Devil may Cry | PC

devil-may-cry-5-84.jpeg

Developer : Ninja Theory
Publisher : Capcom
Genre : Hack 'n' Slash- Beat 'em Up
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 25 January 2013

Devil May Cry.org
Capcom-Unity

Ninja Theory

داستان سری Devil May Cry همیشه پیرامون شکارچی شیطانی به نام دانته بوده است.
دانته فردیست نیمه شیطان و نیمه انسان ( توی نسخه جدید نیمی فرشته و نیمی شیطان ) و پسر اسپاردا شیطانی افسانه ای که سالها پیش برای کمک به انسان ها علیه همنوع های خودش بر میخیزد و باعث شکست آنها میشود.
بعدها دانته هم راه پدر خودش رو ادامه داده و با باز کردن مغازه ایی به کار شریف شیطان کشی مشغول میشود.
دانته نیز مانند پدر،فردی فوق العاده نیرومند و با قدرت هایی مافوق بشریست و حتی به گفته خیلی ها از پدر هم پیشی گرفته و هیچ شیطانی توانایی مقابله با او را ندارد.

داستان DmC ( که ریبوتی بر سری Devil May Cry حساب میشود ) در مورد دانته جوانیست که هنوز به قدرت های خودش پی نبرده و بیشتر به یک مبارز خیابانی شبیه است تا شکارچی حرفه ایی شیطان.
دانته قراره در این نسخه با کمک سازمانی به نام The Order جلوی شیطان ها رو گرفته و انسان ها رو از بردگی انها نجات دهد.
شیطان ها در این نسخه تقریبا از پشت پرده کنترل کل دنیا رو بدست دارند. رسانه ها ، سیستم های بانکی ، شرکت های بزرگ تولید کننده غذا و ... همگی توسط شیطان ها کنترل میشوند و بدون اینکه انسان ها خودشان به این موضوع پی ببرند اسیر شیاطین هستند.

برخلاف نسخه های قبلی دانته توی دنیای انسان ها با شیطان ها نمیجنگد و هر دفعه که شیطان ها اون رو شناسایی میکنند به درون دنیایی خودشان یعنی لیمبو (Limbo) میکشند و سعی میکنند آنجا دانته را از بین ببرند ، بدتر از آن این است که خود شهر هم قصد جلوگیری از دانته را دارد و به هر وسیله ممکن جلوی او را میگیرد

مثل نسخه های قبلی گیم پلی بازی همچنان خیلی سریع و روان است و بر اساس سلاح های گرم و سرد دانته و زدن کمبوهای فوق العاده زیبا و استایلیش طراحی شده است.
دانته هنوز شمشیر معروف خودش Rebellion و همینطور کلت های وفادارش Ebony & Ivory را در اختیار دارد و علاوه بر سلاح های معروفش دانته یه تبر ( شیطانی ) و همینطور یک داس ( فرشته ایی ) نیز دارد و در طول بازی نیز سلاح های فرشته ایی و شیطانی جدیدی به دست میارد که قابلیت آپگرید شدن و خریدن کمبو برای هر کدام از آنها وجود دارد .

DmC قرار است در 15 January سال 2013 برای Xbox360 و PS3 عرضه شود ، نسخه PC بازی نیز قرار است در 25 ژانویه 2013 منتشر شود.

آپدیت1:

• درجات سختی بازی مشخص شدند،

سه درجه سختی Easy ، Normal و Hard از همان ابتدای بازی قابل انتخاب هستند ولی مثل نسخه های قبلی بعد از تمام کردن بازی روی درجات سختی بالا درجات سختی جدیدتر باز میشوند ! این لیست درجات سختی ایی که قابل باز شدن هستند :

Son Of Sparda - دشمنان سخت تر میشوند ، تعداد دشمن ها در هر محیط نسبت به درجات سختی قبلی تغییر میکند.
Dante Must Die - قویترین دشمنان در تمام درجات سختی در این بخش حضور دارند ، تعداد دشمن هایی که به دانته حمله میکنند زیادتر میشود.
Hell Or Heaven - ترکیبی از درجات قبلی با این تفاوت که همه چیز و همه کس( حتی باس ها ) با یک ضرب کشته خواهند شد ، دانته هم با یک ضرب از بین میرود.
Hell Or Hell - همان درجه سختی بالا ولی اینبار فقط دانته با یک ضرب کشته میشود.

• نسخه PC بازی بر روی 60 فریم اجرا خواهد شد.
  • بازی دارای بخش Training Mode نیز خواهد بود.

آپدیت 2:

سیستم مورد نیاز بازی مشخص شد:

Minimum System Requirements:

• Processor: AMD Athlon X2 2.8 Ghz or better,
  • Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz or better
  • Memory: 2 GB RAM
  • Hard Disk Space: 8 GB free hard drive space
  • Video Card: ATI Radeon HD 3850 or better,
  • NVIDIA GeForce 8800GTS or better
  • DirectX: 9.0c or greater
  • Sound: Standard audio device

Recommended System Requirements:

• Processor: AMD Phenom II X4 3 Ghz or better,
  • Intel Core 2 Quad 2.7 Ghz or better
  • Memory: 4 GB RAM
  • Hard Disk Space: 9 GB free hard drive space
  • Video Card: AMD Radeon™ HD 6950 or better
  • DirectX: 9.0c or greater
  • Sound: Standard audio device

442nql020b31db7g6iqv.jpg

DmC:DEVIL MAY CRY
E3 2012:DANTE THE DEMON KILLER TRAILER
HD
SD

=====================================
dq1pit5c8aclnkvr9h0b.jpg

E3 2012:SECRET INGREDIENT BOSS GAMEPLAY-CAM
HD
SD

utg9bahvfrpe5yo17nh.jpg

E3 2012:UNDER WATCH GAMEPLAY PART 1-CAM
HD
SD

hs4azcprifhs3vn0kl38.jpg

E3 2012:UNDER WATCH GAMEPLAY PART 2-CAM
HD
SD

viozwvcx59t3nfl4aps0.jpg

E3 2012:INTERVIEW
HD
SD

تصاویر بازی Devil May Cry

=================================

با تشکر از علی (Dante Never Cry)

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
اقا این frosty knight ها رو چه جوری میشه زد خیلی اذت می کنند؟ همین demon های ابی رنگ رو میگم که فریز می کنن دانته رو ! بیشتر وقت ها شیلد میگیرند .. از باس هاش سخت ترند :D
سلاح آبی برای دشمنای آبی و سلاح قرمز برای دشمنای قرمز :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
گرافیک هنری به Cell shade بودن و رنگی‌ بودن بازی ربطی‌ نداره،مربوط به طراحی بازی هست.

بیایی همه جارو رنگین کمانی کنی‌ و از زمین کاشی بپرونی بیرون بازی هنری نمی‌شه، این DmC سعی‌ داره جو بازی رو Sick نشون بده و خوبم نشون داده، ولی‌ مریض بودن جو بازی به معنی‌ هنری بودن گرافیک نیست.
100% بازی تو گرافیک نسبت به بازی پنج سال پیش پیشرفت آنچنانی‌ نداشته.حتا اگه در نظر بگیریم که بی‌ خیال گرافیک بازی شدن و فقط تو قسمت هنری تمرکز کردن بازم دلیل خوبی‌ نیست , چون شماره قبل هم دقیقاً به همین اندازه هنری بود مثلا مثلا :D
P.S : خود بازی بسیارEpic می‌باشد :D

آخرین ویرایش:

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
من پیرمرد که دیگه با این سبک بازیها جور در نمیام، بسیار با این بازی حال کردم.:x نه تنها بهترین در سری DMC ه بلکه در این سبک یه بازی خیلی خوش ساخت هست. داستان زیبا و نزدیک به حقیقتی هم داره.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
الان تموم شد!!!
بازی معرکه ای بود,البته قبل از عرضه هم همین انتظار رو ازش داشتم!!
فقط یکم کوتاه بود و زود تموم شد,درجه سختی بازی هم نسبت به نسخه های قبلی واقعا پایین بود!!
دیکه ایراد خاصی توش نیست به جز!
مبارزه با موندوس خیلی آبکی بود!!!:|
یه جورایی در حد نسخه چهارم بود ولی هنوز به سومی نمیرسید,کسی چه میدونه شاید نسخه بعدیش از DMC 3 هم زد جلو!!:d
پ.ن:واقعا مزه ها و کنایه های دانته رو عالی از آب در آورده بودن!!>:d<

MohammaDante

کاربر سایت
Dec 16, 2012
59
نام
Mohammad
الان تموم شد!!!
بازی معرکه ای بود,البته قبل از عرضه هم همین انتظار رو ازش داشتم!!
فقط یکم کوتاه بود و زود تموم شد,درجه سختی بازی هم نسبت به نسخه های قبلی واقعا پایین بود!!
دیکه ایراد خاصی توش نیست به جز!
مبارزه با موندوس خیلی آبکی بود!!!
yahoo_22.gif
یه جورایی در حد نسخه چهارم بود ولی هنوز به سومی نمیرسید,کسی چه میدونه شاید نسخه بعدیش از DMC 3 هم زد جلو!!
yahoo_4.gif

پ.ن:واقعا مزه ها و کنایه های دانته رو عالی از آب در آورده بودن!!
yahoo_6.gif

درجه سختی پایین تر بود.اما dante must die خوب و سخت تره!
گیم پلی بازی خیلی کم بود!!
تیکه های دانته خیلی بد بود.تو 90 درصد تیکه هاش فحش میداد.تیکه تو نسخه 3 و 4 عالی بودن
تو 3 اونجا که میخواد با اون سگ 3 کله مبارزه کنه!!
تو 4 اونجا که اون غوله پشت تاریکی قایم شده بود و تا خانوم محجبه
yahoo_4.gif
از شاخکش اویزون شده بود!تیکش به اون خانوم ها در نوع خودش جالب بود!!
این نسخه فقط فنون ضربه زدن و روانتر بودن بازی و گرافیک نسبت به نسخه های قبل بهتر بود.تو داستان و بقیه چیزا به پای سخه های قبل نمیرسید.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
درجه سختی پایین تر بود.اما dante must die خوب و سخت تره!
گیم پلی بازی خیلی کم بود!!
تیکه های دانته خیلی بد بود.تو 90 درصد تیکه هاش فحش میداد.تیکه تو نسخه 3 و 4 عالی بودن
تو 3 اونجا که میخواد با اون سگ 3 کله مبارزه کنه!!
تو 4 اونجا که اون غوله پشت تاریکی قایم شده بود و تا خانوم محجبه :dاز شاخکش اویزون شده بود!تیکش به اون خانوم ها در نوع خودش جالب بود!!
این نسخه فقط فنون ضربه زدن و روانتر بودن بازی و گرافیک نسبت به نسخه های قبل بهتر بود.تو داستان و بقیه چیزا به پای سخه های قبل نمیرسید.

به نظرم تیکه های دانته این شماره هم عالی بود,بعضی جاها واقعا منو به خنده مینداخت!!!

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام
خوب دوستان من بازیرو رو Devil Hunter و Nephilim و Son Of Sparda تموم کردم خیلی قشنگ و زیبا بود و میشد ضربات مختلفی زد و گرافیک خوبی هم داشت
الان تمام درجات سختی بغیر از درجه ی آخر یعنی Hell And Hell برام آزاد شده میشه بگید این درجه ی آخرو چطوری باید آزاد کنم
و یه چیز دیگه من خودم چند تا کاستوم دانته با تموم کردن بازی برام اومد چند تا هم که کاستوم پک بود که دانلود کردم و ریختم ولی برام اصلا کاستوم osiris و arbiter { اگه اشتباه نوشتم ببخشید } باز نشده کاستوم اینارو از کجا گیر بیارم ؟
با تشکر

MohammaDante

کاربر سایت
Dec 16, 2012
59
نام
Mohammad
سلام
خوب دوستان من بازیرو رو Devil Hunter و Nephilim و Son Of Sparda تموم کردم خیلی قشنگ و زیبا بود و میشد ضربات مختلفی زد و گرافیک خوبی هم داشت
الان تمام درجات سختی بغیر از درجه ی آخر یعنی Hell And Hell برام آزاد شده میشه بگید این درجه ی آخرو چطوری باید آزاد کنم
و یه چیز دیگه من خودم چند تا کاستوم دانته با تموم کردن بازی برام اومد چند تا هم که کاستوم پک بود که دانلود کردم و ریختم ولی برام اصلا کاستوم osiris و arbiter { اگه اشتباه نوشتم ببخشید } باز نشده کاستوم اینارو از کجا گیر بیارم ؟
با تشکر

فکر کم واسه ما باز نشه!تو توضیحات اون سلاح ها بخون.فکر کنم نوشته از طریق استیم وا میشه که واسه اون هم باید بازی نسخه اصلی باشه!
یعنی الان 6 تا سطح واسه شما واز شده؟سطح dante must die و heaven or hell چجور وا شدن؟(چون شما نوشتید بازی رو تو اون 3 سطح تموم کردید.وقتی تو اون سه سطح تموم بشن ، سطح heaven or hell وا نمیشه هنوز!)
به نظرم واسه باز کردن سطح اخر باید بازی رو یه بار تو سطح heaven or hell تموم کنید.(تو توضیحات سطح نوشته بود!)

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
فکر کم واسه ما باز نشه!تو توضیحات اون سلاح ها بخون.فکر کنم نوشته از طریق استیم وا میشه که واسه اون هم باید بازی نسخه اصلی باشه!
یعنی الان 6 تا سطح واسه شما واز شده؟سطح dante must die و heaven or hell چجور وا شدن؟(چون شما نوشتید بازی رو تو اون 3 سطح تموم کردید.وقتی تو اون سه سطح تموم بشن ، سطح heaven or hell وا نمیشه هنوز!)
به نظرم واسه باز کردن سطح اخر باید بازی رو یه بار تو سطح heaven or hell تموم کنید.(تو توضیحات سطح نوشته بود!)

ممنون
آره داداش الان فقط سطح آخری قفله بقیش بازه :-*

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
تو داستان و بقیه چیزا به پای سخه های قبل نمیرسید.
به نظر من داستان تو DMC های قبلی هیچ وقت نقطه قوت بازی نبوده. تو DmC دیگه از اون تم گوتیک و Castlevania مانند نسخه های قبلی خبری نیست ولی تقریبا شاهد همون داستان نسخه های قبلی هستیم.
به نظرم داستان تو نسخه ی ریبوت بهتر روایت میشه و در کل پتانسیل داره که تو نسخه های بعدی بهتر هم بشه!

cheshmak86

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5
تف به کاپکام که
جدای از تبدیل دانته شوخ و قدرتمند به یه آشغال خیابونی کو....ی غربی بازی از تمام جهات فنی هم افت کرده
اصلا تغییر کرای به آنریل مسخره بود
حرکت دوربین بد شده - 50 درصد بازی پریدن از اینور به اونور شده
بازی از سبک حماسی و موسیقی های حماسی تبدیل به یه بازی غربی توخالی شده
شخصیت پردازی در حد صفر اصلا ورجیل قابل مقایسه با سری سوم نیست
باس ها کم و خیلی چرت و بی روح شدن هوش مصنوعی و تنوع دشمنها کم شده
فضای اوایل بازی کپی شده بازی alice madness return بود بعضی دشمنها الگو گرفته از سری قبلی بودن اره برقی دارها دقیقا کپی رزیدنت اویل 4 بودن و ....
devil triggger خیلی ضعیف بود
و......

دوباره دارم سری سوم رو بازی میکنم تا شاید عصبانیتم کم بشه8-|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آقا یک سوال:
این دعوا دانته با ورجیل این آخرای بازی سر چیه؟؟؟
بر اساس گیرایی من:D، بعد از کشتن Mundus ویرجیل به دانته میگه که خودشون کنترل اوضاع رو به دست بگیرن تا قوی بشن اما دانته میگه اینجوری یه جورایی انسان ها نابود میشن و به بشریت ضربه میخوره. اما ویرجیل چون میگه خودشون Nephelim هستن پس انسان نیستن و نباید براشون مهم باشه. واسه همین یه مبارزه بینشون درمیگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر