Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بایدم بمیره وقتی نزاره رو اکانت کشور ایران فعال کنی
من خودم به خاطر همین نتونستم بخرم، نمیشه برای یه بازی یه اکانت جدا گرفت و هی سوییچ کنی
cod:bo4 هم ظاهرا همچین وضعیتی خواهد داشت

مهم نیست !
ایران یا هر کشور دیگه ای فقط ی اسمه ! شما خیلی راخت میتونید با ی قند شکن مناسب و تغییر ای پی ی اکانت با ریجن U.S یا RU بسازید که من بهتون دومی رو پیشنهاد میکنم چون قیمت روبل و شارژ اکانتتون کمتر در میاد .
خودم DESTINY 2 رو با همین اکانت US قبل ریلیز پیش خرید کردم و تا این لحظه مشکلی پیش نیومده و دنبال خرید دی ال سی اخریش هم هستم .

بازی هنوز کانتنت داره حتی بدون DLC اخر !
اما اگه میخواید پاور تون بالای 380 بشه باید دی ای اس FORSAKEN رو تهیه کنید .
درسته که تعداد پلیرها افت کرده اما فکر میکنم این دی ال سی آخر باز ی مقدار زیادی پلیرها رو به بازی برگردونه

کل بازی 34 گیگ بود فقط این DLC آخر به تنهایی 45 گیگ ! :))

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
ایران یا هر کشور دیگه ای فقط ی اسمه ! شما خیلی راخت میتونید با ی قند شکن مناسب و تغییر ای پی ی اکانت با ریجن U.S یا RU بسازید که من بهتون دومی رو پیشنهاد میکنم چون قیمت روبل و شارژ اکانتتون کمتر در میاد .
مشکلم تو ساخت اکانت بود چون نمیشد فقط برای یه بازی که ندارم یه اکانت دیگه بسازم (چون واقعا حوصله سوییچ بین اکانت نیست :D )
ولی به هر زحمتی بود کشور رو تغییر دادم و در حال پسندازم البته اگه قیمتا همینجوری نره بالا :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نوید میگم اینایی که لول۵۰ هستن و فرضا پاورشون خیلی خفنه و ایموجی های باحالی هم دارن رفتن expansion pass که ۲۰ دلاره رو خریدن؟
یا چیزه دیگه؟
راستش از بازی خیلی خوشم اومده با خودم گفتم اگر با خرید این همچین قابلیت هایی گیرم میاد شاید برم سمتش:D
تو استور اسمشو که سرچ زدم حالا به غیر این dlc جدیده که ۶۰ دلاره(که ابدا قدرت خریدشو ندارم)فقط این expansion pass رو دیدم که انگار از دوتا Expansion تشکیل شده
البته یه چیزی به نام Annual pass هم دیدم که واسش قیمت نگذاشته بود و نمیدونم جریانش چیه
نظرت چیه؟:D
تا زمانی که اکسپنشن های اولی و دومی رو نگیری اصلا اکسپنشن سومی(فورسیکن) قابل دسترسی و خرید حتی نیست، چه برسه به بازی کردنش.

خود بازی اصلی (همونیکه مفتی هم شد برای پلاس:D) تا لول 20 و پاور 300 ماکسش عه، با اکسپنشن های اول و دوم (
j4a_untitled.png
) تا لول 35 و پاور عه 400، و با فورسیکن (
g38q_untitled00.png
) لول تا 50 و پاور 600.
فورسیکن خودش دوتا نسخه داره یدونه نسخه عادیه و 40$ ی هست، و اون یکی هم 70$ که پَس سالانه هم روشه که هر 3 ماه یکبار براش میاد.
(
9oyd_destiny2annualpass.jpg
)

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
تیم calmredeem نشسته 19 ساعت بازی کرده raid جدید forsakenبرای اولین بار تموم کرده ادم اینا میبینه به خودش شک میکنه
روزی که raid اومد همه استریمر های گیم پاش بودن.همشون هم 24 ساعت بیشتر استریم کردن:D
هر گروهی هم که توی 24 ساعت اول raid رو تموم میکرد یه امبلم خفن میگرفتن که فقط تیم glad با تیم Gigz گرفتن

• Like
Reactions: guppy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
Dlc جدید واقعا عالیه ،
عوض شدن enemy ها و خصوص اون تیرکمان به کل گیم پلی رو عوض کرده ، همینطور power up شدن های پشت سر هم ی حس خوب به پلیر میده ، علاوه بر همه این ها ی اتمسفر خفن با تم اخرالزمانی داره ،

اینقدر محتوا داره که تا اومدن سه تا dlc های این dlc سرگرم بشید :))

• Like
Reactions: -Poormaz-

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
برای خریدش کدومو باید تهیه کنیم؟
رفتم shop دیدم اینارو داره

destiny 2: forsaken 40 EUR
destiny 2: forsaken legendary collection 60 EUR
Expansion I: 20 EUR
Expansion II: 20 EUR
Expansion Pass 20 EUR - off 10 EUR
destiny 2: forsaken annual pass 35 EUR

اگه من forsaken با expansion pass بگیرم شامل همه چیز میشه؟
البته فعلا بودجه نیست دارم برنامه میریزم براش :D

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
برای خریدش کدومو باید تهیه کنیم؟
رفتم shop دیدم اینارو داره

destiny 2: forsaken 40 EUR
destiny 2: forsaken legendary collection 60 EUR
Expansion I: 20 EUR
Expansion II: 20 EUR
Expansion Pass 20 EUR - off 10 EUR
destiny 2: forsaken annual pass 35 EUR

اگه من forsaken با expansion pass بگیرم شامل همه چیز میشه؟
البته فعلا بودجه نیست دارم برنامه میریزم براش :D
legendary collection اگه بازیو اصلا ندارید

• Like
Reactions: mansour2023

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یسری اطلاعات از محتوای جدیدی که قراره به بازی اضافه بشه لو رفته!
خط داستانی بازی حول شخصیتی به اسم Gaunt هستش که یه Exo باید پیداش کنیم و داستان بازی تو مناطق جدید EDZ و Titan جریان داره.Raid Lair جدید بازیم تو Titan هستش که گویا به اون موجودی که تو دریای پاترول این سیاره میشه دیدش مربوطه و Hive هم تو این Raid جدید تمرکز داره روشون.
این کاراکتر Gaunt یکسری از اسلحه های نسخه اولو ساخته بوده تو توضیحات اسلحه ها پیداش کردن و Black Armory هم متعلق به این NPC هست که اسلحه های جدیدی به اسم Black رو‌ میشه ازش گرفت و ماموریت اسلحه اگزوتیکای جدیدم از این NPC باید گرفت.
با اضافه شدن Black Armory بخش کاملا جدیدی به تاور اضافه میشه که تیزرشو بانجی نشون داده.
The Last Word و Ice Breaker و Thunderlord اسلحه هایی هستن که جدای آیتمای جدید قراره برگردن به بازی.مد جدید PVE هم Forge Of Chain اسمشه که Survival هستش شبیه چیزی که Warframe داره هرچی بیشتر دووم بیارین جایزه بهتری می‌گیرین مخلوطی از Blind well و EP میشه گفت و تو منطقه جدید EDZ این مد قابل دسترسه.
تو تیزری که بانجی نشون داده چندتا از اسلحه های Black Armory رو نشون دادن که یکسری شمشیر و اسنایپر و ... رو میشه دید.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز در حال حاضر خرید این بازی با توجه به اینکه آخرین DLC هم اومده ارزش داره ؟؟؟ چون تازه میخوام شروع کنم ...
آیا بازم DLC جدید براش میاد یا نه ؟؟ تا چه زمانی این بازی محتویات جدید ارائه میده ؟

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
دوستان عزیز در حال حاضر خرید این بازی با توجه به اینکه آخرین DLC هم اومده ارزش داره ؟؟؟ چون تازه میخوام شروع کنم ...
آیا بازم DLC جدید براش میاد یا نه ؟؟ تا چه زمانی این بازی محتویات جدید ارائه میده ؟
بله بازی خوب شده
میتونی برنامشون رو اینجا ببینی
Beyond Launch > News | Bungie.net

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر