Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
من لولم 250 هست.
چند تا سوال دارم:
1-کلن(clan) فعال داریم از ایرانی ها؟
2-روند ساختن اسلحه به چه صورت هست؟
کلن ایرانی زیاده اینجا به کسی بگی یا تو تاور و activity های خود بازی ایرانی زیاد پیدا میشه
ساخت اسلحه نداریم ۹۰ درصد اسلحه ها رندوم دراپه بقیه از ماموریتای بازی میتونی بگیری بعد کامل کردنشون

• Like
Reactions: Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
4ugt_test-destiny-2-1021x580.jpg

جمعه دیگه (6آذر) Raid جدید بازی برای اونایی که Black Armory رو میگیرن لانچ میشه، اسمش هست Scourge of the Past و مکانش هم توی Last City عه، ربطی به دریمینگ سیتی نداره (خدا رو شکر! :d )
لول مورد نیاز و پیشنهادی برای این Raid جدید 640 عه و از سه شنبه، ماکسیمم lvl از 600 (کنونی) به 650 افزایش پیدا میکنه.
پ.ن: حدس می زنم یه رِیــد جمع و جور و کوتاه در حد Eater Of the Worlds باشه!
پ.ن.2: یه اکیپ جور کنیم تیم اول تمومش کنیم lol :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: metal2006

sears

کاربر سایت
Nov 30, 2018
3
کلن ایرانی زیاده اینجا به کسی بگی یا تو تاور و activity های خود بازی ایرانی زیاد پیدا میشه
ساخت اسلحه نداریم ۹۰ درصد اسلحه ها رندوم دراپه بقیه از ماموریتای بازی میتونی بگیری بعد کامل کردنشون

خب ممنون میشم اسم چندتا از کلن های فعال رو بگید,از دوستاتی که اینجا هستن کسی کلن سراغ نداره یعنی؟
منظورم بخشی هست که سلاح رو میشه دستکاری کرد (weapon mod) اگر اطلاعات بیشتر بدید ممنون میشم.

اکانت من در Battle.net:

Darien#11250
اگر خواستید اد کنید

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
منظورم بخشی هست که سلاح رو میشه دستکاری کرد (weapon mod) اگر اطلاعات بیشتر بدید ممنون میشم.
اکانت من در Battle.net:

Darien#11250
اگر خواستید اد کنید
اسلحه هایی که دراپ میشن خیلیاشون روشون مد هست، با دیسمنتل کردنشون اون ماد آزاد میشه (همینطور اگر شِیدِر هم داشت باشه اون هم با دیسمنتل کردن قابل دسترسی میشه برای تغییر رنگ و ظاهر اسلحه ها).
یا مستقیما اون مد برات آزاد میشه (که میتونی روی یه اسلحه دیگه استفاده کنی) و یا یه متریال به اسم عه Mod Component. هر 10 تا مد کامپوننتی که گیر بیاری میبری پیش بانشی توی تاور و میتونی یدونه مد بگیری ازش.
مد هایی که هر روز بانشی میاره رندوم و شانسیه، دیگه ببین کدوم مد باب میلت هست همون روز بگیر ازش.
در مورد کلن هم من خودم کلن دارم منتهی بچه های ایرانی توش کم هستن یا کمتر فعالیت میکنن. بازم اگر خواستی بگو ادت کنم. ولی Appش رو حتما روی موبایل دانلود کن. همیشه ملت درخواست میدن و میتونی بازی کنی باهاشون. یا خودت درخواست بدی تو چند ثانیه ملت جوینت میشن.

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
عجب اسلحه های exotic خفنی معرفی کردن.ولی نمی دونم چرا حس می کنم دی ال سی خوبی از اب در نمی یاد.مود جدید هم چیز جدیدی نداشت.فقط می مونه raid که اونم جمعه باز میشه.در ضمن اپدیت با حجم 1 گیگ برای ps4 منتشر شد.

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
عجب اسلحه های exotic خفنی معرفی کردن.ولی نمی دونم چرا حس می کنم دی ال سی خوبی از اب در نمی یاد.مود جدید هم چیز جدیدی نداشت.فقط می مونه raid که اونم جمعه باز میشه.در ضمن اپدیت با حجم 1 گیگ برای ps4 منتشر شد.
خوب dlc بزرگی نیست و یک سری فعالیت و آیتم اضافه شده و توقع چیزی مثل Forsaken نباید داشت
در واقع تکمیل کننده Forsaken هستن این سه dlc

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
خوب dlc بزرگی نیست و یک سری فعالیت و آیتم اضافه شده و توقع چیزی مثل Forsaken نباید داشت
در واقع تکمیل کننده Forsaken هستن این سه dlc
اگربحث تکمیل کردن بوده به نظر من در این سطح باید به صورت مجانی عرضه میشد.شما مثلا همین کرس او اوساریس رو نگاه کن با این حالی که فاجعه بود یه منطقه کاملا جدید داشت.ولی تو این دی ال سی فقط یه قسمت از مپ، اونم در حد یک محدوده که یک فعالیت درش انجام بشه اضافه شده.به نظر من بانجی خودش داره کاری می کنه که این بازی دچار افت پلیر بشه مثلا بالا بردن پاور برای همه اعمال شده.ولی وقتی دست رسی به رید جدید و حتی ماموریت های مضحک forge نداری چه نیازی به بالا بردن پاور. برای پلیرهای که annual pass ندارند هست.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
اگربحث تکمیل کردن بوده به نظر من در این سطح باید به صورت مجانی عرضه میشد.شما مثلا همین کرس او اوساریس رو نگاه کن با این حالی که فاجعه بود یه منطقه کاملا جدید داشت.ولی تو این دی ال سی فقط یه قسمت از مپ، اونم در حد یک محدوده که یک فعالیت درش انجام بشه اضافه شده.به نظر من بانجی خودش داره کاری می کنه که این بازی دچار افت پلیر بشه مثلا بالا بردن پاور برای همه اعمال شده.ولی وقتی دست رسی به رید جدید و حتی ماموریت های مضحک forge نداری چه نیازی به بالا بردن پاور. برای پلیرهای که annual pass ندارند هست.
خوب این Dlc همونطور که خودشون هم گفتن قرار نیست اصلا محتوای داستانی و End Game داشته باشه
فقط یک سری آیتم و فعالیت و Raid اضافه میکنه
محتوایی مثل مرحله Whisper یا shattered throne
اون بالابردن پاور هم خواسته طرفدارا بوده و همه میخواستن و در واقع ضروری هم هست. چون مثلا iron banner پاور مهمه براش

kaveh_slayer

کاربر سایت
Sep 16, 2012
1
نام
کاوه
سلام دوستان اگه کسی به دستینی علاقه منده و میخواد ادامه بده و کلن نداره و برای انجام کلیه اکتیویتی ها به کمک نیاز داره تو پی اس فور به اکانت من پیام بده برای جزییات عضو گیری...
X-BRUTAL_SLAYER

اکتیویتی ها:
RAID
NIGHTFALL
CRUCIBLE
STORY
LV UP
LIGHT UP

next

کاربر سایت
Oct 1, 2007
98
دوستان سلام
توی استور سونی بازی به نام Destiny 2 نیست فقط forsaken و کلیه متعلقاتش هست و annual pass و اینا. در حالی که که تو توضیحات forsakenزده خود بازی Destiny 2 مورد نیازه. خوب از کجا بخریم خوذشو؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دوستان سلام
توی استور سونی بازی به نام Destiny 2 نیست فقط forsaken و کلیه متعلقاتش هست و annual pass و اینا. در حالی که که تو توضیحات forsakenزده خود بازی Destiny 2 مورد نیازه. خوب از کجا بخریم خوذشو؟
خودش ظاهرا رایگان شده دوست من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر