Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان
خواهشا یکی به این سوالات من جواب بده

من destiny beyond light رو دانلود کردم که نسخه رایگانشه. ولی وقتی میرم تو بازی، می‌بینم از لول بیست شروع کرده و اینکه خشاب اسلحه اصلی هم بی نهایته

الان راهی نیست که حداقل بشه خشاب اسلحه رو از بی نهایت درآورد؟

بعد اگه من نسخه پولی بازی رو بخرم، بازی از همون لول یک و خشاب عادی شروع میشه؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
درمورد خشاب بی نهایت که اصلا خود بانجی فک کنم از فصل 15 این قابلیت را به بازی اضافه کرده که برخی از اسلحه ها تیر بی نهایت داشته باشه . از بازی لذت ببر و پیشنهاد می کنم که بیوند لایتش رو بخر چون تخفیف خوبی زدن

• Like
Reactions: THE BEST BOY

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
سلام دوستان
خواهشا یکی به این سوالات من جواب بده

من destiny beyond light رو دانلود کردم که نسخه رایگانشه. ولی وقتی میرم تو بازی، می‌بینم از لول بیست شروع کرده و اینکه خشاب اسلحه اصلی هم بی نهایته

الان راهی نیست که حداقل بشه خشاب اسلحه رو از بی نهایت درآورد؟

بعد اگه من نسخه پولی بازی رو بخرم، بازی از همون لول یک و خشاب عادی شروع میشه؟
کلا چه بازی رو بخری چه رایگان پلی بدی باید یک سری میشن اولیه که برای آشنایی با بازی و گیم هست رو بری
بعدش برات اکتیویتی های اصلی بازی باز میشن و میتونی انجامشون بدی
اون تیر بی نهایت هم یکم خودت بازی کنی و میشن های اولیه رو بری میاد دستت که سیستم گان های بازی چطور هست

dante366

کاربر سایت
Sep 2, 2014
7
سلام دوستان افرادی که دوست دارن raid هارو پلی بدن لطفا آی دی بنده رو Dante_Hawke_666 رو اد کنن روی پلی استیشن هستم بدنبال یارگیری برای رید جدید هستیم با تشکر

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان
این ورژن free 2 play بازی که تو استور هست ارزش بازی کردن داره، منظورم اینه خیلی با نسخه اصلی فرق داره
اصلا چیه فرقش با نسخه اصلی، چه محدودیت هایی داره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Poker Face
Reactions: noorihamid99

dante366

کاربر سایت
Sep 2, 2014
7
سلام دوستان
این ورژن free 2 play بازی که تو استور هست ارزش بازی کردن داره، منظورم اینه خیلی با نسخه اصلی فرق داره
اصلا چیه فرقش با نسخه اصلی، چه محدودیت هایی داره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
برای آشنایی با محیط بازی خوبه کارای زیادی هم میشه کرد هم میتونی pvp هم pve بازی کنی محدودیت هاش اینه که دسترسی به دی ال سی ها و محتوای اونارو نداری و raid و trials of osiris که اند گیم بازی هست رو نمیتونی بازی کنی

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
سلام دوستان
من تازه نسخه فری بازی رو روی ps5 نصب کردم. بعد اتمام مرحله اول داستانی ارور دیسکانکت داد. خواستم بدونم این ارور موقته یا مثل بازی دیویژن 2 که خریدم رفته تو پاچم و نمی تونم آنلاین بزنم؟
متشکرم

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
یادش بخیر زمان Forsaken گروه داشتیم ویکلی و استرایک همه چی میزدیم. دستنی 3 قرار نیست بیاد :D خیلی دی ال سی های خفنی برا بازی اومده احتمال زیاد بانجی همینو تا 3 4 سال دیگه هم ادامه میده شایدم نیاد اصن. وقت کنم حتما برمیگردم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام دوستان
من تازه نسخه فری بازی رو روی ps5 نصب کردم. بعد اتمام مرحله اول داستانی ارور دیسکانکت داد. خواستم بدونم این ارور موقته یا مثل بازی دیویژن 2 که خریدم رفته تو پاچم و نمی تونم آنلاین بزنم؟
متشکرم

بازی مشکلی نداره روی PS5/4. اگه وصل نمیشی یا دیسکانکت میشی میتونی DNS کلود رو بزنی
1.1.1.1
1.0.0.1

• Like
Reactions: Ramyn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر