Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii
بچه ها من بازیم ریجن ۲ هست و خیلی دوست دارم expansion pack ps4 رو بگیرم ... اکانتم ریجن ۱ هست اگه خریداریش کنم نصب نمیشه ؟ به نظر میرسه اجازه خرید بهم میده اما می ترسم خرید کردم دانلود کردم نسب نکنه ... کسی می تونه راهنماییم کنه ؟

نوچ نمي توني استفاده كني رفيق
يا بايد بازي رو ريجن 1 كني يا بايد يه اكانت ريجن 2 درست كني با اون بخري و دانلود و نصب كني بعد بري توي اكانت ريجن 1 ات بازي كني

بازی رو به هزینه گزاف خریدم گذاشتم تو دستگاه یه ساعت بیشتر اصلا هیچ سروری رو پیدا نکرد این یه این امتیاز منفی بعد مدام این خطا را میداد :
use of user genrated media is allowed for your account بعد اوکی که می زدم این خطا رو میده :
use of this applications chat and messaging feature is not allowed for your account آیا مهشمندم راهنمایمکنه پیدا نکردن سرور به خاطر خطاهای فوق باشه ؟
شما راحت ساین میشین به بازی ؟
خواهشمندم راهنمایی کنین .
بعضی وقتا اینطور میشه فک کنم مشکل از اینترنت باشه یه بار خارج شو دوباره برو باید درست شه

اون غار رو بیخیال شو چون ارزش نداره شما برو ماه مرحله dark beyond رو بزن و درجه سختی رو حتما بذار روی 9 بعد برو جلو تا برسی به کات سین بعد از پخش کات سین همه ی دشمنا رو بکشید بجز hollowed knight و اجازه بدید این شما رو بکشه تا دوباره دشمنا بیان اگه با این روش 1 ساعت بازی کنید یه دونه بنفش 5 تا آبی و یه عالمه سبز میگیرید تکنفره هم میشه رفت
اگه اون غار رو هم خواستید بگید تا ویدئوشو بذارم

سلام
میشه فیلم غار رو بزارین ؟
مرسی

بالاخره تونستم وارد بازی بشم بازیش برخلاف انتقادات منفی واقعا عالیه . فقط محیط ها بعد یه مدتی تکراری میشن تنوع دشمنان بسیار کمه البته تا الان که بازی کردم چار پنج نوع دشمن ندیدم شاید بعداا اضافه تر بشن . ولی بازی منو شدیدا یاد بوردرلند و هیلو انداخت . تقریبا ترکیبی از همین سبکا هست . ارتقا و لول آپش خیلی کنده پدرم در اومد تا 5 رسیدم . بعضی وقتا با دشمنان لول 10 به بالا برخورد می کردم که مبارزه با اونا خیلی سخته . این یعنی بازی تعادل نداره که البته به خاطر آنلاین بودن بازی طبیعیه .

برای باز کردن لباس ونگارد و اون یکی باید امتیازشونو داشته باشی تو ونگارد که میری چرا امتیاز نمیده اصلا؟دوسه بار با دوستام رفتن اخرش 7 تا امتیاز داد ولی لباس یا اسلحش 150 تا میخواد مثلا!
بعد اون BOUNTY هایی که میگه 30 تارو با مشت بکش یا 20 تارو بدون مرد خودت بکششون کاملشون میکنی چی میده در ازاش؟برای ونگارده مثلا ولی هیچی نمیده!bounty رو کامل میکنم تو tower تایید میکنه همین!

درود بچه ها من ای adsl مخابرات دارم پینگم حدود200 هستش و تایم اوت هر 20 تا یکی دارم میتونم بازی کنم یا دچار لگ میشم؟؟؟؟
حجم چقدر مصرف میکنه واسه یک ساعت؟؟؟

ی سوال دیگه هم داشتم
Strange coin از کجا باید گیر بیارم تا هفته دیگه هشت تا میخوام
معمولاً Weekly Chalangeـها خوب Straing Coin میدن غیر از اون روی میشن های مختلف برید توی Destination هم توی توضیحات Rewardـهایی که بهتون میده رو میتونید ببینید. بعضی اوقاتم میتونید با Engramـهایی که میگیرید (آبی ها)، Mote of Light و Straing Coin بگیرید. اون یارو تو تاور (Agent of Nine یه همچین چیزی بود اسمش!) جمعه و شنبه و یکشنبه تا ساعت 2 هست فکر کنم آیتم Exotic هم میده برای این هفتش یه هلمت خیلی خوشگل برای تایتان داشت که فکر کنم اصلان تونست بخردش :| :d
برای باز کردن لباس ونگارد و اون یکی باید امتیازشونو داشته باشی تو ونگارد که میری چرا امتیاز نمیده اصلا؟دوسه بار با دوستام رفتن اخرش 7 تا امتیاز داد ولی لباس یا اسلحش 150 تا میخواد مثلا!
بعد اون BOUNTY هایی که میگه 30 تارو با مشت بکش یا 20 تارو بدون مرد خودت بکششون کاملشون میکنی چی میده در ازاش؟برای ونگارده مثلا ولی هیچی نمیده!bounty رو کامل میکنم تو tower تایید میکنه همین!
شما اول از همه باید با گرفتن امتیازات Vanguard Rankـت رو بکنی دو، تا آرمورها و اسلحه های لجندری برات باز بشه البته این مربوط به Taitan Vanguard هستش (برای وارلاک و هانتر هم همینطورکه تو قسمت زیرین تاور هستن دقیقاً رو به روی جایی که Spawn میشید) رنک دوش فکر کنم 2000 تا امتیاز میخواد. این امتیازهارم میتونید با انجام میشن های پاترول و یا کامل کردن بانتی هایی که از بانتی ترکر میگیرید بدست بیارید. میشن های پاترول هر کدوم 10 تا امتیاز میده بانتی ها هم باید برید نگاه کنید تو توضیحات چقدر نوشته ولی معمولاً بین 50 تا 100 تا بهتون میدن (تا اینجا برای من اینطوری بوده). Vanguard Mark هم با انجام Strike یا Optional Missionـها توی پاترول و... میتونید بدست بیارید. در کل باید یکم تحمل کنید گرفتن آیتم لجندری به همین راحتی نیست. غیر از اون این رنک Vanguard فقط مربوط به همون اساتید قسمت زیرین میشه، شما میتونی Dead Orbit Rank ، FWC Rank ، Crucible Rank و... رو هم افزایش بدی تا بتونی از مغازه های دیگه لجندری آیتم بگیری که تو پرک و رنگ و اینا با هم فرق میکنن. برای گرفتن امتیازات Dead Orbit و... هم باید مارک مخصوص به کاراکترتون رو از فروشندش بخرید و بزارید برای کاراکترتون بعد از اون امتیازاتی که میده مربوط به اون مارک مورد نظر میشه. Crucible Mark هم مربوط به بخش PvP و بانتی هایی هست که ترکر بهتون میده!

آخرین ویرایش:
اقا من رسیدم به لول 20.الان در به در دنبال Light Armor هستم.
اینجوری که فهمیدم اول باید رنگ ونگاردم رو و Crucicble رو به 2 برسونم تا بتونم ارمورهایی که لایت دارن رو خریداری کنم درسته؟
اگه اینجوری باشه که بعد لول 20 رسما جون ادمو بالا بیاره...
بعد راستی من توی Comp MP مود Flash رو که بازی میکنم خیلی سخته لول بالا ها میان میزنن لهم میکنن! ولی همونو کنترل که بازی میکنم راحت میتونم فرگ اول بشم.چه مودهاییش هست که لول اونقدر تاثیری نداره توش که برم اونارو بازی کنم؟

اقا من رسیدم به لول 20.الان در به در دنبال Light Armor هستم.
اینجوری که فهمیدم اول باید رنگ ونگاردم رو و Crucicble رو به 2 برسونم تا بتونم ارمورهایی که لایت دارن رو خریداری کنم درسته؟
اگه اینجوری باشه که بعد لول 20 رسما جون ادمو بالا بیاره...
بعد راستی من توی Comp MP مود Flash رو که بازی میکنم خیلی سخته لول بالا ها میان میزنن لهم میکنن! ولی همونو کنترل که بازی میکنم راحت میتونم فرگ اول بشم.چه مودهاییش هست که لول اونقدر تاثیری نداره توش که برم اونارو بازی کنم؟
با خرید آیتم های لجندری و Rare میتونی تا +18 لایت بگیرید (برای لجندری سقفش +18 هست برای Rare هم فکر کنم 14-15 باشه) بعد از اونم مجدد لول آپ قطع میشه تا آرمورهای Exotic بگیرید. البته با آپگرید کردن همین آرمورهای لجندریتون هم باز میتونید لول آپ کنید ولی لول آپ آرمورهای لجندری به نسبت سخت تر از آرمورهای دیگس. برای شمایی که الان لول 20 هستی بهترین کار اینه که یه چند دست Strike بری تا بتونی آیتم های Rare بگیری معمولاً تو پایان هر Strike حداقال یدونه آیتم Rare رو بهتون میده معمولاً هم آرمور هست که برای لول آپتون به کار میاد. بعدش بشنید پاترول و از این حرفا برید تا بتونید رنک بخش های مختلف رو افزایش بدید و مارک جمع کنید تا بتونید خودتون آیتم بخرید. سعی کنید Mote of Light و Straing Coinـاتون رو هم نگه دارید تا بتونید آیتم های Exotic بگیرید. البته بعضاً با انجام یه سری بانتی میتونی آیتم Exotic بگیرید!

اصلاً PvP به لول اینا زیاد ربطی نداره اون دیگه به حرفه ای بودن بازی کن ربط داره و سلاح هایی که داره. همه چیز تو بخش مولتی نرمال میشه، البته آپگرید های ساب کلاس و اینا هم میمونه که تو برخی موارد باعث برتری میشه. شما سعی کن اول کار Flash بری بعد همینجوری نرو تو شیکمشون مثلاً یه عادت بدی که من دارم اینه که مدام توی مپ راش میدم که همین احتمال شکارم رو زیاد میکنه. شما سعی کن با تیم بمونی معمولاً هر دو نفر با هم میرن سعی کن عقبشون باشی و دور و اطراف رو زیر نظر بگیری. اگرم میخوای قشنگ ببینی چه جوریا بازی میکنی رامبل برو که تهه حاله. اگر توی استفاده از Fusion Rifle حرفه ای هستی از اونم استفاده کن چون اگر دقیق باشی یه گلوله از این اسلحه یه تنه یه پلیر رو میفرسته هوا. غیر از اون حواست به Heavy Amooـها و قابلیت هایی که داری باشه که میتونی ازشون استفاده کنی. در کل این مولتی برای قشر کژوال خیلی خیلی بهتر و نرمالتر شده اگر کسی مولتی هیلو ریچ رو بازی کرده باشه میدونه اون تو چه جهنمیه قشنگ دوستان تازه وارد در مبحث هیلو، مولتی ریچ رو میبوسیدن و میگذاشتن کنار:d

اصلاً PvP به لول اینا زیاد ربطی نداره اون دیگه به حرفه ای بودن بازی کن ربط داره و سلاح هایی که داره. همه چیز تو بخش مولتی نرمال میشه، البته آپگرید های ساب کلاس و اینا هم میمونه که تو برخی موارد باعث برتری میشه. شما سعی کن اول کار Flash بری بعد همینجوری نرو تو شیکمشون مثلاً یه عادت بدی که من دارم اینه که مدام توی مپ راش میدم که همین احتمال شکارم رو زیاد میکنه. شما سعی کن با تیم بمونی معمولاً هر دو نفر با هم میرن سعی کن عقبشون باشی و دور و اطراف رو زیر نظر بگیری. اگرم میخوای قشنگ ببینی چه جوریا بازی میکنی رامبل برو که تهه حاله. اگر توی استفاده از Fusion Rifle حرفه ای هستی از اونم استفاده کن چون اگر دقیق باشی یه گلوله از این اسلحه یه تنه یه پلیر رو میفرسته هوا. غیر از اون حواست به Heavy Amooـها و قابلیت هایی که داری باشه که میتونی ازشون استفاده کنی. در کل این مولتی برای قشر کژوال خیلی خیلی بهتر و نرمالتر شده اگر کسی مولتی هیلو ریچ رو بازی کرده باشه میدونه اون تو چه جهنمیه قشنگ دوستان تازه وارد در مبحث هیلو، مولتی ریچ رو میبوسیدن و میگذاشتن کنار
:d

والا من اصلا توی کشتن ملت اونم یهو 3-4 نفر پشت هم حتی مشکلی ندارم توی قسمت کنترل :دی ریت شوتینگم نزدیکه 2 میاد...فیوژن و اسنایپر و ماشین گان خویم دارم توی مولتی اصلا مشکلی ندارم.
ولی لامصب یه سری میاد لول یارو مثلا 26-7 هستش تیراش رو من تاثیر بیشتری داره انگار!!!! یا تیرهای من روی اون تاثیر گذاری کمتری داره انگاه ارمورش قویتره...من اینجوری حس میکنم یا واقعا هست این قضیه؟!
ریچ رو بازی نکردم ولی هیلو 3 رو خیلی بازی کردم چه بازی بود :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or