Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii
واقعا" اگر همين چندتا مامورين فقط باشه بايد در خريد بازي تجديد نظر كرد ! درسته كه ميشه مراحل رو بارها رفت ولي اين عملا" كلاهبرداريه !
اگر اينطوري باشه پس اون 17 گيگي كه توي استور براي خود بازي گفتن درسته =))
الان 12 گيگ بود ! ماه بود دست كم 4 تا مپ هم بود روسيه هم بود !

اما در مورد كليت !
از يه طرف بانجي سازنده درست درمونيه نمياد كار خودش رو خراب بكنه و ابروي خودش رو ببره و از يه طرف ديگه اكتي كاملا" طرفدار پول هست ( و نه ان چنان طرفدار كيفيت ) و حتي حاضره يك IP رو نابود بكنه اما تا جايي كه ميتونه ازش پول بكشه بيرون
( دوستان عزيزي هم كه ميخوان بگن كدوم ناشره كه اينطوري نيست مي شه گفت يه نگاهي به VALVE بندازيد ! تا الان ميتونست تا HL7 بره )

در مور حرفي هم كه صادق نقل قول كرده ! چيزاي خوبي گفته ، گفته بازي بزرگه و ... اما دست كم من هيچ جايي نديدم كه بگه اين وسعت و بزرگي قراره در روز اول و فقط با پرداخت 60 دلار قيمت اوليه بازي در اختيار همگي قرار بگيره !
شما ميتوني 100 تا سياره هم بذاري اما 99 تاش 10 تا مرحله داشته باشه و 9 تاش تويDLC باشه و يكي فقط در دسترس و براي بازي كردن اون وسعت كامل بازي بايد پول پرداخت كرد

اگر واقعا" قرار باشه بازي اين مدلي در اختيار ملت قرار بگيره من يكي توي اين تصميم نصفه نيمه ايي كه براي خريد بازي دارم كاملا" تجديد نظر ميكنم

پ.ن : صادق خواهشا" نيا يه مدلي از بازي دفاع كن كه انگار توي دادگاهي :|:d واقعيت اينه اگر بازي بخواد همينقدر باشه عملا" 1/5 بازي رو من يكي تا الان رفتم :|:d

پ.ن2: يه نكته اينه كه بازي پلاس هم نياز داره هم نداره :| حالا سواي بحث MP ولي جالب اينه ماموريت هاي نيازي به پلاس ندارن اما RAID ها و يه جايي مثل DEVIL'S LAIR فقط به خاطر اين كه امكان داره بعضي مواقع 2 تا فاير تيم بيفتن توي يه منطقه و يه PUBLIC EVENT اتفاق بيفته و امار ميرسه به 6 تا پلير نياز به پلاس پيدا مي كنه :|
اين زور داره واقعا":|

پ.ن3: به هر حال بتاي خيلي خوبي بود و به مدت يه هفته ادم رو سرگرم كرد :d مثل اين ميموند كه يه هفته يه بازي خريده باشي اما مفت و مجاني :d كلا" بتاها اين شون خيلي خوبه :d
حجم بازیم یه بار بهت گفتم ولی کلا نمیخوای متوجه بشی:d حجمش 40 گیگه !
کلاه برداری؟ کلاه برداری یعنی بازیی که 60 $ میدی 6-9 ساعت گیم پلی داره نمونشم زیاده فکر نکنم لازم باشه چیزی بگم... توقع زیادی داری! دارم میگم حداقل همینایی که اعلام شده کلی سرگرم میکنه. در ضمن بازی حالت mmo داره قراره چند سال پشتیبانی بشه یادشون رفته بیان کلی امکانات همون اول بازی برات اضافه کنن.
نسبت به بازی های نسل جدید یا همون نسل قبل چندین برار ارزش داره و به اندازه ی60$ کانتنت داره.
من حاضرم 100 تا بازی مثل Destiny بخرم تا برم به خاطر 9 ساعت سینگل 60 دلار بریزم دور.:d
در کل من مشکلی نمیبینم و راضیم حالا میخواد شایعه درست باشه یا بازم مرحله های بیشتر داشته باشه. توام هروقت سبک بازی رو درک کردی بیا حرف میزنیم:d اول به اسپان شدن دشمن ها حالا مراحل بازی.:d
کلا حرفات مسخرس :d کسی مجبورت نکرده بخری که:d برو The division بخر البته اونکه وضعش خرابه 2015 هم معلوم نیست بیاد:))
Ghor Ghor-Dragon بیشتر میاد عوض کن یوزرتو:d
من حرفی ندارم دیگه راحت باش:dخوشت نمیاد از بازی گیر میدی فقط.
--
یادمون رفت به بانجی بگیم بازی رو F2P کنه که پلاس هم نخواد .تو ببخش:d
پ.ن: برو بشین Warthunder بازی کن :d

دمت گرم کلی خندیدم /

ميتونم بپرسم شما ؟؟؟
با شما دوستم اشنام ؟ چي كاره اي ؟ يه بار ديگه اين مدلي بخواي رفتار كني خوب ميدونم چي كار كنم
شما فرهنگ فروم و كامنت دادن رو اول خوب ياد بگير بعد به هر كسي كه رسيدي يه چيز بگو و خودت رو بنداز وسط

حجم بازیم یه بار بهت گفتم ولی کلا نمیخوای متوجه بشی:d حجمش 40 گیگه !
کلاه برداری؟ کلاه برداری یعنی بازیی که 60 $ میدی 6-9 ساعت گیم پلی داره نمونشم زیاده فکر نکنم لازم باشه چیزی بگم... توقع زیادی داری! دارم میگم حداقل همینایی که اعلام شده کلی سرگرم میکنه. در ضمن بازی حالت mmo داره قراره چند سال پشتیبانی بشه یادشون رفته بیان کلی امکانات همون اول بازی برات اضافه کنن.
نسبت به بازی های نسل جدید یا همون نسل قبل چندین برار ارزش داره و به اندازه ی60$ کانتنت داره.
من حاضرم 100 تا بازی مثل Destiny بخرم تا برم به خاطر 9 ساعت سینگل 60 دلار بریزم دور.:d
در کل من مشکلی نمیبینم و راضیم حالا میخواد شایعه درست باشه یا بازم مرحله های بیشتر داشته باشه. توام هروقت سبک بازی رو درک کردی بیا حرف میزنیم:d اول به اسپان شدن دشمن ها حالا مراحل بازی.:d
کلا حرفات مسخرس :d کسی مجبورت نکرده بخری که:d برو The division بخر البته اونکه وضعش خرابه 2015 هم معلوم نیست بیاد:))
Ghor Ghor-Dragon بیشتر میاد عوض کن یوزرتو:d
من حرفی ندارم دیگه راحت باش:dخوشت نمیاد از بازی گیر میدی فقط.
--
یادمون رفت به بانجی بگیم بازی رو F2P کنه که پلاس هم نخواد .تو ببخش:d
پ.ن: برو بشین Warthunder بازی کن :d

من ديگه حرفي ندارم صادق :|:d
باشه باو تو درست مي گي :|
خودم قبول دارم خيلي غر ميزنم ولي اخه جريان 60 دلاري كه مي گي ! 9 ساعت سينگل ! ربطش چي بود :| من هيچ بازي سينگل محض ايي تا حالا روي PS4 نخريدم و نخواهم خريد روي PS3 هم چندتايي خريدم كه اونها ديگه غيرسينگل چيزي نداشتن :|
اما اين بحض اش فرق مي كنه اگر قرار باشه اين مدلي بازي رو بپيچونن كه نميشه ! ميخواي با BL2 مقايسه اش كنيم و با بزرگي اون ؟

كلا" من ديگه چيزي نمي گم :|

پ.ن : تو امضاي خودت رو نگاه بكن بعد DIVISION خريدن من رو دست بنداز :|
پ.ن 2: WT خيلي هم خوبه/:)

ميتونم بپرسم شما ؟؟؟
با شما دوستم اشنام ؟ چي كاره اي ؟ يه بار ديگه اين مدلي بخواي رفتار كني خوب ميدونم چي كار كنم
شما فرهنگ فروم و كامنت دادن رو اول خوب ياد بگير بعد به هر كسي كه رسيدي يه چيز بگو و خودت رو بنداز وسط

خودم قبول دارم خيلي غر ميزنم ولي اخه جريان 60 دلاري كه مي گي ! 9 ساعت سينگل ! ربطش چي بود :| من هيچ بازي سينگل محض ايي تا حالا روي PS4 نخريدم و نخواهم خريد روي PS3 هم چندتايي خريدم كه اونها ديگه غيرسينگل چيزي نداشتن :|
اما اين بحض اش فرق مي كنه اگر قرار باشه اين مدلي بازي رو بپيچونن كه نميشه ! ميخواي با BL2 مقايسه اش كنيم و با بزرگي اون ؟

ربط داره امسال تنها بازی که از نظر من ارزش داره همینه.
همون اولین روزا گفتم ناشر بازی اکتی هست و دست بانجی هم نیست. کلی DLC میدازه بهمون . طبیعیه:d میخوای با هرچی دوست داری مقایسه کن.
بپیچونن یا نپیچونن از نظر من بازیه کاملیه. هرکی دوست نداره و احساس میکنه سرشو دارن کلاه میزارن نمیخره.

به نظر من اينا همش شايعس از طرف رژيم غاصب و آمريكا ️ ... طبق گفته سازنده ها اين بازي فقط مرحله زمينش ١٠ تا منطقه داره كه بچه ها هم ليستشو گزاشتن حالا بگيم يكيش ميشه tower بازم ٩ تا ميمونه حالا ٩تا منطقه اندازه بتا داريم اين فقط خوده زمين ميشه حالا فرض ميكنيم ٤ تا سياره باشه (زمين ، زهره ، ماه ، مشتري) اينا هم دست كم به طور متوسط بستگي به اندازه سياره باس از ٥ تا ١٠ تا منطقه داشته باشه .
در مورد dlc هم يكيش تو مناطق عميق ماه هست يكيش هم تو زحل فكر كنم ... در كل به اين صحبت ها توجه نكنين تا بازي نياد هيچي معلوم نميشه ... لازمم نيست همون اول برين بخرين يه كم صبر كنين آمار بازي در مياد ... اكتيويژن هم فقط ناشر بازي هست و هيچوقت بانجي خودشو خراب نميكنه

ميتونم بپرسم شما ؟؟؟

تو همچین از بازی ایراد میگیری آدم فکر میکنه یه چیز ناقص مثل GTA Online 8-|:|

اولا این حضور مشتری تایید شده؟؟
منظورم اینه مشتری سطحش جامد نیست که و همشم طوفان ها عظیمه چجوری میخوان قابل بازی ـش بکنن؟

شما اگه بری از توو سایت بانجی توو قسمت grimoire و از اونجا بری توو قسمت location سیاره هارو میبینی

اولا این حضور مشتری تایید شده؟؟
منظورم اینه مشتری سطحش جامد نیست که و همشم طوفان ها عظیمه چجوری میخوان قابل بازی ـش بکنن؟
کاری نداره که، یک خط سناریو بیشتر نمیخواد:
سناریو اول: انسانها در دوران golden age به وسیله تکنولوژی پیشرفته موفق به جامدکردن بخش هایی از مشتری شدند. اون طوفان ها هم قراره تجربه جدیدی به گیم پلی اضافه کنه!
سناریو 2: فضایی ها جامدش کردند.
سناریو 3: بعد از صدها سال از دوران کنونی شرایط اکولوژیکی مشتری تغییر کرده و جامد شده.
سناریو 4: یه بابایی دستگاهی اختراع کرده که بشه روی سطح گازی مشتری ویراژ داد!
و الی آخر!

اگه شایعه درست باشه پس اون همه تبلیغ در مورد بازی بزرگ و پهناور معنیش این بود که در طول زمان بازی بزرگ میشه و در اول ما فقط برای یک سوم بازی حتما پول میدیم :))

نحوه ي lvlup بعد از لول ٢٠:
Capture35.png
Capture37.png

بايد ايتم هايي پيدا كنيد كه Light داشته باشن تا براي Strike ها و Raid هاي بالاي لول ٢٠ بتونيد اماده باشيد.
--

beta_infographic_blog.jpg

آخرین ویرایش:
آمار نسخه ی بتا Easter Egg داشته !:دی
DestinyInfographicmoon.jpg

As you can see below, the infographic mentions that over 851,000 players visited the moon in the game, while 1,969 “claimed to have landed on the moon, but totally faked it.” The number is an obvious reference to the Apollo 11 mission, which landed on the moon in 1969.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or