Devil may cry 4

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
20gzkt2.jpg

بابا اصلا تا وقتی دویل هست کسی نینجا بازی میکنه؟
فقط جذابیت عکس بالا رو با کل بازی نینجا مقایسه مقایسه کنید...
m3mجان چرا تموم کنیم.حقیقت رو باید شفاف سازی کنیم...;)
only devil may cry(dante):love:

عشق است دویل
شما باید از اون یکی در دوباره برید تو ساختمون.خیلی سادست یذره وقت بزارید تمومه
همه کارارو که کردید آبشار بسته میشه یه راه باز میشه که میره مرحله بعدی که جنگله خیلیم توپه.البته تو جنگلم یه معما دیگه گیرت میاد.خلاصه فعلا در خدمت دویل هستی

راستی بروبچ من مرحله 12 هستم دارم با دانته میرم.8 تا مرحله دیگه تمومه؟

دوست عزیز
زدن دو پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
من کهdmc4 بازی کردم زیاد ازش خوشم نیومد البته یه جاش گیر کرده بودم کلافه شدم دیگه سراغش هم نرفتم خیلی باهاش حال نکردم (حالا نیاید بریزید سرم من ازش خوشم نیومد)

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
بابا اصلا تا وقتی دویل هست کسی نینجا بازی میکنه؟
فقط جذابیت عکس بالا رو با کل بازی نینجا مقایسه مقایسه کنید...
m3mجان چرا تموم کنیم.حقیقت رو باید شفاف سازی کنیم...;)
only devil may cry(dante):love:
اخه جاش اینجا نیست اینجا تاپیک دویله نه تاپیک بحث با نینجا

yes_in_this222

کاربر سایت
Apr 10, 2008
29
خدمت آقای bazi-khorباید عرض کنم چون یک جا گیر کردی از بازی زده شدی....وگرنه...
اگه مشکلی تو دویل داری بگو راهنماییت کنیم...
بازم باید خدمت m3mعرض کنم که حقیقت رو باید شفاف سازی کرد...
بعدش سراغ نینجا ای ها هم میریم...:)
only devil may cry:love:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
اقا من اون جایی هستم فکر کنم مرحله 3 توی برف.میرسم به اونجا که ابشار هست از ابشار که نمیشه رد شد در پشت سرمون هم که نمیشه کاریش کرد(یا من بلد نیستم :()همون که یه چیزی جلوشه اونجا رو باید چه کار کنم
لطفا راهنمایی کنید که ما هم از این بازی استفاده کنیم

برم توی ساختمون چه کار کنم؟میشه کامل توضیح بدید

دوست عزیز
زدن دو پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
درست یادم نیست ولی فکر کنم از اون در که رفتی تو وارد ساختمون شدی باید بری اینورتر تا همون چرخای آبی که با شمشیر فعال میشنو فعال کنی.نمیدونم اصلا یادم نیست آخه طولانیم هست.یه کوچولو سعی کن موفق میشی

yes_in_this222

کاربر سایت
Apr 10, 2008
29
منم اینورا رو یادم نیست ولی امروز بازی میکنم بهت میگم...
برو توساختمون و برو تو در ها هر دری رو که قبلا رفتی برو نترس هیچی نمیشه....حتما یک چیز جدید وا شده...
بری جلو تازه بازی قشنگ میشه...مخصوصا با حرکات دانته...اصلا دوست نداری از روی بازی بلند شی...بهت هم نصیحت میکنم نینجا نخری چون به قول دوستمون mohammad-gamer پولتو دور میریزی...واز دویل هم سخت تره...ممکنه تو اون هم گیر کنی...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
خدمت آقای bazi-khorباید عرض کنم چون یک جا گیر کردی از بازی زده شدی....وگرنه...
اگه مشکلی تو دویل داری بگو راهنماییت کنیم...
بازم باید خدمت m3mعرض کنم که حقیقت رو باید شفاف سازی کرد...
بعدش سراغ نینجا ای ها هم میریم...:)

دوست عزیز .فنبوی بازی و طرفداری از یک بازی و کوبیدن بازی دیگه به صورتی که شما داری انجام میدی کلا ممنوعه. در صورتی که این گونه پستها ادامه داشته باشه و نظم سایت رو بهم بریزه تاپیک مربوط به اون موضوع قفل و با کاربری خاطی برخورد میشه. شما اگر یک بازی رو دوست دارید نباید برای کاربران دیگه تعیین تکلیف کنید و سلایق و عقیدشون رو زیر سوال ببرید
.ضمنا زدن دو پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

yes_in_this222

کاربر سایت
Apr 10, 2008
29
سلام میکنم خدمت تمام دویل باز های عزیز...
خب خدمت آقای بازی خور باید عرض کنم که اونجا که آبشار هست برگرد از همون پله هایی که اومدی پایین سمت چپت مشابح همان پله ها هست.از اون برو بالا و به راحت ادامه بده به آبشار هم کاری نداشته باش..خیلی راحت یکم دیدت رو تو بازی باز کنی پله ی روبه روی اون پله ای که اومدی پایین رو میبینی.
اصلا از اونجایی که اومدی به این منطقه تو نقشه روش یک مثلث قرمز کشیده اونجا نرو.روبه روش تو نقشه یک خط زرد رنگ کشیده برو طرف اون.
نقشه رو خوب نگاه کن.(نقشه گوشه ی پایین سمت راست صفحه هست.;)
امیدوارم مشکلت حل شده باشه.
اگه باز هم گیر کردی بگو.:cool:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام آقا من مرحله آخرم گیر کردم مجسمه هی مشت میزنه منم جا خالی میدم دست راستشو میزنم بعد باید چیکار کنم؟با دست چپ میزنه جا خالی میدم بعدش سرشو میاره جلو داد میزنه.سریعا کمک کنید

yes_in_this222

کاربر سایت
Apr 10, 2008
29
سلام خدمت دوستان.
باید دست هاشو بزنی بعد که چند بار دستاشو زدی فکر کنم باید سرشو بزنی.
خیلی راحته;)
راستی داری رو چه درجه سختی میری؟
من دارم روی درجه ای که بعد از devil hunter باز میشه میرم.الان مرحله ی 13 (با دانته):cheesygriهستم...خداییش دهنم سرویس شده...:(((خیلی سخته)
راستی کسی میدونه دویل4 چند تا درجه سختی داره؟
دوستان سوالی بود در خدمتم.:cool:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
کلا human.davil hunter.son of sparda.فکر کنم بعدیشم master باشه.آخریشم hell or hell.ببین عزیز من دست راستشو راحت میزنم ولی دست چپشو نمیتونم.یا باید جا خالی بدم یا اگه ندم میزنه.حالا چیکار کنم؟

yes_in_this222

کاربر سایت
Apr 10, 2008
29
دقیق یادم نیس.
ولی فکر کنم یک جاخالی بده بعد سرش رو بزن یا اگه دوباره دستشو آورد دستشو بزن بعد سرو.
خوب یادم نیست فردا میرم کلوپ میپرسم بهت میگم.:victory:
تو مرحله 11 اینقدر از دانته جون کتک خردم دیگه داشتم دیوونه میشدم...(خیلی قویه ها):mrgreen::hurted1:
(:boxing:only devil may cry(1;2;3;4):love:(dante:coolgun:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر