Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii
اين كد ها براي چيه ؟ براي بتاست ؟؟؟

كسي تا حالا با اين دشمن خفن هاي توي يكي از مراحل رو به رو شده ؟!!؟:d
داخل يه زيرزمين مانند هستند توي مرحله SKYWATCH گمونم ! با اين رفيقمون GUNNER رفتيم سراغشون ولي LEVEL شون ??? بود و با هيچ گلوله ايي هم به هيچ صراطي مستقيم نبودن و كاملا" IMMUNE بودن :d كسي تا حالا باهشون زورازمايي كرده يا ديده ؟:d

بله ازونا بصورت مخفی توو اکثر جاهای نقشه هستن شما نمیتونی بزنیشون بیخودی خسته نکن خودتو :))))

بله ازونا بصورت مخفی توو اکثر جاهای نقشه هستن شما نمیتونی بزنیشون بیخودی خسته نکن خودتو :))))

اتفاقا خودمو خسته نكردم :|

چطوری میشه با بقیه مرحله ها رو رفت ؟ من همش تنهام
و این که مولتی بازی کجاست ؟

متاسفانه سيستم بازي يه مقدار گنگ و بد طراحي شده :| يعني من خودم گشتم تا توي تنظيمات پيدا كردم كه FIRETEAM رو بشه رو پابليك گذاشت تا بره توي مچ ميكينگ
شما OPTIONS رو بزن توي يكي از تب هاست كه نوشته FIRETEAM چه مدلي باشه از روي فقط دوستان بذارش روي PUBLIC تا بتوني با بقيه هم بازي كني

مولتي بازي هم بعد بالا تر رفتن LVL و رفتن توي TOWER پيش لرد شاكسراكس (:|:d) يه قسمتي توي دنيا برات باز ميشه سمت راست زمين اونجا ميتوني بري مولتي

اتفاقا خودمو خسته نكردم :|

متاسفانه سيستم بازي يه مقدار گنگ و بد طراحي شده :| يعني من خودم گشتم تا توي تنظيمات پيدا كردم كه FIRETEAM رو بشه رو پابليك گذاشت تا بره توي مچ ميكينگ
شما OPTIONS رو بزن توي يكي از تب هاست كه نوشته FIRETEAM چه مدلي باشه از روي فقط دوستان بذارش روي PUBLIC تا بتوني با بقيه هم بازي كني

مولتي بازي هم بعد بالا تر رفتن LVL و رفتن توي TOWER پيش لرد شاكسراكس (:|:d) يه قسمتي توي دنيا برات باز ميشه سمت راست زمين اونجا ميتوني بري مولتي
بازم از اين ":|" بزار.
اصلا هم گنگ نيست تو فقط غر ميزني:d

بازم از اين ":|" بزار.
اصلا هم گنگ نيست تو فقط غر ميزني:d

صادق گنگ ه ديگه :|:|:|:d:d:d
باو خوب بايد يه جايي بذاره تو چشم باشه مثل همونجايي كه ميخواي لانچ كني يا ميخواي منطقه انتخاب كني:|:d

پ.ن مهم:
طبق چيزي كه توي PS STORE نوشته بازي فقط 12.3 گيگ ه :| اميدوارم اشتباه كرده باشن و گرنه بايد گفت يا بانجي پيچونده :| يا اين كه تا سر حد مرگ كمپرس كردن :|

پ.ن مهم:
طبق چيزي كه توي PS STORE نوشته بازي فقط 12.3 گيگ ه :| اميدوارم اشتباه كرده باشن و گرنه بايد گفت يا بانجي پيچونده :| يا اين كه تا سر حد مرگ كمپرس كردن :|
بابا دیروز بتا رو میخاستم دانلود کنم اون 12.3 گیگ بود. فک نکنم بازی اصلی هم اینقدر باشه.

با Glitch تونستن وارد محدوده Kings watch بشن:d از اون قسمت های بسته شده هست.
ببینیم میتونن وارد moon بشن کم کم:))
Glitch: How To Get Inside King’s Watch

Team Lag did a great job of discovering a way to gain access to the blocked off area of the “King’s Watch”. Follow the tutorial below to try it for yourself, although be warned, the enemies you find within may be a bit more powerful than you bargained for.
---
حجم بازی هم فکر کنم 40-50 گیگ باشه . 12 گیگ چیه اخه:))

نسخه اصلی طبق گفته استورر 17.4 گیگ هست البته تو توضیحات گفته 20 گیگ و نسخه باندل هم حدود 40 گیگ
کلا چیزی که استور گفته عجیبه با توجه به وسعت مناطق بازی:-/

صادق یه بارم افتخار بده با ما بازی کن:d

بابا دیروز بتا رو میخاستم دانلود کنم اون 12.3 گیگ بود. فک نکنم بازی اصلی هم اینقدر باشه.

براي من هم همين عجيبه :| كاملا" با حجم بتا همخوني داره :|

با Glitch تونستن وارد محدوده Kings watch بشن:d از اون قسمت های بسته شده هست.
ببینیم میتونن وارد moon بشن کم کم:))

---
حجم بازی هم فکر کنم 40-50 گیگ باشه . 12 گیگ چیه اخه:))

يكي از نكاتي كه من مي گم 12 گيگ خودش قسمت اعظم بازيه همينه كه دارن با گليچ سر از جاهاي ممنوعه در ميارن :|:d
ولي همه بازي نيست

نسخه اصلی طبق گفته استورر 17.4 گیگ هست البته تو توضیحات گفته 20 گیگ و نسخه باندل هم حدود 40 گیگ
کلا چیزی که استور گفته عجیبه با توجه به وسعت مناطق بازی:-/

صادق یه بارم افتخار بده با ما بازی کن:d

والا من توي استور UK ديدم هم نسخه باندل هم معمولي رو زده بود 12.3 گيگ :| البته مشخصا" اين اشتباهه :|:d

صادق كلا" با اشراف مي پره با ما فقير فقرا كاري نداره :| مارو نوب ميدونه :|/:)
بعد نميدونم اگر يه نوب چندين بار يه نفرو توي شرايط سخت نجات بده چي حساب ميشه :|:d

براي من هم همين عجيبه :| كاملا" با حجم بتا همخوني داره :|

يكي از نكاتي كه من مي گم 12 گيگ خودش قسمت اعظم بازيه همينه كه دارن با گليچ سر از جاهاي ممنوعه در ميارن :|:d
ولي همه بازي نيست

والا من توي استور UK ديدم هم نسخه باندل هم معمولي رو زده بود 12.3 گيگ :| البته مشخصا" اين اشتباهه :|:d

صادق كلا" با اشراف مي پره با ما فقير فقرا كاري نداره :| مارو نوب ميدونه :|/:)
بعد نميدونم اگر يه نوب چندين بار يه نفرو توي شرايط سخت نجات بده چي حساب ميشه :|:d
چي ميگي اخه:| خوب من Fireteam ام پره چيكار كنم؟ بيام بيرون با بقيه بازي كنم:d!
coop هم ٣ نفرس ميخواي همرو جا بديم تو يك Fireteam؟:d
منم هر بار با تو اومدم بازي كنم وسط Devil lair پرت ميشي بيرون.
---
حجم بازي :
خودتون يكم فكر كنين فقط Earth (نصفش هم حذف شدن)و moon ١٤ گيگ هست، حالا Venus .Mars.Mercury.Saturn.Jupiter.Europa هم هستن(بعضياش تاييد نشدن)
MxRU.png

We now know how much space Destiny will be occupying on player's hard drives, at least on Playstation 4.Based on a listing on Sony Entertainment Network, the game will be a 40GB download on Playstation 4. Of course, allowances have to be made for future patches, updates and DLC to be added in the future.
One can only imagine that that 40GB may be used to store the single player campaign, and allow for transition into online multiplayer sections. This also does not account for possible technical requirements to get the game running on Xbox 360, which may or may not vary. We wonder if Bungie has opted to host most of the game on the cloud, or if the single player is in that download, and if they may have opted for some compromises for Playstation 3 and Xbox 360. Of course, the fans will let the truth out in no time at all.
- See more at: Destiny PS4 Installation Size Revealed

Bungie's upcoming first-person shooter, Destiny, has had its installation size revealed for the PlayStation 4. The game will require 40GB of the PS4's hard drive space in order to install and operate properly.
Destiny's PS4 Install Size Revealed
احتمالا ٢٠-٣٠ گيگ بايد دانلود كرد:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or