Diablo III هم برای دانلود آمد ...

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
اوایل این هفته، Blizzard اعلام کرد بازی Diablo III در تاریخ 15 می عرضه خواهد شد.این شرکت برای سورپرایز کردن طرفداران، بازی را از هم اکنون بر روی شبکه Battle.Net و برای دانلود قرار داده است. کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند Diablo II را با حجم 7.6 گیگابایت دانلود کنند ولی باید توجه داشته باشید که تا 15 می و تا زمانی که بلیزارد بازی را فعال نکرده است، امکان اجرای بازی وجود ندارد.

منبع

Last edited by a moderator:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
خوبه... پس با این حساب احتمال تأخیر خوردنش هم به سمت صفر میل میکنه...
ای جانم بلیزارد... در ضمن هرکی دیابلو کرک شده بگیره خیلی .... ـه :D >:)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
به نشانه اعتراض نسبت به wow که اینقدر جیبمون رو خالی کرد ...... تا کرک شد بگید بریم بازی را بخریم یه دل سیر بازی کنیم >:)

خیلی جالب شد . من بتا رو دارم 8.5 گیگ هست چطور بازی کامل 7.5 گیگ شده ؟‌:-/ اگر بازی کامل رو گذاشته واسه دانلود و DRM هم داره پس باید بدونه از همین الان درس هکر برای کرک کردن DRM بازی باز هست و ما تا ماهه دیگه داریم بازی میکنیم . اما این ممکنه ؟‌ نه .
خوب خودشون گفت دیگه قسمت PVP رو فعلا منتشر نمیکنند برای همین حجمش کمتر هست

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
با ادمین فروشگاه دی سی چت میکردم لینک دادم گفتم نسخه ی کالکتور این بازی را میارید با تعجب گفت این که مال پی سی هست منم گفتم مگه پی سی باز ها دل ندارن :d
خلاصه رازیش کردم گفت قیمت بده گفتم 100 دلار گفت 350-360 هزار تومن حدودا میشه>:)
من#:-s
گفتم خوب نسخه ی معمولیش که 60 دلاره چقدر میارین گفت میشه حدود 120-130 تومنb-)
من:((
خلاصه تشکر کردم و هر چه سریعتر از محل حادثه در رفتم:))
ادم میمونه پولی جمع کنه حداقل سی دی کی این بازیرا بخره:| چون بازیی هست که ارزش داره واقعا اورجشو خرید برای انلاین

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
این نسخه دیجیتالی هست که خود بلیز برای دانلود تو سایتش گذاشته تا هنگام عرضه گیمرها بدون تاخیربتونن بازی کنن.همچین حرکتی رو هم دقیقا سر sc2 کرد.هیچ جوره حتی اگه کرک بشه قابل بازی نیست چون یه سری فایل های اصلی رو بلیز جزو این نسخه قرار نمیده و دقیقا با ریلیز بازی حدود 100 مگ باید dl کنید.اونزمان این نسخه قابل بازی میشه.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
با ادمین فروشگاه دی سی چت میکردم لینک دادم گفتم نسخه ی کالکتور این بازی را میارید با تعجب گفت این که مال پی سی هست منم گفتم مگه پی سی باز ها دل ندارن :d
خلاصه موندم پولی میتونم جمع کنم حداقل سی دی کی این بازیرا بخرم:| چون بازیی هست که ارزش داره واقعا اورجشو خرید برای انلاین
عجب!!!!
کالکتورز استارکرفت رو که 200 میداد....
تا 300 می تونستم بدم اما 350 زوره خدایششش.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ادم میمونه پولی جمع کنه حداقل سی دی کی این بازیرا بخره:| چون بازیی هست که ارزش داره واقعا اورجشو خرید برای انلاین
40$ بیشتر باید اختلافش 230 هزارتومان باشه ؟!
به خدا تقصیر خودمونم هست که میریم میخریم !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
40$ بیشتر باید اختلافش 230 هزارتومان باشه ؟!
به خدا تقصیر خودمونم هست که میریم میخریم !

دوست عزیز شما قیمت دلار که الان 1930 حساب میشه پول پست و احتمالا مالیات هم بهش میخوره و بعد طرف در راه خدا نمیاره که سود میخواد سرجمع ببینی طرف همچینی بیراه نمیگه.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
نسخه اروپاش 45 یورو و نسخه امریکاش 60 دلار ... خوب همون قیمت درسته دیگه کسی که سی دی کی میفروشه دلار 1960 میخره نه 1260...ولی اونایی که فیزیکی میارن 1260 میخرن 2000 تومان میفروشن

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
جایی نمیشناسین سی دی کی داشته باشه انلاینش فکنم خیلی حال میده عید امسال سرگرم شیم استار کرفت که کلی حال داد انلاینش اینم بگیریم کامل شه

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
اول از هر چیز من بگم که DRM مثل BATTLE .NET هست نه..... .. و اینوهم بگم که هر چقدر WOW کرک شد این هم میشه . معنی کرک تو بازیهای بلیزارد با بقیه فرق میکنه . بقیه بازی ها رو شما کرک میکنی و بازی میکنی و لذت می بری . ولی بازی های بلیزارد رو اگر هم مجانی بازی کنی انگار تا حالا بازی نکردیش .
چون بازی های بلیزار تمام قدرتش توی قسمت مالتی پلیر هست و بس . هر وقت کسی تونست battle.net رو هک بکنه تا بشه مجانی به صورت آنلاین بازی کرد میتونه ادعا کنه که این بازی رو هک کرده . مثلا بازی World of Warcraft رو شما میتونی تو سرور مجانی بازی کنی با 100 نفر ( که البته بازی نکنی بهتره) یا
میتونی تو سرور بلیزارد بازی کنی با 13 ملیون نفر جمعیت آنلاین . آخه دیابلو که نشه توش player vs player) PVP) بازی کرد یا CO-OP بازی کرد یا مالتی بازی کرد به چه دردی میخوره ؟ طرف 10 ساله داره بازی می سازه ... من حاضرم اینو بخرم ولی تا 10 سال بازی نخرم.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر