Diablo 3 بر روی کنسول ها در حال اجرا است.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

Diablo 3 در حال اجرا برروی کنسول ها است اما یک پروژه رسمی از Blizzard نیست..

Blizzard Entertainment در حال اجرا ایده های خوب در این سال برای آوردن Diablo 3 بر روی کنسول ها است. این بازی action-RPG هم اکنون در حال اجرا بر روی کنسول هایی نامشخص در Blizzard است.

مدیر اجرایی کمپانی Blizzard به Polygon می گوید این کمپانی هنوز آماده صحبت درباره برنامه های خود برای عرضه Diablo 3 بر روی کنسول ها نیست.

Rob Pardo که به تازگی از سمت معاون طراحی بازیها به سمت مدیر اجرایی ارتقا درجه داشته است میگوید:"ما هنوز درباره آن در جستجو هستیم."" ما آن را ساخته ایم و در حال اجرا آن هستیم. ما امیدواریم آن را تا جایی جلو ببریم که به عنوان یک پروژه رسمی رونمایی شود.اما ما آماده انتشار اطلاعات بیشتری در مورد آن نیستم،اما این خوب به نظر می رسد."

Jay Wilson طراح ارشد Diablo 3 افزود که: Blizzard در جستجو گزینه هایی برای کنسول ها است. و اضافه کرد:" کمپانی در حال برسی افزودن قسمت هایی جدیدی به بازی هست.

Wilson به Polygon در مصاحبه اش گفت:" کل تیم سازنده بازی هم اکنون مشغول کار بر روی یک چیز بزرگ بعدی برای Diablo هستند. و در سال آینده موضوعات بیشتری را در این باره نمایش خواهیم داد.

Mike Morhaime مدیر عامل Blizzard در ماه نوامبر اعلام کرد: کمپانی برنامه هایی برای عرضه بسته الحاقی برای Diablo 3 دارد.اما تاریخ عرضه مشخصی اعلام نشده است.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
به راحتی, . ۴ تا کلید که خودش داره. با گرفتن lt و rt هم ۸ تا دیگه اضافه میشه که دیگه بس باید باشه
فک کنم 16 تا بیشتر نداشته باشه.
ولی اگه اینطور باشه که خیلی خوبه:D
ولی فک نکنم اندازه ی PC کنترل داشته باشی روی Hot Bar.دو سه سال طول میکشه که بفهمی مثلا شماره 1 رو با مثلا LT+X باید انتخاب کنی نه RT+Y:D
کسایی که Torchlight 1 رو بازی کردن بگن کنترل چه طور بوده.سوال شده واسم بدجور:D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
تسلیت میگم به سرسپرده های بلیزارد که حاضر بودن فقط دیابلو روی پی سی بازی کنن تا اینکه هزار تا عنوان رنگارنگ کنسول رو تجربه کنن !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
تسلیت میگم به سرسپرده های بلیزارد که حاضر بودن فقط دیابلو روی پی سی بازی کنن تا اینکه هزار تا عنوان رنگارنگ کنسول رو تجربه کنن !
می دونی جالب اینجاست که خود بلیزارد هم راضی شده بده ولی سرسپرده ها نه :))

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
بازی اگر قراره مثل نسخه PC ـش برای بازی کردن به سرور بیلیزارد وصل باشه که اصلا برای ما امکان نداره چون اولا که تحــریم ـم دوما نت ـمون جواب نمیده سوما 90% گلد ندارن که بخوان وصل بشن (نسخه 360)چهارم اون 10% هم باید CD key بازی رو احتمالا خریداری کنن مثل نسخه PC
کی گفته نود درصد گلد ندارند؟

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
می دونی جالب اینجاست که خود بلیزارد هم راضی شده بده ولی سرسپرده ها نه
یک بار گفتم باز هم میگم الان دیگه هر گیمری یک کنسول و pc رو تو خونه اش داره و تقریبا همه عناوین رو تجربه میکنه پس بیخیال این فن بازی ها بشین چون فقط مسخره است

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یک بار گفتم باز هم میگم الان دیگه هر گیمری یک کنسول و pc رو تو خونه اش داره و تقریبا همه عناوین رو تجربه میکنه پس بیخیال این فن بازی ها بشین چون فقط مسخره است
2000 دفعه بگو
الان سُجده کنم من؟؟
نمیدونی در مورد چی و کی کامنت گذاشتم واسه چی فوضولی میکنی اخه عزیزم؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
2000 دفعه بگو
الان سُجده کنم من؟؟
نمیدونی در مورد چی و کی کامنت گذاشتم واسه چی فوضولی میکنی اخه عزیزم؟
خو راست میگه :D
بنداز دور فن بازی رو. :|
تا ماه پیش که بلزارد گفته بود عرضه بازی واسه کنسول نامشخص هست خیلیها می گفتن آش دهن سوزی هم همچین نیست (فکر کنم خودت هم بودی:D)، اما الان همه (من جمله خودت) یه نقطه ای از بدنشون بزن و بکوب هست. :D
ما که بخیل نیستیم. نوش جونتون.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خو راست میگه :D
تا ماه پیش که بلزارد گفته بود عرضه بازی واسه کنسول نامشخص هست خیلیها می گفتن آش دهن سوزی هم همچین نیست (فکر کنم خودت هم بودی:D)، اما الان همه (من جمله خودت) یه نقطه ای از بدنشون بزن و بکوب هست. :D
من هزاری از هیچکدوم زیرمجموعه های سبک rpg و jrpg خوشم نمیاد که بود و نبودش بخواد خوشحالم کنه یا ناراحت !
منظورم اون عده از دوستانی هستن که یکیشون میگفت من حاضرم bang bang racing رو روی pc با کیفیت 1080 بازی کنم تا اینکه بخوام روی کنسول آنچارتد و هیلو بازی کنم :))
یکیشونم میگفت من حاضرم 15 سال روی pc دیابلو رو بازی کنم تا اینکه بخوام روی کنسول بازی های نوب و بچه گانه (منظوررش تمام بازی هایی بود که روی pc نمیاد) بازی کنم !!
و همشون هم به اتفاق میگفتن هر 15 سال یکبار دیابلو واسه pc میاد سگش شرف داره به این همه بازی رنگارنگ و جور واجور که هر سال واسه کنسول میاد.
و بلیز و گاد میدونستن و میگفتن وفاداره به pc و کنسول رو ادم حساب نمیکنه
خدا شاهده اگر هیچ جای ما بزن بکوب باشه، ولی یه جای خیلیا الان داره میسوزه !
منم فن کنسول نیستم، فن بازی خوبَم
you know؟

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
الان بازی که 7 6 ماه پیش رو PC ریلیز شده تازه شایعه اومدنش رو کنسول اومده کجاش سوزش داره ؟
یه حرف نزنین خودتونم خندتون بگیره .

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من هزاری از هیچکدوم زیرمجموعه های سبک rpg و jrpg خوشم نمیاد که بود و نبودش بخواد خوشحالم کنه یا ناراحت !
منظورم اون عده از دوستانی هستن که یکیشون میگفت من حاضرم bang bang racing رو روی pc با کیفیت 1080 بازی کنم تا اینکه بخوام روی کنسول آنچارتد و هیلو بازی کنم :))
یکیشونم میگفت من حاضرم 15 سال روی pc دیابلو رو بازی کنم تا اینکه بخوام روی کنسول بازی های نوب و بچه گانه (منظوررش تمام بازی هایی بود که روی pc نمیاد) بازی کنم !!
و همشون هم به اتفاق میگفتن هر 15 سال یکبار دیابلو واسه pc میاد سگش شرف داره به این همه بازی رنگارنگ و جور واجور که هر سال واسه کنسول میاد.
و بلیز و گاد میدونستن و میگفتن وفاداره به pc و کنسول رو ادم حساب نمیکنه
خدا شاهده اگر هیچ جای ما بزن بکوب باشه، ولی یه جای خیلیا الان داره میسوزه !
منم فن کنسول نیستم، فن بازی خوبَم
you know؟

مسلما کسی که این حرفا رو میزده تعصب کورش کرده بوده وگرنه هیچ عقل سلیمی این حرافا رو قبول نمیکنه!!
ولی بازگو کردن این حرفا از طرف شما هم فقط ارزش خودت رو پایین میاره و دلیلی نیست حرفهای مفت یه عده رو بازگو کرد که باز فنهای این و اون بریزن اینجا و دعوا درست بشه!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مسلما کسی که این حرفا رو میزده تعصب کورش کرده بوده وگرنه هیچ عقل سلیمی این حرافا رو قبول نمیکنه!!
ولی بازگو کردن این حرفا از طرف شما هم فقط ارزش خودت رو پایین میاره و دلیلی نیست حرفهای مفت یه عده رو بازگو کرد که باز فنهای این و اون بریزن اینجا و دعوا درست بشه!!
اگر یه عده متعصب بودن اهمیتی برام نداشت
یوزر های مهمی بودن که این حرفای مفت رو زدن، تک تکشون رو هم میشناسم
anyway
کِش ندیم دیگه، چیزی که باید میشنیدن رو شنیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر