Devil May Cry For Pc

سیستم مورد نیاز و تاریخ اتشار

سیستم مورد نیاز
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad
*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

تاریخ انتشار
Spring 2006

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط djhamid:
عمرا کوتاه نمیام
نقد مال خودمه
کپی نیست
حاضرم از سایت اخراج بشم ولی از اعتبارم دفاع میکنم
قبول اشتباه از منه مطلب هم مال خودته بی خیال شو پست الکی هم نزن باشه اصلا این تذکر ها به من نیومده خود مدیرا رفع و رجوعش کنن

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
حالا شد

خداییش کنترل بازی خوبه
انقدر خوب بود که من خوشم اومد کنترل شبیه ساز پی اس دو رو مثل اون کردم
ولی ای کاش روی گرافیک بیشتر کار میکردن

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
من بازم گیر کردم:cheesygriالبته این دفعه سره غوله مرحله ی 9 همون زنه خیلی سخته
با کلی زحمت میتونم نصفه خونشو ببرم از اونجا به بعدشم خیلی قوی میشه
همین نصفه خونشم که میتونم ببرم بخاطره یه اسلحه ی جدیده که گرفتم و الا همونشم نمیتونستم
میخوام بدونم کشتنش روشه خواستی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
؟

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط reza006:
من بازم گیر کردم:cheesygriالبته این دفعه سره غوله مرحله ی 9 همون زنه خیلی سخته
با کلی زحمت میتونم نصفه خونشو ببرم از اونجا به بعدشم خیلی قوی میشه
همین نصفه خونشم که میتونم ببرم بخاطره یه اسلحه ی جدیده که گرفتم و الا همونشم نمیتونستم
میخوام بدونم کشتنش روشه خواستی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
؟
من ديگه به خودزني افتاده بودم تا اين زن خفاش را شكست بدهم.نزديك به پنج بار تا نزديكي هاي شكست دادنش رفتم ولي اين غول خيلي عوضي بود.وقتي جون كم مي آورد در همان حال كه خفاشهاي دوروبرش را از دست داده ، دايره سياهي را دور دانته بوجود مي آورد كه در صورت نزديك شدن به دانته ، دانته نتواند تكان بخورد .اميدوارم اشكان بخاطر نوشتن اين قسمت من را بن نكند ولي چكار كنم كه اين قسمت مربوط به بازي مي شود و ناگزيرم به گفتن آن.وقتي دايره سياه تشكيل شود و دانته مانند نقطه اي در دايره قرار بگير ، اون زن خفاش بهش نزديك مي شود و از دانته لب مي گيرد تا بدين وسيله خونش دوباره پر شود.پنج بار اين بلا را سرم آورد و ديگه بار آخر حالش را گرفتم.اين هم راهنمايي كامل براي رد كردن اين غول...
اگر دقت كنيد مكانهاي ظاهر شدن زن خفاش در روي سن صحنه ي تئاتر ، دري كه از آن داخل شده ايد و وسط محوطه ي سالن است.در دو حالت اول اين غول مي تواند حركات مانند صاعقه زدن ، ضربه اي شبيه شخم زدن ، ضربه دوراني و بوجود آوردن و زدن امواج الكتريكي بصورت موج را انجام بدهد.بهترين وسيله براي مبارزه همان لانچيكو ي دانته است و اينكه در اين دو حالت هميشه در پشت غول قرار بگيريد.مطمئن باشيد ضربات لانچيكو از ضربات آلستر و يا شاتگان و تفنگ دو بار Upgrade شده بيشتر از بقيه خون غول را مي گيرد.موقعي كه غول در وسط محوطه است دور خودش دايره سياه تشكيل مي دهد و با چشمان سرخش ، نور بطرفتان پرتاب مي كند.بهترين روش در اين حالت پريدن و ضربه زدن به غول است.اگر هم خون غول خيلي كم شده بود ، زن خفاش سعي مي كند با سوء استفاده از هوس سيري ناپذير دانته (!) از شما خون بگيرد.بهتر است در اين حالت بلافاصله به حالت شيطاني برويد و تا مي توانيد كمبو اجرا كنيد.
بعد از اينكه زن خفاش را كشتم ، دانته يك كنسرت حسابي اجرا كرد كه واقعا خستگي را از تنم بيرون برد.اميدوارم شما هم اين كنسرت زيبا با گيتار الكتريك را ببينيد.:cheesygri
راستي ميگم اون زمان گيتار الكتريك هم وجود داشته است يا نه ؟ :)

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اینم اون صحنه ای که حامد جون میگفت
عجب صدایی داره این جوون(دانته)
20ab6yo.jpg

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
نوشته شده توسط حامد:
من ديگه به خودزني افتاده بودم تا اين زن خفاش را شكست بدهم.نزديك به پنج بار تا نزديكي هاي شكست دادنش رفتم ولي اين غول خيلي عوضي بود.وقتي جون كم مي آورد در همان حال كه خفاشهاي دوروبرش را از دست داده ، دايره سياهي را دور دانته بوجود مي آورد كه در صورت نزديك شدن به دانته ، دانته نتواند تكان بخورد .اميدوارم اشكان بخاطر نوشتن اين قسمت من را بن نكند ولي چكار كنم كه اين قسمت مربوط به بازي مي شود و ناگزيرم به گفتن آن.وقتي دايره سياه تشكيل شود و دانته مانند نقطه اي در دايره قرار بگير ، اون زن خفاش بهش نزديك مي شود و از دانته لب مي گيرد تا بدين وسيله خونش دوباره پر شود.پنج بار اين بلا را سرم آورد و ديگه بار آخر حالش را گرفتم.اين هم راهنمايي كامل براي رد كردن اين غول...
اگر دقت كنيد مكانهاي ظاهر شدن زن خفاش در روي سن صحنه ي تئاتر ، دري كه از آن داخل شده ايد و وسط محوطه ي سالن است.در دو حالت اول اين غول مي تواند حركات مانند صاعقه زدن ، ضربه اي شبيه شخم زدن ، ضربه دوراني و بوجود آوردن و زدن امواج الكتريكي بصورت موج را انجام بدهد.بهترين وسيله براي مبارزه همان لانچيكو ي دانته است و اينكه در اين دو حالت هميشه در پشت غول قرار بگيريد.مطمئن باشيد ضربات لانچيكو از ضربات آلستر و يا شاتگان و تفنگ دو بار Upgrade شده بيشتر از بقيه خون غول را مي گيرد.موقعي كه غول در وسط محوطه است دور خودش دايره سياه تشكيل مي دهد و با چشمان سرخش ، نور بطرفتان پرتاب مي كند.بهترين روش در اين حالت پريدن و ضربه زدن به غول است.اگر هم خون غول خيلي كم شده بود ، زن خفاش سعي مي كند با سوء استفاده از هوس سيري ناپذير دانته (!) از شما خون بگيرد.بهتر است در اين حالت بلافاصله به حالت شيطاني برويد و تا مي توانيد كمبو اجرا كنيد.
بعد از اينكه زن خفاش را كشتم ، دانته يك كنسرت حسابي اجرا كرد كه واقعا خستگي را از تنم بيرون برد.اميدوارم شما هم اين كنسرت زيبا با گيتار الكتريك را ببينيد.:cheesygri
راستي ميگم اون زمان گيتار الكتريك هم وجود داشته است يا نه ؟ :)
مرسی ولی من بازم نتونستم ردش کنم زحمت کشیدی اینهمه توضیح دادی ولی من فقط تو همون تیکه که خونتو میگیره(از اون کارا)میکنه یه خورده بیشتر راجبه اون قسمت توضیح بدید اخه اون لحظه ای که خونتو میگیره هیچکاری نمیشه کرد فقط باید وایسم نگاه کنم در این مورد یه ذره بیشتر توضیح بدید اگه ممکنه

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
ببین دوست من در مورد اون زنه سعی کن زمانی میاد سمتت فقط بدوی و فرار کنی.سعی کن دورش بچرخی و ازش دور شی.یعنی همون طوری که داری میدوی کمی هم از راهت منحرف شو.;)

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
نوشته شده توسط alireza862002:
ببین دوست من در مورد اون زنه سعی کن زمانی میاد سمتت فقط بدوی و فرار کنی.سعی کن دورش بچرخی و ازش دور شی.یعنی همون طوری که داری میدوی کمی هم از راهت منحرف شو.;)
دمت گرم کمکه تو از همه بیشتر به دردم خورد بالاخره تونستم ردش کنم
مرسیییییییییییییییییییییییییی:love:

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
نوشته شده توسط slip_knot:
بابا قولش خیلی راحت تموم شد
من موندم چرا اینقدر موندی
بابا خداییش خیلی سخت بود
اصلا از این غول سخت تر هم مگه هست دیگه از این سخت تر نمیشد
اخرایه خونش که بود قلبم داشت از جا کنده میشد

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام کی تا مرحله 18 رفته؟ این مرحله حال گیری !! برای اینکه باید با تمام غولهایی که قبلا جنگیدی باید از دو باره بجنگی!! :((:(اصلا بهتون بگم بدون کد تقلب نمی شه رفت اگه هم می خوایی بری یک ماه تو کفـــش می مونی فقط یک بازی خور واقعی می تونه بره. به قول قدیمی ها it will gag you . این بازی مثل اینکه تو همین مرحله باگ داره چون وقتی که داری با سگ سه سر می جنگی آخراش هستیا یک دفعه می بینی دانته سر جاش میخکوب می شه حالا بیا بندشو باز کن! شما نمی دونید باید اینجا چه کار کنم؟

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
من اینجا رو رد کردم خیلی راحته
به اون عقیق های روی دیوار نگاه کن باید از پایین تا بالا یک راه رو انتخاب کنی و عقیق های مربوط به اون رو با کشتن غولها بدست بیاری

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اول از همه بگم اون رنه موقعی که اومد کارای بی ناموسی بکنه و بزارین بگیرتون و قتی گرفتی شیطون بشین بعد راحت آزاد می شین نه جون اون پر می شه نه جون خودتون کم

سلام کی تا مرحله 18 رفته؟ این مرحله حال گیری !! برای اینکه باید با تمام غولهایی که قبلا جنگیدی باید از دو باره بجنگی!! اصلا بهتون بگم بدون کد تقلب نمی شه رفت اگه هم می خوایی بری یک ماه تو کفـــش می مونی فقط یک بازی خور واقعی می تونه بره. به قول قدیمی ها it will gag you . این بازی مثل اینکه تو همین مرحله باگ داره چون وقتی که داری با سگ سه سر می جنگی آخراش هستیا یک دفعه می بینی دانته سر جاش میخکوب می شه حالا بیا بندشو باز کن! شما نمی دونید باید اینجا چه کار کنم؟
سعی کن بری پیش دیوارایی که الماساشون همرنگه مثلا آبی کمرنگ و سفید و یه رنگ دیگه بهم وصل می شن اونا رو بگیر همین لازم نیست جلوی همه ی دیوارا بری و با همه بجنگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر