Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^ ^
این Annual Pass دیگه رسما دست تو جیب پلیر کردن عه. 40 دلار برا محتوای سال دوم با توجه به چیزی که فورسیکن ارائه داد منطقی عه و کاملا ارزشش رو داره، ولی این که 30 دلار اضافه بابت پَس سال دوم (!) هم بخواد چیز عجیبی عه اصن!
البته جای شکرش هست اونهایی که پس سالیانه نگرفتن از نظر Power Level مشکلی براشون پیش نـمیاد و میتونن پا به پای پلیرهایی که Annual Pass دارن پیش برن. (همین احساس شکافی که شما میگی بیشتر از اختلاف پاور لول بوجود میاد که اینجا وجود نداره.)
در کل امیدوارم هر کدوم از این محتویاتی که اضافه بر فورسیکن 10$ پرداخت کردیم براش، پول خودش رو حلال کنه :d
چیزی که کارگردان بازی گفته در مورد Annual Pass اینه که ما بجای اینکه بیایم یه محتوی داستانی کوتاه بذاریم و خب بگیم این داستان و در کنارش حالا یه چندتا کوئست و مخلفات ریزه میزه، اومدیم داستان رو حذف کردیم و تا تونستیم چلنج و اکتیویتی های جدید اضافه کردیم.
= = = = = =
بگذریم از ناله کردن :d

یه اسنایپر اگزوتیک شاخ با Black Armory اضافه می شه که هم قیافش خیلی س.ک.س.ی عه هم Perk مخصوصش: با نگهداشتن کلید ریلود، تمام تیرهای درون خشاب تبدیل به یک تیر قدرتمندتر می شه. خوراک باس انداختن عه :d

493y_photo_2018-11-29_11-46-34.jpg

= = = = = =
پ.ن: همچین بدون استوری هم نیست این سه تا اکسپنشنهایی که دارن میان :d
یه کات سین لیک شده، اسپولیر وحشتناک داستانی داره. اگر فورسیکن رو بازی نکردین بهیچوجه اینو باز نکنین.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
^ ^
این Annual Pass دیگه رسما دست تو جیب پلیر کردن عه. 40 دلار برا محتوای سال دوم با توجه به چیزی که فورسیکن ارائه داد منطقی عه و کاملا ارزشش رو داره، ولی این که 30 دلار اضافه بابت پَس سال دوم (!) هم بخواد چیز عجیبی عه اصن!
البته جای شکرش هست اونهایی که پس سالیانه نگرفتن از نظر Power Level مشکلی براشون پیش نـمیاد و میتونن پا به پای پلیرهایی که Annual Pass دارن پیش برن. (همین احساس شکافی که شما میگی بیشتر از اختلاف پاور لول بوجود میاد که اینجا وجود نداره.)
در کل امیدوارم هر کدوم از این محتویاتی که اضافه بر فورسیکن 10$ پرداخت کردیم براش، پول خودش رو حلال کنه :d
چیزی که کارگردان بازی گفته در مورد Annual Pass اینه که ما بجای اینکه بیایم یه محتوی داستانی کوتاه بذاریم و خب بگیم این داستان و در کنارش حالا یه چندتا کوئست و مخلفات ریزه میزه، اومدیم داستان رو حذف کردیم و تا تونستیم چلنج و اکتیویتی های جدید اضافه کردیم.
= = = = = =

یه اسنایپر اگزوتیک شاخ با Black Armory اضافه می شه که هم قیافش خیلی س.ک.س.ی عه هم Perk مخصوصش: با نگهداشتن کلید ریلود، تمام تیرهای درون خشاب تبدیل به یک تیر قدرتمندتر می شه. خوراک باس انداختن عه :d

= = = = = =
یه کات سین لیک شده، اسپولیر وحشتناک داستانی داره. اگر فورسیکن رو بازی نکردین بهیچوجه اینو باز نکنین.

بازی بعد Forsaken دقیق یه جون تازه ای گرفت و واقعا به بهترین حالت خودش رسید
همون اول هم که این Annual Pass معرفی شد ،منم خودم مخالف بودم .ولی بعد Forsaken بنظرم ارزش داره و واقعا 30 دلار برای چلنج های جدید و یکلی آیتم جدید مبلغ زیادی نیست(پول یکی دو تا اسیکن تو بازی های دیگه:D)
بعدش هم اینا علاوه بر محتوای Annual Pass ،کلی محتوای رایگان و فستیوال دارن که قراره بیاد

• Like
Reactions: Kavigne

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
^ ^
= = = = = =

= = = = = =
سره Destiny حدود 120 دلار پیاده شدم ، البته اون موقع خیلی با بازی حال میکردم و شاید دیدمم این نبود که ایا اون هزینه ارزش این بازی رو داره یا نه ! اما سره Destiny 2 مطمینا این اتفاق باز نمیوفته ! چند روز پیش امدم بازی رو بگیرم ، اما دیدم Annual Pass داره ، Forsaken و چندتا DLC در اینده و ... که نزدیک 100 دلار میشه همشون با هم حداقل ! خیلی خوشحالم که پلیر بیس بازی کم شده اینقدر چون شاید باعث بشه اکتی بخودش بیاد (از اون طرفم فروش کال به مقداری که توقع داشتن نبوده) ، همین میشه که کمتر میان بازی رو میخرن و مجبور میشن خوده بازی رو چند روز مجانی کنن تا پلیر بیس بره بالا و ... که به نظرم حقشونم هست.

• Like

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
سره Destiny حدود 120 دلار پیاده شدم ، البته اون موقع خیلی با بازی حال میکردم و شاید دیدمم این نبود که ایا اون هزینه ارزش این بازی رو داره یا نه ! اما سره Destiny 2 مطمینا این اتفاق باز نمیوفته ! چند روز پیش امدم بازی رو بگیرم ، اما دیدم Annual Pass داره ، Forsaken و چندتا DLC در اینده و ... که نزدیک 100 دلار میشه همشون با هم حداقل ! خیلی خوشحالم که پلیر بیس بازی کم شده اینقدر چون شاید باعث بشه اکتی بخودش بیاد (از اون طرفم فروش کال به مقداری که توقع داشتن نبوده) ، همین میشه که کمتر میان بازی رو میخرن و مجبور میشن خوده بازی رو چند روز مجانی کنن تا پلیر بیس بره بالا و ... که به نظرم حقشونم هست.
من سر دستینی 2 یک بار 100 دلار،بعد برای Forsaken بازم 70 دلار پیاده شدم
ولی خوب وقتی چند ساله دارم پلی میدم و 1000 ساعت تایم پلی دارم،بنظرم کاملا ارزشش رو داشته و دارهB-)
الان شما یه بازی میگیری 60 دلار یک بار، نهایت دو بار بازیش میکنی و تموم میشه میره پی کارش،ولی بازیی مثل دستینی چند سال باید بازیش کن

• Like

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اگر به سلیقت میخوره پولتو دور نریختی بنظرم.
من تازه 10$ اضافه ترم آتیش زدم 80$ ی فورسیکن رو خریدم :d
از این جهت گفتم که Annual Pass گرونه که انتظارش رو نداشتم! حرکت خیلی پروبازی بود، در زمانیکه این حجم از پلیر هات رو از دست دادی بعد از دوتا اکسپنشن اول (کرس آو اوسایریس و وورمایند ) اصلا پشمام ریخت دیدم فورسیکن یه پس سالیانه هم داره :d
خاااار اعتماد بنفس بود حرکت اکتیویژن انصافا :d
یه نکته اینکه دستینی 1 رو هم تیکن کینگ نجات داد (بعنوان محتوای سال دوم) و 2016 هم مثلا محتوای سال سوم (رایز آو آیرن) اومد که کاش نمی اومد :d اون جا هر کدوم 40$ پولشون بود، اینجا شاید نخواد سال سوم رو محتوای جداگانه بده و یه کله بره سروخت عه دستینی3!

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
اگر به سلیقت میخوره پولتو دور نریختی بنظرم.
من تازه 10$ اضافه ترم آتیش زدم 80$ ی فورسیکن رو خریدم :d
از این جهت گفتم که Annual Pass گرونه که انتظارش رو نداشتم! حرکت خیلی پروبازی بود، در زمانیکه این حجم از پلیر هات رو از دست دادی بعد از دوتا اکسپنشن اول (کرس آو اوسایریس و وورمایند ) اصلا پشمام ریخت دیدم فورسیکن یه پس سالیانه هم داره :d
خاااار اعتماد بنفس بود حرکت اکتیویژن انصافا :d
یه نکته اینکه دستینی 1 رو هم تیکن کینگ نجات داد (بعنوان محتوای سال دوم) و 2016 هم مثلا محتوای سال سوم (رایز آو آیرن) اومد که کاش نمی اومد :d اون جا هر کدوم 40$ پولشون بود، اینجا شاید نخواد سال سوم رو محتوای جداگانه بده و یه کله بره سروخت عه دستینی3!
سر اون 10 دلار اضافه که سر خود دستینی دادم، برا Forsaken دیگه گولش رو نخوردم با این وضع دلار(باورت میشه هنوز نمیدونم اون آیتم هایی که 10 دلار اضافه دادم براشون اصلا چی بودن و هستن؟:)))
اون دو تا اکسپنشن اول هم که جوکی بیش نبودن و عملا کلاه برداری کردن
شانس آوردن با Forsaken ماست مالی شد رفت وگرنه خودم داشتم آتیش میگرفتم سر دو تا اکسپنشن اولی

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من از روز اولی که دستینی ۱ اومد پا بازی بودم تا Forsaken.مشکل اینجاست اینا هرچیزی میدن ما قبول میکنیم وگرنه ۴۰ دلار بگیری سر ۲ تا DLC اول که سرجمع ۲۰ دلار هم ارزش نداشتن و باز ۴۰ دلار بگیری و ادعات بشه باید باز بازیکن پول بده تا تو ساپورتش کنی جوک مسخره ایه.
حدود ۱۸۰۰ ساعت نسخه اول و بالای ۱۰۰۰ و خورده ای نسخه دوم بازی کردم ولی دیگه چاپیدن بسه.همین الان دارم Warframeی بازی میکنم که محتوا و آپدیت ها و Expansion هاش صدها برابر دستینی محتوا و کیفیت داره ولی یه دلار از من نگرفته.حتی WOW که سلطان MMO هستش میاد سالانه یه مبلغی میگیره می‌ره تا سال بعد اونوقت اینجا ۴۰ دلار میدی باز باید ۳۰ دلار بابت سیزن پس اون DLC پول بدی بعد محتوا اون چیزی نیست که باید باشه.
میای Raid بازی کنی میبینی حتی اسنایپر Last wish برا DLC دومه نسخه اوله حالا ده ها گان Re-skin بماند(حتی همین سیزن جدید نکردن جدای ۲ ۳ تا اگزوتیک طراحی جدید داشته باشن).
الآنم دیگه دوره ای نیست بگیم دستینی تنها بازی MMO خوب رو کنسولاس. Warframe وحشتناک داره بزرگ میشه کامیونیتیش درصد زیادیشم بازیکنای دستینین این اواخرم رکورد جدید زده دیگه از اونور بانجی باز دستینی ۳ میده با رویکرد ۱ و ۲ که من یکی عمرا دیگه سمت بازی و چاپیدن اینا بیام

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
من از روز اولی که دستینی ۱ اومد پا بازی بودم تا Forsaken.مشکل اینجاست اینا هرچیزی میدن ما قبول میکنیم وگرنه ۴۰ دلار بگیری سر ۲ تا DLC اول که سرجمع ۲۰ دلار هم ارزش نداشتن و باز ۴۰ دلار بگیری و ادعات بشه باید باز بازیکن پول بده تا تو ساپورتش کنی جوک مسخره ایه.
حدود ۱۸۰۰ ساعت نسخه اول و بالای ۱۰۰۰ و خورده ای نسخه دوم بازی کردم ولی دیگه چاپیدن بسه.همین الان دارم Warframeی بازی میکنم که محتوا و آپدیت ها و Expansion هاش صدها برابر دستینی محتوا و کیفیت داره ولی یه دلار از من نگرفته.حتی WOW که سلطان MMO هستش میاد سالانه یه مبلغی میگیره می‌ره تا سال بعد اونوقت اینجا ۴۰ دلار میدی باز باید ۳۰ دلار بابت سیزن پس اون DLC پول بدی بعد محتوا اون چیزی نیست که باید باشه.
میای Raid بازی کنی میبینی حتی اسنایپر Last wish برا DLC دومه نسخه اوله حالا ده ها گان Re-skin بماند(حتی همین سیزن جدید نکردن جدای ۲ ۳ تا اگزوتیک طراحی جدید داشته باشن).
الآنم دیگه دوره ای نیست بگیم دستینی تنها بازی MMO خوب رو کنسولاس. Warframe وحشتناک داره بزرگ میشه کامیونیتیش درصد زیادیشم بازیکنای دستینین این اواخرم رکورد جدید زده دیگه از اونور بانجی باز دستینی ۳ میده با رویکرد ۱ و ۲ که من یکی عمرا دیگه سمت بازی و چاپیدن اینا بیام
وارفریم هم بازی خوبی هست ،ولی از لحاظ pve
فکر نمیکنم pvp بازی حرفی برای گفتن داشته باشه
برای exotic هم خیلی از اینا هم که دوباره برمیگردن بیشتر خواسته خود طرفدارا هست که میخوان و اینطوری نیست که فقط re skinباشن و exotic جدید هم زیاد درست کردن
ولی خوب اون 40 دلار اضافه برای دوتا اکسپنشن اول واقعا دزدی بود و ارزش اینقدر رو نداشت
ولی برای forsaken سنگ تموم گذاشتن و میشه گفت اساسی جبران کردن

• Like
Reactions: robb stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
وارفریم هم بازی خوبی هست ،ولی از لحاظ pve
فکر نمیکنم pvp بازی حرفی برای گفتن داشته باشه
برای exotic هم خیلی از اینا هم که دوباره برمیگردن بیشتر خواسته خود طرفدارا هست که میخوان و اینطوری نیست که فقط re skinباشن و exotic جدید هم زیاد درست کردن
ولی خوب اون 40 دلار اضافه برای دوتا اکسپنشن اول واقعا دزدی بود و ارزش اینقدر رو نداشت
ولی برای forsaken سنگ تموم گذاشتن و میشه گفت اساسی جبران کردن
PVP بازی تو برنامشونه که از اول ساخته بشه کلا چون بالانسش بهم خورده بود .منتهی خوبی که دیجیتال اکستریم داره به حرف بازیکناش اهمیت میده و خوبی که نسبت به دستینی داره کلا PVP و PVE از هم جداست.چیزی که این همس تو‌ همین فروم بانجی ازش می‌خوان و همین جدا نبودن باعث شده تر بزنن تو بالانس گانا و ابیلیتی ها
بعد منصفانه بخوایم نگاه کنیم PVP دستینیم تعریف آنچنانی نداره نسبت به بازیای دیگه نه بالانس داره نه سرور درست حسابی داره و بدترشم میکنن بجا درست کردنش.
درباره عملکرد Forsaken وظیفشونه خوب عمل کنن.۴ سال دستینی ۱ پیشرفت کرد سر نسخه دوم برگشتن به پله اول با ده ها مشکل بدتر(جدای همه ایرادا بازی تا یسال رندوم پرک نداشت فقط) و سر Forsaken تازه رسیدن بجایی که مارو ۴ سال با دستینی ۱ سرگرم کرده بودن.بعد ۶ ۷ سال هم بازی هنوز هیچ پیشرفت بزرگی نداشته تا الآنم فقط راه نسخه اولو باز اومدن.
اونوقت همین Warframe قراره برا سال میلادی گردش تو فضا با سفینه رو رایگان منتشر کنه(چیزی که آرزوی هر دستینی بازی بود مثل خودم و فک نکنم حتی تو دستینی ۳ اینو ببینیم) حالا مقایسه های دیگه بماند بخوام بگم جا نمیشه.
بانجی وظیفشه خوب عمل کنه وقتی وقتی بالای ۱۵۰ دلار تو نسخه اول و دوم هرکدوم گرفته و بازم میگیره.این همه پول کجا میره واقعا خرج چهارتا گان مسخره میشه فقط؟این همه پول سر نسخه اول گرفتن بعد دستینی ۲ کلا سر عرضه ریست شد از اول عین دستینی ۱ هیچ پیشرفتی حتی نسبت به سال چهارم دستینی ۱ نداشت

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
PVP بازی تو برنامشونه که از اول ساخته بشه کلا چون بالانسش بهم خورده بود .منتهی خوبی که دیجیتال اکستریم داره به حرف بازیکناش اهمیت میده و خوبی که نسبت به دستینی داره کلا PVP و PVE از هم جداست.چیزی که این همس تو‌ همین فروم بانجی ازش می‌خوان و همین جدا نبودن باعث شده تر بزنن تو بالانس گانا و ابیلیتی ها
بعد منصفانه بخوایم نگاه کنیم PVP دستینیم تعریف آنچنانی نداره نسبت به بازیای دیگه نه بالانس داره نه سرور درست حسابی داره و بدترشم میکنن بجا درست کردنش.
درباره عملکرد Forsaken وظیفشونه خوب عمل کنن.۴ سال دستینی ۱ پیشرفت کرد سر نسخه دوم برگشتن به پله اول با ده ها مشکل بدتر(جدای همه ایرادا بازی تا یسال رندوم پرک نداشت فقط) و سر Forsaken تازه رسیدن بجایی که مارو ۴ سال با دستینی ۱ سرگرم کرده بودن.بعد ۶ ۷ سال هم بازی هنوز هیچ پیشرفت بزرگی نداشته تا الآنم فقط راه نسخه اولو باز اومدن.
اونوقت همین Warframe قراره برا سال میلادی گردش تو فضا با سفینه رو رایگان منتشر کنه(چیزی که آرزوی هر دستینی بازی بود مثل خودم و فک نکنم حتی تو دستینی ۳ اینو ببینیم) حالا مقایسه های دیگه بماند بخوام بگم جا نمیشه.
بانجی وظیفشه خوب عمل کنه وقتی وقتی بالای ۱۵۰ دلار تو نسخه اول و دوم هرکدوم گرفته و بازم میگیره.این همه پول کجا میره واقعا خرج چهارتا گان مسخره میشه فقط؟این همه پول سر نسخه اول گرفتن بعد دستینی ۲ کلا سر عرضه ریست شد از اول عین دستینی ۱ هیچ پیشرفتی حتی نسبت به سال چهارم دستینی ۱ نداشت
اون قسمت pvp رو من مخالفم بات
درسته pvp بازی بعضی وقت ها اذیت میکنه و یا ممکنه تغییری بدن که بالانس بهم بخوره،ولی خوب همیشه درست کردن و مشکلات رو رفع کردنه همینطور که هفته دیگه قراره خیلی از اگزاتیک ها بالانس بشن و این هفته هم یک سری تغیرات انجام دادن
این به حرف طرفدارا گوش کردن هم باور کن همیشه چیز زیاد خوبی نیست
اینقدر از qp مینالیدن که اینا برداشتن sbmm گذاشتن و ریدن توی بازی(شانس آوردیم باگ خورد و غیر فعالش د اون موقع که ببین چقدر بدون SBMM بازی بهتره=)))
بعدشم بازی آنلاین ساختن هزینه زیادی میبره و الانه ساخت و پشتیبانی از بازی کار کم خرجی نیست
دستینی هم بازیی نیست که زیاد اسکین و این جور چیزا بفروشه و کسی زیاد بخره

• Like

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این وورفریم ـی که شما میگی صرفا به خاطر فری تو پلی بودنش خوبه! وگرنه من چندبار نصب کردم و بهش فرصت هم دادم، به لعنت خدا هم نمی ارزه :d رسما بهم حالت تهوع دست داد از تیراندازی هاش، طراحی و دیزاینهاش، مدلینگ های عقب افتادش، ... اصلا بازی با کیفیت بالایی نیست.
لزوما بازی ای که بهت محتوای بیشتری می ده معنیش این نیست که بهتره! باید بحث کیفیت هم در نظر بگیریم. هیچ جوره هیچ چیزش به دستینی نمی خوره. همین Raid لوایتان عه دستینی 2 یا والت آو گلس عه دستینی یک به کل وورفریم می ارزه! :d
شکی نیست که اکتیویژن داره سر محتوای دستینی گرون فروشی میکنه (که البته بازم بخوای با خیلی دیگه از بازیها مقایسه کنی وضعیتش به مراتب بهتره! یه شُرت یا یه کلاه رو باید تو فلان بازی 15$ پول بدی الله اکبر! :d ) اما با توجه به کیفیت نهایی محصول چیزی که میشه بهش گفت شاید واژه Overpriced هست. تیکن کینگ و فورسیکن عملا یه بازی کامل هستن. انتظارات از بانجی بیش از حد بالاست. خود اکتیویژن هم انتظار خیلی زیادی از این ip داره. با اینکه فروش فورسیکن عالی بوده و تو همه چارت ها رتبه خیلی خوبی داشته بازم اکتیویژن گفته اونی نشده که ما میخواستیم! برای جبرانش جدیدا اومده چندتا اسکین و اورنمنت عه فقط خریدنی گذاشته که فک نکنم کسی نگاهم بهش بندازه :d !

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این وورفریم ـی که شما میگی صرفا به خاطر فری تو پلی بودنش خوبه! وگرنه من چندبار نصب کردم و بهش فرصت هم دادم، به لعنت خدا هم نمی ارزه :d رسما بهم حالت تهوع دست داد از تیراندازی هاش، طراحی و دیزاینهاش، مدلینگ های عقب افتادش، ... اصلا بازی با کیفیت بالایی نیست.
لزوما بازی ای که بهت محتوای بیشتری می ده معنیش این نیست که بهتره! باید بحث کیفیت هم در نظر بگیریم. هیچ جوره هیچ چیزش به دستینی نمی خوره. همین Raid لوایتان عه دستینی 2 یا والت آو گلس عه دستینی یک به کل وورفریم می ارزه! :d
شکی نیست که اکتیویژن داره سر محتوای دستینی گرون فروشی میکنه (که البته بازم بخوای با خیلی دیگه از بازیها مقایسه کنی وضعیتش به مراتب بهتره! یه شُرت یا یه کلاه رو باید تو فلان بازی 15$ پول بدی الله اکبر! :d ) اما با توجه به کیفیت نهایی محصول چیزی که میشه بهش گفت شاید واژه Overpriced هست. تیکن کینگ و فورسیکن عملا یه بازی کامل هستن. انتظارات از بانجی بیش از حد بالاست. خود اکتیویژن هم انتظار خیلی زیادی از این ip داره. با اینکه فروش فورسیکن عالی بوده و تو همه چارت ها رتبه خیلی خوبی داشته بازم اکتیویژن گفته اونی نشده که ما میخواستیم! برای جبرانش جدیدا اومده چندتا اسکین و اورنمنت عه فقط خریدنی گذاشته که فک نکنم کسی نگاهم بهش بندازه :d !
من بالای ۱۳۰۰ ساعت گیم پلی دارم قطعا تجربم از شما که اول بازیی بیشتره و اینجور که میگی نیست اصلا رکوردای بازیم تو افزایش بازیکناش خلاف حرف شمارو ثابت می‌کنه
شکی درش نیست رنگ و لعاب دستینی قشنگتره منتهی Warframe شخصی سازی بهتر داره کاراکترای متنوع تر داره (جالبه با اینکه Warframe قدیمی‌تره دستینی یه چیزایی رو مستقیم اسکی رفته نمونه آخرش حتی مد گمبیت که از index اسکی رفته باز خداروشکر بخش invadeش مال خودشونه) ماموریتای متنوع داره Raid بزرگتر داره reward های بهتر داره و ... .
اینکه شما اول بازی زده شدی چون شروع بازی اره خوب نیست حالا دستینی شروع خوب داره به کجا رسیده؟لول
شما نه raidشو دیدی نه eidolon هانتشو دیدی نه endgame اصلی بازیو دیدی و نه های زیاد دیگه.لول دیزاین مراحل اول بازی برا ۵ ۶سال پیشه مسلما بده همون‌جوری که الان یکی بره اول دستینی ۱ تگری میزنه.
ربطیم به اینکه بازی رایگانه یا نه نداره بحث کلیت بازیه.همین بس که دیجیتال اکستریمی که نصف بانجیم ادعا نداره کاری کرده که هرروز تعداد بیشتری از بازیکنای دستینی دارن میان Warframe
اینارو میگم چون جفت بازیو به اندازه ای بازی کردم که میتونم بگم کدوم بهتره یا بدتر.شما از VOG مثال میزنی من میتونم از eidolon هانتی بگم که جزو خفن ترین endgameهای ساخته شدس مسلما شما تجربه نکردی نمیدونی چیه.میتونم ده ها مثال دیگه بزنم
Open world بعدی بازی fortuna رو‌ کسی بابت گرافیک و کیفیت شک داره ویدیوهاشو رو PC که اومده کافیه بره ببینه.شما اول بازی میگی دیزاینش فلانه دقت نمیکنی اول بازیی که مال چندسال پیشه برا هر بازی اینجوریه کافیه ویدیوهای الان بازی و همین اکسپنشن جدید بازیو ببینید که چه دیزاین و طراحی و گرافیکی داره

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فری تو پلی بودن خیلی موثره تو جذب پلیر دوست عزیز، تعجب میکنم همچین چیز واضحی رو مد نظر قرار نمیدی.
همین دستینی2 بازی رو برای کاربرای پلاس توی نسخه PS4 رایگان کرد، ینی پلیر جدید بود که از سر و کولت تو تاور بالا می رفت همه لول 5 و 6! چیزی که به عینه و بصورت میدانی دیدیم و همچنین آمار هم همین رو میگه. تازه هیچ چیز جز داستان و کروسیبل و استرایک هاش رو نمیتونه نیو پلیر بازی کنه.
دیگه شما حساب کن از بیخ بازی رایگان باشه همه چیزش ... : ))))
شما وقتی میتونی نظر قطعی و قیاسی بدی که یا پلیر مجبور باشه برای وورفریم اندازه بازیهایی که تا یه جایی ( :d ) از پلیر پول میتیغن، مث همین دستینی یا بقیه بازیهایی که تو بازار هست پول بدن براش، و یا این بازیها فری تو پلی باشن.
در غیر اینصورت این که ف2پ بودن بازی شانس جذب مخاطب رو 100% افزایش میده یچیز خیلی واضح و بدون بحـثه.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
فری تو پلی بودن خیلی موثره تو جذب پلیر دوست عزیز، تعجب میکنم همچین چیز واضحی رو مد نظر قرار نمیدی.
همین دستینی2 بازی رو برای کاربرای پلاس توی نسخه PS4 رایگان کرد، ینی پلیر جدید بود که از سر و کولت تو تاور بالا می رفت همه لول 5 و 6! چیزی که به عینه و بصورت میدانی دیدیم و همچنین آمار هم همین رو میگه. تازه هیچ چیز جز داستان و کروسیبل و استرایک هاش رو نمیتونه نیو پلیر بازی کنه.
دیگه شما حساب کن از بیخ بازی رایگان باشه همه چیزش ... : ))))
شما وقتی میتونی نظر قطعی و قیاسی بدی که یا پلیر مجبور باشه برای وورفریم اندازه بازیهایی که تا یه جایی ( :d ) از پلیر پول میتیغن، مث همین دستینی یا بقیه بازیهایی که تو بازار هست پول بدن براش، و یا این بازیها فری تو پلی باشن.
در غیر اینصورت این که ف2پ بودن بازی شانس جذب مخاطب رو 100% افزایش میده یچیز خیلی واضح و بدون بحـثه.
N تا بازی رایگان داریم ما درسته؟ایا همشون کیفیت و میزان بازیکن warframeی رو دارن که با بازیای AAA ۶۰ دلاری راحت رقابت میکنه؟ایا این میزان محتوارو بدون اینکه ۱سنت حتی از شما بگیرن در اختیارت میزارن(اکثر بازیای رایگان از فلان مرحله بخوای بری جلو پول ندی نمیزاره بازی کنی حتی) این همه ساپورت و پشتیبانی قوی رو دارن؟همین دستینی ۲ این همه پول داره میگیره از من و شما باز سیستم پرداخت درون برنامه ای داره که شمارو نمیدونم ولی منی که هرروز فروم بانجی رو چک میکنم یه بازه زمانی بازیکنا عملا نزدیک بود تو فرومش سر همین قضیه بانجی رو جر بدن که آخر اومد گوست و اسپارو اگزوتیکارو اومد گذاشت reward بعضی از مراحل.
یکی می‌تونه ۳۰۰ ۴۰۰دلار بده پا بازیی که از روز اولش داره درجا میزنه (خود منم تا یجایی پول دادم) و حتی وقتی نسخه شماره دارش میاد که قانونا باید پیشرفت داشته باشه تازه پسرفت داره و یسال صبر کنی تازه به نقطه ای برسه که دستینی ۱ تموم شده بود (بقیرو نمیدونم ولی من بعد ۵ ۶ سال تو‌دستینی خسته شدم بعد حدود ۳۰۰۰ هزار ساعت گیم پلی هی ریست بشم هی از اول یکارو‌ شروع کنم هی فلان کارو سر هر پچ تکرار کنم وقتی میبینم بازیای MMO دیگه اینجوری نیست و به وقتی که بازیکنش میزاره احترام میزارن پس این وسط یه چیزی میلنگه) یکیم می‌تونه بازی رایگانی بازی کنه که ده برابر اون بازی که ول کن پول گرفتن نیست محتوا و کانتنت داره (حرف شمام بابت لول دیزاین و طراحی و ... برا اول بازی صادقه که مسلمه شروع بازی قدیمیه هر بازی اینجوریه) و نسبت به روز اولش من بازیکنو نه تنها مجبور نمیکنه ریست بشم یا یه کارو n بار تکرار کنم بلکه داره هی بهتر و جدیدتر میشه .
چندنفر از بازیکنای دستینی انتظار دارن بتونن سفینشو کنترل کنن؟(خواسته منطقییم هست با توجه به ستینگ بازی و بودجه و پولی که تا الان درآوردن) خب بازیی که ۳۰۰ ۴۰۰ دلار کلا تا حالا ازم گرفته نمیتونه یا نمی‌خواد در اختیار من بزاره؟همون استودیویی که زمان تو‌اوج بودنش با halo reach اینکارو کرد؟دیجیتال اکستریم تو بازی هم سبک با گرفتن ۰ دلار قراره تو‌ ۲۰۱۹ در اختیار من بزاره ( و توصیه میکنم تریلر railjack این بازیو ببینید که هم از لحاظ کیفیت و دیزاین کرک و پر همه ریخت هم بازم میگم رایگانه)
حالا یه عده هستن با گیم پلی سریع warframe مشکل دارن یا اعتقاد دارن بازی رایگان ارزش بازی کردن ندارن(که اشتباس این حرف با اینکه زیاد دیدم) نظرشون محترمه سلیقس

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر