Devil May Cry 5 | PC

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
391
242
چه نسخه ای داری ؟ از دانلوها ی مشت خرت و پرت اصافه داره کرک بازی اونا رو بگیر فعال میشه .
کل نسخه و DLC ها رو گرفتم از همون سایت دانلودها

اما چی هست DLC هاش از منوی بازی چجوری فعال میشه

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
478
448
DLC بازی چیا هست ؟

من ریختمش اما فعال نمیشه چطور فعال کنم ؟

توضیح بده کسی ممنون میشم
تا جایی که دیدم فقط کاستوم هستش و 100 هزار تا ارب. کاستوم ها که زشت بودن اصلا استفاده نکردم ولی ارب ها خوب بود :D

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
167
14
نام
-TrancE-
من بازیو تموم کردم ... در کل ارزش بازی کردن رو داره 8/10

• Like
Reactions: kamyy

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
381
323
نام
محمد
من نسبت به نسخه چهارم یه حس بدی داشتم بنظرم بازی کند بود و اصلا به اندازه کافی سرعت نداشت
ولی این نسخه سرعت کافی رو داره. حدود نصف بخش داستانی رو رفتم نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی حس میکنم بایونتا خیلی خیلی بیشتر کمبو واسه فایت داشت
گرافیک بازی خیلی چشم نوازه و حتی راه رفتن تو محیط بازی مخصوصا با V خیلی حال میده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,397
3,186
حالا ما اومدیم و خواستیم taa خاموش کنیم اینقدر همه چیز مات نشه یعنی چی که زوریه؟ یا بر فرض hdr خواستیم یا نخواستیم چرا گزینه ش در اپشن بازی نیست یا انتخاب dx چرا باید از بیرون از بازی باشه 1 سری چیزا توی این بازی خیلی عجیب و غریبه

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
381
323
نام
محمد
من نسبت به نسخه چهارم یه حس بدی داشتم بنظرم بازی کند بود و اصلا به اندازه کافی سرعت نداشت
ولی این نسخه سرعت کافی رو داره. حدود نصف بخش داستانی رو رفتم نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی حس میکنم بایونتا خیلی خیلی بیشتر کمبو واسه فایت داشت
گرافیک بازی خیلی چشم نوازه و حتی راه رفتن تو محیط بازی مخصوصا با V خیلی حال میده
حرفمو پس میگیرم :D یکم که بیشتر بازی کردم فهمیدم کمبو های بیشتری داره
شوخی های باحالی هم میکنن بعضیاشون

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,847
288
نام
parham
خو منم بازیو تموم مردم ،بعد از سال ها ! لذت بردم از یه بازی:-bd
به نظرم این نسخه بهترین DMC سری بود
در یک کلام همه چیش بی نظیر بود ، 10/10

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
456
219
خو منم بازیو تموم مردم ،بعد از سال ها ! لذت بردم از یه بازی:-bd
به نظرم این نسخه بهترین DMC سری بود
در یک کلام همه چیش بی نظیر بود ، 10/10
کدوم نسخه رو دانلود کردی که بدون مشکل تا اخر بریم

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
253
51
نام
احمد
خیلی هنر میخواد بعد از 10 سال بهترین نسخه تو یک سری که همه شاهکار بودن از دم، باشی و یک سبکی که به فراموشی سپرده شده بود رو دوباره زنده کنی و از همه مهمتر چه با قفل امنیتی چه بی قفل بازی های بسازی از که از لحاظ کیفیت فنی بهترین عمل کرد رو داشته باشند در حالی که گرافیک بازی مو از تن ادمی زاد سیخ کنه! با نگاهی که به بازی های که تو نسل 8 برای کامپیوتر پورت شدن میشه خیلی راحت فهمید سیاست گذاری بعضی شرکت ها طوری بوده که همیشه در مقابل گیمر و در جهت فروش سخت افزار بوده مخصوصا شرکت های کثیفی مثل EA و UBI و WB ! کپکام نشون داد کیفیت فنی و گرافیک قدرتمند بیشتر از این که با سخت افزار سر و کار داشته باشه با عملکرد انجین و سیاست گذاری درست و در نظر گرفتن منافع گیمر با وجود گرافیک هیولایی DMC 5 رو اکثر حتی سیستم های قدیمی هم بازی عملکرد فوق العاده ای داره.

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
381
323
نام
محمد
گیم پلی دانته خیلی لذتبخشه من توی نسخه های قبلی اینقدر لذت نبرده بودم
داستان بازی خیلی عالیه آخراش مو به تن آدم سیخ میکنه، فکر نمیکردم همچین داستانی داشته باشه، فکر میکردم فقط مبارزات باشه و از وقایع اینقد خفنی پرده برداری نشه. کلی از شخصیت های مهم سری حضور دارن و شخصیت پردازی خیلی خوبه.
حقش بود متای بالای 90 بگیره بازی شاهکاره

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
781
218
نام
hamid
سلام
دوستان من يمدت پيش سوال كردم كه من سرى دويل مى كراى رو نرفتم و ميخام داستانو بدونم كه بچه ها گفتيد اول ٣ بعدش ١ و بعدش ٤ و اخرش ٢ .. حالا ميبينم يدونه ديگه هست كه سال ٢٠١٣ اومده اون يكى بعد از كدوم يكى از ايناست و داستانش چيو دنبال ميكنه ؟ ممنون ميشم راهنمايى كنيد

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟