Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به دوستان من رو ps3 بازی میکنم اون آپدیت 8.6G جدید رو گرفتم الان رو نقشه تو مریخ و یه جای جدا آیتم teken king اومده ولی میرم میگه باید خرید کنی سیستم هم کلا کپی خور هست و من تا له ول ۲۳ رو رایگان رفتم به نظر شما باز میشه تو لولهای بالاتر ؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان برای انجام دادن مراحل داستانی بازی باید پلاس بخریم یا فقط انلاین باشیم کفایت میکنه؟؟؟

دوستان میشه لطف کنید جواب سوالمو بدین؟؟؟بخش داستانی بازی چند ساعته ؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

دوستان خیلی ببخشید اگه میشه لطف کنید بگید برای بازی کردن بخش داستانی پلاس لازمه؟؟؟ یا انلاین باشی کفایت میکنه؟؟؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544

- - -ویرایش - - -

دوستان خیلی ببخشید اگه میشه لطف کنید بگید برای بازی کردن بخش داستانی پلاس لازمه؟؟؟ یا انلاین باشی کفایت میکنه؟؟؟؟
بخش داستانی پلاس نمیخواد

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام.میدونم که احتمالا سوالم تکراری هستش اما واقعا گیج شدم اگر امکانش هست جوابمو بدین.من بازی تیکن کینگ نسخه کالکتورش رو گرفتم میخواستم بدونم که این بازی اصلی به همراه dlc هست یا نه؟
چ.ن اولین تجربه انلاینم هست اصلا سر در نمیارم از مد های انلاینش اگر مرجعی اموزشی میشناسید معرفی کنید.ممنون

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
سلام.میدونم که احتمالا سوالم تکراری هستش اما واقعا گیج شدم اگر امکانش هست جوابمو بدین.من بازی تیکن کینگ نسخه کالکتورش رو گرفتم میخواستم بدونم که این بازی اصلی به همراه dlc هست یا نه؟
چ.ن اولین تجربه انلاینم هست اصلا سر در نمیارم از مد های انلاینش اگر مرجعی اموزشی میشناسید معرفی کنید.ممنون
بله اگه کالکتور ادیشن رو بگیرین تو جعبه یه کد داره که با اون همه ی دی ال سی ها رو میشه دانلود کرد .
مرجع اموزشی ویکی پدیای بازی هست، ولی کلا اشنایی با مود های بازی خیلی اسونه و در عرض دو ساعت خودت کاملا دست میاد .

alfa2amir

کاربر سایت
Oct 14, 2009
16
سلام خدمت همه اساتید
من این بازی رو دست دو خریدم ع و حالا نیاز به یه کد دارم که باید تو جعبه سی دی باشه و نیست psn هم فعلا کد نمیفروشه , به نظرتون چه کاری انجام بدم
درضمن
این لین درخواست دوستی در شبکه psn برای منه لطفا هرکی دسینی بازی میکنه برا من درخواست بده من حتما تایید میکنم تا با هم بیم تو بازی ممنون

http://playp.sn/f/KWcvWUOUQtWxAcny

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
سلام
من یک هفته هست که شروع کردم بازی رو آلان رسیدم به لول 32 و ایتم های نسبتا خوبی هم دارم ، الان اگه بخوام raid های بازی مثل VOG رو برم باید چیکار کنم ؟ اشنا و دوست حتی 1 نفر هم ندارم تو بازی

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
قراره تو چندوقت آینده اپدیت رایگان تازه بدن که ایتمای جدید داره و لایت لول رو بالا میبره.محتوای جدیدیم برای PVE قراره بیاد که بعد این همه مدت توجه فقط به PVP یه امر حتمی بود.احتمالا همزمان با دویژن اپدیتو بده که پلیراشو نگه داره.DLC جدید بازیم برای 2016 تایید شده و 2017 هم نسخه دوم بازی میاد.

- - -ویرایش - - -

سلام
من یک هفته هست که شروع کردم بازی رو آلان رسیدم به لول 32 و ایتم های نسبتا خوبی هم دارم ، الان اگه بخوام raid های بازی مثل VOG رو برم باید چیکار کنم ؟ اشنا و دوست حتی 1 نفر هم ندارم تو بازی
شما TTK رو خریدی؟
دیگه فعالیت های سال اول بازی مثل VOG ارزشی نداره کسی بازیش نمیکنه مگه برای کویست خاصی یبار بره مثلا!کلا DLC اخر رو باید داشته باشین تا لذت ببرین از بازی وگرنه هم محدودیت دارین تو فعالیت های بازی هم به ندرت 1 نفرم پیدا بشه بخواد اونارو بازی کنه.
صفحاتو بگردین همه ایدیاشونو گذاشتن میتونین اد کنین بودن بازی کنین باهاشون ایرانی تو DESTINY خیلی خیلی زیاده

- - -ویرایش - - -

سلام.بچها بازی دستنی اسلحه و مرحله رایگان داره مثل بتلفیلد یا حتما باس دی السی بخری؟
باید DLC رو داشته باشین

hal1981

کاربر سایت
Feb 16, 2016
1
من the taken king رو از یک نفر خریدم و اصلا هم نمی دونستم چیه! همون اول بازی رو نصب کردم پیغام آپدیت داد که باید به ورژن 1.2 آپدیت (18 گیگ حجم آپدیت) کنی. بازی رو آپدیت کردم. و توی نوتی فیکیشن پیغام داد که آپدیت نصب شده. وقتی دیسک رو گذاشتم دوباره پیغام دانلود داد و شروع کرد به دانلود همون آپدیت.!!!! اطلاعات بازی رو نگاه کردم دیدم هنوز نسخه 1.19 مونده! به نظرتون چیکار کنم؟؟

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
تو مولتی این بازی کسی هست؟ منظورم کسایی که لولشون 0 کیلومتر باشه مثل مایی که تازه میخوایم شروع کنیم
حداقل کوآپش رو میشه با یه نفر تازه کار رفت دیگه؟
گفتم کوآپ، کوآپش نسبت به مولتی چند نفره لگ و مشکل کمتری داره درسته؟
بعد نسخه معمولی با این نسخه taken king که جدیدا اومده فرقش چیه؟
با نت isp خاصی مثل مخابرات یا های وب مشکل نداره احیانا؟ پینگ و سرعت چقدر لازم داره؟
کدوم نسخه بازی رو بگیرم که ارزونتر برام دربیاد؟ (منظورم اسم نسخه شه که آپدیت آخر برای انجام بازی رو داشته باشه-و دیجیتالی یا فیزیکی کدوم؟)
یه چیزی هم شنیدم جدیدا که بانجی میخواد یه حرکتی رو این بازی پیاده کنه که کساییکه اینترنت خوبی ندارن نتونن بازی کنن یا همچین چیزی، جریان این موضوع چیه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Royal_Star

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام . دوستان برای تجربه این بازی دیر نیست ؟ سرور ها برای شروع بازی خالی نیست ؟

فرق نسخه اصلی و TAKEN KING چیه ؟ جدا هستن یا باید حتما نسخه اصلی رو رفت ؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من نسخه ی لجندری ر خریدم بعد رفتم تاور و کلی آیتم باز کردم یه دفعه دیدم لولم شده 25؟! در حالی که مطمعنم بالای 5 نبود و بازی در کل آسون شد برام میخوام یه بار با کرکتر جدید شروع به بازی کنم توصیتون چیه دوباره اینطوری نشه ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من نسخه ی لجندری ر خریدم بعد رفتم تاور و کلی آیتم باز کردم یه دفعه دیدم لولم شده 25؟! در حالی که مطمعنم بالای 5 نبود و بازی در کل آسون شد برام میخوام یه بار با کرکتر جدید شروع به بازی کنم توصیتون چیه دوباره اینطوری نشه ؟

توي نسخه هاي جديدتر به خاطر اين كه فاصله بازيكن ها زياد نشه و new player ها كم تعداد نباشن ميذارن كاراكتر رو به 25 ارتقا بديد !
فكر كنم يه كاراكتر رو ميذاره اينطوري كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر