Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
چارت ژاپن هم نسبت به قبلیا ضعیف بوده دیگه ژاپن خیلی ضایع هست....
در مورد کامیا اره یادمه گفته بود ولی نگفت عین خود gow سر این موضوع با ملت دعواشم شد گفت dmc باید تغییر کنه همین که بدهم نگفت شاید الان من و شما از تغییر نکردت dmc خوسحالیم ولی dmc بعدی باید تغییراتی داشته باشه اگه اکشنش کم نشه هیچ مشکلی نداره و مطنئن باش خود کامیا به خوبی از این موضوع باخبره:D ما rpg ساختن کامیا رو هرچند به صورت ناقص scalebound دیدیم که بنظرم خیلی جالب بود و هیجان خاصی داشت و در اخر اگه شما یکم رفتارت یهتر کنی بد نیست;)
چارت ژاپن هم ملاک نیست چون قراره با نسخه ۴ مقایسه بشه(DmC رو در نظر نگرفتم ) که یه فاصله ۱۱ ساله این وسط وجود داره که بازم همون تغییر نوع خرید بازیا پیش میاد که شدیدا به سمت خرید دیجیتالی رفته مخصوصا اگه بخوای با ۱۱ سال قبل قیاس کنی
اون بخش نظرت در مورد رفتار و... رو هم نه متوجه شدم نه برام مهمه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
چارت ژاپن هم ملاک نیست چون قراره با نسخه ۴ مقایسه بشه(DmC رو در نظر نگرفتم ) که یه فاصله ۱۱ ساله این وسط وجود داره که بازم همون تغییر نوع خرید بازیا پیش میاد که شدیدا به سمت خرید دیجیتالی رفته مخصوصا اگه بخوای با ۱۱ سال قبل قیاس کنی
اون بخش نظرت در مورد رفتار و... رو هم نه متوجه شدم نه برام مهمه
حالا فروشش به یه جایی میرسه و میبینیم که نتیجه داده یا نه بحثی نداره برا قضیه کامیا هم که جوابی نداشتی چون کامل جوابت دادم :D
درمورد رفتار شما یجور میگی همون کامیا که هی میگی انگار جنایت کردم! همین الانم با گفتن برام مهم نیست داری بی ادبی میکنی دوست عزیز.....

• Like
Reactions: A7A and gamer1998y

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
دوستای عزیزم...من داداش کوچیک شمام...درست هم نیست اینو بگم...همین الان میگم ک این بی ادبی منو ببخشید.ولی بالاخره هرکسی ی نظری داره دگ...یکی دوست داره بازی تغییر کنه یکی نمیخواد...یکی میخواد مثلا اپن ورد بشه یا هرچی دگ....نمیخوام فضولی کنما بارم معذرت میخوام ولی قرار نیست باهم مشاجره کنیم ک...فروش و نمیره ها هرچی هم باشه مهم اینه ی بازی درجه یک داریم ک باهاش حال کنیم بازی ای هم هست ک همه طرفداریش...همین مهمه...لذت ببریم و بعدشم درمورد بازی و ایده ها و نظراتمون اینجا بحث کنیم....بازم معذرت معذرت معذرت بخاطر دخالت و فضولیم بچه ها

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
فروش بازی بنظرم تا ی حدی برسه ک کپکام واسه ساخت شماره بعدی بودجه بذاره کفایت میکنه... فروشش روی لذت ما اثر نداره...فقط در حد ساخت عنوان بعدی بشه عالیه...
ولی کاش ی مرجعی بود ک هم فروش فیزیکی و هم دیجیتالی رو میذاشت ک دقیق بفهمیم چی ب چیه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دوستای عزیزم...من داداش کوچیک شمام...درست هم نیست اینو بگم...همین الان میگم ک این بی ادبی منو ببخشید.ولی بالاخره هرکسی ی نظری داره دگ...یکی دوست داره بازی تغییر کنه یکی نمیخواد...یکی میخواد مثلا اپن ورد بشه یا هرچی دگ....نمیخوام فضولی کنما بارم معذرت میخوام ولی قرار نیست باهم مشاجره کنیم ک...فروش و نمیره ها هرچی هم باشه مهم اینه ی بازی درجه یک داریم ک باهاش حال کنیم بازی ای هم هست ک همه طرفداریش...همین مهمه...لذت ببریم و بعدشم درمورد بازی و ایده ها و نظراتمون اینجا بحث کنیم....بازم معذرت معذرت معذرت بخاطر دخالت و فضولیم بچه ها
نه بابا فضولی چیه شما حق داری نظر بدی:D از نظر من ایشون مقداری بد صحبت کرد همین مشاجره ای نیست ایشون گفت خود کامیا میخواست dmc عین gow متحول کنه منم گفتم اشتباه گفته و کامیا سر همین قضیه عین gow بودن با ملت دعواش شده حالا خوبه خودش این سبک خلق کرده و خودش از همه ما بهتر میدونه اکشن و سرعت چقدر تو dmc اهمیت داره و شک نکنید چیزی که گفت با gow متفاوته

• Like
Reactions: Dante Redfield

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
نه بابا فضولی چیه شما حق داری نظر بدی:D از نظر من ایشون مقداری بد صحبت کرد همین مشاجره ای نیست ایشون گفت خود کامیا میخواست dmc عین gow متحول کنه منم گفتم اشتباه گفته و کامیا سر همین قضیه عین gow بودن با ملت دعواش شده حالا خوبه خودش این سبک خلق کرده و خودش از همه ما بهتر میدونه اکشن و سرعت چقدر تو dmc اهمیت داره و شک نکنید چیزی که گفت با gow متفاوته
بدی نوشتن و پیام دادن همینه دگ...چون لحن وجود نداره ممکنه جملاتمون بد برداشت بدشه...مثلا کلمه گمشو...هم میتونه دوستانه و صمیمی باشه هم توهین...فقط هم با لحن گفتاری تفاوتش مشخص میشه....

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
جالبه که بعضی دوستان اصلا درست نظراتو نمیخونن بعد پند رفتاری هم میخوان بدن با توجه به همون نظری که درست نخوندن
من نگفتم کامیا مستقیما گفته که dmc شبیه gow بشه گفتم از تغییرات بزرگ صحبت کرده ، یعنی باید مثل gow تغییر کنه (نه لزوما شبیه gow بشه )
اینم اون توییت که خیلی دعوا راه انداخت زمان خودش ، رسما داره میگه به جا HnS اکشن سینمایی بسازن بهتره
«به جای این که نسخه بعدی یک هک اند اسلش باشد، کپکام می تواند از Devil May Cry 5 یک بازی اکشن و واقع گرایانه بسازد».
البته این دلیلی نمیشه که کامیا برگرده بخواد dmc رو تبدیل به یه اکشن ادونچر (یا هر چیز دیگه ای )کنه ، ولی حداقل ذهنیتشو تو اون مقطع نشون میده ، شاید تغییر کرده باشه ولی تنها چیز مستندی هست که میشه بهش استناد کرد

آخرین ویرایش:
  • Like

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
اونقدر نظر یه عده تو در دیواره و و جالتر اینه که اصلا درست نظراتو نمیخونن که ترجیح میدم نظر کسیو ریپلای نکنم
من نگفتم کامیا مستقیما گفته که dmc شبیه gow بشه گفتم از تغییرات بزرگ صحبت کرده ، یعنی باید مثل gow تغییر کنه (نه لزوما شبیه gow بشه )
اینم اون توییت که خیلی دعوا راه انداخت زمان خودش ، رسما داره میگه به جا HnS اکشن سینمایی بسازن بهتره
«به جای این که نسخه بعدی یک هک اند اسلش باشد، کپکام می تواند از Devil May Cry 5 یک بازی اکشن و واقع گرایانه بسازد».
البته این دلیلی نمیشه که کامیا برگرده بخواد dmc رو تبدیل به یه اکشن ادونچر (یا هر چیز دیگه ای )کنه ، ولی حداقل ذهنیتشو تو اون مقطع نشون میده ، شاید تغییر کرده باشه ولی تنها چیز مستندی هست که میشه بهش استناد کرد
بالاخره نظر هرکسی حداقل برای خودش محترمه...منم به شدت با تغییر اساسی توو گیم پلی و داستان و شخصیت بازی مخالفم...ینی اینکه شخصیت اول عوض بشه یا بازی هک اند اسلش نباشه اصلا قبول ندارم...از طرفی هم شاید اگ خود کامیا سری رو ادامه میداد الان شماره ۳ای ک الان داریم نداشتیم یا حتی این ۵ هم اینجوری نبود...شایدم اون شماره ۲ رو دیده ک خراب شده بعدشم شماره ۴ ک توو فروش موفق نبوده ب فکرش رسیده ک بازی تغییر اساسی میخواد...ولی بنظرم ایتسونو با این شماره ثابت کرد ک با با حفظ اصالت کلاسیک هم میشه ی عنوان موفق داشت...این شماره بنظرم تنها ایرادی ک داشت اول تنوع کم دشمناس بعدم نبود پازل...بنظر بنده ایراد دگ ای نداشت...البته مسلما خیلیا با بنده مخالفن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که اصلا با متای بازی موافق نیستم بازی خیلی ایراد داره تازه گیم پلیش هم منسوخه از نظر من دوربین با کنترل دوربینش هم خیلی جای کار داشت بازی با با v هم بسیار نچسب هست اما تازه از جایی که دانته میاد یکم بازی جون می گیره گیم پلیش با اختلاف بهتر از بقیه شخصیت ها هست. البته اینایی هم که گفتم اسپویل نیست چون تریلر همشون در نت موجوده

1 مشکل دیگه هم اینه که گیم پلی بالانس نیست و خیلی چالش برانگیز نیست بازی از 1 سرفیم زیادی راحته باید درجه سختی بالاتری می رفتم

• Like

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
من که اصلا با متای بازی موافق نیستم بازی خیلی ایراد داره تازه گیم پلیش هم منسوخه از نظر من دوربین با کنترل دوربینش هم خیلی جای کار داشت بازی با با v هم بسیار نچسب هست اما تازه از جایی که دانته میاد یکم بازی جون می گیره گیم پلیش با اختلاف بهتر از بقیه شخصیت ها هست. البته اینایی هم که گفتم اسپویل نیست چون تریلر همشون در نت موجوده

1 مشکل دیگه هم اینه که گیم پلی بالانس نیست و خیلی چالش برانگیز نیست بازی از 1 سرفیم زیادی راحته باید درجه سختی بالاتری می رفتم
برو رو سان آف اسپاردا بعدشم دانته ماست دای...دانته ماست دای اشک درمیاره لعنتی مخصوصا سره باسها...دوتا درجه دگ هم داره ک هنو امتحان نکردم فعلا فقط دارم رو همون دانته ماست دای میرم...بعد بازی ی درجه سختی داینامیک داره ینی هرچی توو ی مبارزه بهتر عمل کنی و رنک بالاتری بگیری دشمنام بیشتر و شدیدتر حمله میکنن.البته این داینامیک بودن توو دانته ماست دای خیلی بیشتر خودشو نشون میده...یجوری وحشیانه حمله میکنن ک نذترن رنکت بره بالا خیلی هم سگ جون میشن

• Like
Reactions: A7A

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
جالبه که بعضی دوستان اصلا درست نظراتو نمیخونن بعد پند رفتاری هم میخوان بدن با توجه به همون نظری که درست نخوندن
در اینکه شما بد صحبت میکنی شکی نیست منم میتونم بد باهات حرف بزنم مشکلی نیست بگزریم خودت از همون اول بد رسوندی گفتی همون کامیا گفته باید مثل gow تغیرکنه که من منظورت اشتباه گرفتم شرمنده خبرش دوباره الان خوندم و دیدم که راست میگی:D چرت میگفت بنده خدا رد داده بود شاید الان بازی کرده باشه gow و ذهنیتش عوض شده باشه چون اون چییزی که این میگفت عمرا رو dmc جواب بده ولی تو اینکه dmc بعدی باید تغییراتی داشته باشه شکی نیست:D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بالاخره نظر هرکسی حداقل برای خودش محترمه...منم به شدت با تغییر اساسی توو گیم پلی و داستان و شخصیت بازی مخالفم...ینی اینکه شخصیت اول عوض بشه یا بازی هک اند اسلش نباشه اصلا قبول ندارم...از طرفی هم شاید اگ خود کامیا سری رو ادامه میداد الان شماره ۳ای ک الان داریم نداشتیم یا حتی این ۵ هم اینجوری نبود...شایدم اون شماره ۲ رو دیده ک خراب شده بعدشم شماره ۴ ک توو فروش موفق نبوده ب فکرش رسیده ک بازی تغییر اساسی میخواد...ولی بنظرم ایتسونو با این شماره ثابت کرد ک با با حفظ اصالت کلاسیک هم میشه ی عنوان موفق داشت...این شماره بنظرم تنها ایرادی ک داشت اول تنوع کم دشمناس بعدم نبود پازل...بنظر بنده ایراد دگ ای نداشت...البته مسلما خیلیا با بنده مخالفن
البته این دوست ما الکی شلوغش کرده من نگفتم کامیا بیاد dmc6 بسازه که گفتم ریمیک وقتی خود کامیا تو توییتش گفته اگه کپکام بخواد برمیگردم بهترین HnS تاریخ میسازم خب معلومه میخواد HnS بسازه غیر از اینه؟ حالا بحث ادامه خودش یه نظر بود........ ولی از این حرفش مشخصه بعد sb یه تغییراتی کرده ذهنیتش و خودشم از همین dmc5 فعلی تعریف کرده بود

• Like

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
البته این دوست ما الکی شلوغش کرده من نگفتم کامیا بیاد dmc6 بسازه که گفتم ریمیک وقتی خود کامیا تو توییتش گفته اگه کپکام بخواد برمیگردم بهترین HnS تاریخ میسازم خب معلومه میخواد HnS بسازه غیر از اینه؟ حالا بحث ادامه خودش یه نظر بود........ ولی از این حرفش مشخصه بعد sb یه تغییراتی کرده ذهنیتش و خودشم از همین dmc5 فعلی تعریف کرده بود
بقول یکی از دوستام هک اند اسلش باشه...هرچی میخواد باش....بنده خدا عین خودم عشق هک اند اسلشه.خخخخخ
شاید باورت نشه ولی من از سال ۲۰۱۰ به اینور شاید به تعداد انگشتای ی دست بازی ای غیر هک اند اسلش بازی کرده باشم...شماره ۳ و ۴ همین دویل...بایونتا..متال گیر رایزینگ...یکم هم نیر اتومتا بقیشم هم بازی هایی ک بنظر خودم باحال بوده...کلا عشق هک اند اسلشم در صدرش هم عشقم دانته

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بقول یکی از دوستام هک اند اسلش باشه...هرچی میخواد باش....بنده خدا عین خودم عشق هک اند اسلشه.خخخخخ
شاید باورت نشه ولی من از سال ۲۰۱۰ به اینور شاید به تعداد انگشتای ی دست بازی ای غیر هک اند اسلش بازی کرده باشم...شماره ۳ و ۴ همین دویل...بایونتا..متال گیر رایزینگ...یکم هم نیر اتومتا بقیشم هم بازی هایی ک بنظر خودم باحال بوده...کلا عشق هک اند اسلشم در صدرش هم عشقم دانته
HnS عشقه اصن:x:Dولی اسن نسل انقدر RPG و سولز بورنی زیاد شده که حالمون بهم خورد باور کن اخرین HnS که این نسل بازی کردم darksiders2 بود تمومش نکردم ولی خیلی ازش خوشم امد هم rpg بود هم HnS به این میگن بازی dmc هم میتونه انجوری باشه:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر