Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
rat king به درد اونجا نمیخوره بهترین اسلحه برا زدن جمجمه ها coldheartه.اگه شیلد نیم تنه تایتان و وارلاک rift سابکلاس arc(رو پرکای ست پایینی گذاشته باشه)داشته باشین اون ورم یکم دووم بیارن قشنگ بالای 70 تا میگیرین تو 2 تا دست میفته!تو اتاق باس اونجا که شما میخواین جمجمه بزنین و باس شیلد میگیره که منفجر کنه حتما یه وارلاکم اون سمت برای خودشو 2 تای دیگه rift که heal میکنه بزنه چون اکثرا از دشمنا دمیج میخورن و باس که شیلد میگیره خودبهخود تا نزنینش جونتونو کم میکنه خیلیا اونجا میفتن(سعیم کنن سریع شیلدشو نزنن که شما جمجمه زیاد بگیرین)
اگرم خیلی گیر کردین تست کنین جای بعضیارو جابجا کنین ممکنه تو عملکرد تیم تاثیر داشته باشه یکی یجا بیفته که بهتر عمل کنه!
برا قسمتی که باید علامت بخونین چون صداها تو پارتی قاطی میشه تیم خودمون دفعه اول اینکارو کردیم اگه مشکل دارین تو این قسمت یه تست کنین:
اون 3 نفری که میرن تو بعد دیگه و باید علامت بخونن 1نفر معمولا حکم لیدرو داره و کنترلش بیشتره علامتیم که تو اتاق باس باید بزننو اون میگه 2 نفر دیگه بجز نفر سومی که باهاشون تو اون بعده رو mute کنن.هم سروصدای اضافی کمتر میشه هم موقع خوندن علامتا نه کسی استرس میگیره و اون نفر سومی که علامت چهارمو باید بخونه دو طرف صداشو دارن راحتر میشه کارتون.
نمیدونم درست توضیح دادم ولی اگه تو این قسمت مشکل داشتین یه تست کنین.1 نفر میشه پل ارتباطی با اتاق باس و فقط 1 نفره که دیگه علامتو میگه برای 3 نفری که تو اتاقن پارتی شلوغ نمیشه که کسی گیج بشه
اول از هر دو دوست عزیز بابت وقتی که میزارن و توضیحاتشون متشکرم، والا ما تازه 3 به 3 نمیریم، 4 نفر میریم dark world بعد 2 نفر بر میگردن اتاق، سر جمع کردن اسکلت ها هم اکثرا بالای 90 تا جمع میشه، شده بعضی وقتی تا 115 تا اینا هم جمع شه، بعد که همه بر میگردن اول کل اتاق رو پاک سازی میکنیم، و بعد هم به ترتیب پلتفرم ها رو میپریم، که نمیدونم چرا هیچ وقت به پلتفرم آخر زمان نمیده و immiune میشه، (ما اول میریم خورشید، سگ، تبر، و آخرم جام) بعدم دیگه با هرچی تونستیم میزنیمش، حالا cold heart اکثرا چهار نفر، یک نفر اول rocket luncher بعدش با cold heart یکی هم با یک sniper rifle exotic که میتونه مدل تیرش رو بر هر سه حالت void و Arc و solar تغییر بده، (این یک نفر هر وقتم که میبازیم بیشترین damage رو به باس میده جالب اینه کمترین power رو تو تیم داره 292) حالا بازم تلاش میکنیم برای هفته بعدی ببینیم چی میشه

• Like
Reactions: robb stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امروز بعد حدود 3 سال محتوای انحصاری نسخه اول که برای the taken king و rise of iron بود بود برای ایکس باکس اومد!
دوستانی که میگفتن محتوای انحصاری مهم نیست و مدتشم زیاد نیست دریابن!:Dسر عرضه دستینی 3 احتمالا محتوای انحصاری نسخه دوم برای pc و xbox ازاد بشه:))

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اینجور که بنظر میاد تو آینده باید با خواهر Oryx بجنگیم!:Dچون DLC بعدی که برای Vex هاس و اسپیکرم که مرده و Osiris خیلیا احتمالشو دادن جاشو میگیره.
تو IO یکسری اورب Taken هست که اگه اسکن کنین میگه یه سیگنال از کسی به اسم Savathun دارن میگیرن و یه ادونچرم تو این سیاره برین باسشو که بزنین(اسم باسم جالبه Eye Of Savathun هست) میگه یه کسی جای تاج و تخت Oryx رو گرفته که بازم اشاره داره به Savathun که خواهرشه و حتی یکی از استرایکای بازیم به این اسمه.
بعد سفینه Oryxم که حکم تاج و تختشو داشت و تو نسخه اول رفتیم توش الان هنوزم قابل دیدنه و از سیاره های Titan و IO میتونین ببینیندش هنوز دور زحله!کاراکتر Erisم که از شخصیتای مهم نسخه اول بود بعد حمله ای که به تاور شد غیبش زده و آخر The Taken King و تو گریمورام معلوم شد داره به Savathun خدمت میکنه و به گاردینا خیانت کرده!
اگه اینا درست باشه Savathun میشه اولین نقش منفی مونث دستینی:Dالبته خود Oryxم مونث بوده و اسم اصلیش Auryx بوده که توسط Worm Gods جهش پیدا کرد و جنسیتشم عوض شد!!!
نسخه اولم سر عرضه خیلی اشارات به Oryx داشت و سال بعدش خودش اومد.اینم صددرصد حالا یا سال دیگه یا DLC دوم که به راسپوتین مربوطه دوباره Hive برگرده.

reza1374

کاربر سایت
Apr 7, 2011
10
سلام دوستان
من اولین بار که دارم بازی دستینی رو انجام میدم نسخه 1 رو هم بازی نکردم
میخواستم بدونم داستان مولتی پلیر بازی کردنش چجوریه؟
یه مقدار از بازی رو که رفتم جلو یه چیزی باز شد به اسم Crucible که توی اون 2 قسمت واسه مولتی بازی کردن هست
میخواستم بدونم فقط همین هستش؟
مثل بقیه بازی ها Teamdeathmatch و این جور چیزها نداره؟
بعد این داستان کلن چجوریه؟
کلا اگه یه مقدار راهنماییم کنید ممنون میشم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام دوستان
من اولین بار که دارم بازی دستینی رو انجام میدم نسخه 1 رو هم بازی نکردم
میخواستم بدونم داستان مولتی پلیر بازی کردنش چجوریه؟
یه مقدار از بازی رو که رفتم جلو یه چیزی باز شد به اسم Crucible که توی اون 2 قسمت واسه مولتی بازی کردن هست
میخواستم بدونم فقط همین هستش؟
مثل بقیه بازی ها Teamdeathmatch و این جور چیزها نداره؟
بعد این داستان کلن چجوریه؟
کلا اگه یه مقدار راهنماییم کنید ممنون میشم
دث مچ داره که اگه میخواین بازی کنین باید تو crucible قسمت cuickplay رو بزنین تا بصورت رندوم مد clash رو بیاره.تو این بازی clash همون دث مچه.تو نسخه اول میشد هر مدی که میخواینو انتخاب کنین که فعلا اضافه نکرده اونو و باید هردست بازی کنین تا بصورت رندوم مدی که میخوایو بیاره ولی چندوقت دیگه گفتن اضافه میشه
مد PVP زیاد داره بصورت کلی دوتا قسمت داره competitive که خودش 2 تا مد countdown و survival داره و cuickplay که خودش به 3 یا 4 تا مد دیگه تقسیم میشه.از جمعه تا 3شنبه هم trials of the nine باز میشه که pvp اصلی بازیه و سخته و مچمیکینگ نداره خودتون باید هم تیمی داشته باشین و هر ماه یه هفته هم iron banner میاد که مد دیگه بازی هست و جایزه های خاص خودشو داره.
مدای دیگم نسخه اول داشت مثل elimination و free for all یا mayhem که فعلا تو نسخه دوم نیست ولی گفتن اضافه میکنن.

• Like
Reactions: ( Layken )

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
اين نسخه كه شامل سيزن پس ميشه همين نسخس؟
Destiny 2 - Game + Expansion Pass Bundle

اين نسخه رو بگيرم ديگه تا اخر نيازي به خريد چيزي ندارم؟

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
اين نسخه كه شامل سيزن پس ميشه همين نسخس؟
Destiny 2 - Game + Expansion Pass Bundle

اين نسخه رو بگيرم ديگه تا اخر نيازي به خريد چيزي ندارم؟
این نسخه رو بگیری، تا اکسپنشن دوم رو دیگه نیاز نیست بخری.ولی بعدش اگر چیزی جدید بدن بازم باید خریداری بشه.مثل نسخه قبلی

• Like
Reactions: xxxmah

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
مثل اینکه یه گلیچ پیدا کردن برای باس اخر raid که بدون اومدن دشمنای دیگه میتونین باسو بزنین.ویدیوشو هنوز خودم ندیدم ولی اگه کسی تو باس اخر مشکل داره یه چک کنه ویدیو رو بانجی که سریع فیکسش میکنه یکی دو هفته دیگم فک کنم پرستیژ raid میاد تا وقت دارید استفاده کنید از گلیچ:D
لینک ویدیو
اینجام خبرشه یکسری توضیحات داده

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان بازی نمیشه تک نفره بازی کرد و لذت برد؟؟؟چون من خودم تیم ندارم و تو اد لیست هم رفقا 2 نفر بازی میکنن که تیم دارن خودشون!
سروراش چطورن؟؟؟اذیت نمیکنه؟؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان بازی نمیشه تک نفره بازی کرد و لذت برد؟؟؟چون من خودم تیم ندارم و تو اد لیست هم رفقا 2 نفر بازی میکنن که تیم دارن خودشون!
سروراش چطورن؟؟؟اذیت نمیکنه؟؟
میشه بازی کرد ولی تجربه اصلی بازی به چندنفره بودنشه!کسیم نداری با بچه های همینجا میتونی تیم بشی یا برای raid و trial و ... میتونی از سایتای LFG استفاده کنی و با خارجیا بازی کنی!
سروراشم خوبه اگه نت خودتون مشکل نداشته باشه راحت میتونی بازی کنی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
دوستان یه سوال میکنم نخندین
من الان دارم بخش داستانی رو تموم میکنم حدودا لول 17 هستم.
حالا بعد بخش داستانی بازی، مراحل چطوره، آیا همون مراحل قبلی رو باید با درجه سختی بالا بریم یا مراحل جدید و لوکیشن های جدید و تنوع داره؟
کلا منظورم اینه بعد اتمام بخش داستانی بازی، انگیزه بازی کردن کم نمیشه که؟
یه سوال دیگه هم دارم، راهی هست الان که بازی رو شروع کردم، نژاد یا جنسیت یا قیافه کاراکترم رو عوض کنم، کلاس رو میدونم نمیشه، فقط قیافه رو میگم، خیلی قیلفش رو مخمه، عجله ای درست کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر