Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii
کسی اینجا Dark Blow رو گرفته ؟ از حجمش اطلاعی ندارین ؟! :d

وقتی گرفتم اپدیت جدیدی نیومد. فکر کنم با همون اپدیت 2.5 گیگ قبلیه ریختن تو بازی :d

- - -ویرایش - - -

پیداش نمیکنم ...
بعد من فرند ندارم ، میخوام خودش سرچ کنه و یه تیم پیدا کنه منو بندازه توش که وجود نداره ...
بعد تو مراحل بازی مثلاً یه نفر داره فلان مرحله رو میره ، اونا رو چجوری پیدا و تو تیم جوین بشم؟
ممنون.

یه بخشی هست به نام Crucible که همون Pvp هست. شما تو Tower می تونی بقیه افراد و پیدا کنی و Join شی بهشون. R3 نگه دار و رو Join Fireteam بزن.

دوستان من در یکسری از قسمت های بازی مبتدی هستم . مثلا این Bounty که هر روز میده میتونم برم فعالشون کنم اما نمیتونم معنیشون کنم ببینم که دقیق باید چیکار کنم !! راه حلی دارین که بتونم راحت متوجه بشم بانتی چی ازم میخواد ؟؟
البته درسته که باید به زبان انگلسی مسلط باشیم اما متاسفانه من در این زمینه ضعیف هستم . دوستان اگر راه حل ساده تری در این مورد دارند بیان کنند ممنون میشم ....

از بچه ها اگه dark below رو دارین منو اد کنین که crota's end رو بریم.فقط لول 30 و 31 چون واقعا سخته.
من تا بریج رفتم بعد از اونو تجربه نکردم پس باید با هم مکانیکاشو پیدا کنیم.
psn: loneASF

دوستان من در یکسری از قسمت های بازی مبتدی هستم . مثلا این Bounty که هر روز میده میتونم برم فعالشون کنم اما نمیتونم معنیشون کنم ببینم که دقیق باید چیکار کنم !! راه حلی دارین که بتونم راحت متوجه بشم بانتی چی ازم میخواد ؟؟
البته درسته که باید به زبان انگلسی مسلط باشیم اما متاسفانه من در این زمینه ضعیف هستم . دوستان اگر راه حل ساده تری در این مورد دارند بیان کنند ممنون میشم ....

دوست من متاسفانه این بازی بشدت نیاز به زبان انگلیسی داره ! چون شما حتی با سرچ کردن اون ماموریت بازهم نیاز به زبان دارید ! تازه این ابتدای راه شما هست به جاهایی میرسید که واقعا سخت و پیچیده میشه :( . هم بده این قضیه هم خوب بنظر من .. ولی باید یطوری ماموریت رو برای افراد مبتدی مثل شخص X قرار میدادند یا حد اقل کمی کمک میکردن !

دوستان IronBanner دقیقا چیه و به چه دردی میخوره ؟! :-/:d

هيچي يه مسخره بازي بانجي :|
توي اين مد ميتوني يه چندتا چيز خفن رو به عنوان هدف قرار بدي و بري ماموريت هاش رو توي مولتي انجام بدي بعد بگيريشون :|
فقط تفاوت اش اينه كه ملت با هر چي كه دارن ميان :d يعني مثل مولتي معمولي نيست كه همه زره ها و اسلحه ها يكسان سازي ميشه بلكه همه قدرت هاي اصلي شون رو دارن :d
يعني اگر با LEVEL پايين و زره پايين رفتي اونجا عملا" همون ثانيه اول پودر ميشي :|:d

سلام به همه دوستان . اون عزیزی که در باره iRon Banner سوال داشت , خدمتت عرض کنم که بعید میدونم نیاز به DLC The Dark Below داشته باشه ! برای همه ازاد هست ! ولی کسی که این DLC رو نیز داشته باشه امتیازات ویژه ای داره ! البته کاملا اطمینان ندارم ولی من قبل از اینکه Season Pass این بازی رو خریداری کنم هم این مد رو بازی میکردم ! شما برای انجام این مد باید به ORBIT برید و در سمت چپ وسط صفحه در لیست اولین انتخاب برای بازی انلاین IRON BANNER هست مطابق شکل زیر :
http://s1.img7.ir/wwZ3H.jpg
این مد معمولا یک هفته اینطورا میاد هر چند وقت یکبار قرار بود این مد بصورت تخصصی و خیلی خاص عرضه بشه ولی بعد از استقبال بسیار بازیکنان این مد تا الان هر چند وقت یکبار برگذار شده و میشه ! البته ظاهرا قرار هست که این مد با شرایط خاصی عرضه بشه !!
این مد هم در واقع همانطور که دوستان اشاره کردند همانند Crucible - Control Zone هست و شما باید پرچم هارو بگیرید و امتیاز تیم خودتون رو بالا ببرید ! در این مد شما میتونید از ماموریت هایی که در بخش Iron Banner هست استفاده کنید تا سریع LVL UP کنید ! همانند شکل زیر :
http://s1.img7.ir/o6QE5.jpg
البته یه نکته بسیار مهم اگه درست فهمیده باشم !!! در این مد قابل توجه هست اونم اینه که هر روز LEVEL در خواستی برای هر ایتم تغییر میکنه ! بطور مثال روز اول ایرون بنر شما لباس HUNTER رو باید در LVL 3 باز کنید ولی روز بعد میبینید که LVL درخواستی اون افزایش یافته ! پس هر روزی قصد انجام این مد رو دارید باید تمام تلاشتون رو بکنید تا سریع LVLUP بشید !
------------------------------------------------------
در مورد سئوالتون دوست عزیز متوجه نمیشم دقیقا از چی صحبت کردید ! اما اگه درست متوجه شده باشم از دیروز مطابق هر هفته Xûr به Destiny و در تاور اومده و تا اخر امشب هم هست ! و یکسری لوازم و وسایل خاص و البته زیبا داره ! همچنین یکی از ماموریت های ERIS رو نیز با خودش اورده !

سلام برچی حجم دمو با اصلیش یگی هس؟؟؟؟

سلام دوست من والا من ۲ مورد دیگه هم دمو دانلود کردم حجمش برابر با خود گیم بود ! شاید به این خاطر هست که شما با دادن پول بتونید بازی رو انلاک کنید و از تمامیه امکانات بهره ببرید ! البته این برای ما ایرانیا با این اینترنت بد هست متاسفانه :( .

شما با دانلود این ورژن از بازی به یک مرحله و ماموریت ۳ نفره Co-Op strike تحت عنوان The Devil's lair // به Tower و چند tower Vendors دسترسی دارید // ۵ مرحله داستانی در EARTH و در بخش OLD RUSSIA وجود دارد و همچنین شما قادر خواهید بود تا LEVEL 7 کاراکترتون رو ارتقا بدید !

حجم دانلودی این بازی در PS4 و XBOX ONE برابر با ۴۰ گیگ و PS3 و Xbox 360 برابر با ۶ گیگ هست .
و در اخر همانطور که عنوان کردم و فکر میکردم شما فقط با پرداخت قیمت بازی در استور مخصوص اکانتتون میتونید کل بازی رو انلاک کنید و دیگه نیازی به دانلود اضافه نیست ! البته همین ۴۰ گیگ خودش داستانیه دانلودش :| ...

دوستان تا XUR بعدی ۴ روز باقی مونده ! قابل توجه دوستانی که ماموریت Sacrifice رو انجام دادن کامل منتظر اومدن XUR هستند !

Last edited by a moderator:
دوستان تا XUR بعدی ۴ روز باقی مونده ! قابل توجه دوستانی که ماموریت Sacrifice رو انجام دادن کامل منتظر اومدن XUR هستند !

دوست عزیز این ماموریت Sacrifice که نامشو گفتی اصلا چی هست و چجوریه ؟؟
در اصل این XUR‌ چی هست و چیکار میکنه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or