(:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا این set item شما کامله یا فقط همین chest armore?
Set کامل این رو ؟ الان ندارم ! چون کسی set کامل نمیخره ... اما 3-4 تا از همین set رو دسته کم بالای 500 هزارتا میشه (بهت میگم چی چیاش رو دارم)... چه برسه کله set مخصوصا Ring اگه داشته باشه که هیچی ! اگه خواستی بگو شاید بتونم جور کنم ! اما recepie اینا و شانس میخواد ....
اگه کسی بر نداشتl-) 50k بر می دارم بیش تر ندارم! :|:(:d
خداییش خیلی پایینه اما باشه ! بزار ببینم کسی میخره از دوستام یا نه !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان آیتم لول 60 راجت میتونم درست کنم براتون من عشق آهنگری داشم کلا خرکی آپگرید کردم رفت . خواستین مواد اولیه بدین اوکی میکنم . تازه یه صندوق پر آتیم هم داره به دردتون میخوره . کلا شما بیاین مفتی هم میدم البته اگر آیتمی مختص Wizard دارین بیارین لطفا :d .
Arman #2861

---------- نوشته در 02:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

Set کامل این رو ؟ الان ندارم ! چون کسی set کامل نمیخره ... اما 3-4 تا از همین set رو دسته کم بالای 500 هزارتا میشه (بهت میگم چی چیاش رو دارم)... چه برسه کله set مخصوصا Ring اگه داشته باشه که هیچی ! اگه خواستی بگو شاید بتونم جور کنم ! اما recepie اینا و شانس میخواد ....

خداییش خیلی پایینه اما باشه ! بزار ببینم کسی میخره از دوستام یا نه !
داداش این ست آیتم رو بیار اگر به دردم خورد ورمیدارم . قیمتش زیاد مهم نیست هر چی دکسون گفت 5 هزار تا بالاتر :d

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
دوستان آیتم لول 60 راجت میتونم درست کنم براتون من عشق آهنگری داشم کلا خرکی آپگرید کردم رفت . خواستین مواد اولیه بدین اوکی میکنم . تازه یه صندوق پر آتیم هم داره به دردتون میخوره . کلا شما بیاین مفتی هم میدم البته اگر آیتمی مختص Wizard دارین بیارین لطفا :d .

آیتم های که با آهنگری ساخته میشه به خاطر رندوم بودن استت ها بدرد Auction house می خورند .

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
آیتم های که با آهنگری ساخته میشه به خاطر رندوم بودن استت ها بدرد Auction house می خورند .
بعشی وقتها هم یه چیزایی میسازه تخیلی ! به درد مرغ کشتنم نمیخوره چه برسه به ... ! ولی خوبه من چندین تا از آیتمهایی که دستمه رو توی آهنگری ساختم .

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
دوستان اروپا
هر میلیون گلد رو 3 هزار تومان میفروشم ، قیمت تو بازی از سایت ها 1.47 یورو هستش.
به میزان کافی موجود است.
کاراکتر هم لول آپ میکنم، 3 روزه 30 هراز تومان 1 تا 60 سایت ها حدود 50 دلار میگیرند.
کلیه inferno's material و gem و tome ها هم 10 درصد ارزون تر از قیمت های auction house فروخته میشه.
ShiroOkami#2663

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
دوستان اروپا
هر میلیون گلد رو 3 هزار تومان میفروشم ، قیمت تو بازی از سایت ها 1.47 یورو هستش.
به میزان کافی موجود است.
کاراکتر هم لول آپ میکنم، 3 روزه 30 هراز تومان 1 تا 60 سایت ها حدود 50 دلار میگیرند.
کلیه inferno's material و gem و tome ها هم 10 درصد ارزون تر از قیمت های auction house فروخته میشه.
ShiroOkami#2663
چه طوری ترنسفر میکنید ؟ هر 1,000,000 گلد 3 هزار تومن ؟ والا قیمتش خوبه ! من که خودمو جرر دادم یه سیصدتایی بیشتر گلد ندارم :-s

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر